Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 082 — #NoStress
Ugye az Amazon most kesziti a tortenelem legdragabb sorozatat ami Tolkien Kozepfolde vilagaban jatszodik, de nem az o altala megirt szereplokkel. Nagy kar, mert ugye a megfilmesitett trilogia a 3. korbol kb piskota az 1. kor Tolkien karakterei es cselekedeteik mellett, de vegul teljesen kitalalt karaktereket valasztottak az Amazonnal.

Termeszeesen lesz benne afro torp es afro elf is, de ha mar diversity akkor igy kell azt, nem pedig meglevo feher karakterek feketere mosasaval:

...
undisputedly
Tolkien világában kábé végtelen szerepjáték sztori van, és teret biztosít tulajdonképpen bármilyen embernek és lénynek, csak a mesélő fantáziájára van bízva, hogy ne lógjon ki a keretekből.
Nyilván géppuska vagy inkvizítor nem szokott lenni, de még egy necromancer, egy félhobgoblin vagy egy núbiai szerű fullfekete szamurájszerű emberkarakter is simán integrálható egy Középfölde történetbe.
És ezt csinálja tulajdonképpen az Amazon, hogy a meglévő díszletek közé írnak történeteket. És szerintem -elviekben- jól teszik, majd kiderül, hogy a konkrét sztorik hogyan sikerültek.
Egyrészt mert Tolkien nem-gyűrűk-ura történetei elnagyoltak és kevéssé meseszerűek, másrészt meg mert miért ne?
Amiket betettél fotók, azok nálam simán beleférnek egy Középfölde sztoriba, így szemre teljesen jó karakterek.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ugye az Amazon most kesziti a tortenelem legdragabb sorozatat ami Tolkien Kozepfolde vilagaban jatszodik, de nem az o altala megirt szereplokkel. Nagy kar, mert ugye a megfilmesitett trilogia a 3. korbol kb piskota az 1. kor Tolkien karakterei es cselekedeteik mellett, de vegul teljesen kitalalt karaktereket valasztottak az Amazonnal.
undisputedly
A szilmarilokat nagyon nehéz lenne megfilmesíteni, mert rendkívüli szerteágazó mese, több évszázadot fog át, és egy csomó szereplő kellene hozzá. A hobbit meg a gyürükura egy lineáris eseménysor megfogható történetvezetéssel és átlátható időtávval.
Assurbanapli
Pont ezert nem nehez. Tele van epic karaktarekkel es tortenetekkel, amik nincsenek annyira rezsletesen kidolgozva, hogy kotnek minden reszletben a rendezot/tortenetirokat, tehat a fanbase se lenne verig sertve barmilyen valtozasnal.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Németekről pozitív filmet vagy bármit csinálni az kb olyan lehet, mikor német szisziről Jót Szeretnél állítani azon kívűl, hogy egy barom és szereti a pacalt.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Látom többen azon az állásponton vagytok, hogy tök mindegy, miért ne lehetne egy viking király fekete nő, hiszen úgyis csak egy fantasy.
...

Tényleg, Pavarotti helyett is énekelhette volna a Turandotbol a Nessun dormát mondjuk Bíró Ica, vagy Szandi 😄 Na jó, netán Rihanna 🤣
Művészet, belefér, nem?
warr_b
Nem akarok senkit összezavarni, de mint metál és opera fan, pár észrevételt tennék ezzel kapcsolatban: Pavarotti szerepe a Turandotban, Kalaf tatár herceg. tehát nem egy duci szakállas olasz, hanem egy ázsiai herceg. Pavarotti nem ázsiai.

Turandot maga egy kínai hercegnő. A szvsz egyik legjobb Turandot Birgit Nilsson volt, aki szintén nem ázsiai, hanem svéd.

De ott van Pavarotti másik híres szerepe is, az Aida, Radames egyiptomi hadvezér. Pavarotti nem egyiptomi.

