NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Di Giannantonio pedig visszamegy a a Moto2-be a Gresinivel
zacknorb
Vajon Frankie az Ő helyére vagy Zarcoéra megy a Pramachoz? P
Cowboykarcsi90
Én már olyan pletykákat is hallottam, h a Pramac helyet Markeznek tartják fent egyelőre.

De releváns oldalon meg nem olvastam, szerintem elég légből kapott a dolog. Legalábbis én nagyon meglepődnek, ha Markez már most átmenne.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Di Giannantonio pedig visszamegy a a Moto2-be a Gresinivel
zacknorb
Vajon Frankie az Ő helyére vagy Zarcoéra megy a Pramachoz? P

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
Mikey
367 kör egy ekkora pályán felesleges
🤘 gaben 🤘
24 óra is elég feleslegesnek tűnik Le Mans-ban
shawnka
Jah, lezavarhatnák egy óra alatt is simán, úgyis mindig az utolsó egy óra a lényeg!
Mikey
Forma 1ben meg elég lenne a rajt és utána elég még két kör mondjuk, minek oda 50-70 körös futamok?😊
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Szerintem aki unja a 3-4 órás versenyeket, viszont mindenképpen stock cart akar nézni, az nézzen WTCR-t (vagy mi a neve éppen) esetleg DTM-et. 😊
Mikey
Elsőkerekes bohóckodást hagyjuk, a DTM meg tucat GT bajnoksággá süllyedt. Supercars-ban is csak Mustang meg Camaro. 🤡
Lassan kinyírnak mindent ami nem uniformizált.
3-4 óra is elmenne, viszont a tényleges verseny jó esetben a tizede. Plusz elég gyakran jön az eső, világítás, fényviszonyok miatti bohóckodás is mostanában.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Felix Rosenqvist - Meyer Shank Racing
zacknorb
Rosenqvist & Blomqvist 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Di Giannantonio pedig visszamegy a a Moto2-be a Gresinivel
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Felix Rosenqvist - Meyer Shank Racing
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
Mikey
367 kör egy ekkora pályán felesleges
🤘 gaben 🤘
24 óra is elég feleslegesnek tűnik Le Mans-ban
shawnka
Nem is 2 km-en köröznek.
Szeretem a klasszikus autóverseny formákat, de a rövid ovál elavult. Elvétve van izgalmas futam.
🤘 gaben 🤘
Speciel Darlingtonban szinte mindig jó verseny van és nem is short oval hanem intermediate.
Rövid ovál van Bristol, Martinsville és Richmond. Igazából nem látom hogy bármelyik kikerülne a naptárból.

Sőt, arról szól a fáma, hogy még több short oval lehet majd, mert a szurkolók többsége szereti. Jó eséllyel North Wilkesboro pontszerző versenyt kap jövőre, de pedzegetik a Nashville Fairgrounds visszatérését is pár éven belül, valamint Iowa és Memphis neve is felmerült, előbbié elég komolyan.

A versenyzők szerint Darlington Top 3 pálya, de sokaknál a legjobb. A nyár végi 500 mérföldes verseny pedig Crown Jewel verseny, szóval sokáig lesz jövője.

Amiben lenne talán ráció, hogy a kiemelt versenyeken kívül - Daytona 500, GEICO 500, Coca-Cola 600, Brickyard 400, Southern 500, Bristol Night Race - a többit 4-500 mérföldről lerövidíteni mondjuk 3-400-ra, vagy 3-400 körről lerövidíteni 250-300-ra. De annak már van neve, mégpedig Xfinity Series.

