Philadelphia Eagles – St. Louis Rams

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
| egyébként a Titans se semmi ők kb hasonló előnyt szórakoztak el, és még ki is kaphatnak 😀 |
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
persze a Dallas, Giants megnyertedande
spoiler gomb nem véletlen van, amúgy is ezt mi értelme ide beírni, aki akarja látja...manbearpig
ne bosszants most ezzel 😉dande
én kérek bocsánatotmanbearpig
Semmi gond nyugi, egyébként igazad van, csak nehezen tudom elképzelni, hogy valaki majd kibírja és nem nézi meg az eredményt mielőtt megnézné felvételről.

Közben itt átkapcsoltak akit érdekel:

 crichd.tv/channel-3-live-stream.phpdande
most, hogy nyertünk már nem haragszom 😊 ha úgy nézzük megspóroltál nekem kb 3 órát az életemből 😊
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Henery xDDDDDD
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Jól van bassza meg de nagyon kellett a vége megint... az a pick kellett az előbb nem rajtunk múlott megint, elég volt Foles kukazsoeo
Én azért még várnék azzal a kukával amíg vissza nem tér Kelce meg MathisHighlander
van benne igazság, de ne bántsuk ezt a falat... nem volt ez rossz meccsükzsojti
nekem már elegem van a töketlenségéből eddig bírtam ha hoz egy SB-t vagy egy főcsoportdöntőt akkor visszavonom
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jól van bassza meg de nagyon kellett a vége megint... az a pick kellett az előbb nem rajtunk múlott megint, elég volt Foles kukazsoeo
Én azért még várnék azzal a kukával amíg vissza nem tér Kelce meg MathisHighlander
van benne igazság, de ne bántsuk ezt a falat... nem volt ez rossz meccsük
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
persze a Dallas, Giants megnyertedande
spoiler gomb nem véletlen van, amúgy is ezt mi értelme ide beírni, aki akarja látja...manbearpig
ne bosszants most ezzel 😉dande
én kérek bocsánatotmanbearpig
Semmi gond nyugi, egyébként igazad van, csak nehezen tudom elképzelni, hogy valaki majd kibírja és nem nézi meg az eredményt mielőtt megnézné felvételről.

Közben itt átkapcsoltak akit érdekel:

 crichd.tv/channel-3-live-stream.php
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Köszi Boykin, megmentette a meccset.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Jól van bassza meg de nagyon kellett a vége megint... az a pick kellett az előbb nem rajtunk múlott megint, elég volt Foles kukazsoeo
Én azért még várnék azzal a kukával amíg vissza nem tér Kelce meg Mathis

több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Jól van bassza meg de nagyon kellett a vége megint... az a pick kellett az előbb nem rajtunk múlott megint, elég volt Foles kuka
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
persze a Dallas, Giants megnyertedande
spoiler gomb nem véletlen van, amúgy is ezt mi értelme ide beírni, aki akarja látja...manbearpig
ne bosszants most ezzel 😉dande
én kérek bocsánatot
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Megúsztuk... Kapja be mindenki a csapatnál !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 261
húúúúúúúúúúúúú
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
mák.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
persze a Dallas, Giants megnyertedande
spoiler gomb nem véletlen van, amúgy is ezt mi értelme ide beírni, aki akarja látja...manbearpig
ne bosszants most ezzel 😉
több mint 9 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
nem vagyunk finoman szólva se a helyzet magaslatán, de be kell mákolni valahogy!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Már megint nem érdemlünk győzelmet. A Giants szét fog szedni jövőhéten.

több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
persze a Dallas, Giants megnyertedande
spoiler gomb nem véletlen van, amúgy is ezt mi értelme ide beírni, aki akarja látja...
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Chip nagyon nem érzi ezt az előny megtartást, kurvára nem.Eazzy
a hátrányból visszajövést jobban. nem is értem, minek vezettünk. 27-tel.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Pffff. .........kikészülök.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
de ott hátul megint mi a tökömet csinálnak???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????,,,,,,
több mint 9 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
1:47 és megnyert meccset odaadunk nekik egy TO-tal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
az a baj ez bőven elég nekik
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hihetetlen hogy egy ilyen meccs végén izgulni kell .... de legalább a punt jó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Megint a ST hozza a jó játékot. Jonestól ez most szép volt