Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

4 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hallod Josszi, nagyon rossz helyre álltál. Az elég sok embernek ziccer volt. Egy most épp kihasználta.
4 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
De ha láttad, akkor miért nem elegyedtél vele beszélgetésbe, hogy esetleg kitöltötök egy kék-sárgát mindenféle kellemetlenséget megelőzendő?
Őszentsége Sobri Jóska
én nem láttam. az Omv kút kamerája látta a történteket, sajnos a rendszámtáblája annyira koszos volt hogy nem lehetett leolvasni semmi értékelhetőt... ezüstszürke IV. Golf egy fekete dzsekis sapkás ember, ennyi volt látható a felvételen, kb 5 percre voltam távol az autómtól

szerencsémre a küszöböt nem verte beljebb csak karcolta
Josszi
nahát találtam egy videót a koccanásról, egy jótét lélek feltöltötte a youtube-ra is 😀
https://youtu.be/GVY6tBrWXZA
Josszi
Azosztigen. Nem csak meghúzta, frankón sebességgel sikerült telibevernie...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
De ha láttad, akkor miért nem elegyedtél vele beszélgetésbe, hogy esetleg kitöltötök egy kék-sárgát mindenféle kellemetlenséget megelőzendő?
Őszentsége Sobri Jóska
én nem láttam. az Omv kút kamerája látta a történteket, sajnos a rendszámtáblája annyira koszos volt hogy nem lehetett leolvasni semmi értékelhetőt... ezüstszürke IV. Golf egy fekete dzsekis sapkás ember, ennyi volt látható a felvételen, kb 5 percre voltam távol az autómtól

szerencsémre a küszöböt nem verte beljebb csak karcolta
Josszi
nahát találtam egy videót a koccanásról, egy jótét lélek feltöltötte a youtube-ra is 😀
https://youtu.be/GVY6tBrWXZA
Josszi
Az szép. A testbeszéde alapján az az igazi beképzelt faszparaszt csávó.
Megnézi a saját autóját, aztán mint aki semmit nem okozott, elhajt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
De ha láttad, akkor miért nem elegyedtél vele beszélgetésbe, hogy esetleg kitöltötök egy kék-sárgát mindenféle kellemetlenséget megelőzendő?
Őszentsége Sobri Jóska
én nem láttam. az Omv kút kamerája látta a történteket, sajnos a rendszámtáblája annyira koszos volt hogy nem lehetett leolvasni semmi értékelhetőt... ezüstszürke IV. Golf egy fekete dzsekis sapkás ember, ennyi volt látható a felvételen, kb 5 percre voltam távol az autómtól

szerencsémre a küszöböt nem verte beljebb csak karcolta
Josszi
nahát találtam egy videót a koccanásról, egy jótét lélek feltöltötte a youtube-ra is 😀
https://youtu.be/GVY6tBrWXZA

