Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 355 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
btw ha valaki színész, akkor tudja eljátszani rendesen akármi legyen a szerep. de akkor öltözzön be is annak amit megszemélyesít. csak sajnos a woke culture ezt is eltörölte, mert nem lehet/nem is szeretne vonalat húzni aközött hogy mi direkt rasszista, mi pedig egy szerep eljátszása sértés nélkül.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Ez a "ki játszik kit" egy teljesen mesterkélt és értelmetlen diskurzus.
Kábé mindenki játszott már mindenkit, bármilyen konstellációban, fehér, fekete, ázsiai, ír, zsidó, olasz, latino, stb. teljesen lényegtelen egy fikciós műben.
De valójában valós történelmi személyeknél is volt már megannyi "elcsúszás", ez a mostani fekete-pozitívdiszkriminációs hangulat is csak egy múló szeszély, hisz volt amikor Bruce Willis játszott bárkit vagy például Yul Brinner leghíresebb alakításai egy sziámi király (Mongkut) vagy egy egyiptomi fáraó (II.Ramszesz) volt, miközben ő egy Vlagyivosztokban született, Kínában és Franciaországban nevelkedő félig orosz, részben svájci illetve burját származású amerikai színész volt. Egyiptomi vagy sziámi kicsit sem. Na bumm.
Sobri Jóska
Ok csak nem mindegy hogy túrós rétes helyett almásat hozok vagy egy vekni kenyeret. Nálam a skandináv viking férfi helyettesítése egy fekete nővel nem "elhajlás", és nagyon hülyén veszi ki magát számomra ha ezt normálisnak akarják beállítani. És ahogy írták, ha egy egyértelműen fekete karaktert egy másik nemű fehér játszana el ugyanezt gondolnám.
davemayer
Gondolhatod, de egy film vagy szórakoztató vagy nem, vagy tetszik vagy nem.
Nem azon múlik ki játszik kit.
Engem nem zavart Antonio Banderas se arabként egy viking történetben (A 13. harcos), vagy Morgan Freeman a Robin Hoodban, ezek számomra alapvetően fantasyk, nem történelmi dokumentumfilmek, így simán belefér, ha a film szórakoztató.
Ha meg nem, akkor úgyis kurva mindegy, hogy milyen színű színész untat.
A Honfoglalással is a legkisebb gond Franco Nero volt, ott ha maga Árpád vezér játsza saját magát, az akkoris is egy unalmas fos, a München film meg tetszett, még ha más is, mint a könyv, Eric Bana meg egy félhorvát félnémet ausztrál színész, aki játszott ugye zsidót, meg görögöt a Trójában, VIII.Henriket a másik Boleyn lányban, Arthur király apját Guy Ritchienél és még zöld képregényfigura is volt Hulkként.
Tőlem Jackie Chan is játszhatná Hunyadi Jánost, ha a sorozat szórakoztat, és Mucsival vagy Nagy Ervinnel se nézem meg ha uncsi.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Ez a "ki játszik kit" egy teljesen mesterkélt és értelmetlen diskurzus.
Kábé mindenki játszott már mindenkit, bármilyen konstellációban, fehér, fekete, ázsiai, ír, zsidó, olasz, latino, stb. teljesen lényegtelen egy fikciós műben.
De valójában valós történelmi személyeknél is volt már megannyi "elcsúszás", ez a mostani fekete-pozitívdiszkriminációs hangulat is csak egy múló szeszély, hisz volt amikor Bruce Willis játszott bárkit vagy például Yul Brinner leghíresebb alakításai egy sziámi király (Mongkut) vagy egy egyiptomi fáraó (II.Ramszesz) volt, miközben ő egy Vlagyivosztokban született, Kínában és Franciaországban nevelkedő félig orosz, részben svájci illetve burját származású amerikai színész volt. Egyiptomi vagy sziámi kicsit sem. Na bumm.
Sobri Jóska
Ok csak nem mindegy hogy túrós rétes helyett almásat hozok vagy egy vekni kenyeret. Nálam a skandináv viking férfi helyettesítése egy fekete nővel nem "elhajlás", és nagyon hülyén veszi ki magát számomra ha ezt normálisnak akarják beállítani. És ahogy írták, ha egy egyértelműen fekete karaktert egy másik nemű fehér játszana el ugyanezt gondolnám.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Ez a "ki játszik kit" egy teljesen mesterkélt és értelmetlen diskurzus.
Kábé mindenki játszott már mindenkit, bármilyen konstellációban, fehér, fekete, ázsiai, ír, zsidó, olasz, latino, stb. teljesen lényegtelen egy fikciós műben.
De valójában valós történelmi személyeknél is volt már megannyi "elcsúszás", ez a mostani fekete-pozitívdiszkriminációs hangulat is csak egy múló szeszély, hisz volt amikor Bruce Willis játszott bárkit vagy például Yul Brinner leghíresebb alakításai egy sziámi király (Mongkut) vagy egy egyiptomi fáraó (II.Ramszesz) volt, miközben ő egy Vlagyivosztokban született, Kínában és Franciaországban nevelkedő félig orosz, részben svájci illetve burját származású amerikai színész volt. Egyiptomi vagy sziámi kicsit sem. Na bumm.

