NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Hősöm...! 😍😍😍

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Szerintem a fapadossal és az olcsó jeggyel együtt jár ez a kockázat. Mi pl. ezért nem járunk fapadossal.
Jughead
nem. te azért nem jársz fapadossal mert megteheted, hogy ne azzal repülj. de nem volna m1, hogy 15k a jegy vagy 70, de menni akarnál, akkor te is fapadossal mennél...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 951 — balazs.t85@gmail.com
Megvan az újabb áldozat..kíváncsi vagyok mikor fogják végre lekapcsolni kedves Tamás G. Hencz-t....

Kozma Zsuzsa halt meg Jordániában:
 telex.hu/belfold/2023/09/26/kozma-zsuzsanna-fitneszedzo-halal-jordania-sziklamaszas-zuhanas?fbclid=IwAR2MbxNpT6S7eSnZmUlwbjUZdtUDGpmgtJBv0I6hhqB00h8tMEEOGK29HGw

Nyári cikk a hozzá nem értéséről, és milyen veszélyes is tudatlannal menni..
 www.facebook.com/groups/263298110544586

2017-es haláleset ami szintén vele történt a Matterhornon:
 m.hvg.hu/itthon/20170907_magyar_hegymaszo_halala_alpok_matterhorn?fbclid=IwAR0byo8YU687TFGNED3DETJMIwUHRczj01TnVRW2013X7gYR5ljM3lqGuB4

Ha bárkinek az ismerőse szeretne a hegyek szerelmesei csoporttal bárhova menni, azért mert olcsó, mutassa meg neki a cikkeket...
 www.facebook.com/groups/lovers.of.the.mountains
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
Ebben 100% biztos vagyok, hogy nem igaz. 😀

Amúgy engem mikor ott hagyott a Wizz Abu-dhabib - Manama járata, tárta szét a kezét mindenki, hogy hááááát sajnos oda semmilyen EU szabályozás nem érvényes, úgyhogy kártérítést sem kapok, hiába EU-ban bejegyzett légitársaság. Szóval lehetne sokkal rosszabb.
Hanni
Sajnos egyébként a fapados légitársaságok an ( legalábbis az írben és magyarban benne van ). Ezért is kerül annyiba és bele is kell számítani.
Mondjuk én EUn kívül nem is utaznék veluk
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
Ebben 100% biztos vagyok, hogy nem igaz. 😀

Amúgy engem mikor ott hagyott a Wizz Abu-dhabib - Manama járata, tárta szét a kezét mindenki, hogy hááááát sajnos oda semmilyen EU szabályozás nem érvényes, úgyhogy kártérítést sem kapok, hiába EU-ban bejegyzett légitársaság. Szóval lehetne sokkal rosszabb.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
De itt volt egy alap késés időjárás miatt, majd a trevisoi repülőtérzár okán nem tudtak felszállni. A Ryanairnek nincs irodája sem bázisa ott, a handling cég pedig a telített szállodák miatt nem tudta elszállásoltatni az utasokat. Hogy négykor a rendőrség kizavarta a maradókat az megint nem az ő saruk, hanem az olasz hatóságé.

A vasárnapi menetrendszerinti járat már minimális késéssel elment, viszont az eredeti repülőgép pedig technikai hiba miatt nem tudott felszállni (csak a következő nap mehetett Rijekába végül), ezért szintén nem feszíteném keresztre a légitársaságot.
r.baggio
Ha repülök, akkor én a repülőtársasággal vagyok csak üzleti kapcsolatban, csak feléjük van és lehet elvárásom.
Azt se kell tudjam, hogy mi az a handling cég, hogy hol van irodájuk, hol nincs, hogy a város szállodái mennyire telítettek, hogy a rendőrök milyen utasítást kapnak, stb.
Ez mind irreleváns.
Én nekik fizetek, számomra ők oldják meg.
Őszentsége Sobri Jóska
ne két üveg vodkát vigyél - együveg éter, együveg aceton
hátha valami balhé lesz...
Gróf de sutianap

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
De itt volt egy alap késés időjárás miatt, majd a trevisoi repülőtérzár okán nem tudtak felszállni. A Ryanairnek nincs irodája sem bázisa ott, a handling cég pedig a telített szállodák miatt nem tudta elszállásoltatni az utasokat. Hogy négykor a rendőrség kizavarta a maradókat az megint nem az ő saruk, hanem az olasz hatóságé.