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
4 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Ez milyen legújabb hülyeség a YouToubetól hogy az Egyvelegbe olyan számokat pakol ne amiket nem akarok hallgatni, akkor nem engedi kivenni. Számítógépen egyáltalán, telefonon meg visszarakja és ki is írja, hogy hiba? Írtam nekik, nem tudom válaszolnak-e majd, de ti tudtok erről valamit? Direkt két különböző típusú telefonon kipróbáltam, mindkettőn jelentkezik. Ez elég bosszantó, pont ez lenne a lényege....
dande2
Nekem feleségem szokott olyanokat berakni, amiket annyira nem preferálok 😕 Bezzeg Jimmyt meg állandóan kinyomja. Pedig ő a Király!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
4 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 www.valaszonline.hu/2026/01/28/meghiusitott-orokbefogadas-politika-migransok-gyamhivatal-csalad-embertelenseg/
Magyarország 2026.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez milyen legújabb hülyeség a YouToubetól hogy az Egyvelegbe olyan számokat pakol ne amiket nem akarok hallgatni, akkor nem engedi kivenni. Számítógépen egyáltalán, telefonon meg visszarakja és ki is írja, hogy hiba? Írtam nekik, nem tudom válaszolnak-e majd, de ti tudtok erről valamit? Direkt két különböző típusú telefonon kipróbáltam, mindkettőn jelentkezik. Ez elég bosszantó, pont ez lenne a lényege....
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
kisebb rant lesz, de igazából nincs akkora gond, csak felbasztam magam 😀
van ugye egy 3D nyomtatóm (bambulab p1s) még 1.5 hónapja elbasztam mert nem raktam be a plate-t és így a mágneses bedre kezdett nyomtatni ami csinált egy fasza "blob of death"t
kicsit balfaszul takarítottam el és nem vettem észre hogy a nozzle-n maradt kis cucc, viszont így a kerámia fűtő cucc eléggé rágyógyult, nem is tudom leszedni rendesen
utóbbit azért tudom mert hétfőről keddre jött egy fasza dugulás és a kis vágó cucc beszorult, mivel csak augusztus óta van meg a gép így fingom se volt hogy mi lehet vele
néztem videókat meg hivatalos leírást hogy mit kéne csinálni, hát nem segített
aztán valahol megtaláltam hogy kell a nozzle-t kicserélni, így azt levettem és láttam hogy full rottyon van
szerencsére még korábban rendeltem egy 0.2es nozzle-t hogy havernak tudjak mini figurákat nyomtani, az meg pont ma érkezett meg
azért szerencse, mert hiába van egy tartalék 0.4es nozzle, ha nem tudom átrakni rá a kerámia fűtő cuccot így nem tudom használni (még, mer közbe rendeltem pár pótalkatrészt)
a 0.2es nozzlet beraktam mondom fasza minden lehet nyomtatni, hát legkevésbé sem, sajnos az extruder is el van dugulva meg a kis cső is amin keresztül megy a filament, ráadásul a csöveket ki se tudtam szedni mert mint kiderült kb 1 órás turkálás után, hogy mikor feszül akkor beszorul és nem lehet szétszedni, így első körben a szorulást kellett valahogy megszünteni, nem volt triviális de sikerült
utána leszedtem az extrudert és nagy nehezen sikerült szétszedni teljesen és kiszedni a bedugult darabot
utána már csak összekellett rakni és tudok is nyomtatni

annyi móka még van hogy a 0.2es nozzle azért jóval lassabb, nyilván szebb is de van pár cucc aminél most jobban örülnék a sebességnek 😀
és van egy olyan probléma is hogy kicsit könnyebben "elszabadul" amit nyomtatok, szal kell kis "tappancs" neki hogy a seggén maradjon és ne jöjjön a spagetti

volt egy reddit postom is, sajnos nem jött rá válasz, de a képek miatt érdekes lehet másnak is
 www.reddit.com/r/BambuLab/comments/1qj9xoz/is_there_a_way_to_save_this_nozzle/
Negritis, a vajda
Az elhangzó szavak felét nem értettem, de azért komoly hsz!
Respektálom, ha valaki általam teljesen homály dologban képben van.
eaglesmcnabb
a 3D nyomtatás tök jó cucc, társasozás mellé hasznos
de karácsonyra is tök menő ajándékokat csináltam
és úgy összességében is hasznos tud lenni (havernak autóhoz is nyomtattam már cuccokat)

viszont elég mély a nyúl ürege ha bele akar menni az ember, főleg mikor valami elmegy szarni és rá kellene jönni
nekem ez volt az első ilyen eset és ez még csak a felszín kapargatása, eleve olyan gépet vettem amit egyszerű használni és "print out of the box", így keveset tanulok a nyomtatásról, de nem is a nyomtatás a hobbim hanem a hobbijaim mellé nyomtatok 😊

a közösség viszont alapvetően jó és nem annyira nehéz tanácsot találni vagy valami videót hogy mit hogyan kéne megcsinálni
Negritis, a vajda
Volt egy ilyen gondolatom, hogy kell nekem egy ilyen, mikor megláttam, hogy milyen árban vannak ezek a buzi duplók legók, amik mik? Kis szar fröccsöntött 3 fillrées szarok, és 10 ezernél kezdődnek. Hát az anyjukat basszák telibe; 40-50 éve ugyanaz a technológia, oszt olyan, mintha lítiumbányászat lenne megcsinálni ...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
kisebb rant lesz, de igazából nincs akkora gond, csak felbasztam magam 😀
van ugye egy 3D nyomtatóm (bambulab p1s) még 1.5 hónapja elbasztam mert nem raktam be a plate-t és így a mágneses bedre kezdett nyomtatni ami csinált egy fasza "blob of death"t
kicsit balfaszul takarítottam el és nem vettem észre hogy a nozzle-n maradt kis cucc, viszont így a kerámia fűtő cucc eléggé rágyógyult, nem is tudom leszedni rendesen
utóbbit azért tudom mert hétfőről keddre jött egy fasza dugulás és a kis vágó cucc beszorult, mivel csak augusztus óta van meg a gép így fingom se volt hogy mi lehet vele
néztem videókat meg hivatalos leírást hogy mit kéne csinálni, hát nem segített
aztán valahol megtaláltam hogy kell a nozzle-t kicserélni, így azt levettem és láttam hogy full rottyon van
szerencsére még korábban rendeltem egy 0.2es nozzle-t hogy havernak tudjak mini figurákat nyomtani, az meg pont ma érkezett meg
azért szerencse, mert hiába van egy tartalék 0.4es nozzle, ha nem tudom átrakni rá a kerámia fűtő cuccot így nem tudom használni (még, mer közbe rendeltem pár pótalkatrészt)
a 0.2es nozzlet beraktam mondom fasza minden lehet nyomtatni, hát legkevésbé sem, sajnos az extruder is el van dugulva meg a kis cső is amin keresztül megy a filament, ráadásul a csöveket ki se tudtam szedni mert mint kiderült kb 1 órás turkálás után, hogy mikor feszül akkor beszorul és nem lehet szétszedni, így első körben a szorulást kellett valahogy megszünteni, nem volt triviális de sikerült
utána leszedtem az extrudert és nagy nehezen sikerült szétszedni teljesen és kiszedni a bedugult darabot
utána már csak összekellett rakni és tudok is nyomtatni

