NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Zhou marad 2024
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
SVG Trackhouse, mind3 szériában fog menni. Developmental deal
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként érdekes belegondolni, hogy az ország lakosságához képest mennyire is kevés az az 1.32 millió néző. Persze pl. az NCS versenytől függően nagyon eltérő 2-4 milliós nézettsége is tulajdonképpen elenyésző a teljes lakosságához képest.

- - -

Zane Smith tegnap nyilatkozott egy olyat, hogy már tudja mit fog csinálni jövőre, mert aláírt szerződése van, a héten várható bejelentés. Pár napja elhintett egy olyan infót is hogy reméli a Cupban fog menni, mert készen áll rá. Na most akkor nála is felmerülhet az SHR, a Trackhouse és a Kaulig, de mai tweetek - vagy x-ek? - alapján erősödik a pletyka arról hogy a Trackhouse-hoz mehet, akik a Live Fast Motorsportstól vennének chartert.

Személyes: Gragson menne a Kaulighoz, Smith menne a Trackhouse-hoz, ez nekem konkrétan valóra vált álom lenne. 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
Mikey
Neked nem is kell. 😊
A NASCAR elítélte, és nem nevetett, hanem proaktívan likeolt egy emberi méltóságot sértő nempoént. Nem egy példakép karakter, de gondolom a redneckeknél ettől csak nőtt ettől a népszerűsége.
De a moralizálástól eltekintve, nem áll minden versenyző mögött 10 hasonlóan tehetséges, hogy egy ilyen hiba után átvegye a helyét?
Őszentsége Sobri Jóska
Indítványozom, hogy jóska helyére is találjunk valakit aki nem rosszabb és nem ennyire pöcs! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
Mikey
Neked nem is kell. 😊
A NASCAR elítélte, és nem nevetett, hanem proaktívan likeolt egy emberi méltóságot sértő nempoént. Nem egy példakép karakter, de gondolom a redneckeknél ettől csak nőtt ettől a népszerűsége.
De a moralizálástól eltekintve, nem áll minden versenyző mögött 10 hasonlóan tehetséges, hogy egy ilyen hiba után átvegye a helyét?
Őszentsége Sobri Jóska
De áll, látod Nemechek egyből meg is kapta a helyét. Viszont a tehetség nem minden. Siker és pénz, csak ez számít itt is. Tudnám sorolni a nagyon tehetséges versenyzőket, akiket 2015 óta láttam feltűnni, aztán eltűnni, mert nem voltak kapcsolataik, szponzoraik, vagy mert nem volt nagy szurkolótáboruk.

Larson is niggázott egy jóizűt, aztán egy évre rá nagyrészt imádta ismét mindenki. És nem azért mert ő azóta nem mondja a haverjának hogy nigga, hanem mert nyer, nyer és nyer.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
Mikey
Neked nem is kell. 😊
A NASCAR elítélte, és nem nevetett, hanem proaktívan likeolt egy emberi méltóságot sértő nempoént. Nem egy példakép karakter, de gondolom a redneckeknél ettől csak nőtt ettől a népszerűsége.
De a moralizálástól eltekintve, nem áll minden versenyző mögött 10 hasonlóan tehetséges, hogy egy ilyen hiba után átvegye a helyét?

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?

több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kaulig Racing bejelentés pénteken. Bold tipp:
NCS: #16 Hemric, #31 Gragson
NXS: #10 Allmendinger, #11 Kraus, #16 C. Smith