A vasárnapi menetrendszerinti járat már minimális késéssel elment, viszont az eredeti repülőgép pedig technikai hiba miatt nem tudott felszállni (csak a következő nap mehetett Rijekába végül), ezért szintén nem feszíteném keresztre a légitársaságot.
r.baggio
Hát ha ezért nem akkor miért basszus? 😊

Van egy jegyem, azt ígérték, hogy a pénzemért elvisznek A-ból B-be, majd vissza. Ebben állapodtunk meg. Ők ezt eleve nem tartották be. Oké. Majd az ilyenkor járó elszállásolást sem tartották be, majd nem tettek semmit, hogy ne zavarjank ki a rendőrök. Szó szerint magára hagyták az utasokat. Hogy egyébként neki van valami alvállakozója, akinek ez lenne a dolga - azt én leszarom. Nem az én alvállalkozóm, oldják meg egymást közt.

Ha nem külföldi cég lenne, azt mondanám, hogy a klasszikus magyar mentalitást láttuk működés közben. Vevő lehúzva és átbaszva, szolgálatatás szar minőségben/sehogy, felelős nincs/valaki más, sajnáljuk, bárcsak tehetnénk valamit.
MC12
1995-ben vagyunk amikor faxon küldik a problémát és majd valaki reggel elolvassa?
0-24 elérhető supportra kötelező kellene legyen minden cégnek.
Időzóna eltolódások miatt nem is annyira nehéz.
Az, hogy egy ilyen csúszásnál és problémánál nincs megfelelő support aki online / telefonon elérhető az vállalhatatlan.
Az meg, hogy ezután a kártértítési körök hogynemondjam milyen szenvedősek lesznek azt hagyjuk.
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 152
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
De itt volt egy alap késés időjárás miatt, majd a trevisoi repülőtérzár okán nem tudtak felszállni. A Ryanairnek nincs irodája sem bázisa ott, a handling cég pedig a telített szállodák miatt nem tudta elszállásoltatni az utasokat. Hogy négykor a rendőrség kizavarta a maradókat az megint nem az ő saruk, hanem az olasz hatóságé.

A vasárnapi menetrendszerinti járat már minimális késéssel elment, viszont az eredeti repülőgép pedig technikai hiba miatt nem tudott felszállni (csak a következő nap mehetett Rijekába végül), ezért szintén nem feszíteném keresztre a légitársaságot.
r.baggio
Hát ha ezért nem akkor miért basszus? 😊

Van egy jegyem, azt ígérték, hogy a pénzemért elvisznek A-ból B-be, majd vissza. Ebben állapodtunk meg. Ők ezt eleve nem tartották be. Oké. Majd az ilyenkor járó elszállásolást sem tartották be, majd nem tettek semmit, hogy ne zavarjank ki a rendőrök. Szó szerint magára hagyták az utasokat. Hogy egyébként neki van valami alvállakozója, akinek ez lenne a dolga - azt én leszarom. Nem az én alvállalkozóm, oldják meg egymást közt.

Ha nem külföldi cég lenne, azt mondanám, hogy a klasszikus magyar mentalitást láttuk működés közben. Vevő lehúzva és átbaszva, szolgálatatás szar minőségben/sehogy, felelős nincs/valaki más, sajnáljuk, bárcsak tehetnénk valamit.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
De itt volt egy alap késés időjárás miatt, majd a trevisoi repülőtérzár okán nem tudtak felszállni. A Ryanairnek nincs irodája sem bázisa ott, a handling cég pedig a telített szállodák miatt nem tudta elszállásoltatni az utasokat. Hogy négykor a rendőrség kizavarta a maradókat az megint nem az ő saruk, hanem az olasz hatóságé.

A vasárnapi menetrendszerinti járat már minimális késéssel elment, viszont az eredeti repülőgép pedig technikai hiba miatt nem tudott felszállni (csak a következő nap mehetett Rijekába végül), ezért szintén nem feszíteném keresztre a légitársaságot.
r.baggio
Ha repülök, akkor én a repülőtársasággal vagyok csak üzleti kapcsolatban, csak feléjük van és lehet elvárásom.
Azt se kell tudjam, hogy mi az a handling cég, hogy hol van irodájuk, hol nincs, hogy a város szállodái mennyire telítettek, hogy a rendőrök milyen utasítást kapnak, stb.
Ez mind irreleváns.
Én nekik fizetek, számomra ők oldják meg.
Őszentsége Sobri Jóska
ne két üveg vodkát vigyél - együveg éter, együveg aceton
hátha valami balhé lesz...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
De itt volt egy alap késés időjárás miatt, majd a trevisoi repülőtérzár okán nem tudtak felszállni. A Ryanairnek nincs irodája sem bázisa ott, a handling cég pedig a telített szállodák miatt nem tudta elszállásoltatni az utasokat. Hogy négykor a rendőrség kizavarta a maradókat az megint nem az ő saruk, hanem az olasz hatóságé.