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Normális, hogy James Bond egy fekete nő lett? Nem is értem evvel mit akarnak elérni.
vpi
a 007es ügynök lett az, nem james bond
tudtommal nem vonultatják vissza a mezüket az ügynököknek
Negritis
Lehet nem pontos, de te is érted miről beszélek
vpi
nem, mert én leszarom ezeket a dolgokat

folyamatosan megy a hiszti hogy a filmek ugyanazt adják el nekünk évek óta és nem mernek változtatni
ha változtatnak kicsit kevés
ha nagyobbat akkor meg hogy mernek hozzányúlni?!
Negritis
Anyám...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Negritis
kristóf17
Jo eg ezek a peldak Negritis...

Az elmult par evben hiperszenzitivek lettek a nyugati tartalomgyartok es a szineszi kozosseg a cultural appropriation fogalomra stb. Mar-mar olyan tulzasokba estek, hogy kerekesszekes karaktert csak kerekesszekes ember jatszon, transzit csak transzi szinesz stb.

Egy ilyen korban, amikor kinosan ugyelnek ra, hogy rasszra, fogyatekossagra stb. pontosan olyan szinesz jatszon el szerepeket, mint ahogy az meg vagyon irva (adaptacioknal) vagy ahogyan a tortenelmi tenyek bizonyitjak, jonnek sorjaban a fekete Zeuszok, Anne Boleyn-ok, Akhilleusok stb.

Most pedig Heimdall utan itt az ujabb feketere mosott feher tortenelmi alak. A problema csak azzal van, hogy ez egyiranyu. Mert akkor mar legyen szabad mindenkinek mindent, a muveszi szabadsag jegyeben. Valahogy azonban a color-blind casting mara mar azt jelenti, hogy csak az egyik rassz kepviseloi jatszhatnak el mas rasszbeli szerepeket.
undisputedly
Én is azt gondolom, hogy OK, halljuk a hangját a fekete-ázsiai-meleg-transz-mittoménmi mozgalomnak, de ne csak az ő hangjukat. Ebbe a térbe mindennek bele kell férjen. És nagyon nem OK, hogy minden ami nem ez a vonal, (pl fehér, macho stb) azt teljesen el kell hallgatatni.
Normális, hogy James Bond egy fekete nő lett? Nem is értem evvel mit akarnak elérni.
vpi
Ahogy Daniel Craig mondta: nem azzal van gond hogy egy fekete nő játszik titkosügynököt, csak találjanak ki neki új karaktert, ne egy meglévőt akarjanak ennyire gyökeresen megváltoztatni.

Ezt a vikinges sztorit meg védeni, hát... összemosni az ennyire drasztikus és szándékos történelem hamisítást azzal hogy egy egzotikus (arab pl) főhős szerepét egy fehér sztárra osztjàk (gondolom esetleg a neve meg a tehetsége miatt és nem a bőrszine miatt de ez mindegy), érdekes...

Nincs 1 indok amellett hogy egy korabeli viking uralkodót egy fekete nő játsszon, egy sem. Ha eltűnt az összes fehér férfi a földről, majd az összes férfi még utána is akkor egy skandináv nő jatssza inkább, nem? A BLM-en kívül ennek semmi értelme, agymosás.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 791
Kéne csinálni egy ilyen ultimate forgatókönyvet, mint anno a mindent vivő sms Ricsiéknek.
A főszereplő lehetne egy fekete-transznemű-vegán-homoszexuális zsidó, aki mexikóból szökött át, és kkks csuklyába csomagolt uncle benzes üvegekkel csapkodták végig, valamelyik ősi fehér nagyváros utcáin miközben rendőrök térdeltek a nyakán.