Aztán Otello a mór, kinek Placido Domingo, kinek Kaufmann, nekem spec Mario DelMonaco, spanyol, osztrák, olasz, de egyik sem fekete, és feketét játszanak Ez nem gond?

Pillangókisasszonyban a női főszereplő japán, viszont Maria Callas, Renata Tebaldi, és Anna Netrebko sem japán. (az én top3-am ebben a szerepben, de persze szubjektív)

Ehhez képest egy fekete törp, az valami?
Jan
Ok, lehet nem a legjobb példa/analógia volt 😊
| Meg annyira az operákat se vágom. A metált kicsit jobban 😛 |


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Ugye az Amazon most kesziti a tortenelem legdragabb sorozatat ami Tolkien Kozepfolde vilagaban jatszodik, de nem az o altala megirt szereplokkel. Nagy kar, mert ugye a megfilmesitett trilogia a 3. korbol kb piskota az 1. kor Tolkien karakterei es cselekedeteik mellett, de vegul teljesen kitalalt karaktereket valasztottak az Amazonnal.
undisputedly
A szilmarilokat nagyon nehéz lenne megfilmesíteni, mert rendkívüli szerteágazó mese, több évszázadot fog át, és egy csomó szereplő kellene hozzá. A hobbit meg a gyürükura egy lineáris eseménysor megfogható történetvezetéssel és átlátható időtávval.
Assurbanapli
+ nem EGY mese, hanem egy csomó random ötlet-történet jobban rosszabbul kibontva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 942
[Csak egy személyes példa a gyerekkoromból: én sokáig azt hittem, hogy Verne Gyula az magyar volt...miközben csak Jules Verne nevét magyarították...na erre varrj gombot...
Solymi
Én is. Be kéne perelni zemeckist nem? 😊
peach
Őt miért is?


........

Csak egy személyes példa a gyerekkoromból: én sokáig azt hittem, hogy Verne Gyula az magyar volt...miközben csak Jules Verne nevét magyarították...na erre varrj gombot...
Solymi
Én már bőven felnőtt koromban tudtam meg, hogy a madár, ami az ablak alatt huhog, az nem bagoly, hanem galamb......
csi77
Ezt most nem értem.
Voltam kb. 10-12 éves vagy vhogy így és a könyvtárban láttam tőle könyveket.
Nem most volt ez, hanem a '80-as években, talán '90-es évek eleje.
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
operában azért nem árt ha tudsz énekelni 😊
szóval ott azért szűkül a merítési lehetőség
NB2
Opera egy nagyon egyszerű és őszinte műfaj: bőrszín, életkor, testalkat, semmi nem számít. Csak a HANG.
több mint 2 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 333
Ugye az Amazon most kesziti a tortenelem legdragabb sorozatat ami Tolkien Kozepfolde vilagaban jatszodik, de nem az o altala megirt szereplokkel. Nagy kar, mert ugye a megfilmesitett trilogia a 3. korbol kb piskota az 1. kor Tolkien karakterei es cselekedeteik mellett, de vegul teljesen kitalalt karaktereket valasztottak az Amazonnal.
undisputedly
A szilmarilokat nagyon nehéz lenne megfilmesíteni, mert rendkívüli szerteágazó mese, több évszázadot fog át, és egy csomó szereplő kellene hozzá. A hobbit meg a gyürükura egy lineáris eseménysor megfogható történetvezetéssel és átlátható időtávval.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 536 — nabege2@yahoo.com
operában azért nem árt ha tudsz énekelni 😊
szóval ott azért szűkül a merítési lehetőség
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Látom többen azon az állásponton vagytok, hogy tök mindegy, miért ne lehetne egy viking király fekete nő, hiszen úgyis csak egy fantasy.
...

Tényleg, Pavarotti helyett is énekelhette volna a Turandotbol a Nessun dormát mondjuk Bíró Ica, vagy Szandi 😄 Na jó, netán Rihanna 🤣
Művészet, belefér, nem?
warr_b
Nem akarok senkit összezavarni, de mint metál és opera fan, pár észrevételt tennék ezzel kapcsolatban: Pavarotti szerepe a Turandotban, Kalaf tatár herceg. tehát nem egy duci szakállas olasz, hanem egy ázsiai herceg. Pavarotti nem ázsiai.