A vasárnapi menetrendszerinti járat már minimális késéssel elment, viszont az eredeti repülőgép pedig technikai hiba miatt nem tudott felszállni (csak a következő nap mehetett Rijekába végül), ezért szintén nem feszíteném keresztre a légitársaságot.
r.baggio
Ha repülök, akkor én a repülőtársasággal vagyok csak üzleti kapcsolatban, csak feléjük van és lehet elvárásom.
Azt se kell tudjam, hogy mi az a handling cég, hogy hol van irodájuk, hol nincs, hogy a város szállodái mennyire telítettek, hogy a rendőrök milyen utasítást kapnak, stb.
Ez mind irreleváns.
Én nekik fizetek, számomra ők oldják meg.

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
dawyd728
De itt volt egy alap késés időjárás miatt, majd a trevisoi repülőtérzár okán nem tudtak felszállni. A Ryanairnek nincs irodája sem bázisa ott, a handling cég pedig a telített szállodák miatt nem tudta elszállásoltatni az utasokat. Hogy négykor a rendőrség kizavarta a maradókat az megint nem az ő saruk, hanem az olasz hatóságé.

A vasárnapi menetrendszerinti járat már minimális késéssel elment, viszont az eredeti repülőgép pedig technikai hiba miatt nem tudott felszállni (csak a következő nap mehetett Rijekába végül), ezért szintén nem feszíteném keresztre a légitársaságot.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
dawyd728 3 835
Engem csak az érdekel, h minden szabályozva van. Az uborka hajlásától a legfeleslegesebb dolgokig. De ami fapados repülés címszóval megy és ez alatt minden ami ezzel együtt jár, az ilyen 19. századi mindent szabad. Pedig szerintem több ember repül, mint aki uborkát eszik.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 941
Szerintem a fapadossal és az olcsó jeggyel együtt jár ez a kockázat. Mi pl. ezért nem járunk fapadossal.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De ugye azt érzed, hogy ennél az esetnél is kb a Ryanair a legkevésbé hibás?
r.baggio
Fogalmam sincs ki volt a hibás, ezért nem is neveztem meg, úgy összességében a kurva anyját midnenkinek aki tehet róla 😀 Amúgy én itthonról is inkább a tetű olaszokat szidtam, azért mert kizavarták őket a reptérről éjjel négykor, mint valami rossz csöveseket.

Azt nem értem még mindig hogy mi volt az oka, mert szombaton elvileg azért nem szállt fel mert bezárt a reptér, vasárnapra meg már javítani is kellett valamit a gépen. Külön szerencsések voltak, mert a húgának gólyatábora lesz ma, ráadásul Marosvásárhelyen, ezért hogy ne maradjon le róla elindultak flixbusszal, mert fostak hogy még egy napot elbasznak ott és akkor ugrik az egész. Mire kiértek a buszhoz írt egy utastársuk hogy miután kb. aznap is háromszor tolták el az indulási időt, a hat órai "meghatározatlan ideig nem indul a gép" kijelentés azt jelentette hogy fél óra múlva már szállhattak fel a repcsire 😀
Itt mondjuk beszopták hogy nem mentem, mert nincs az az Isten hogy én onnan elmentem volna a buszállomásra. Akkor inkább ott rohadok még egy hetet. De legalább ők nem kaptak idegbajt, mert én tuti ott kaptam volna szívrohamot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
De ugye azt érzed, hogy ennél az esetnél is kb a Ryanair a legkevésbé hibás?
r.baggio
azert a 17 oras kesesnel adniuk kellene szallast, ellatmanyt stb. nekem kesett majusban a Genf-Franfkurt gepem, ami miatt lekestem a Frankfurt-Maltat. ha a Lufthansa leszart volna, es az egesz estet a frankfurti repuloteren kellett volna toltenem, mert nincsen tajekoztatas akkor ugyanigy azt mondanad, hogy a Lufthansa a legkevesbe hibas? nyilvan a Lufthansanak is egyszerubb lett volna akkor annyit irnia, hogy mivel tobb gep kesett, nem tudnak szallast adni, oldjam meg.
csebi
Almát a körtéhez ne hasonlítsunk már.

