New England Patriots - New Orleans Saints

több mint 2 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Na ez igen, ez szép volt.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Na, megjött a szikra? 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Végre játszunk 😀
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ez mi zászló volt 😀
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Az ember ül itt kicsit rezignáltan, végignézi a meccset mint rendes szurkoló, bár feltámadást már nem vár.

Hosszú út van még előttünk. mire ebből lesz valami. A mai alapján a PO sem reális. Elkezdtem szervezni, hogy megnézem a helyszínen a Pats-Titanst, de most úgy érzem, hogy revideálom ezt az elképzelést. Ezt kár élőben megnézni.
Burkus
bandwagoner 😛 😉
Amúgy megértelek...Brady érában nem tudtam kimenni.
De ebben az évben nincsenek nagy elvárásaim.
Jones fejlődjön és induljon be a TE játék.

Ja, meg találjunk valakit a slotba.

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ez mi volt Jonestol? Lol...nem tud kimozogni egy DT-t
kolok1972
Gyanítom nem véletlen van a térdgép rajta...
Castleai01
És? Ki ne találjuk már hogy open fielden ne tudjon kimozogni egy 130 kilós DT-t
kolok1972
Márpedig nem tud... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Azért a Saints sem áll jobban RT-el mint mi.
Burkus
Azért Ramczyk többszörös All Pro RT, mégha most ezen a playen nem is látszott


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Megnézném azért fentről, hogy mennyire nincs üres ember... Nagyon nem értem most a passzjátékunkat, illetve annak hiányát. Az első drive-ban tök jól ment, aztán semmi.
Gyurma Pappa
Ezt keresem én is, zseb van, idő van, nyomás kezelhető, mégse történik semmi, ennyire Winston nem lehet vakon - szóval vagy elképesztő jó a pats védelem vagy nem tudnak elszakadni a wr-ek (de ennyire?) vagy mittomén.

Ez már a harmadik meccs lesz, ahol a 150 passzolt yardot se érjük el el (ha így marad) de 200 felett tuti nem leszünk, és erre nem magyarázat Thomas és Tre hiánya, ez valami koncepiconális dolog lehet amit úgyse értek 😆
MC12
Az, hogy nem akar kockáztatni sem Payton sem Winston, az érthető. De ennyire nem megy, az kevésbé érthető. Armstead kiesése biztos nem sokat segít...

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
Winston ebbe bele is sérülhetett volna! Mázlista!
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért a Saints sem áll jobban RT-el mint mi.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Megnézném azért fentről, hogy mennyire nincs üres ember... Nagyon nem értem most a passzjátékunkat, illetve annak hiányát. Az első drive-ban tök jól ment, aztán semmi.
Gyurma Pappa
Ezt keresem én is, zseb van, idő van, nyomás kezelhető, mégse történik semmi, ennyire Winston nem lehet vakon - szóval vagy elképesztő jó a pats védelem vagy nem tudnak elszakadni a wr-ek (de ennyire?) vagy mittomén.

Ez már a harmadik meccs lesz, ahol a 150 passzolt yardot se érjük el el (ha így marad) de 200 felett tuti nem leszünk, és erre nem magyarázat Thomas és Tre hiánya, ez valami koncepiconális dolog lehet amit úgyse értek 😆
MC12
Sztem változtattak a védelmen, az látszik, másrészt meg nem erőlteti Payton az agresszív játékot, nehogy INT-et dobjon Jameis.

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ez mi volt Jonestol? Lol...nem tud kimozogni egy DT-t
kolok1972
Gyanítom nem véletlen van a térdgép rajta...
Castleai01
És? Ki ne találjuk már hogy open fielden ne tudjon kimozogni egy 130 kilós DT-t

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az ember ül itt kicsit rezignáltan, végignézi a meccset mint rendes szurkoló, bár feltámadást már nem vár.

Hosszú út van még előttünk. mire ebből lesz valami. A mai alapján a PO sem reális. Elkezdtem szervezni, hogy megnézem a helyszínen a Pats-Titanst, de most úgy érzem, hogy revideálom ezt az elképzelést. Ezt kár élőben megnézni.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
ez a rutintalanság... hátrafut 15 yardot és még hagyja magát lesackelni is!
NB2
Engem mondjuk jobban idegesít Jonu fakezűsége 😀 meg hogy mennyi zsét kap ezért...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Megnézném azért fentről, hogy mennyire nincs üres ember... Nagyon nem értem most a passzjátékunkat, illetve annak hiányát. Az első drive-ban tök jól ment, aztán semmi.
Gyurma Pappa
Ezt keresem én is, zseb van, idő van, nyomás kezelhető, mégse történik semmi, ennyire Winston nem lehet vakon - szóval vagy elképesztő jó a pats védelem vagy nem tudnak elszakadni a wr-ek (de ennyire?) vagy mittomén.

Ez már a harmadik meccs lesz, ahol a 150 passzolt yardot se érjük el el (ha így marad) de 200 felett tuti nem leszünk, és erre nem magyarázat Thomas és Tre hiánya, ez valami koncepiconális dolog lehet amit úgyse értek 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ez mi volt Jonestol? Lol...nem tud kimozogni egy DT-t
kolok1972
Gyanítom nem véletlen van a térdgép rajta...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
ez a rutintalanság... hátrafut 15 yardot és még hagyja magát lesackelni is!
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Ez mi volt Jonestol? Lol...nem tud kimozogni egy DT-t

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
azért ha nincs az a 2 rohadt INT ez a meccs még röhögve hozható lenne😕
a védelem is szar volt az elején, de azért csak 7 pontot szopott be 3 negyed alatt és ez így azért dühítő, mert a NO-nak nem kell megszakadnia és nyerni fognak
NB2
Hát,sztem meg közünk nincs ehhez a meccshez
kolok1972
Plusz az NO otthagyott 6 pontot (2FG)...nem úgy tűnik mint akik nagyon idegeskednének.

több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Baszki, a RT-t fellökte egy CB!!!!

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
azért ha nincs az a 2 rohadt INT ez a meccs még röhögve hozható lenne😕
a védelem is szar volt az elején, de azért csak 7 pontot szopott be 3 negyed alatt és ez így azért dühítő, mert a NO-nak nem kell megszakadnia és nyerni fognak
NB2
Hát,sztem meg közünk nincs ehhez a meccshez

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát ez még nem egy SB contender offense. Hozzáteszem, megint nem a védelmen múlik a meccs, egyszer indultak long fieldről, amivel TD-t értek el.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
azért ha nincs az a 2 rohadt INT ez a meccs még röhögve hozható lenne😕
a védelem is szar volt az elején, de azért csak 7 pontot szopott be 3 negyed alatt és ez így azért dühítő, mert a NO-nak nem kell megszakadnia és nyerni fognak
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Megnézném azért fentről, hogy mennyire nincs üres ember... Nagyon nem értem most a passzjátékunkat, illetve annak hiányát. Az első drive-ban tök jól ment, aztán semmi.

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Miért nem megyünk neki
kolok1972
mert reménytelen volt. Még RZ-on kívül is azt lett volna.
Burkus
Jó,de most ezzel a FG-lal mire megyünk
kolok1972
Ugyanúgy 2 labdabirtoklás a hátrány, mintha TD lett volna
ervinator
Értem,csak most ha egyszer már végre vegigmentunk a pályán.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.