Instant összes oszkár.
Hanni
Kéne csinálni egy ilyen ultimate forgatókönyvet, mint anno a mindent vivő sms Ricsiéknek.
A főszereplő lehetne egy fekete-transznemű-vegán-homoszexuális zsidó, aki mexikóból szökött át, és kkks csuklyába csomagolt uncle benzes üvegekkel csapkodták végig, valamelyik ősi fehér nagyváros utcáin miközben rendőrök térdeltek a nyakán.

Instant összes oszkár.
Hanni
mikor a zsidó + néger beépült a kkk-ba lebuktatni őket se nyert meg minden oszkárt sztem e3z se tenné 😀
Negritis
Az egy eszméletlenül jó film 😃
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Kéne csinálni egy ilyen ultimate forgatókönyvet, mint anno a mindent vivő sms Ricsiéknek.
A főszereplő lehetne egy fekete-transznemű-vegán-homoszexuális zsidó, aki mexikóból szökött át, és kkks csuklyába csomagolt uncle benzes üvegekkel csapkodták végig, valamelyik ősi fehér nagyváros utcáin miközben rendőrök térdeltek a nyakán.

Instant összes oszkár.
Hanni
Kéne csinálni egy ilyen ultimate forgatókönyvet, mint anno a mindent vivő sms Ricsiéknek.
A főszereplő lehetne egy fekete-transznemű-vegán-homoszexuális zsidó, aki mexikóból szökött át, és kkks csuklyába csomagolt uncle benzes üvegekkel csapkodták végig, valamelyik ősi fehér nagyváros utcáin miközben rendőrök térdeltek a nyakán.

Instant összes oszkár.
Hanni
mikor a zsidó + néger beépült a kkk-ba lebuktatni őket se nyert meg minden oszkárt sztem e3z se tenné 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 243 — Je suis kobranadrág
Kéne csinálni egy ilyen ultimate forgatókönyvet, mint anno a mindent vivő sms Ricsiéknek.
A főszereplő lehetne egy fekete-transznemű-vegán-homoszexuális zsidó, aki mexikóból szökött át, és kkks csuklyába csomagolt uncle benzes üvegekkel csapkodták végig, valamelyik ősi fehér nagyváros utcáin miközben rendőrök térdeltek a nyakán.

Instant összes oszkár.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Azért elég érdekes, hogy egyfelől börtönbüntetéssel sújtják, ha csak megkérdőjelez az ember bizonyos igaznak elfogadott történelmi aspektusokat (pl. zsidók nácik általi szisztematikus gyilkolása a második világháború során), másrészről a konkrét történelemhamisítás viszont (pl. Boleyn Anna angol királyné vagy most a kora középkori viking király fekete nőként való ábrázolása) tök oké, sőt még tapsolni is kell hozzá 😊
warr_b
Én pont az elmúlt hetekben néztem végig a Vikings c. sorozatot, azóta keresek minden viking témájú sorozatot. Na de ezt az újat biztos nem fogom megnézni. 😀

A múltkor a Hófehérkés dolog, most ez... teljesen komolytalanná teszik az egész film-sorozatgyártást.
Mikey
Asszony is kábé egy hete végzett vele, az utolsó két évaddal már nagyon szenvedett 🤣
warr_b
Nem azért, mert megkönnyíti az én szenvedésemet, ha más is szenved, de ezt jó olvasni. 😀
Mikey
De, pontosan azért. A nyomor szereti a társaságot. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azért elég érdekes, hogy egyfelől börtönbüntetéssel sújtják, ha csak megkérdőjelez az ember bizonyos igaznak elfogadott történelmi aspektusokat (pl. zsidók nácik általi szisztematikus gyilkolása a második világháború során), másrészről a konkrét történelemhamisítás viszont (pl. Boleyn Anna angol királyné vagy most a kora középkori viking király fekete nőként való ábrázolása) tök oké, sőt még tapsolni is kell hozzá 😊
warr_b
Én pont az elmúlt hetekben néztem végig a Vikings c. sorozatot, azóta keresek minden viking témájú sorozatot. Na de ezt az újat biztos nem fogom megnézni. 😀