Turandot maga egy kínai hercegnő. A szvsz egyik legjobb Turandot Birgit Nilsson volt, aki szintén nem ázsiai, hanem svéd.

De ott van Pavarotti másik híres szerepe is, az Aida, Radames egyiptomi hadvezér. Pavarotti nem egyiptomi.

Aztán Otello a mór, kinek Placido Domingo, kinek Kaufmann, nekem spec Mario DelMonaco, spanyol, osztrák, olasz, de egyik sem fekete, és feketét játszanak Ez nem gond?

Pillangókisasszonyban a női főszereplő japán, viszont Maria Callas, Renata Tebaldi, és Anna Netrebko sem japán. (az én top3-am ebben a szerepben, de persze szubjektív)

Ehhez képest egy fekete törp, az valami?
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
........

Csak egy személyes példa a gyerekkoromból: én sokáig azt hittem, hogy Verne Gyula az magyar volt...miközben csak Jules Verne nevét magyarították...na erre varrj gombot...
Solymi
Én már bőven felnőtt koromban tudtam meg, hogy a madár, ami az ablak alatt huhog, az nem bagoly, hanem galamb......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ugye az Amazon most kesziti a tortenelem legdragabb sorozatat ami Tolkien Kozepfolde vilagaban jatszodik, de nem az o altala megirt szereplokkel. Nagy kar, mert ugye a megfilmesitett trilogia a 3. korbol kb piskota az 1. kor Tolkien karakterei es cselekedeteik mellett, de vegul teljesen kitalalt karaktereket valasztottak az Amazonnal.

Termeszeesen lesz benne afro torp es afro elf is, de ha mar diversity akkor igy kell azt, nem pedig meglevo feher karakterek feketere mosasaval:



Eleg meno mellvertje/felsoje van:


Ebben a tweetfolyamban lehet meg kepeket latni. engem egyelore a kepi vilag nem fogott meg, de a tortenetek lehet, hogy szuperek lesznek:



Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
oh no
 twitter.com/ZalabaFerenc/status/1491766244537688066?t=EifU1OvJYFGRUG5uXyMDzQ
Löfli
én fekete hobbitról hallottam első körben az könnyebben belefér a lore-ba
de ha megmagyarázzák felőlem ez is jöhet

a latino tünde se feltétlen gond, elvégre a tündékből lett az orkok is
Negritis
Ez fantasy, ezzel semmi probléma nem lehet, olyanra irják amilyenre akarják. Ezek közül egyik sem történelmi személy.
davemayer
mondod te, tucker carlson már azon is kiakadt hogy nem elég sexy az m&m cukorka
Negritis
És nekem mi közöm van ő hozzá?!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Nekem még mindig ez a kedvencem...

Nem! Nem Harry Potter, nem Matrix, ő Jótündér keresztanya az Amazon Hamupipőke felfogásában 😀
| Hamupipő pedig sötét hajú... |
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Azért 2022-ben ha történelmi szereplőket mutatunk be, talán elvárható, hogy abból a hatalmas adatbázisból ami nekik van, olyan ember játssza, aki tényleg hasonlít rá. Engem nem érdekel, hogy a középkorban ffiak játszottak mindent, sőt még a 70-es években sem volt meg minden a tökéletes szereplőgárdához, de 2022-ben igen.
Sajnos amúgy Amerika imádja a saját szája íze szerint mutatni a dolgokat, erre tökéletes példa a Rettenthetetlen című film. Kb a személyek, amik stimmeltek, de azon kívül semmi. Persze imádom a filmet, jól is szórakozom rajta, de hitelesnek nem lehet mondani. Nálam ez a néger nő már kiveri a biztosítékot, nekem ez túl sok!
NB2
mindenkire igaz ez ...
Negritis
A németekre nem. Ő csak olyan filmet csinálhatnak, amiben minden német elvetemült gonosz náci 🥱
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VtlpmKbqOMo
Vrij6
+ a Das Boot sem olyan.
deyell
+ Eine Frau in Berlin
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Steven Soderberght is elérte a kultúrkampf, egy észak-európai szőke férfi helyett egy kékhajú fekete csajt rak a Kimiről szóló filmjébe, hihetetlen
 www.youtube.com/watch?v=_Gr2zXuEBL0
Löfli
csaj legalább iszik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Steven Soderberght is elérte a kultúrkampf, egy észak-európai szőke férfi helyett egy kékhajú fekete csajt rak a Kimiről szóló filmjébe, hihetetlen
 www.youtube.com/watch?v=_Gr2zXuEBL0