annyi móka még van hogy a 0.2es nozzle azért jóval lassabb, nyilván szebb is de van pár cucc aminél most jobban örülnék a sebességnek 😀
és van egy olyan probléma is hogy kicsit könnyebben "elszabadul" amit nyomtatok, szal kell kis "tappancs" neki hogy a seggén maradjon és ne jöjjön a spagetti

volt egy reddit postom is, sajnos nem jött rá válasz, de a képek miatt érdekes lehet másnak is
 www.reddit.com/r/BambuLab/comments/1qj9xoz/is_there_a_way_to_save_this_nozzle/
Negritis, a vajda
Az elhangzó szavak felét nem értettem, de azért komoly hsz!
Respektálom, ha valaki általam teljesen homály dologban képben van.
eaglesmcnabb
a 3D nyomtatás tök jó cucc, társasozás mellé hasznos
de karácsonyra is tök menő ajándékokat csináltam
és úgy összességében is hasznos tud lenni (havernak autóhoz is nyomtattam már cuccokat)

viszont elég mély a nyúl ürege ha bele akar menni az ember, főleg mikor valami elmegy szarni és rá kellene jönni
nekem ez volt az első ilyen eset és ez még csak a felszín kapargatása, eleve olyan gépet vettem amit egyszerű használni és "print out of the box", így keveset tanulok a nyomtatásról, de nem is a nyomtatás a hobbim hanem a hobbijaim mellé nyomtatok 😊

a közösség viszont alapvetően jó és nem annyira nehéz tanácsot találni vagy valami videót hogy mit hogyan kéne megcsinálni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
kisebb rant lesz, de igazából nincs akkora gond, csak felbasztam magam 😀
van ugye egy 3D nyomtatóm (bambulab p1s) még 1.5 hónapja elbasztam mert nem raktam be a plate-t és így a mágneses bedre kezdett nyomtatni ami csinált egy fasza "blob of death"t
kicsit balfaszul takarítottam el és nem vettem észre hogy a nozzle-n maradt kis cucc, viszont így a kerámia fűtő cucc eléggé rágyógyult, nem is tudom leszedni rendesen
utóbbit azért tudom mert hétfőről keddre jött egy fasza dugulás és a kis vágó cucc beszorult, mivel csak augusztus óta van meg a gép így fingom se volt hogy mi lehet vele
néztem videókat meg hivatalos leírást hogy mit kéne csinálni, hát nem segített
aztán valahol megtaláltam hogy kell a nozzle-t kicserélni, így azt levettem és láttam hogy full rottyon van
szerencsére még korábban rendeltem egy 0.2es nozzle-t hogy havernak tudjak mini figurákat nyomtani, az meg pont ma érkezett meg
azért szerencse, mert hiába van egy tartalék 0.4es nozzle, ha nem tudom átrakni rá a kerámia fűtő cuccot így nem tudom használni (még, mer közbe rendeltem pár pótalkatrészt)
a 0.2es nozzlet beraktam mondom fasza minden lehet nyomtatni, hát legkevésbé sem, sajnos az extruder is el van dugulva meg a kis cső is amin keresztül megy a filament, ráadásul a csöveket ki se tudtam szedni mert mint kiderült kb 1 órás turkálás után, hogy mikor feszül akkor beszorul és nem lehet szétszedni, így első körben a szorulást kellett valahogy megszünteni, nem volt triviális de sikerült
utána leszedtem az extrudert és nagy nehezen sikerült szétszedni teljesen és kiszedni a bedugult darabot
utána már csak összekellett rakni és tudok is nyomtatni

