Wild Card szombat

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 767 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hajrá jó meccs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Atyagatya hát ez is eljött

3 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
Bírom a houstont, de itt nyerni kell!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
3 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
leccgó Texans leccgó! bumm bumm!

3 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki tud valami új poént elsütni az idei PO EK-ben ami még sose nem voltám de sose az | ügyes fijúúú 😉 |
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 972 — Kinek mit intézett a kormánya
CSÖCSÖK ÉS SEGG, KURVAÉLET
zacknorb
 www.youtube.com/watch?v=JbUaCNKn22U&ab_channel=MosolySziget
Hegetron
Ez első hozzászólásnak Flacco és Stroud szinten elit
3 hónapja
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Let's GOOOOO!!!!

3 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
@iktriad az ex-jaguárokat kérlek felsorolni a két csapatból, hogy tudjam kiért kell szorítani

3 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Rájaccccás 😎
3 hónapja
Szomi Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 28
Pizza sör bekèszìtve. 15 éve masodik meccs ami miatt igazán izgulni tudok. Hajrá Browns

Törtelyi Dévid
3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 767 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na akkor jöjjön az örök klasszikus!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
3 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 972 — Kinek mit intézett a kormánya
A meccsig még ezt lepörgethetjük

 www.youtube.com/watch?v=qshOGEuxU3c&ab_channel=Mediafigyelo
James007
A mai Facebook videója is remek
3 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó estét, jó szurkolást

Szép a Flacco sztori, de én Stroud hypen vagyok😁
Hajrá Houston!
3 hónapja
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Lesz meccs link is mert dolgozom, gondoltam áldozom a NFL oltárán is ...
Tapsi Hapsi
 streameast.to/nfl/event/11956317

3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a spamet hagyjuk meg a félidőig/garbage time-it pls 😀
Löfli
Mi számít spamnek ilyenkor? Ha a meccsről beszélünk? 😀
3 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 794 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
3 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Lesz meccs link is mert dolgozom, gondoltam áldozom a NFL oltárán is ...

3 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 323 — The Mathematician
Sérülés esetére jöjjön előre is


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 794 — Слава Україні! Героям слава!
Melegítek én is:

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
3 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 300 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a spamet hagyjuk meg a félidőig/garbage time-it pls 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
3 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Mindkettőt elküldtem az asszonynak, névnapja van.... A cici már megvan, kellett az Alekosz is, igazi minőség! 😀
Tapsi Hapsi
A haverom egyszer végig nézte, hogy nem rejtettek-e el valami üzenetet benne.
James007
Egy ideig nézegettem, aztán belepörgettem, de nem változott semmi, igazi minőség! Bár a kapan hangjára kiváncsi lettem volna...

3 hónapja
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Mindkettőt elküldtem az asszonynak, névnapja van.... A cici már megvan, kellett az Alekosz is, igazi minőség! 😀
Tapsi Hapsi
A haverom egyszer végig nézte, hogy nem rejtettek-e el valami üzenetet benne.
3 hónapja
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Mindkettőt elküldtem az asszonynak, névnapja van.... A cici már megvan, kellett az Alekosz is, igazi minőség! 😀

3 hónapja
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
A meccsig még ezt lepörgethetjük

 www.youtube.com/watch?v=qshOGEuxU3c&ab_channel=Mediafigyelo
James007
Baszki, megelőztél 😀

3 hónapja
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
A meccsig még ezt lepörgethetjük