Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor most ez a rajt nem számított és visszakapják az Astonok a helyüket?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
amit mond Nagy Norbi, miért állsz be ferdén ha előtted kiesett egy autó?
11 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Astonok hamar kiszálltak

11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
a 2 Aston magától cseszte el
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kurvaéletbe!!
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Most a technika baszott ki vele...kar röhögni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
korán jött a dráma...
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Leclerc 😀
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Leclerc 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Most nézem a műsort, lesz fél órás felvezetés a döntő előtt?
zacknorb
Aha, 20:30-tól kezdünk!
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tudom nem leszek népszerű, de régen mondtam, hogy az amerikai autóversenyeknél az utolsó 10 kőrt érdemes nézni, hát ez a 2 utolsó döntő futam pont igazat adott nekem 😊
NB2
Lehet ez sem lesz
De az F1ben az első 10 kört érdemes nézni

Mondom úgy hogy nézem mindet (USA és F1 is)
zacknorb
Én is mondom. Nézzetek MotoGPt. Az első körtől az utolsóig farpofa összehúzó.
Cowboykarcsi90
Pedig ott is csak az utolsó körben dől el ki nyer.
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Most nézem a műsort, lesz fél órás felvezetés a döntő előtt?
11 hónapja
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 171 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Tudom nem leszek népszerű, de régen mondtam, hogy az amerikai autóversenyeknél az utolsó 10 kőrt érdemes nézni, hát ez a 2 utolsó döntő futam pont igazat adott nekem 😊
NB2
Lehet ez sem lesz
De az F1ben az első 10 kört érdemes nézni

Mondom úgy hogy nézem mindet (USA és F1 is)
zacknorb
Én is mondom. Nézzetek MotoGPt. Az első körtől az utolsóig farpofa összehúzó.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Tudom nem leszek népszerű, de régen mondtam, hogy az amerikai autóversenyeknél az utolsó 10 kőrt érdemes nézni, hát ez a 2 utolsó döntő futam pont igazat adott nekem 😊
NB2
Lehet ez sem lesz
De az F1ben az első 10 kört érdemes nézni

Mondom úgy hogy nézem mindet (USA és F1 is)
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tudom nem leszek népszerű, de régen mondtam, hogy az amerikai autóversenyeknél az utolsó 10 kőrt érdemes nézni, hát ez a 2 utolsó döntő futam pont igazat adott nekem 😊
NB2
Én sem leszek népszerű, de régen mondtam: ez baromság. 😊
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom nem leszek népszerű, de régen mondtam, hogy az amerikai autóversenyeknél az utolsó 10 kőrt érdemes nézni, hát ez a 2 utolsó döntő futam pont igazat adott nekem 😊
NB2
Íme az Xfinity sorozat idei utolsó 2 köre magyarul!
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Tudom nem leszek népszerű, de régen mondtam, hogy az amerikai autóversenyeknél az utolsó 10 kőrt érdemes nézni, hát ez a 2 utolsó döntő futam pont igazat adott nekem 😊
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
A Truckban a 4., az Xfinity-ben a 3. legesélyesebb lett a bajnok.
Cupban az oddsok hétvége előtt a Larson, Blaney, Byron, Bell sorrendet hozták
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Innen rajtol a 4 bajnokesélyes vasárnap.
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Végre megvolt az Astonnál a tempó, holnap erős dupla pontszerzésben reménykedem, talántalán Öreg dobogó
zacknorb
Alonso nagyon szerencsétlen általában, szóval ez se hagyd ki, simán lehet, hogy Strollal öszzeütköznek az elején és mindenki kiesik...
NB2
Stroll amekkora faszkalap simán benne van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Végre megvolt az Astonnál a tempó, holnap erős dupla pontszerzésben reménykedem, talántalán Öreg dobogó
zacknorb
Alonso nagyon szerencsétlen általában, szóval ez se hagyd ki, simán lehet, hogy Strollal öszzeütköznek az elején és mindenki kiesik...
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 513 — Kinek mit intézett a kormánya
Végre megvolt az Astonnál a tempó, holnap erős dupla pontszerzésben reménykedem, talántalán Öreg dobogó
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na ez a sprint nagyon király volt, Verstappen és Norris mondjuk más ligában játszott.

Egyébként Katar óta Piastri is Perez szintű verést kap a csapattársától.
Jughead
Holnap remélem meglesz a Leclerc dobogó!
Kb a tempó azonos a Mercivel, Norris gondolom feljön a 2. helyig, Perez choker, Alonsoval vívhat a 3.helyért-reményeim szerint.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Na ez a sprint nagyon király volt, Verstappen és Norris mondjuk más ligában játszott.

Egyébként Katar óta Piastri is Perez szintű verést kap a csapattársától.
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amíg ennyire tiszteli Norris Verstappent, soha nem fogja legyőzni!