annyi móka még van hogy a 0.2es nozzle azért jóval lassabb, nyilván szebb is de van pár cucc aminél most jobban örülnék a sebességnek 😀
és van egy olyan probléma is hogy kicsit könnyebben "elszabadul" amit nyomtatok, szal kell kis "tappancs" neki hogy a seggén maradjon és ne jöjjön a spagetti

volt egy reddit postom is, sajnos nem jött rá válasz, de a képek miatt érdekes lehet másnak is
 www.reddit.com/r/BambuLab/comments/1qj9xoz/is_there_a_way_to_save_this_nozzle/
Negritis, a vajda
Az elhangzó szavak felét nem értettem, de azért komoly hsz!
Respektálom, ha valaki általam teljesen homály dologban képben van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
hát most vígasztalnálak, hogy ezé jó békávézni, de hát azért itt a -6-7-es időkben, ha esett, ha nem, az 1-es vonalon kombinéval alig találkoztam, csak a Tátrákkal, és hát 10-ből egyen volt fűtés, az is csak pislákolt; persze amelyikre negyed órát vártam reggel melóba menet a hídon, na azon se volt fűtés - hogy egyébként az elektromos fűtéssel rendelkező villamos, ami ugye a delejt a vezetékből szedi, hogy miért nem basszák telibe az anyjukat ezek ott is, azt a fasztuggya - persze most lehetne egy jót kamugerizni de az ugyanolyan alja lenne, mint a fesztlázározás-
kishaszi
-6-7 ? 😀 siiiixxxx seveeeeeennnnn
Josszi
Ez mi ez? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
hát most vígasztalnálak, hogy ezé jó békávézni, de hát azért itt a -6-7-es időkben, ha esett, ha nem, az 1-es vonalon kombinéval alig találkoztam, csak a Tátrákkal, és hát 10-ből egyen volt fűtés, az is csak pislákolt; persze amelyikre negyed órát vártam reggel melóba menet a hídon, na azon se volt fűtés - hogy egyébként az elektromos fűtéssel rendelkező villamos, ami ugye a delejt a vezetékből szedi, hogy miért nem basszák telibe az anyjukat ezek ott is, azt a fasztuggya - persze most lehetne egy jót kamugerizni de az ugyanolyan alja lenne, mint a fesztlázározás-
kishaszi
-6-7 ? 😀 siiiixxxx seveeeeeennnnn
Josszi
Megőrülök ettől, a gyerekek szó szerint kicsinálnak vele
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
hát most vígasztalnálak, hogy ezé jó békávézni, de hát azért itt a -6-7-es időkben, ha esett, ha nem, az 1-es vonalon kombinéval alig találkoztam, csak a Tátrákkal, és hát 10-ből egyen volt fűtés, az is csak pislákolt; persze amelyikre negyed órát vártam reggel melóba menet a hídon, na azon se volt fűtés - hogy egyébként az elektromos fűtéssel rendelkező villamos, ami ugye a delejt a vezetékből szedi, hogy miért nem basszák telibe az anyjukat ezek ott is, azt a fasztuggya - persze most lehetne egy jót kamugerizni de az ugyanolyan alja lenne, mint a fesztlázározás-
kishaszi
-6-7 ? 😀 siiiixxxx seveeeeeennnnn

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
hát most vígasztalnálak, hogy ezé jó békávézni, de hát azért itt a -6-7-es időkben, ha esett, ha nem, az 1-es vonalon kombinéval alig találkoztam, csak a Tátrákkal, és hát 10-ből egyen volt fűtés, az is csak pislákolt; persze amelyikre negyed órát vártam reggel melóba menet a hídon, na azon se volt fűtés - hogy egyébként az elektromos fűtéssel rendelkező villamos, ami ugye a delejt a vezetékből szedi, hogy miért nem basszák telibe az anyjukat ezek ott is, azt a fasztuggya - persze most lehetne egy jót kamugerizni de az ugyanolyan alja lenne, mint a fesztlázározás-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Ja értem. Ez így szívás.
Szerencsére csak optikai problémának tűnik.
Az a pozitív oldala, hogyha ez az első "külsérelmi nyom", és le tudod szarni, mert attól még a kocsi ugyanúgy megy és elvisz A-ból B-be, akkor onnantól megszűnik minden stressz, ami az autó küllemével kapcsolatos, és sokkal felszabadultabb lesz a vezetés.
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, mostantól már Josszi is csinálhat ilyet bárkivel tét nélkül, csak legyen mindig koszos a rendszám.
szaba
nálunk itt a Marina közelében most az a style, hogy új nagy suv elöl nincs rendszám hátul meg minden hagyva matt retkesen hogy ne látszódjon
Josszi
Az gazdagék környéke, azoknak szabad.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
5 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Milyen kibaszott nulla IQ-s front van Pesten, hogy az utolsó nyomorék véglények, totális sötétségben kivilágítatlan autóval közlekednek??????