szerk.: esetleg a #31-esben Zane Smith


Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon kíváncsian várom, hogyan tovább. Remélem nem akar mindenáron a Cup Seriesben a 20. helyekért harcolni, hanem inkább visszamegy Xfinitybe hogy győzelmekért mehessen.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
 www.usaracing.hu/2023/09/12/az-unalmas-versenyek-miatt-a-rajatszasban-valtoztat-szabalyt-a-nascar/?fbclid=IwAR3QmsUIlHn7R5IOvlPhpz9wZX-x8r8CEGawun5Gctl2O8delOrn13Y0Qsc
Ezek sík hülyék komolyan mondom. Zászló meg pace car fetisizták.
🤘 gaben 🤘
Ezt nem értem én sem. Miért baj ha egy road course verseny végigmegy caution nélkül? Akkor legalább tényleg kijön hogy aznap ki a legjobb, és nem lehet ráfogni semmire. Pedig azt hittem elindultunk azon az úton, hogy szépen lassan eltörlik teljesen a stage racinget.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
 www.usaracing.hu/2023/09/12/az-unalmas-versenyek-miatt-a-rajatszasban-valtoztat-szabalyt-a-nascar/?fbclid=IwAR3QmsUIlHn7R5IOvlPhpz9wZX-x8r8CEGawun5Gctl2O8delOrn13Y0Qsc
Ezek sík hülyék komolyan mondom. Zászló meg pace car fetisizták.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Na most ezt nem értem, vagy lemaradtam valamiről?
aruba.it Racing az nem a WSBK-ba van?
Coolearie
Ha a sárga festés miatt kérdezed, a Ducati mint all around márka használja idén a misanoi versenypályán. Tehát nem az aruba.it miatt használta ma a Pecco a sárgát hanem az anya cég miatt.
Cowboykarcsi90
az aruba.it név akkor szokott MotoGP-ben lenni, amikor Pirro beugrik Wild Card pilótaként
Heisman nádor
Plusz ha minden igaz Aruba-s színekben indul majd Bautista is.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na most ezt nem értem, vagy lemaradtam valamiről?
aruba.it Racing az nem a WSBK-ba van?
Coolearie
Ha a sárga festés miatt kérdezed, a Ducati mint all around márka használja idén a misanoi versenypályán. Tehát nem az aruba.it miatt használta ma a Pecco a sárgát hanem az anya cég miatt.
Cowboykarcsi90
az aruba.it név akkor szokott MotoGP-ben lenni, amikor Pirro beugrik Wild Card pilótaként

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Toyota- k hullanak szépen 👌
🤘 gaben 🤘
Futam végén 1-2. Szép jinx. 😀
iktriad
Na b+
Akkor este nem kell megnéznem

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Toyota- k hullanak szépen 👌
🤘 gaben 🤘
Futam végén 1-2. Szép jinx. 😀
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Toyota- k hullanak szépen 👌

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Durva mennyire nem bírnak kanyarodni az autók.
Truex Jr. hamar kiesett.
Mikey
Coolearie
Defekttel mit kellene csináljon?
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Durva mennyire nem bírnak kanyarodni az autók.
Truex Jr. hamar kiesett.
Mikey
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Truex Jr. hamar kiesett.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Binder viszont szépen lassan kigolyózta magát a reális VB esélyesek közül. Óriási visszaesés kéne a három Ducatistól hogy a dél-afrikainak még érdemi esélye legyen az idén.

Persze, azt nem tudhatjuk, hogy mennyire kell túlvállalnia magát, hogy egyáltalán esélye legyen a pirosak ellen de amíg a szezon elején-közepén a Ducati(k) legkonstansabb kihivójának tűntek, hát most nagyon nem ez a helyzet…
Cowboykarcsi90
Nekem a KTM kapcsán idén elég kettős érzéseim vannak, mert hiába vannak mindig ott a Ducati közelében, reálisan nézve nem nagyon volt olyan futam, ahol gyorsabbak voltak. Binder szerintem a két bukását leszámítva kb mindent kihoz idén a motorból, meg ugy is, h agyba főbe büntetik minden szarert.

A mai hibaert persze nagy kar, mert a dobogó valszeg meglett volna, de a VB címre nem tudom volt e esélye egyáltalán. Szerintem ha top4ben tudna maradni szezon végén az is nagy eredmény lenne. Pláne mondjuk Millerhez viszonyítva, akinek az elmúlt két hétvégén már a pontszerzés is nehézkesen megy.

Pedrosa jó eredménye viszont abból a szempontból is jó lehet talán, h ugy tűnik a jövő évi újítások egyelőre működnek. Jó lenne, ha közelebb tudnának erni, de en pesszimista vagyok a VB cím kapcsán jovore is. A ducati túlságosan egyben van, plusz ott van Pecco, Martin, jövőre ott lehet egy egészséges Bestia, akar Markez is, míg a ktm-nel ott van Binder egyedül és talán Acosta, ha hamar felveszi a ritmust. Ja és akkor az apriliakrol nem is beszéltünk.
rob3r7o
Plusz ha Frankie is tényleg a pramachoz kerülne, simán lehet onnan is egy futamokat nyerő motorosa a Ducatinak.
Cowboykarcsi90
Hat igen. Na meg Bezzecchi is. Pont ez a szivas Bindernek, hogy hiába ver meg mindig jópár ducatis-t, mindig van 1-2, aki így is előtte van. 😀

Túlságosan is jók az olaszok, plusz brutal gyorsan reagálnak mindenre szezonon belül is.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Binder viszont szépen lassan kigolyózta magát a reális VB esélyesek közül. Óriási visszaesés kéne a három Ducatistól hogy a dél-afrikainak még érdemi esélye legyen az idén.

