Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

18 órája
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
és bazmeg még az a szájbatekert xbox.com sem enged bejelentkezni
2 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 513 — Saturday Night Lights
Zivatar megint hatalmas káoszt és több órás késést okozott a repülőn… piros zónába is került a kelet-spanyol régió, hihetetlen
Heisman nádor
Itthon ez várható:  www.portfolio.hu/krtk/20240623/ime-a-terkep-ezekben-a-magyar-megyekben-pusztit-leginkabb-a-felmelegedes-693899

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Zivatar megint hatalmas káoszt és több órás késést okozott a repülőn… piros zónába is került a kelet-spanyol régió, hihetetlen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 napja
Jan Pittsburgh Steelers 4 999 — Steelers fan
 telex.hu/belfold/2024/06/22/vemhes-damszarvasok-leloves-debrecen

Bazmeg
warr_b
Szerintem tudták mit csinálnak a gecik....
ThundersNFL a Paraszt
Meg kell nézni a haragosokat...
warr_b
Ha megvan legalább egy épen maradt lövedék, akkor nem lesz túl nehéz leszűkíteni a szóbajöhető fegyverek számát. Attól kezdve meg csak elhatározás kérdése, hogy végignézik ezeket, vagy nem. Időigényes, meg drága, de ha tényleg meg akarják találni, meg tudják.
10 napja
warr_b Washington Commanders 21 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2024/06/22/vemhes-damszarvasok-leloves-debrecen

Bazmeg
warr_b
Szerintem tudták mit csinálnak a gecik....
ThundersNFL a Paraszt
Meg kell nézni a haragosokat...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 napja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 456 — !SuPeR6BoWL!
 telex.hu/belfold/2024/06/22/vemhes-damszarvasok-leloves-debrecen

Bazmeg
warr_b
Szerintem tudták mit csinálnak a gecik....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 napja
warr_b Washington Commanders 21 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/belfold/2024/06/22/vemhes-damszarvasok-leloves-debrecen

Bazmeg


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 napja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 456 — !SuPeR6BoWL!
 rtl.hu/hirado/2024/06/22/iskolai-verbalis-bantalmazas-fejer-megye

Gender baromság 1000-rel dübörög ami nettó faszság....az ilyen selejes egyének meg következmény nélkül bármit megtehetnek....azt hiszem iskolaigazgató plusz tankerületi vezető nyugodtan lemondhat eltakarodhatnak a pedagógussal együt a JÓ KURVA ÉDESANYJUK RETKES PICSÁJÁBA!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 napja
gyeek LSU Tigers 8 025 — Stromfeld Aurél fan
Annyira megnézném a két szememmel mifle ember az ilyen!

 24.hu/kozelet/2024/06/22/bezart-auto-meleg-hoseg-hoguta-kisgyermek-mento-korhaz/

És egyből kettő!

 24.hu/kozelet/2024/06/22/szamarkohoges-kormanyhivatal-ellenor-kohog-gyermekszivsebeszet-ujszulott-govki/

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
11 napja
YoungZeeZee 8 137
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.
Matthew99
50 a minimu? nincs magasan a lec
YoungZeeZee
ha vetkőzne többen lennének
🤘 gaben 🤘
Néni már.
Narancsbőr, striák...
kittli
de celeb
11 napja
kittli Pittsburgh Steelers 2 122 — Steelers fan
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.
Matthew99
50 a minimu? nincs magasan a lec
YoungZeeZee
ha vetkőzne többen lennének
🤘 gaben 🤘
Néni már.
Narancsbőr, striák...
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 409 — Kinek mit intézett a kormánya
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.
Matthew99
50 a minimu? nincs magasan a lec
YoungZeeZee
ha vetkőzne többen lennének
🤘 gaben 🤘
ha a lánya is, akkor meg depláne
12 napja
Matthew99 New Orleans Saints 9 410 — Invisible man
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.
Matthew99
50 a minimu? nincs magasan a lec
YoungZeeZee
ha vetkőzne többen lennének
🤘 gaben 🤘
Hát nem tudom, a fejét azért le lehetne takarni:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
12 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 992 — Deion Sanders for president!
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.
Matthew99
50 a minimu? nincs magasan a lec
YoungZeeZee
ha vetkőzne többen lennének

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 napja
YoungZeeZee 8 137
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.
Matthew99
50 a minimu? nincs magasan a lec
12 napja
Matthew99 New Orleans Saints 9 410 — Invisible man
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬
nagir
Hát szerintem itt nálunk hétvégén is éppen meg lehett az ötven. Szerencsére csak alig hallatszott el a házig a nyervogása.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
13 napja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 697 — Bla, bla, bla
 telex.hu/after/2024/06/20/madar-szandi-jotakonysagi-koncert-elmaradt-keves-resztvevo-fizetes-1500-euro
Mindig is utáltam ezt a Pi*sát, meg a Tsabikáját, de most még lementek aljasba is! 🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
17 napja
Jan Pittsburgh Steelers 4 999 — Steelers fan
A Fiestámat 3 évesen 1,3-ért vettem, majd 14 év után majdnem 1m-ért adtam el😃
Willie Parker
Ha így vesszük, akkor életem első autóját, egy kereklámpás Skoda 100-ast 5rugóért vettem, és pár év múlva a bontóban adtak érte egy tízest. 100% profit.
Őszentsége Sobri Jóska
hát ezeket lehetne kilókenyérre vonatkoztatni, csak nem egyidőben, különböző piacok között mérnék a vásárlóerő-paritást, hanem ugyanazon piacon, különböző időpontok között.
slowmotion
Persze, csak nem lehetetlen többért eladni uazt, mint amiért vetted. Ennyi a tézis
Willie Parker
általában és stabil pénz mellett valóban nem. de az elmúlt négy évben két olyan időszak is volt, ami közvetetten és kétszeresen is felhajtotta a használtautók árát.
létezik, amit mondasz, de az a kivétel, ami erősíti a szabályt.
slowmotion
Pontosan azért, mert kétszer is felment az autók ára, nem olyan nagyon kivételes hogy vettél egyet a covid előtt x forintért, és ha vigyáztál rá, most el tudod adni x, vagy több mint x forintért. Keveset futott, megvigyázott példányokért simán elkérnek annyit, amennyibe 4-5-évvel ezelőtt kerültek újan.