A múltkor a Hófehérkés dolog, most ez... teljesen komolytalanná teszik az egész film-sorozatgyártást.
Mikey
Asszony is kábé egy hete végzett vele, az utolsó két évaddal már nagyon szenvedett 🤣
warr_b
Nem azért, mert megkönnyíti az én szenvedésemet, ha más is szenved, de ezt jó olvasni. 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért elég érdekes, hogy egyfelől börtönbüntetéssel sújtják, ha csak megkérdőjelez az ember bizonyos igaznak elfogadott történelmi aspektusokat (pl. zsidók nácik általi szisztematikus gyilkolása a második világháború során), másrészről a konkrét történelemhamisítás viszont (pl. Boleyn Anna angol királyné vagy most a kora középkori viking király fekete nőként való ábrázolása) tök oké, sőt még tapsolni is kell hozzá 😊
warr_b
Én pont az elmúlt hetekben néztem végig a Vikings c. sorozatot, azóta keresek minden viking témájú sorozatot. Na de ezt az újat biztos nem fogom megnézni. 😀

A múltkor a Hófehérkés dolog, most ez... teljesen komolytalanná teszik az egész film-sorozatgyártást.
Mikey
Asszony is kábé egy hete végzett vele, az utolsó két évaddal már nagyon szenvedett 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Azért elég érdekes, hogy egyfelől börtönbüntetéssel sújtják, ha csak megkérdőjelez az ember bizonyos igaznak elfogadott történelmi aspektusokat (pl. zsidók nácik általi szisztematikus gyilkolása a második világháború során), másrészről a konkrét történelemhamisítás viszont (pl. Boleyn Anna angol királyné vagy most a kora középkori viking király fekete nőként való ábrázolása) tök oké, sőt még tapsolni is kell hozzá 😊
warr_b
Én pont az elmúlt hetekben néztem végig a Vikings c. sorozatot, azóta keresek minden viking témájú sorozatot. Na de ezt az újat biztos nem fogom megnézni. 😀

A múltkor a Hófehérkés dolog, most ez... teljesen komolytalanná teszik az egész film-sorozatgyártást.
Mikey
olvass vinland saga-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azért elég érdekes, hogy egyfelől börtönbüntetéssel sújtják, ha csak megkérdőjelez az ember bizonyos igaznak elfogadott történelmi aspektusokat (pl. zsidók nácik általi szisztematikus gyilkolása a második világháború során), másrészről a konkrét történelemhamisítás viszont (pl. Boleyn Anna angol királyné vagy most a kora középkori viking király fekete nőként való ábrázolása) tök oké, sőt még tapsolni is kell hozzá 😊
warr_b
Én pont az elmúlt hetekben néztem végig a Vikings c. sorozatot, azóta keresek minden viking témájú sorozatot. Na de ezt az újat biztos nem fogom megnézni. 😀

A múltkor a Hófehérkés dolog, most ez... teljesen komolytalanná teszik az egész film-sorozatgyártást.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért elég érdekes, hogy egyfelől börtönbüntetéssel sújtják, ha csak megkérdőjelez az ember bizonyos igaznak elfogadott történelmi aspektusokat (pl. zsidók nácik általi szisztematikus gyilkolása a második világháború során), másrészről a konkrét történelemhamisítás viszont (pl. Boleyn Anna angol királyné vagy most a kora középkori viking király fekete nőként való ábrázolása) tök oké, sőt még tapsolni is kell hozzá 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
kieroszakolt wokeismust
undisputedly
woke ideologiaja
undisputedly
Néhány napig kevesebbet lógok az interneten, majd utána ilyen kifejezések jönnek velem szembe, sokkoló. Mik ezek? Sosem olvastam róluk.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Én azt nem értem hogy mit akarnak elérni azzal, hogy egy fehér viking csávót egy fekete csaj játszik el. Ettől a fekáknak mivel lesz jobb? De most komolyan érdekelne.

Mert arra látok magyarázatot hogy Mózest és Jézust Christian Bale játszotta. Ráadásul az európai kultúrában kb mindig fehérként voltak ezek a személyek ábrázolva (nem mondom hogy helyesen), de nem olyan újkeletű dolog.
eaglesmcnabb
A nyugati társadalmak woke rétege, vagyis a potenciálisan moziba járó fiatalok egy igen nagy része így szívesebben vesz jegyet az előadásra, mert menő, hogy Jézust/a vikingeket/Hófehérkét fekete színészek játsszák.
dancogo
ez viszont nem igaz, ha csak 1-1 karaktert változtatnak az bukni szokott
mikor egy teljes csoportot az viszont sikeres szokott lenni
lásd Bridgerton

ez kicsit olyan mint hogy senki nem néz tv-t, mindenki csak szinkronos filmekre jár
...

nope az csak duma, valójában leszarja a tömeg

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Én azt nem értem hogy mit akarnak elérni azzal, hogy egy fehér viking csávót egy fekete csaj játszik el. Ettől a fekáknak mivel lesz jobb? De most komolyan érdekelne.