Az utóbbi két napban napi két ilyen faszt láttam, pedig alig megyek 15 kilométert. Az összesnek eltörném a lábát, hogy még véletlenül se üljön a kormány mögé...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
kisebb rant lesz, de igazából nincs akkora gond, csak felbasztam magam 😀
van ugye egy 3D nyomtatóm (bambulab p1s) még 1.5 hónapja elbasztam mert nem raktam be a plate-t és így a mágneses bedre kezdett nyomtatni ami csinált egy fasza "blob of death"t
kicsit balfaszul takarítottam el és nem vettem észre hogy a nozzle-n maradt kis cucc, viszont így a kerámia fűtő cucc eléggé rágyógyult, nem is tudom leszedni rendesen
utóbbit azért tudom mert hétfőről keddre jött egy fasza dugulás és a kis vágó cucc beszorult, mivel csak augusztus óta van meg a gép így fingom se volt hogy mi lehet vele
néztem videókat meg hivatalos leírást hogy mit kéne csinálni, hát nem segített
aztán valahol megtaláltam hogy kell a nozzle-t kicserélni, így azt levettem és láttam hogy full rottyon van
szerencsére még korábban rendeltem egy 0.2es nozzle-t hogy havernak tudjak mini figurákat nyomtani, az meg pont ma érkezett meg
azért szerencse, mert hiába van egy tartalék 0.4es nozzle, ha nem tudom átrakni rá a kerámia fűtő cuccot így nem tudom használni (még, mer közbe rendeltem pár pótalkatrészt)
a 0.2es nozzlet beraktam mondom fasza minden lehet nyomtatni, hát legkevésbé sem, sajnos az extruder is el van dugulva meg a kis cső is amin keresztül megy a filament, ráadásul a csöveket ki se tudtam szedni mert mint kiderült kb 1 órás turkálás után, hogy mikor feszül akkor beszorul és nem lehet szétszedni, így első körben a szorulást kellett valahogy megszünteni, nem volt triviális de sikerült
utána leszedtem az extrudert és nagy nehezen sikerült szétszedni teljesen és kiszedni a bedugult darabot
utána már csak összekellett rakni és tudok is nyomtatni

annyi móka még van hogy a 0.2es nozzle azért jóval lassabb, nyilván szebb is de van pár cucc aminél most jobban örülnék a sebességnek 😀
és van egy olyan probléma is hogy kicsit könnyebben "elszabadul" amit nyomtatok, szal kell kis "tappancs" neki hogy a seggén maradjon és ne jöjjön a spagetti

volt egy reddit postom is, sajnos nem jött rá válasz, de a képek miatt érdekes lehet másnak is
 www.reddit.com/r/BambuLab/comments/1qj9xoz/is_there_a_way_to_save_this_nozzle/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Tényleg szopjon lovat, aztán dögöljön meg minden idióta fasz, aki az elterelt M1 szakaszon a 80-as táblánál képes ráfutásos balesetet okozni…
somoskovig
Mondjuk ott is hány baleset kell még, hogy elkezdjék az autósokkal betartatni a 80-as sebességkorlátozást és a megfelelő követési távolságot?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Tényleg szopjon lovat, aztán dögöljön meg minden idióta fasz, aki az elterelt M1 szakaszon a 80-as táblánál képes ráfutásos balesetet okozni…

5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Ja értem. Ez így szívás.
Szerencsére csak optikai problémának tűnik.
Az a pozitív oldala, hogyha ez az első "külsérelmi nyom", és le tudod szarni, mert attól még a kocsi ugyanúgy megy és elvisz A-ból B-be, akkor onnantól megszűnik minden stressz, ami az autó küllemével kapcsolatos, és sokkal felszabadultabb lesz a vezetés.
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, mostantól már Josszi is csinálhat ilyet bárkivel tét nélkül, csak legyen mindig koszos a rendszám.
szaba
nálunk itt a Marina közelében most az a style, hogy új nagy suv elöl nincs rendszám hátul meg minden hagyva matt retkesen hogy ne látszódjon