Hidd el, ha ez Dublinban van Londonban történik, kaptak volna nagyobb supportot az utasok, abszolút nem fair ezt az esetet összehasonlítani azzal, hogy téged FRANKFURTBAN a Lufthansa (a LHG fő hubján) elszállásoltatott...
r.baggio
nyilvan az utas a hulye h odarepult nem pedig Dublinba vagy Londonba ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Tudom, tudom ne legyen halálbüntetés, de azért nah, ennek az állatnak azért csak fejére eshetne egy zongora:
 infostart.hu/bunugyek/2023/09/20/ujra-gyilkolni-akart-muki-penzes-henrietta-gyilkosa
NB2
nem azt mondom hogy nincs olyan aki megérdemelné
azt mondom hogy olyan is áldozatul esne aki ártatlan, és nálam az nem fér bele
így inkább ezeket is elviselem
Negritis, a vajda
ok, de a büdös kurva anyjáért nem rohad el a sitten tényleges életfogytiglan egyedül egy sötét zárkában?
peach
Fiatalkorú volt. A maximumot kapta.
James007
És hát a börtön nem arról szól, hogy ott az ember megváltozik, önreflexióra kényszerül, belátásra tesz szert, rehabilitálódik.

A társadalom egyik leghaszontalanabb intézménye a csoportos elzárás, mindenféle törődés, terápia, vagy bárminemű személyiségfejlődést, pozitív változást, visszailleszkedést biztosító program nélkül.
Egy dologra lenne alkalmas, arra, hogy a társadalomba, annak szabályait betartva beilleszkedni képtelen embert egy időre "kivonja a forgalomból", megvédje tőle a társadalmat, de ez a jelenlegi formájában teljesen működésképtelen és a céljával ellentétes hatású.
Ha a társadalom valóban a saját hasznát keresné a törvényszegő időszakos kiiktatására, későbbi "hasznos tagjává" tételére, akkor ennél csak jobb alternatívákat kéne alkalmazzon.
De a jelenlegi metódus, amiben sok diszfunkcionális embert összezár mindenféle támogatás, cél és terv nélkül, leginkább kontraproduktív.
Ennél még az is sokkal hatékonyabb, ha egyenként tartja őket a társadalmon kívül, vagy egy olyan rendszerben, ahol hasznos munkát végeznek, fejlesztik, képzik, vagy gyógyítják őket.

Ha a társadalmi hasznosság felől nézzük, hogy mi a jó a köznek egy bűnelkövetővel kapcsolatban, akkor az erre adható legrosszabb válasz a csoportos elzárás, a börtönök, ahogy jelenleg a gyakorlatban működnek.
Egyrészt így vagy "bűnözőakadémiák", vagy olyan környezetek, amik a lehető legjobban eltávolítjak a bennelevőt a valóságtól, a társadalmi értékektől, de még önmaga jobbik részétől is.

több mint 1 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Tudom, tudom ne legyen halálbüntetés, de azért nah, ennek az állatnak azért csak fejére eshetne egy zongora:
 infostart.hu/bunugyek/2023/09/20/ujra-gyilkolni-akart-muki-penzes-henrietta-gyilkosa
NB2
nem azt mondom hogy nincs olyan aki megérdemelné
azt mondom hogy olyan is áldozatul esne aki ártatlan, és nálam az nem fér bele
így inkább ezeket is elviselem
Negritis, a vajda
ok, de a büdös kurva anyjáért nem rohad el a sitten tényleges életfogytiglan egyedül egy sötét zárkában?
peach
Fiatalkorú volt. A maximumot kapta.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
De ugye azt érzed, hogy ennél az esetnél is kb a Ryanair a legkevésbé hibás?
r.baggio
azert a 17 oras kesesnel adniuk kellene szallast, ellatmanyt stb. nekem kesett majusban a Genf-Franfkurt gepem, ami miatt lekestem a Frankfurt-Maltat. ha a Lufthansa leszart volna, es az egesz estet a frankfurti repuloteren kellett volna toltenem, mert nincsen tajekoztatas akkor ugyanigy azt mondanad, hogy a Lufthansa a legkevesbe hibas? nyilvan a Lufthansanak is egyszerubb lett volna akkor annyit irnia, hogy mivel tobb gep kesett, nem tudnak szallast adni, oldjam meg.
csebi
Almát a körtéhez ne hasonlítsunk már.

