NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 556 — The Mathematician
szóval a budapest bank kivezeti a faszán működő qr check befizetést hogy az elbaszott fos iCheck felé tereljen mindenkit ami lassan 1 éve használhatatlan
grat ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Elhunyt Furkó Kálmán. Bazzz...

A “modernkori” honvédségből nem sok legenda van de Ő az!
Cowboykarcsi90
Vizsgáztam nála
ozibozi
Én műsorvezettem harcművészeti bemutatóját 25 éve.
Már akkor legenda volt

több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Elhunyt Furkó Kálmán. Bazzz...

A “modernkori” honvédségből nem sok legenda van de Ő az!
Cowboykarcsi90
Szolnoki ikon....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elhunyt Furkó Kálmán. Bazzz...

A “modernkori” honvédségből nem sok legenda van de Ő az!
Cowboykarcsi90
Vizsgáztam nála
ozibozi
Én sajna még csak nem is találkoztam vele soha, katona se voltam, de mint militari témában érdeklődő fazon, rengeteget hallottam/olvastam róla.

Az hogy mind a küzdősportban mind a katonai pályán ilyen örökséget hagyjon valaki maga után - főleg itthon - szerintem példa nélküli.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 744
Elhunyt Furkó Kálmán. Bazzz...

A “modernkori” honvédségből nem sok legenda van de Ő az!
Cowboykarcsi90
Vizsgáztam nála
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Elhunyt Furkó Kálmán. Bazzz...

A “modernkori” honvédségből nem sok legenda van de Ő az!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
 www.idokep.eu//ceu/radar
Szeged környékén most tombol
NB2
Nemtudom mi tombolt itt, de semmi olyan amilyet ne láttam volna már 100szor legalább



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
Üdvözlöm az összes M5-ösön belsősávban 110-zel guruló honfitársamat.
Kenny
lehet neki nem mondták, hogy a B kategória nem a Belső sávot jelenti
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 988 — beers & Packers
Mikor is menjünk "teraszos" vendégségbe Hűvösvölgybe... Amikor tombol a kánikula? Nem. Akkor, bammeg, amikor bejön a hidegfront, esik az eső és süvít a szél.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 539 — StuG Life
Üdvözlöm az összes M5-ösön belsősávban 110-zel guruló honfitársamat.
Kenny
Kezet foghatnak az M7-es középső sávjának összes hobbisofőrjével
shawnka
mindkét csoportot árokba lőni

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Üdvözlöm az összes M5-ösön belsősávban 110-zel guruló honfitársamat.
Kenny
Kezet foghatnak az M7-es középső sávjának összes hobbisofőrjével
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Üdvözlöm az összes M5-ösön belsősávban 110-zel guruló honfitársamat.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
 www.idokep.eu//ceu/radar
Szeged környékén most tombol
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nagyon fasza lesz, ha a vihar havonta többször letarol néhány megyét az országban. (Nincs klímaváltozás.)
nagylaza
Ilyenkor érdekes itt élni az Alföldön, a semmi közepén...
Annyi volt, hogy fújt a szél de mocskosul vagy 10-15 percig, aztán huss, el is ment.

Vagy amikor legutóbb mindenhol özönvíz volt, akkor meg figyeltem, hogy mi lesz itt, vártam-vártam, de kb. ugyanaz...fújt a szél mint a fene, abbahagyta, leszakadt az eső, esett vagy fél óráig aztán ennyi...

De semmi olyan szokatlan ami az elmúlt 20 évben ne lett volna...
Solymi
Detto. Baszki ugyanúgy locsolhatok a kertbe este mert kb meg se látszik az a két csepp eső.

Közbe meg olvasom a neten hogy mi volt máshol..

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nagyon fasza lesz, ha a vihar havonta többször letarol néhány megyét az országban. (Nincs klímaváltozás.)
nagylaza
főleg a biztosítóknak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Nagyon fasza lesz, ha a vihar havonta többször letarol néhány megyét az országban. (Nincs klímaváltozás.)
nagylaza
Ilyenkor érdekes itt élni az Alföldön, a semmi közepén...
Annyi volt, hogy fújt a szél de mocskosul vagy 10-15 percig, aztán huss, el is ment.

Vagy amikor legutóbb mindenhol özönvíz volt, akkor meg figyeltem, hogy mi lesz itt, vártam-vártam, de kb. ugyanaz...fújt a szél mint a fene, abbahagyta, leszakadt az eső, esett vagy fél óráig aztán ennyi...

De semmi olyan szokatlan ami az elmúlt 20 évben ne lett volna...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Nagyon fasza lesz, ha a vihar havonta többször letarol néhány megyét az országban. (Nincs klímaváltozás.)
nagylaza
Nem csak az országban.
Az egész világon.
Klímaváltozás van, de az emberiség leszarja.
Ez elég jó beszégetés erről, illetve arról, hogy miért nem lesz ez soha megoldva:


