Pittsburgh Steelers - Cincinnati Bengals

több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 035 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na végre. Így tán nem alszok el 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért csak vagyunk annyira fairek, hogy felhozzuk őket, nehogymár a gyógyszergyártók ne keressenek rajtunkpolamalu
Azért akkor sem fogok most szívinfarktust kapni, ha ez TD lesz. Marad akkor is elég előny.Soldados
Azt már én sem, csak ........
Tudod, hogy nincs az az előny ami elég lenne, ha teljesen leolvad a védelem, lásd Pats elleni teljesítményt. pl.polamalu
Leolvadásunk nemigen volt idén. Inkább olyan volt, hogy csak később kezdtük a meccset. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért csak vagyunk annyira fairek, hogy felhozzuk őket, nehogymár a gyógyszergyártók ne keressenek rajtunkpolamalu
Azért akkor sem fogok most szívinfarktust kapni, ha ez TD lesz. Marad akkor is elég előny.Soldados
Azt már én sem, csak ........
Tudod, hogy nincs az az előny ami elég lenne, ha teljesen leolvad a védelem, lásd Pats elleni teljesítményt. pl.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért csak vagyunk annyira fairek, hogy felhozzuk őket, nehogymár a gyógyszergyártók ne keressenek rajtunkpolamalu
Azért akkor sem fogok most szívinfarktust kapni, ha ez TD lesz. Marad akkor is elég előny.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért csak vagyunk annyira fairek, hogy felhozzuk őket, nehogymár a gyógyszergyártók ne keressenek rajtunk
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
ez szokasos RZ benazas voltxtaki
Pedig ha jol lattam vmi olyan volt kiirva h elozo 8 RZ bol TD lett ma meg 2/2 de sztem elneztemherewego
Jól láttad.Soldados
nem vagyok naprakesz a statokbol, csak hozzaszoktam az elmult evekben
több mint 10 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
na fasza...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez szokasos RZ benazas voltxtaki
Pedig ha jol lattam vmi olyan volt kiirva h elozo 8 RZ bol TD lett ma meg 2/2 de sztem elneztemherewego
Jól láttad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
ez szokasos RZ benazas voltxtaki
Pedig ha jol lattam vmi olyan volt kiirva h elozo 8 RZ bol TD lett ma meg 2/2 de sztem elneztem

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ez szokasos RZ benazas voltxtaki
Mondjuk az elmúlt hetekben ebben pont sikerült előrelépni.

Amúgy most jó ez az FG is. Ilyen biztos előnynél ez is értékes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért tudtam, hogy lassan visszaadjuk majd a momentumot, egy egy ilyen kivédekezett Td és hasonlók 😛
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
ez szokasos RZ benazas volt
több mint 10 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
förszt inkomplít pessz
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
a cicak pantererol volt valami injury riport, valami komoly, de nem figyeltem epp...xtaki
Ezek szerint Garvin hitjéről is lemaradtál. Huber out, a hátralévő majdnem három negyedben a kicker, Nugent fog puntolni.vassadi
nem, azt lattam...csak nem gondoltam, hogy ennyire komoly
több mint 10 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
a cicak pantererol volt valami injury riport, valami komoly, de nem figyeltem epp...xtaki
Most mondták be, eltört az álla.Soldados
jobbulást neki (mondjuk nem csodálom...embereset kapott)
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
a cicak pantererol volt valami injury riport, valami komoly, de nem figyeltem epp...xtaki
Most mondták be, eltört az álla.Soldados
uff, az sose jo 😕
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
a cicak pantererol volt valami injury riport, valami komoly, de nem figyeltem epp...xtaki
Ezek szerint Garvin hitjéről is lemaradtál. Huber out, a hátralévő majdnem három negyedben a kicker, Nugent fog puntolni.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a cicak pantererol volt valami injury riport, valami komoly, de nem figyeltem epp...xtaki
Most mondták be, eltört az álla.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Sanders is.. mit pörgött

több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
a cicak pantererol volt valami injury riport, valami komoly, de nem figyeltem epp...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hubert tuti orvos keze alatt van most 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
És jó a piroska is
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nugent nagyobbat puntolt mint huber 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miért csak akkor tudunk így játszani, amikor már gyakorlatilag nincs tétje a dolognak (legfeljebb a presztízs)? :-/vassadi
Sima pszichés történet. Ez akkor van, ha felszabadulsz, mert már mindegy, vagy akkor, amikor magabiztos és önbizalommalteli vagy. A szezon a 0-4-nél ment el, nem akkor, amikor késsel a nyakunkon belehibáztunk, mert sajnos benne van.Soldados
Csak költői kérdés volt.vassadi
😊

Viszont ez arra jó, hogy látjuk a potenciált, amire lehet építeni. Emiatt vagyok igencsak bizakodó a köv. szezont tekintve.Soldados
van ott sok sok ha...CAP, draft, edzokerdes....xtaki
Kérdések vannak, de látjuk, hogy így is tudunk. Ráadásul egy jóféle csapat ellen. A probléma ott van, hogy 13 meccsünk felében a komplett első félidőt odaadtuk az ellenfélnek és csodálkoztunk, hogy a nagy hajrá kevés volt. De tudunk így játszani. Ez sokkal jobb, mintha végig szarok/átlagosak lennénk. Van upside és ez fontos, mert látjuk, hogy több van ebben a keretben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezt mondtam én a szezon elején is, a srácok nem felejtettek el focizni, más okok(fej)ban kell keresni az eredménytelenséget.
  Felkapott fórum témák