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
oh no
 twitter.com/ZalabaFerenc/status/1491766244537688066?t=EifU1OvJYFGRUG5uXyMDzQ
Löfli
én fekete hobbitról hallottam első körben az könnyebben belefér a lore-ba
de ha megmagyarázzák felőlem ez is jöhet

a latino tünde se feltétlen gond, elvégre a tündékből lett az orkok is
Negritis
Ez fantasy, ezzel semmi probléma nem lehet, olyanra irják amilyenre akarják. Ezek közül egyik sem történelmi személy.
davemayer
mondod te, tucker carlson már azon is kiakadt hogy nem elég sexy az m&m cukorka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
oh no
 twitter.com/ZalabaFerenc/status/1491766244537688066?t=EifU1OvJYFGRUG5uXyMDzQ
Löfli
én fekete hobbitról hallottam első körben az könnyebben belefér a lore-ba
de ha megmagyarázzák felőlem ez is jöhet

a latino tünde se feltétlen gond, elvégre a tündékből lett az orkok is
Negritis
Ez fantasy, ezzel semmi probléma nem lehet, olyanra irják amilyenre akarják. Ezek közül egyik sem történelmi személy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
oh no
 twitter.com/ZalabaFerenc/status/1491766244537688066?t=EifU1OvJYFGRUG5uXyMDzQ
Löfli
én fekete hobbitról hallottam első körben az könnyebben belefér a lore-ba
de ha megmagyarázzák felőlem ez is jöhet

a latino tünde se feltétlen gond, elvégre a tündékből lett az orkok is
Negritis
Ilyen szépen burkolt c*gányozást is régen hallottam 😀😀
warr_b
Srácok, a fajelméletet azért mégsem egy nyilvános fórumon kellene megvitatni😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
oh no
 twitter.com/ZalabaFerenc/status/1491766244537688066?t=EifU1OvJYFGRUG5uXyMDzQ
Löfli
én fekete hobbitról hallottam első körben az könnyebben belefér a lore-ba
de ha megmagyarázzák felőlem ez is jöhet

a latino tünde se feltétlen gond, elvégre a tündékből lett az orkok is
Negritis
Ilyen szépen burkolt c*gányozást is régen hallottam 😀😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
oh no
 twitter.com/ZalabaFerenc/status/1491766244537688066?t=EifU1OvJYFGRUG5uXyMDzQ
Löfli
én fekete hobbitról hallottam első körben az könnyebben belefér a lore-ba
de ha megmagyarázzák felőlem ez is jöhet

a latino tünde se feltétlen gond, elvégre a tündékből lett az orkok is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 855 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
oh no


Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
[Csak egy személyes példa a gyerekkoromból: én sokáig azt hittem, hogy Verne Gyula az magyar volt...miközben csak Jules Verne nevét magyarították...na erre varrj gombot...
Solymi
Én is. Be kéne perelni zemeckist nem? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ne nézzétek meg, ha nem tetszik 😀 én is ilyen problémákat szeretnék
adam8
Szerencsére a filmek, sorozatok ennyiből jók, még dönthetek úgy hogy nem nézem őket.