Szerintem aki unja a 3-4 órás versenyeket, viszont mindenképpen stock cart akar nézni, az nézzen WTCR-t (vagy mi a neve éppen) esetleg DTM-et. 😊
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
Mikey
367 kör egy ekkora pályán felesleges
🤘 gaben 🤘
24 óra is elég feleslegesnek tűnik Le Mans-ban
shawnka
Nem is 2 km-en köröznek.
Szeretem a klasszikus autóverseny formákat, de a rövid ovál elavult. Elvétve van izgalmas futam.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Johnny Rea a Yamahához már ‘24től. Na ezt nem láttam jönni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Danny Hamlinnek is megvan a hosszabbítás
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
Mikey
367 kör egy ekkora pályán felesleges
🤘 gaben 🤘
24 óra is elég feleslegesnek tűnik Le Mans-ban
shawnka
Jah, lezavarhatnák egy óra alatt is simán, úgyis mindig az utolsó egy óra a lényeg!

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
Mikey
367 kör egy ekkora pályán felesleges
🤘 gaben 🤘
24 óra is elég feleslegesnek tűnik Le Mans-ban
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
Mikey
367 kör egy ekkora pályán felesleges

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.
🤘 gaben 🤘
Feleslegesen hosszú verseny? Az megvan hogy a NASCAR középhosszútávú versenyszéria mióta világ a világ?
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Nascar ismét tragikomédia. 😀
Egy amúgy is feleslegesen hosszú versenyt megállítanak, mert nem ég pár pilács. Lehet le kell szokni ezekről a felesleges esti versenyekről, az áram pocséklásról meg az idő húzásról.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Továbbra is egy vicc, hogy Hamilton az egyenesen menő Piastrit lezúzza, mint egy kezdő és csak 5 mp-t kap egy ilyen hibáért, amit simán kiautóz majd Albonnal és Norris-szal szemben is.
Jughead
Ezt csak mellé, most nézem vissza a legjobb rádiózások vidinyót a jutyun és Hamilton mondja, hogy "not given enough space" - erre a mérnök: jóvan Lujisz utánanézünk, erre Hamilton: "No, I say I didn't give him enough space". Szóval egyből elismerte, ez nem tudom élőben volt-e bejátszva, lehet lemaradtam. Ez big up nálam.

És ahogy a legnagyobb mondaná: "you always have to leave a space" - olvasd spanyol akcentussal.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Ez a Southern 500 elég szórakoztató volt. Larson nagyot ment.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
MEGVAAAAAAAAANNNNNNNN!!!

Alex Palou is a two-time champion!!
Mikey
Úgy örülsz mintha nem 4-5-6 versenye lenne biztos ha nem tobbb 😀
Toca
Nagy tanulság az életben, hogy csak annak szabad örülni, ami már tuti biztos.

Larson is nyert kedvenc pályámon Hamlin után, ez egy tökéletes hétvége volt.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
MEGVAAAAAAAAANNNNNNNN!!!

Alex Palou is a two-time champion!!
Mikey
Úgy örülsz mintha nem 4-5-6 versenye lenne biztos ha nem tobbb 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darlington nyomott egy Cantont és nem égnek a reflektorok a pálya egy részén, ahol leszállt az est. De amíg a HoF Game sörmeccs, itt azért elég komoly a tét.
Mit bénáznak....nem tudnak kivenni egy szaros autót?
ThundersNFL a Jobbágy
F1 se tud rendesen elrajtolni
zacknorb
Cunoda azért nem rajtolt el, hogy Szoboszlai 1. Pool-os gólját meg lehessen nyugodtan nézni. 😀
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
MEGVAAAAAAAAANNNNNNNN!!!

Alex Palou is a two-time champion!!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na akkor Portland és IndyCar, ha Palou dobogón végez mindenképpen bajnok.

Let's fuckin gooooo #10!
Mikey
És Grosjean gyorsan repült
zacknorb
Egyre valószínűbb hogy Laguna Seca után is repülni fog.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 519 — Kinek mit intézett a kormánya
Na akkor Portland és IndyCar, ha Palou dobogón végez mindenképpen bajnok.

Let's fuckin gooooo #10!
Mikey
És Grosjean gyorsan repült
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Na akkor Portland és IndyCar, ha Palou dobogón végez mindenképpen bajnok.

Let's fuckin gooooo #10!