NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
na talán épp azért utáltál annyira egy a kommunikációról szóló elgondolkodtató filmet, mert ilyen jól megy az asszociatív szövegértelmezés
baggio
Az a lényeg JJ, hogy te még mindig olyan tökéletes vagy, mint voltál 10 éve, mikor ide kerültem.
És ez szomorú.
JC6
Máté 7,1
Sobri Jóska
A Pokol egy hely a tagadás szívében;
Ott megterem minden, mi pusztulásra vár,
Van Semmi kertje, és tátongó Űr-tavak,
Hol kóborlunk szüntelen zarándok-éjben
Az egyetlen valóért esdekelve


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
na talán épp azért utáltál annyira egy a kommunikációról szóló elgondolkodtató filmet, mert ilyen jól megy az asszociatív szövegértelmezés
baggio
Az a lényeg JJ, hogy te még mindig olyan tökéletes vagy, mint voltál 10 éve, mikor ide kerültem.
És ez szomorú.
JC6
Máté 7,1
Sobri Jóska
Imdb 8,2

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
ezt látta valaki?

 www.youtube.com/watch?v=8vNDkF8HWoI
Negritis
Lattam 1.5 honapja, direkt irtam neked ajanlot 😕 mi a kerdes?
Vagy a reklamra gondolsz? 😀

(Egyelore) TOP 3 tavalyi film es TOP 5 all-time anime film nalam 😊
Igor
valahogy elsiklottam felette hogy erre gondolsz 😀 bocs
egyenlőre várom hogy legyen rendes rip, ha lesz akkor sztem megnézem

Oscar jelölések során került elő
amúgy elvileg ez az egyik film amit a depresszív animék korszakának végének tekintenek
Negritis
Azért lepődtem meg amúgy, mert tegnap megnéztem másodszorra is (5 dolláros nap FTW), és egy pillanatra azon gondolkodtam el, honnan tudsz te erről / vajon ezért kérdezed-e.... (talán a negyedik film, amit többször néztem moziban - Oroszlánkirály (voltam vagy 9 éves, nem fair), Avatar, Watchmen és most ez)

Na offot félretéve, 2 releváns kérdés viszont

1) "elvileg ez az egyik film amit a depresszív animék korszakának végének tekintenek"

Ezt abszolút nem értem, mert semmi értelme se a filmmel, se a mostani korszakkal kapcsolatban (ami kb. a moe korszaka vagy 10 éve), akár az Akira-NGE, vagy az NGE utáni időszakot is lehetne jóval depresszívebbnek nevezni.. a filmek terén szintén.
Ezt ki írta/mondta róla?

2) Oscar snub
Abszolút nem lep meg hogy nem nevezték, és mivel úgyse nyert volna, így "annyira" nem zavar, csak picit...
Pedig szvsz a legjobb animált film idén - oké, a Teknőst meg a Cukkinit nem láttam.. de nagyon meglepnék lepve, ha ezt überelni tudják, de ez klasszikusan az Akadémia rugatlmatlansága, mindig csúszás van amíg elismernek egy anime rendezőt... és Miyazaki ilyen szempontból "sajnos" megágyazott a Ghiblinek, gyakorlatilag minden gyengébb filmükkel is bérelt helyük van. Az hogy a Zootopia (teljesen megérdemelten), Kubo (teljesen megérdemelten) és a Moana (vitatható, nálam ez a leggyengébb magasan és nem fért volna be) bent van, az várható volt, a Cukkiniről nem tudok nyilatkozni.. de elvi okokból nem zavar/örülök hogy kisebb filmeket is elismernek.

Na a rant-et félretéve, mindenképp nézd meg, de próbáld meg viszonylag jó minőséggel... és ha kijön valamikor otthon, egyből a moziba be; olyan képek vannak benne, hogy én még szívem szerint a "Best Visual Design"-ra is jelölném.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
na talán épp azért utáltál annyira egy a kommunikációról szóló elgondolkodtató filmet, mert ilyen jól megy az asszociatív szövegértelmezés
baggio
Az a lényeg JJ, hogy te még mindig olyan tökéletes vagy, mint voltál 10 éve, mikor ide kerültem.
És ez szomorú.
JC6
Máté 7,1

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
ezt látta valaki?

 www.youtube.com/watch?v=8vNDkF8HWoI
Negritis
Lattam 1.5 honapja, direkt irtam neked ajanlot 😕 mi a kerdes?
Vagy a reklamra gondolsz? 😀

(Egyelore) TOP 3 tavalyi film es TOP 5 all-time anime film nalam 😊
Igor
valahogy elsiklottam felette hogy erre gondolsz 😀 bocs
egyenlőre várom hogy legyen rendes rip, ha lesz akkor sztem megnézem

Oscar jelölések során került elő
amúgy elvileg ez az egyik film amit a depresszív animék korszakának végének tekintenek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
na talán épp azért utáltál annyira egy a kommunikációról szóló elgondolkodtató filmet, mert ilyen jól megy az asszociatív szövegértelmezés
baggio
Az a lényeg JJ, hogy te még mindig olyan tökéletes vagy, mint voltál 10 éve, mikor ide kerültem.
És ez szomorú.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Mindenki - Teljes film
baggio
Jó, de lassú. Vagy ha úgy vesszük túl hosszú. Bár rövidfilm. 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
ezt látta valaki?

 www.youtube.com/watch?v=8vNDkF8HWoI
Negritis
Lattam 1.5 honapja, direkt irtam neked ajanlot 😕 mi a kerdes?
Vagy a reklamra gondolsz? 😀

(Egyelore) TOP 3 tavalyi film es TOP 5 all-time anime film nalam 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
 www.youtube.com/watch?v=IoQG1BiqzgE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
van benne egy utalás egy magyar szóra, melynek legfőbb elszenvedője épp a kérdés feltevése előtt pár órával hunyt el

igen, ezért szeretik oly sokan a filmet*

* | lehet rajta gondolkozni |
baggio
Kétlem, hogy sok Rákosi fan lenne...

