Pittsburgh Steelers - Cincinnati Bengals

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ez a FOS Bengals, de tényleg. Bármennyire is jók Daltont egyszerűen nem tudom komolyan venni, még Vickben is nagyobb potenciált látok. Szomorú vagyok.
Cypress
😀 ha még egy ilyen szar csapattól is kikaptok, az mit mond el rólatok?
megyerikrisz
Sztem ne ajadj fönt minden prov hsz-en. Tök mindegy ki mi jelenleg 7-0 nektek. Andynrk össze krll kspnia magát a komoly meccsekre,,,
kishaszi
Igazad van, de ha egyszer idegesít, akkor idegesít. Nem provokatív dolgok ezek, hanem primitívek. Na mindegy, az urak nézzenek fel az eredményjelzőre, a többieknek pedig nyugodalmas jó éjszakát kívánok. (Bellnek pedig mihamarabbi felépülést)

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
A fórummotor meg mondjon le!

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
De most komolyan, hogy lehet ilyen amatőr egy NFL csapatot irányító staff? Vegyenek fel erre valakit, ha már senki nem képes számolni közülük. Ezt az L-t nyugodtan be lehet írni Tomlinéknak.
Shilkor
Nézzük reálisan a dolgokat: Ben qrta el, méghozzá eléggé. A mi labdaszerzéseinkből nem tudott pontot szerezni az O, pedig ott lezárhattuk volna a meccset, a Ben által eladott labdákból meg hoztak 10 pontot, és azzal nyertek. Ez nem Tomlin hibája.
Jan
Valóban nem volt jó Ben, de ez várható volt valahol a sérülése után, ettől függetlenül Tomlinék elbasztak 40 másodpercet fölöslegesen, pedig (többek között) azért kapják a fizrtésüket, hogy ilyenekre figyeljenek.
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
De most komolyan, hogy lehet ilyen amatőr egy NFL csapatot irányító staff? Vegyenek fel erre valakit, ha már senki nem képes számolni közülük. Ezt az L-t nyugodtan be lehet írni Tomlinéknak.
Shilkor
Nézzük reálisan a dolgokat: Ben qrta el, méghozzá eléggé. A mi labdaszerzéseinkből nem tudott pontot szerezni az O, pedig ott lezárhattuk volna a meccset, a Ben által eladott labdákból meg hoztak 10 pontot, és azzal nyertek. Ez nem Tomlin hibája.
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a FOS Bengals, de tényleg. Bármennyire is jók Daltont egyszerűen nem tudom komolyan venni, még Vickben is nagyobb potenciált látok. Szomorú vagyok.
Cypress
😀 ha még egy ilyen szar csapattól is kikaptok, az mit mond el rólatok?
megyerikrisz
Sztem ne ajadj fönt minden prov hsz-en. Tök mindegy ki mi jelenleg 7-0 nektek. Andynrk össze krll kspnia magát a komoly meccsekre,,,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Köszi, mindenkinek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Ha nézem, tuti kikapunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Valaki légyszi írja be mi volt az utolsó 12mp-ben.
Ott szállt el a streamem 😕
nasheem
Bryant elkapta olyan 20 yard korul, 4mp volt vissza Brown tisztan volt az endzoneba de Ben tul dobta 1-2 yardal az endzone utan fogta meg. Kikaptunk

több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Valaki légyszi írja be mi volt az utolsó 12mp-ben.
Ott szállt el a streamem 😕
nasheem
Bryantnek ment egy passz, kifutott. 18 yardoson voltunk, Ben túldobta, vége.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ez a FOS Bengals, de tényleg. Bármennyire is jók Daltont egyszerűen nem tudom komolyan venni, még Vickben is nagyobb potenciált látok. Szomorú vagyok.
Cypress
😀 ha még egy ilyen szar csapattól is kikaptok, az mit mond el rólatok?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
az 40 sec még hiányozhat, amit ajándékba adtunk
Shilkor
Tényleg hiányzik...
vontod
De most komolyan, hogy lehet ilyen amatőr egy NFL csapatot irányító staff? Vegyenek fel erre valakit, ha már senki nem képes számolni közülük. Ezt az L-t nyugodtan be lehet írni Tomlinéknak.
Shilkor
Híresen jók vagyunk a challange és time managment szempontjából.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nasheem: 2 passz. 1 jo. Az end zoneost kìvül kaphatta csak el Brown

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Ez a FOS Bengals, de tényleg. Bármennyire is jók Daltont egyszerűen nem tudom komolyan venni, még Vickben is nagyobb potenciált látok. Szomorú vagyok.
Cypress
A D ma nagyot alakított, sikeresen limitálta Daltont, azonban az O ma képtelen volt élni a lehetőségekkel. Ennyi. A minősítést meg tartsd meg magadnak. Elvégre 7-0-al állnak ugye...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 370 — Bengals fan
Valaki légyszi írja be mi volt az utolsó 12mp-ben.
Ott szállt el a streamem 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bohózat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Grat. Nézzük a pozitívumot...oh wait. Bell out, Bennek ki tudja mennyire tett jót ez a mai meccs. A többit eddig is tudtuk (nem vagyunk rosszak, de lúzerek és a bengals sem olyan acélos)
több mint 8 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Ez rohadt jó meccs volt. Holnap megnézem hd-ben is.
több mint 8 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 047 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
az 40 sec még hiányozhat, amit ajándékba adtunk
Shilkor
Tényleg hiányzik...
vontod
De most komolyan, hogy lehet ilyen amatőr egy NFL csapatot irányító staff? Vegyenek fel erre valakit, ha már senki nem képes számolni közülük. Ezt az L-t nyugodtan be lehet írni Tomlinéknak.
több mint 8 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Ez a FOS Bengals, de tényleg. Bármennyire is jók Daltont egyszerűen nem tudom komolyan venni, még Vickben is nagyobb potenciált látok. Szomorú vagyok.
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Gratulálok a Cicáknak. Ma ti voltatok a jobbak.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
herewego Pittsburgh Steelers 1 017
Ilyen homályt dobdni nem hiszem eeeel

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Besza, Behu

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
INT

több mint 8 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Kiszurkolom a meccset mindkét csapatnak 😀
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
az 40 sec még hiányozhat, amit ajándékba adtunk
Shilkor
Tényleg hiányzik...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.