Seattle Seahawks - Los Angeles Rams

7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Metcalfnel latom ahol vmi fontos meccsen pl PO vmin felhuzza magat es beszopatja a csapatat kulcs szituban -15 yarddal
Tdog
Michael Bennett-en edződtünk, nálunk ez nem téma.

7 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Metcalfnel latom ahol vmi fontos meccsen pl PO vmin felhuzza magat es beszopatja a csapatat kulcs szituban -15 yarddal
7 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Jo ejt sracok, grat for the rams, fel a fejjel , fogunk meg szep meccseket latni a szezonba !
7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Hosszú távon nem lesz a fan-mibenléttel probléma, de attól még ma este kihiperventillálhatom magam nem?

7 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Na ez pl geci paraszt nem az a bajom h lecsekkolta hanem.h vigyorog a buntetesen, ez szomoru
7 hónapja
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Azért vagyunk többek közt kurvára dühösek fantomas, mert ez egy simán nyerhető meccs volt. Ez ellen az újjáépülő Rams ellen 2 W-vel számoltunk.

Aki szerint ők egy potens csapat, az nevezzen meg 3 embert a D#-ből, A.Donaldon kívűl.

És le vagyunk főzve megint, rádásul csoportmeccs.
És 13-7-nél középre futunk 1&2-ra, 0 és 2 yardért, és leadjuk a driveot, mert ennyire menők vagyunk.
És 15 yard alatt nem tudunk kivédekezni 2&3-ik kísérletet. Ez is zavar egy kicsit.
akdestroyer
Ertem es az elso meccs elott kilatta h ez lesz , h a Kansas kiszopik h Burrow alig passzol 80 yardot ez foci tok mindegy mit varunk ez van, elvezd a szep jatekokat es engedd el a rosszakat ugyse tudsz mit csinalni se en se senki a szarban is bizni kell abba h jobb lesz ha csak szidjuk a csapatot akinek szurkolunk miert nem szurkolunk mindig annak aki nyer?
Tudom h latod h a futas vedelem javult ezert nincs pass rush mert fosnak a futastol es a cornereknszarul jatszanak mert slotbol hianyzik Witherspoon. Ez egy hosszu szezon remeljuk a serultek visszaternek es javul minden egyseg en nem vartam oket superbowlba csak jovore
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jah és még Kupp nincs is, most jut eszembe 😀😀😀
7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Én maradok hajnal kettőig, mert ennyire nagy fan vagyok.
Vagy balfasz, nézőpont kérdése. 😀

7 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Naah ez szep volt 😃😃😃
Jo ejszakat! Ramsnek grat!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kiszopunk mint a szar, kiszopok fantasyben mint a szar, elbuktam a mixet is magunkon, Lockett megsérül, a fél falunk megsérül... kitűnő kezdet sok kedvem van most hirtelen a szezonhoz

/s
7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Azért vagyunk többek közt kurvára dühösek fantomas, mert ez egy simán nyerhető meccs volt. Ez ellen az újjáépülő Rams ellen 2 W-vel számoltunk.

Aki szerint ők egy potens csapat, az nevezzen meg 3 embert a D#-ből, A.Donaldon kívűl.

És le vagyunk főzve megint, rádásul csoportmeccs.
És 13-7-nél középre futunk 1&2-ra, 0 és 2 yardért, és leadjuk a driveot, mert ennyire menők vagyunk.
És 15 yard alatt nem tudunk kivédekezni 2&3-ik kísérletet. Ez is zavar egy kicsit.

7 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
En meg a kovetkezo Geno driveot megnezem.
McVay jobb edzo mint PC, de ez nem ujdonsag.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
7 hónapja
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Na én megyek, ezt nem bírom nézni. Kitartást mindenkinek, aki szereti nézni a lassú halált és még a hullába is belerúgnak párat. Jóccakát!
7 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nem baj, majd a detroit ellen lehet javitani!
(Igy inkabb el sem menjunk, Amon-ra 300 yardon lesz)

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
7 hónapja
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
A kurva életbe egyszer védekezünk!!! A Faszom belebaszom!!!!
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gecibuták is vagyunk cserébe
7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
A -1 passzolt yard a 2. Felidoben durva..
Tdog
Ha visszakapjuk a labdát, én hívnék 3 futást Dallasra, középre.

7 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
A -1 passzolt yard a 2. Felidoben durva..
7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Tök jó hogy ilyen Tutu Atwellek meg Naciak tartanak karrier napot.
Ez a meccs minden Rams WRnek ajándék, ahol lehet a season statokat pimpelni.

7 hónapja
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Tiszteltem a közönséget a stadionban, hogy még így is bírják nézni ezt a kínlódást és nem küldték még el a picsába az egész edzői stábot.
7 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Rendesen felkur, hogy mar sokadik eve ezt a kinlodast kell nezni. A DC mit csinalt az offseason soran? 0 fejlodes tortent.
funkyparduc
Pedig az emberanyag kb top 5-10. Ebből sikerült ezt kifőzni, és felszolgálni nekünk.

7 hónapja
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Rendesen felkur, hogy mar sokadik eve ezt a kinlodast kell nezni. A DC mit csinalt az offseason soran? 0 fejlodes tortent.
funkyparduc
Semmit. Carroll leülteti, hogy jó ez így hozzunk ide egy újoncot, aki talán megmenti a helyzetett
7 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De bazdmeg milyen holdingok vannak???
7 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Rendesen felkur, hogy mar sokadik eve ezt a kinlodast kell nezni. A DC mit csinalt az offseason soran? 0 fejlodes tortent.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
7 hónapja
MightHunter Seattle Seahawks Marshall Thundering Herd 403
Első forduló, be kell melegedni stb. stb. De én nem látom ebbe a csapatba most azt a tüzet, amit tavaly.