Ki hunyt el?
JC6
na talán épp azért utáltál annyira egy a kommunikációról szóló elgondolkodtató filmet, mert ilyen jól megy az asszociatív szövegértelmezés
baggio
De még lehet, hogy vasárnap vidáman kihirdetik, hogy jó film, és akkor megszereti. 😉

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
mondjuk a top3ban ott van még a szakasz is nálam

és ha már előkerült Charlie Sheen akkor ugye a megtörhetetlent is jó filmnek tartom
Negritis
full metal jacket, the thin red line

nem modern egyik sem, de top háborús film nálam mindkettő
Stez
rengeteg jó háborús film van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
van benne egy utalás egy magyar szóra, melynek legfőbb elszenvedője épp a kérdés feltevése előtt pár órával hunyt el

igen, ezért szeretik oly sokan a filmet*

* | lehet rajta gondolkozni |
baggio
Kétlem, hogy sok Rákosi fan lenne...

Ki hunyt el?
JC6
na talán épp azért utáltál annyira egy a kommunikációról szóló elgondolkodtató filmet, mert ilyen jól megy az asszociatív szövegértelmezés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk a top3ban ott van még a szakasz is nálam

és ha már előkerült Charlie Sheen akkor ugye a megtörhetetlent is jó filmnek tartom
Negritis
full metal jacket, the thin red line

nem modern egyik sem, de top háborús film nálam mindkettő

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
ezt látta valaki?

 www.youtube.com/watch?v=8vNDkF8HWoI

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Háborús film kategóriába még nem láttam jobbat a Das bootnál, eredeti nyelven.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
van benne egy utalás egy magyar szóra, melynek legfőbb elszenvedője épp a kérdés feltevése előtt pár órával hunyt el

igen, ezért szeretik oly sokan a filmet*

* | lehet rajta gondolkozni |
baggio
Kétlem, hogy sok Rákosi fan lenne...

Ki hunyt el?
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
van benne egy utalás egy magyar szóra, melynek legfőbb elszenvedője épp a kérdés feltevése előtt pár órával hunyt el

igen, ezért szeretik oly sokan a filmet*

* | lehet rajta gondolkozni |
baggio
PINA!

több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/q86/s960x960/16143771_703263743188351_5420353586294201905_o.jpg?oh=faaa796c066185a94692ce07e6d00ff0&oe=590F5881

több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
van benne egy utalás egy magyar szóra, melynek legfőbb elszenvedője épp a kérdés feltevése előtt pár órával hunyt el

igen, ezért szeretik oly sokan a filmet*

* | lehet rajta gondolkozni |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Valaki könyörüljön rajtam és mondja el, mi a pöcsömet esznek az emberek az Érkezésen? Szinte végig tekertem..érthetetlen és értelmezhetetlen. Számomra... Borzalmas..
JC6
Én a Bibliával jártam így. Végigpörgettem, sehol egy kép, egy vicces sztori, a vége meg.... tiszta zagyvaság.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Valaki könyörüljön rajtam és mondja el, mi a pöcsömet esznek az emberek az Érkezésen? Szinte végig tekertem..érthetetlen és értelmezhetetlen. Számomra... Borzalmas..
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
én mondjuk várom az éjszaka törvényét is, ha már a könyvelő kimaradt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
a La La Land és az Arrival megtekintése után meg továbbra is a Hell or High Water a 2016-os no.1. nálam, a Kaliforniai álom bár nagyon jó lett, a Sing Streetet nem übereli a maga műfajában sem, az Érkezés kifejezetten csalódást keltő volt (az Interstellarhoz hasonlóan, nem meglepő módon)
baggio
Manchester by the sea / Moonlight megvolt már?
Én februárban megyek mindkettőre, a hype alapján kíváncsi leszek beférnek-e a TOP 5-be (valószínűleg igen.. mert mindent összevetve, ez elég gyenge év volt szerintem)
Igor
na igen, ha valami, akkor a Manchester by the sea még odaférkőzhet, de azt itt nem adják sehol a moziban, szóval várnom kell rá (bár tavaly is kiszivárgott az összes Oscar-jelölt film még a gála előtt)
baggio
az említett filmek mindegyike beszerezhető a virágboltban... moziba az itteni kínálatot elnézve legközelebb maximum a Lego Batman movie-ra mennék el, bár attól is kissé tartok, hogy csak bőrlehúzás lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
A halál ötven órája überelhetetlen.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
mondjuk a top3ban ott van még a szakasz is nálam

és ha már előkerült Charlie Sheen akkor ugye a megtörhetetlent is jó filmnek tartom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!