És igazából Willie és én sem állítottunk mást, szóval nem is értem, miről vitázunk pontosan? Hogy ez mennyire gyakori? Annyira gyakori, amennyire gyakoriak a keveset futott, patika állapotú pár éves autók.
17 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 457 — The Mathematician
általában és stabil pénz mellett valóban nem. de az elmúlt négy évben két olyan időszak is volt, ami közvetetten és kétszeresen is felhajtotta a használtautók árát.
slowmotion
valamint egy bizonyos kor feletti autók ára is megy fel
mert azok még "javíthatóak"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
A Fiestámat 3 évesen 1,3-ért vettem, majd 14 év után majdnem 1m-ért adtam el😃
Willie Parker
Ha így vesszük, akkor életem első autóját, egy kereklámpás Skoda 100-ast 5rugóért vettem, és pár év múlva a bontóban adtak érte egy tízest. 100% profit.
Őszentsége Sobri Jóska
hát ezeket lehetne kilókenyérre vonatkoztatni, csak nem egyidőben, különböző piacok között mérnék a vásárlóerő-paritást, hanem ugyanazon piacon, különböző időpontok között.
slowmotion
Persze, csak nem lehetetlen többért eladni uazt, mint amiért vetted. Ennyi a tézis
Willie Parker
általában és stabil pénz mellett valóban nem. de az elmúlt négy évben két olyan időszak is volt, ami közvetetten és kétszeresen is felhajtotta a használtautók árát.
létezik, amit mondasz, de az a kivétel, ami erősíti a szabályt.
17 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
A Fiestámat 3 évesen 1,3-ért vettem, majd 14 év után majdnem 1m-ért adtam el😃
Willie Parker
Ha így vesszük, akkor életem első autóját, egy kereklámpás Skoda 100-ast 5rugóért vettem, és pár év múlva a bontóban adtak érte egy tízest. 100% profit.
Őszentsége Sobri Jóska
hát ezeket lehetne kilókenyérre vonatkoztatni, csak nem egyidőben, különböző piacok között mérnék a vásárlóerő-paritást, hanem ugyanazon piacon, különböző időpontok között.
slowmotion
Persze, csak nem lehetetlen többért eladni uazt, mint amiért vetted. Ennyi a tézis
17 napja
Jughead Dallas Cowboys 4 573
Szerintem, ha az ember megteheti, akkor kocsit nem úgy vesz, hogy ez egy értékálló befektetés, hanem hogy kényelmes legyen.

Én emiatt úgy vagyok vele, hogy más levetett szarát nem veszem meg, mert ki tudja mit szórakoztak vele. Ellenben egy új kocsira adnak garanciát, ha véletlen valami nem stimmel, akkor csereautót stb.

Aztán, ha vége a garanciának el lehet adni könnyen, mert egy végig szervizelt fiatal autó és jöhet egy újabb kör.
17 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 620 — Cowboys fan
A Fiestámat 3 évesen 1,3-ért vettem, majd 14 év után majdnem 1m-ért adtam el😃
Willie Parker
Ha így vesszük, akkor életem első autóját, egy kereklámpás Skoda 100-ast 5rugóért vettem, és pár év múlva a bontóban adtak érte egy tízest. 100% profit.
Őszentsége Sobri Jóska
hát ezeket lehetne kilókenyérre vonatkoztatni, csak nem egyidőben, különböző piacok között mérnék a vásárlóerő-paritást, hanem ugyanazon piacon, különböző időpontok között.
17 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 626 — #NoStress
A Fiestámat 3 évesen 1,3-ért vettem, majd 14 év után majdnem 1m-ért adtam el😃
Willie Parker
Ha így vesszük, akkor életem első autóját, egy kereklámpás Skoda 100-ast 5rugóért vettem, és pár év múlva a bontóban adtak érte egy tízest. 100% profit.

17 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers 14 806
Az èn 4 ève kb 2 millióèrt vett Fordomat amin most már nèmi rozsda is van (s ami eltüntethető) ès egyszer totálkárra lett ítèlve, amibe tettem is kilómètert max 5-7 százezres "vesztesèggel", de lehet jobban el tudnám adni. Na ez a kemèny 🤪
dande2
A Fiestámat 3 évesen 1,3-ért vettem, majd 14 év után majdnem 1m-ért adtam el😃

Szerkesztette: Willie Parker