Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Az inkább lehetne WSBK 😛 Nem kötözködésképp 😉

Na hát muszáj ide írnom, mint a fórum egyik Motogp őrültjeként. Múlt heti brno-i futamon kinn voltam nagyon állat volt. Igaz magyar zászló hiányában nem C szektorban voltam, de azért így is megvolt a fénypont. Talma végig nagyon jól ment, egy kör és megvan a negyedik hely...Aztán futamok után mint kiderült bemehettem paddockba fél órára. :cool: Egyik szponzor adott útitársaknak, aztán fél órára megkaptam kölcsönbe. Igaz a fél pályát megkerülve jutottam oda hála a hülye kiírásnak. :/ Hát teljesen más világ az. Igaz Gáborral nem sikerült beszélnem, de szembe jött Stoner, bár valahogy az asszonyt kicsit jobban figyeltem. 😀 Aztán majdnem Lorenzo csapott el, mert a füves részt nézte ki menekülőútnak. 😂 Most már csak abban bízom, hogy megmarad Gábor teljesítménye a következő futamokra is, aztán majd jöhet a következő szezon!Asbee
íjj kösz, nem tudom h írhattam el, pedig szeretem 😊

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az inkább lehetne WSBK 😛 Nem kötözködésképp 😉

Na hát muszáj ide írnom, mint a fórum egyik Motogp őrültjeként. Múlt heti brno-i futamon kinn voltam nagyon állat volt. Igaz magyar zászló hiányában nem C szektorban voltam, de azért így is megvolt a fénypont. Talma végig nagyon jól ment, egy kör és megvan a negyedik hely...Aztán futamok után mint kiderült bemehettem paddockba fél órára. :cool: Egyik szponzor adott útitársaknak, aztán fél órára megkaptam kölcsönbe. Igaz a fél pályát megkerülve jutottam oda hála a hülye kiírásnak. :/ Hát teljesen más világ az. Igaz Gáborral nem sikerült beszélnem, de szembe jött Stoner, bár valahogy az asszonyt kicsit jobban figyeltem. 😀 Aztán majdnem Lorenzo csapott el, mert a füves részt nézte ki menekülőútnak. 😂 Most már csak abban bízom, hogy megmarad Gábor teljesítménye a következő futamokra is, aztán majd jöhet a következő szezon!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
forma-1, rally, WSBK, Moto GP és társai