Mert arra látok magyarázatot hogy Mózest és Jézust Christian Bale játszotta. Ráadásul az európai kultúrában kb mindig fehérként voltak ezek a személyek ábrázolva (nem mondom hogy helyesen), de nem olyan újkeletű dolog.
eaglesmcnabb
A nyugati társadalmak woke rétege, vagyis a potenciálisan moziba járó fiatalok egy igen nagy része így szívesebben vesz jegyet az előadásra, mert menő, hogy Jézust/a vikingeket/Hófehérkét fekete színészek játsszák.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Es ezzel be is vallod, hogy az egyenloseg jegyeben kieroszakolt fekete szereposztasi tulsuly cseppet sem az egyenlosegrol szol. Ez a problema. Illetve maga az, hogy a tortenelmi alakokat kedvukre-kenyukre feketere mossak. Pl Zeusz es Akhilleusz. Görögöknek nem is tetszett. En se orülnek pl egy fekete Matyas kiralynak, mert az a magyar tortenelem resze, valami gyoker hollywoodi producer a woke ideologiaja menten ne cseszegesse. Ahogyan azt is elitelnem, ha mondjuk MLK-t akarnak feherre mosni. Csakhogy ahogyan te is irtad, ez korantsem egyenlo feltetelek mellett zajlik.
undisputedly
És a kék szemű szőke Franco Nero, mint Árpád vezér? 😊
somoskovig
6/10 rage skálán. A fekete Mátyás király 10/10 lenne, egyik se volt/lenne jó választás.
gyeek
Vad lenne egyébként a Fekete sereget rassz szerint értelmezni és úgy megfilmesíteni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én azt nem értem hogy mit akarnak elérni azzal, hogy egy fehér viking csávót egy fekete csaj játszik el. Ettől a fekáknak mivel lesz jobb? De most komolyan érdekelne.

Mert arra látok magyarázatot hogy Mózest és Jézust Christian Bale játszotta. Ráadásul az európai kultúrában kb mindig fehérként voltak ezek a személyek ábrázolva (nem mondom hogy helyesen), de nem olyan újkeletű dolog.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Es ezzel be is vallod, hogy az egyenloseg jegyeben kieroszakolt fekete szereposztasi tulsuly cseppet sem az egyenlosegrol szol. Ez a problema. Illetve maga az, hogy a tortenelmi alakokat kedvukre-kenyukre feketere mossak. Pl Zeusz es Akhilleusz. Görögöknek nem is tetszett. En se orülnek pl egy fekete Matyas kiralynak, mert az a magyar tortenelem resze, valami gyoker hollywoodi producer a woke ideologiaja menten ne cseszegesse. Ahogyan azt is elitelnem, ha mondjuk MLK-t akarnak feherre mosni. Csakhogy ahogyan te is irtad, ez korantsem egyenlo feltetelek mellett zajlik.
undisputedly
mondtam én hogy arról szól?
Annyit állítok hogy engem ez nem zavar mert mindig is volt ilyen és ingaként változik

Engem az jobban zavar mikor van egy jó film amiből hálivúd csinál egy fos koppintást mer a hamburgerzabáló nem hajlandó megnézni egyébként
pl a Szigorúan piszkos ügyek

de erre is van pozitív példa: Oscar
Negritis
Igen, az ingas hasonlatoddal, csak azt lehagytad az idezesben.
undisputedly
az ingával arra utaltam hogy valami mindig túlreprezentálja magát
nem mondtam hogy az egyenlőségről van szó, minek mondanám mikor nem igaz?

eleve nem lehet patika mérlegen kiszámolni hogy milyen csoportból mennyinek kell benne lennie bármilyen folyamtban (nem csak filmek), az csqak elbaszott kvótákhoz fog vezetni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Es ezzel be is vallod, hogy az egyenloseg jegyeben kieroszakolt fekete szereposztasi tulsuly cseppet sem az egyenlosegrol szol. Ez a problema. Illetve maga az, hogy a tortenelmi alakokat kedvukre-kenyukre feketere mossak. Pl Zeusz es Akhilleusz. Görögöknek nem is tetszett. En se orülnek pl egy fekete Matyas kiralynak, mert az a magyar tortenelem resze, valami gyoker hollywoodi producer a woke ideologiaja menten ne cseszegesse. Ahogyan azt is elitelnem, ha mondjuk MLK-t akarnak feherre mosni. Csakhogy ahogyan te is irtad, ez korantsem egyenlo feltetelek mellett zajlik.
undisputedly
mondtam én hogy arról szól?
Annyit állítok hogy engem ez nem zavar mert mindig is volt ilyen és ingaként változik