több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 988 — beers & Packers
Nagyon fasza lesz, ha a vihar havonta többször letarol néhány megyét az országban. (Nincs klímaváltozás.)
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Az utóbbi években nem is építettünk autópályát...(autóút, 110 km/h, azaz, nincs burkolt üzemi (leálló) sáv. Tudom, horvátországban sincs, de mások a jogszabályok.)
Az M6 folytatása az lesz. Autópálya.
Kormányhatározat: minden településről 30 perc alatt legyen elérhető egy gyorsforgalmi út, az "autópályák" érjenek el a határig.
És akkor az alsóbbrendű hálózatról nem beszéltünk. Mindenki tud olyan négyszámjegyű utat mondani, ami szinte járhatatlan. Arra is többet kellene fordítani! Lassan vannak hasonló főútjaink is sajnos...
+ Jön a koncesszió...és már most kb évi 200-300 mrd Ft a piacon kintlévő közúti beruházás. (anyag? gép? ember?) Érdekes lesz! 😄
De nem akarok tudományos értekezést írni😉
zemanla
Én tudok két számjegyűt is, csak gyere át Szolnok megyébe 😀
Solymi
22 évet éltem ott, néha járok arra. Két hete kb ..
Kisfőnököm volt az MK megyei igazgatója egy éve
Jah és dolgoztam is ott néhány évig 😄
zemanla
gondolkoztam melik azaz MK megye
meleg van...
melegek, melegek mindenütt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az utóbbi években nem is építettünk autópályát...(autóút, 110 km/h, azaz, nincs burkolt üzemi (leálló) sáv. Tudom, horvátországban sincs, de mások a jogszabályok.)
Az M6 folytatása az lesz. Autópálya.
Kormányhatározat: minden településről 30 perc alatt legyen elérhető egy gyorsforgalmi út, az "autópályák" érjenek el a határig.
És akkor az alsóbbrendű hálózatról nem beszéltünk. Mindenki tud olyan négyszámjegyű utat mondani, ami szinte járhatatlan. Arra is többet kellene fordítani! Lassan vannak hasonló főútjaink is sajnos...
+ Jön a koncesszió...és már most kb évi 200-300 mrd Ft a piacon kintlévő közúti beruházás. (anyag? gép? ember?) Érdekes lesz! 😄
De nem akarok tudományos értekezést írni😉
zemanla
Én tudok két számjegyűt is, csak gyere át Szolnok megyébe 😀
Solymi
22 évet éltem ott, néha járok arra. Két hete kb ..
Kisfőnököm volt az MK megyei igazgatója egy éve
Jah és dolgoztam is ott néhány évig 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Az utóbbi években nem is építettünk autópályát...(autóút, 110 km/h, azaz, nincs burkolt üzemi (leálló) sáv. Tudom, horvátországban sincs, de mások a jogszabályok.)
Az M6 folytatása az lesz. Autópálya.
Kormányhatározat: minden településről 30 perc alatt legyen elérhető egy gyorsforgalmi út, az "autópályák" érjenek el a határig.
És akkor az alsóbbrendű hálózatról nem beszéltünk. Mindenki tud olyan négyszámjegyű utat mondani, ami szinte járhatatlan. Arra is többet kellene fordítani! Lassan vannak hasonló főútjaink is sajnos...
+ Jön a koncesszió...és már most kb évi 200-300 mrd Ft a piacon kintlévő közúti beruházás. (anyag? gép? ember?) Érdekes lesz! 😄
De nem akarok tudományos értekezést írni😉
zemanla
Én tudok két számjegyűt is, csak gyere át Szolnok megyébe 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 348 — Cowboys fan
viszont minap mentünk a 86-oson, na azt nagyon faszányosan megcsinálták.
meg az M7-esen a Siófok körüli részt a határ felőli oldalon újraaszfaltozták pár éve, gyönyörű sima, majdnem elsírtam magam (előtte olyan nyomvályús szar volt, hogy mindenki a belső sávban ment, ha nem akarta, hogy szétessen alatta a szekér).
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Az utóbbi években nem is építettünk autópályát...(autóút, 110 km/h, azaz, nincs burkolt üzemi (leálló) sáv. Tudom, horvátországban sincs, de mások a jogszabályok.)
Az M6 folytatása az lesz. Autópálya.
Kormányhatározat: minden településről 30 perc alatt legyen elérhető egy gyorsforgalmi út, az "autópályák" érjenek el a határig.
És akkor az alsóbbrendű hálózatról nem beszéltünk. Mindenki tud olyan négyszámjegyű utat mondani, ami szinte járhatatlan. Arra is többet kellene fordítani! Lassan vannak hasonló főútjaink is sajnos...
+ Jön a koncesszió...és már most kb évi 200-300 mrd Ft a piacon kintlévő közúti beruházás. (anyag? gép? ember?) Érdekes lesz! 😄
De nem akarok tudományos értekezést írni😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
de a horvát tengerpartra lemegyek végig autópályán 😊

NB2
Mondjuk addig van összesen 2 kijárat 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 537 — nabege2@yahoo.com
Az útépítés is olyan, mint a foci: mindenki ért hozzá!
😄
M6: hááát... A villányi bekötés fontosabb valakinek...
M8: Az Alföldi szakaszon, (Dunaújváros- Kecskemét) a Nemzeti Park miatt kb 20 éve megy a "tervezés"
M9: Úgy rángatja a politika a nyomvonalat (Mohács.? Szekszárd?) ...és közben egy valag pénzt elköltöttünk az 55.sz. főútra..(és épül az M76 is...)
zemanla
Én nyilván nem értek hozzá, de azért vicc, hogy Mo 4. és 5. legnagyobb városát nem köti össze autópálya! Mohácsig megvan, sőt Bajáig is, azt a tök lapos 100 km-t meddig tartana megcsinálni?
Nyilván hazabeszélek pécsiként, de az is vicces, hogy nyugatra tőlünk semmilyen pálya nem vezet, pont múltkor beszéltem egy buszossal, hogy Bécsbe M60-M6-M1 úton megy és nem Sopronnak
De ugyanakkor kéne egy M5-M1-M7 3 sávos pálya is, szóval nem véletlenül írtam, hogy el vagyunk késve kb 50 évet.
NB2
Amellett h ez igaz, a környező országok közül a cseh vagy a horvát autópályák még a magyarnál is rosszabbak szvsz.
empty taxi
de a horvát tengerpartra lemegyek végig autópályán 😊

nekünk mondjuk annyi előnyünk lenne a környező országokkal szemben, hogy viszonylag laposon vagyunk, a többieknek azért a Kárpátok szívás