Persze, azt nem tudhatjuk, hogy mennyire kell túlvállalnia magát, hogy egyáltalán esélye legyen a pirosak ellen de amíg a szezon elején-közepén a Ducati(k) legkonstansabb kihivójának tűntek, hát most nagyon nem ez a helyzet…
Cowboykarcsi90
Nekem a KTM kapcsán idén elég kettős érzéseim vannak, mert hiába vannak mindig ott a Ducati közelében, reálisan nézve nem nagyon volt olyan futam, ahol gyorsabbak voltak. Binder szerintem a két bukását leszámítva kb mindent kihoz idén a motorból, meg ugy is, h agyba főbe büntetik minden szarert.

A mai hibaert persze nagy kar, mert a dobogó valszeg meglett volna, de a VB címre nem tudom volt e esélye egyáltalán. Szerintem ha top4ben tudna maradni szezon végén az is nagy eredmény lenne. Pláne mondjuk Millerhez viszonyítva, akinek az elmúlt két hétvégén már a pontszerzés is nehézkesen megy.

Pedrosa jó eredménye viszont abból a szempontból is jó lehet talán, h ugy tűnik a jövő évi újítások egyelőre működnek. Jó lenne, ha közelebb tudnának erni, de en pesszimista vagyok a VB cím kapcsán jovore is. A ducati túlságosan egyben van, plusz ott van Pecco, Martin, jövőre ott lehet egy egészséges Bestia, akar Markez is, míg a ktm-nel ott van Binder egyedül és talán Acosta, ha hamar felveszi a ritmust. Ja és akkor az apriliakrol nem is beszéltünk.
rob3r7o
Plusz ha Frankie is tényleg a pramachoz kerülne, simán lehet onnan is egy futamokat nyerő motorosa a Ducatinak.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Binder viszont szépen lassan kigolyózta magát a reális VB esélyesek közül. Óriási visszaesés kéne a három Ducatistól hogy a dél-afrikainak még érdemi esélye legyen az idén.

Persze, azt nem tudhatjuk, hogy mennyire kell túlvállalnia magát, hogy egyáltalán esélye legyen a pirosak ellen de amíg a szezon elején-közepén a Ducati(k) legkonstansabb kihivójának tűntek, hát most nagyon nem ez a helyzet…
Cowboykarcsi90
Nekem a KTM kapcsán idén elég kettős érzéseim vannak, mert hiába vannak mindig ott a Ducati közelében, reálisan nézve nem nagyon volt olyan futam, ahol gyorsabbak voltak. Binder szerintem a két bukását leszámítva kb mindent kihoz idén a motorból, meg ugy is, h agyba főbe büntetik minden szarert.

A mai hibaert persze nagy kar, mert a dobogó valszeg meglett volna, de a VB címre nem tudom volt e esélye egyáltalán. Szerintem ha top4ben tudna maradni szezon végén az is nagy eredmény lenne. Pláne mondjuk Millerhez viszonyítva, akinek az elmúlt két hétvégén már a pontszerzés is nehézkesen megy.

Pedrosa jó eredménye viszont abból a szempontból is jó lehet talán, h ugy tűnik a jövő évi újítások egyelőre működnek. Jó lenne, ha közelebb tudnának erni, de en pesszimista vagyok a VB cím kapcsán jovore is. A ducati túlságosan egyben van, plusz ott van Pecco, Martin, jövőre ott lehet egy egészséges Bestia, akar Markez is, míg a ktm-nel ott van Binder egyedül és talán Acosta, ha hamar felveszi a ritmust. Ja és akkor az apriliakrol nem is beszéltünk.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Pedrosa-ban sosem volt kellő 'gyilkos' ösztön, nem is lett bajnok.
A Ducati viszont még mindig a legjobb motort adja, csak idei-óráig szorongathatóak meg idén.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "