New York Jets - Pittsburgh Steelers

több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Elment a stream-em, dobtok egyet?

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 211
Hu mekkorat kapott Wilson....ahhh.....
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem engedjük el már ezeket a kurva RPO-kat? 15-ből 1 ha bejött?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
GTom New York Jets 236
Mike LaFleur is mehet a ...ba lassan.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
az mondjuk fasza passz volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom én eléggé úgy vagyok, hogy itt el is engedtem a szezont, ha a Pitts-et nem tudjuk megverni trubival/rookieval akkor kit fogunk a következő 6-7 meccsen?
Apex
Lehet érdemes visszarakni az elit qb-tokat a kezdőbe, a fiatalt meg padra.
shagi0206
Isten ments, lassak es mehet a nagytakaritas megint, ha kell. Persze azt mar nezze akinek 2 anyja van.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom én eléggé úgy vagyok, hogy itt el is engedtem a szezont, ha a Pitts-et nem tudjuk megverni trubival/rookieval akkor kit fogunk a következő 6-7 meccsen?
Apex
Egy Chubb palyan maradastol vagyunk h 0-4-es lennenk
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Nem tudom én eléggé úgy vagyok, hogy itt el is engedtem a szezont, ha a Pitts-et nem tudjuk megverni trubival/rookieval akkor kit fogunk a következő 6-7 meccsen?
Apex
Lehet érdemes visszarakni az elit qb-tokat a kezdőbe, a fiatalt meg padra.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
mig Flacco alapbol szar, de a kisujjaban vannak az utemjatekok, es hogy mikor hova kell dobni a labdat.
Stez
denverben ebből semmit nem láttam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
tűnik úgy az egész sokkal jobban működik így, de ezeket a 3-4 yardos passzokat továbbra sem értem...néhány kereszt 10-15 yardos passzok, annyira ésszerűek lennének, de ilyen alig van
Klaci79
Pickett jobban lat a palyan. Audible es sideline play Pickensszel. De igen. A playcalling nagyon kiszamithato a vedelmeknek sajnos.
Klemó
Sokkal, de sokkal jobban olvas...nyilván neki is előjönnek majd a videók után hibák, de ez a passz...ilyet évek óta nem láttam magunktól...
Klaci79
Nem is ez a lényeg: megnéztük, annyi már látszik, hogy nem teljes melléfogás a srác. Lehet még bust, lehet egy átlagos irányító, lehet franchise QB, de látszik, hogy érdemes lesz foglalkozni a fiúval. Ez a lényeg.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem tudom én eléggé úgy vagyok, hogy itt el is engedtem a szezont, ha a Pitts-et nem tudjuk megverni trubival/rookieval akkor kit fogunk a következő 6-7 meccsen?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
baszki, öt éve nézem azt, hogy menekülnek az irányítóink az életükért.
GTom
jó de mondjuk geci ki a faszom számit arra hogy lesérül a legjobb 4 Tackle-d 😀
Wester
Azért ez akkor is kurva gyenge ZW-től eddig, amikor megvédik akkor is. Persze nem látjuk a backfield-et, de azért nehezemre esik elhinni, hogy az eddig rendszeresen magukat üresre játszó elkapók közül egyik sem megjátszható ennyi pass playnél.
Apex
Ez igy van sajnos, mondjuk azzal nem értek egyet, hogy Flakonnal jobb lenne, ő nála meg az lenne a baj, hogy már a 10-ik sacket nyelné be
Wester
Pedig de. De ez az OC-tok, hibaja. Wilson ebbe a rendszerbe nem fit, Flacco viszont a kotelezo jatekokat megcsinalja, hiaba fos.

Ugyhogy nalatok edzoi teren van problema, ami kiterjed az iranyitora. Odaraktak egy semat, ami kiemeli es felnagyitja Wilson gyengesegeit.

Flacco a tapasztalat miatt csinalja meg a jatekokat, amikor kell.
Stez
Pedig pont hogy eredetileg az volt az egyik fő érv Wilson mellett draft előtt, hogy system fit 😀
Apex
System fit is Wilson, vilag faszsaga h Flakon jobb, nert kotelezo playeket lehozza, picsat.
Beki
Bizony, a vilag faszsaga. Latszik, mennyire jol halad a tamadosorotok.

Pontosan az a kulonbseg, hogy hiaba van potencial a kubeban, ha egyszer donteshozasban es gyorsasagban egyaltalan nem erett meg meg az NFL-re, mig Flacco alapbol szar, de a kisujjaban vannak az utemjatekok, es hogy mikor hova kell dobni a labdat.

Wilson fejben lassu, nem a megfelelo pontokat tamadja, es ezt nem lehet mindent a falra fogni, mert sokan hasonloan szar fal mogul is elvannak azert.

Ranezel a gyerek jatekara es egyertelmuen latod, hogy edzoi szinten nem kapja meg a supportot. Az, hogy a fal szar, az csak a raadas az OC gyokerkedesere, aki meg keptelen olyan jatekokat hivni, amikkel segiti a kubet a gyorsan kivitelezheto dobasokban.

több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2 Drive, 2 futott Pickett TD.

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 700 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, Kenny P elindított egy NFL starting QB karriert.
több mint 1 éve
GTom New York Jets 236
Ismét sztárgyár lettünk!

Amúgy Wilson szerintem se jó.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Előhozták a közvetitésben a Mayfield game-t. Arra még nem jöttek rá, hogy az is ellenünk volt

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Elvezi a focit baszki. Kapott egy hatalmasat, majd jot nevetett.....majd befut.....aaaaaaa.....
Klemó
Azt hittem h sisakra kapja baszku mikor lattam h pufifank nekiment
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Pickett nagyon éhes
Adirotor
Trub ideje lehet le is járt. Én úgy gondoltam, hogy a Bearsnél szart volt hozzá a FO, de úgy tűnik vagy itt is, vagy ő a szar 😀
több mint 1 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Ütések után mosolyog 😍😍

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 211
Elvezi a focit baszki. Kapott egy hatalmasat, majd jot nevetett.....majd befut.....aaaaaaa.....
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
tűnik úgy az egész sokkal jobban működik így, de ezeket a 3-4 yardos passzokat továbbra sem értem...néhány kereszt 10-15 yardos passzok, annyira ésszerűek lennének, de ilyen alig van
Klaci79
Pickett jobban lat a palyan. Audible es sideline play Pickensszel. De igen. A playcalling nagyon kiszamithato a vedelmeknek sajnos.
Klemó
Sokkal, de sokkal jobban olvas...nyilván neki is előjönnek majd a videók után hibák, de ez a passz...ilyet évek óta nem láttam magunktól...
több mint 1 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Pickett nagyon éhes
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Geci 1 celpontot kellene fognunm egesz meccsen...
Beki
claypoolnak még nincs elkapása 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 868 — Steelers fan
SB: Here we go! 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 211
Maris imadom.....