Engem az jobban zavar mikor van egy jó film amiből hálivúd csinál egy fos koppintást mer a hamburgerzabáló nem hajlandó megnézni egyébként
pl a Szigorúan piszkos ügyek

de erre is van pozitív példa: Oscar
Negritis
Igen, az ingas hasonlatoddal, csak azt lehagytad az idezesben.

Amugy ismetlem magam, meg a fekete Matyassal is kevesebb bajom lenne, ha legalabb minden iranyba menne a color-blind casting.

De ez kb ugyanoda vezet, mint az nfl kompenzacios rendszer. Ami valakit a borszine alapjan ugy juttat kedvezmenyhez, hogy azzal fogalmilag mas borszinut hatranyba hoz, az rasszista. Ez a mostani casting mizeria is az, mert csak egyiranyu.

Siman novelhetnek az afroamerikaiak vagy mas feketek filmes labnyomat ugy is, ha talent alapjan valogatnanak, vagy fekete karaktereket dolgoznanak fel (Fekete parduc pl).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Es ezzel be is vallod, hogy az egyenloseg jegyeben kieroszakolt fekete szereposztasi tulsuly cseppet sem az egyenlosegrol szol. Ez a problema. Illetve maga az, hogy a tortenelmi alakokat kedvukre-kenyukre feketere mossak. Pl Zeusz es Akhilleusz. Görögöknek nem is tetszett. En se orülnek pl egy fekete Matyas kiralynak, mert az a magyar tortenelem resze, valami gyoker hollywoodi producer a woke ideologiaja menten ne cseszegesse. Ahogyan azt is elitelnem, ha mondjuk MLK-t akarnak feherre mosni. Csakhogy ahogyan te is irtad, ez korantsem egyenlo feltetelek mellett zajlik.
undisputedly
És a kék szemű szőke Franco Nero, mint Árpád vezér? 😊
somoskovig
6/10 rage skálán. A fekete Mátyás király 10/10 lenne, egyik se volt/lenne jó választás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Es ezzel be is vallod, hogy az egyenloseg jegyeben kieroszakolt fekete szereposztasi tulsuly cseppet sem az egyenlosegrol szol. Ez a problema. Illetve maga az, hogy a tortenelmi alakokat kedvukre-kenyukre feketere mossak. Pl Zeusz es Akhilleusz. Görögöknek nem is tetszett. En se orülnek pl egy fekete Matyas kiralynak, mert az a magyar tortenelem resze, valami gyoker hollywoodi producer a woke ideologiaja menten ne cseszegesse. Ahogyan azt is elitelnem, ha mondjuk MLK-t akarnak feherre mosni. Csakhogy ahogyan te is irtad, ez korantsem egyenlo feltetelek mellett zajlik.
undisputedly
mondtam én hogy arról szól?
Annyit állítok hogy engem ez nem zavar mert mindig is volt ilyen és ingaként változik

Engem az jobban zavar mikor van egy jó film amiből hálivúd csinál egy fos koppintást mer a hamburgerzabáló nem hajlandó megnézni egyébként
pl a Szigorúan piszkos ügyek

de erre is van pozitív példa: Oscar

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Es ezzel be is vallod, hogy az egyenloseg jegyeben kieroszakolt fekete szereposztasi tulsuly cseppet sem az egyenlosegrol szol. Ez a problema. Illetve maga az, hogy a tortenelmi alakokat kedvukre-kenyukre feketere mossak. Pl Zeusz es Akhilleusz. Görögöknek nem is tetszett. En se orülnek pl egy fekete Matyas kiralynak, mert az a magyar tortenelem resze, valami gyoker hollywoodi producer a woke ideologiaja menten ne cseszegesse. Ahogyan azt is elitelnem, ha mondjuk MLK-t akarnak feherre mosni. Csakhogy ahogyan te is irtad, ez korantsem egyenlo feltetelek mellett zajlik.
undisputedly
És a kék szemű szőke Franco Nero, mint Árpád vezér? 😊