Hidd el, ha ez Dublinban van Londonban történik, kaptak volna nagyobb supportot az utasok, abszolút nem fair ezt az esetet összehasonlítani azzal, hogy téged FRANKFURTBAN a Lufthansa (a LHG fő hubján) elszállásoltatott...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
De ugye azt érzed, hogy ennél az esetnél is kb a Ryanair a legkevésbé hibás?
r.baggio
azert a 17 oras kesesnel adniuk kellene szallast, ellatmanyt stb. nekem kesett majusban a Genf-Franfkurt gepem, ami miatt lekestem a Frankfurt-Maltat. ha a Lufthansa leszart volna, es az egesz estet a frankfurti repuloteren kellett volna toltenem, mert nincsen tajekoztatas akkor ugyanigy azt mondanad, hogy a Lufthansa a legkevesbe hibas? nyilvan a Lufthansanak is egyszerubb lett volna akkor annyit irnia, hogy mivel tobb gep kesett, nem tudnak szallast adni, oldjam meg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
De ugye azt érzed, hogy ennél az esetnél is kb a Ryanair a legkevésbé hibás?
r.baggio
Nekem ezekben a sztorikban az a legnagyobb bajom a repülőtársoságokkal, hogy ilyenkor igenis kelltsenek fel egy vagy két ügyfélszolgálatost akik kezdjenek el az utasokkal telefonálgatni és beszélni.
A hibáról lehet nem ők tehetnek, de két beugrós ügyfélszolgálatos ( vagy egy ügyfélszolgálatos aki más időzónában dolgozik és pont elérhető ) igen is legyen ilyenkor aki elmondja mivan.
több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
De ugye azt érzed, hogy ennél az esetnél is kb a Ryanair a legkevésbé hibás?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 telex.hu/kulfold/2023/09/24/velence-treviso-budapest-ryanair-17-oras-keses?fbclid=IwAR0JmDExXG545Sz0xN_mHKTIZbpiI1aSwdcr706jRTYAWC_NRqcAvkZmRP0

kurva anyjukat, főleg hogy asszony is érintett, mondjuk áldom az eszem hogy nem mentem velük...

most írja hogy nem tudták megjavítani a gépet, aminek tegnap még semmi baja nem volt, így határozatlan idő múlva indul, fasza kis flixbusz lesz ebből reggeli érkezéssel. vicc bazdmeg, 21. század, európa
eaglesmcnabb
Legalább kap egy csomó pénzt 😀
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 telex.hu/kulfold/2023/09/24/velence-treviso-budapest-ryanair-17-oras-keses?fbclid=IwAR0JmDExXG545Sz0xN_mHKTIZbpiI1aSwdcr706jRTYAWC_NRqcAvkZmRP0

kurva anyjukat, főleg hogy asszony is érintett, mondjuk áldom az eszem hogy nem mentem velük...

most írja hogy nem tudták megjavítani a gépet, aminek tegnap még semmi baja nem volt, így határozatlan idő múlva indul, fasza kis flixbusz lesz ebből reggeli érkezéssel. vicc bazdmeg, 21. század, európa

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Azért nem küld a cégem Hollandiába meg Csehországba, mert itthon van rám szükség... 😡
Matthew99
Ők tudják, hogy jó hazafi vagy!
gdavid
Mióta megtudtam, hogy lesz ez a két út erre készülök és 6 nap alatt csak nem dől össze semmi.
Matthew99
Így, hogy maradsz itthon, tuti nem. 😉
Őszentsége Sobri Jóska
Meg tudom oldani, ha van rá igény 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 055 — #NoStress
Azért nem küld a cégem Hollandiába meg Csehországba, mert itthon van rám szükség... 😡
Matthew99
Ők tudják, hogy jó hazafi vagy!
gdavid
Mióta megtudtam, hogy lesz ez a két út erre készülök és 6 nap alatt csak nem dől össze semmi.
Matthew99
Így, hogy maradsz itthon, tuti nem. 😉