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
Nomac New England Patriots 4 549 — balazs.t85@gmail.com
Elég sok true crime docut nézek, sok mindent láttam már, de ez a tegnap esti kiverte a biztosítékot..
 en.wikipedia.org/wiki/Theresa_Knorr

Theresa..aki hat gyereket szült, de hogy minek.. végig kínozza őket a gyerekkoruk alatt, és két lányt sikerült is megölnie..az ilyennek a golyó megváltás lenne, még a kötél is.. remélem a börtönben megkapta ami jár neki.

HBO Maxon van Az egy fedél alatt a gonosszal (Ez a rész a 6. 2.), azok mesélnek akik együtt éltek sorozatgyilkosokkal, erőszaktevőkkel, pedofilokkal. Van pár elég meghökkentő, amikor a volt feleség 30 év után is védi a férjét, aki 10+ nőt erőszakolt és ölt meg.
5 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
De ha láttad, akkor miért nem elegyedtél vele beszélgetésbe, hogy esetleg kitöltötök egy kék-sárgát mindenféle kellemetlenséget megelőzendő?
Őszentsége Sobri Jóska
én nem láttam. az Omv kút kamerája látta a történteket, sajnos a rendszámtáblája annyira koszos volt hogy nem lehetett leolvasni semmi értékelhetőt... ezüstszürke IV. Golf egy fekete dzsekis sapkás ember, ennyi volt látható a felvételen, kb 5 percre voltam távol az autómtól

szerencsémre a küszöböt nem verte beljebb csak karcolta
Josszi
Ja értem. Ez így szívás.
Szerencsére csak optikai problémának tűnik.
Az a pozitív oldala, hogyha ez az első "külsérelmi nyom", és le tudod szarni, mert attól még a kocsi ugyanúgy megy és elvisz A-ból B-be, akkor onnantól megszűnik minden stressz, ami az autó küllemével kapcsolatos, és sokkal felszabadultabb lesz a vezetés.
Őszentsége Sobri Jóska
köszönöm a vigasztalást, 20 éves autó tele parkolási karcokkal, de ez az első komolyabb horpadásos kár tehát a stresszoldás sikerült

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
5 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Ja értem. Ez így szívás.
Szerencsére csak optikai problémának tűnik.
Az a pozitív oldala, hogyha ez az első "külsérelmi nyom", és le tudod szarni, mert attól még a kocsi ugyanúgy megy és elvisz A-ból B-be, akkor onnantól megszűnik minden stressz, ami az autó küllemével kapcsolatos, és sokkal felszabadultabb lesz a vezetés.
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, mostantól már Josszi is csinálhat ilyet bárkivel tét nélkül, csak legyen mindig koszos a rendszám.
szaba
És ha lesz még 2-3 ilyen rajta, akkor a dugóban is előnyt élvez a csilivili autókkal szemben minden sávváltásnál.
Nagy "öröm".

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
5 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ja értem. Ez így szívás.
Szerencsére csak optikai problémának tűnik.
Az a pozitív oldala, hogyha ez az első "külsérelmi nyom", és le tudod szarni, mert attól még a kocsi ugyanúgy megy és elvisz A-ból B-be, akkor onnantól megszűnik minden stressz, ami az autó küllemével kapcsolatos, és sokkal felszabadultabb lesz a vezetés.
Őszentsége Sobri Jóska
Ja, mostantól már Josszi is csinálhat ilyet bárkivel tét nélkül, csak legyen mindig koszos a rendszám.
5 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 373 — #NoStress
az a kedves honpolgár aki beletolatott a bal hátsó ajtómba majd kiszállt, megnézte, csóválta a fejét, majd visszaült és elrobogott, az szarjon sünt, köszönöm a figyelmet
Josszi
Megállapította, hogy csak egy elem sérült, az férjen bele szerencsétlen delikvensnek, nehogymá ő szívjon a sok papiermunkáva és szopóggyon le 2 bónusz.
kishaszi
ja ja, küszöb, hátsó iv meg az ajtó, sajnos az horpadt is 😕
Josszi
De ha láttad, akkor miért nem elegyedtél vele beszélgetésbe, hogy esetleg kitöltötök egy kék-sárgát mindenféle kellemetlenséget megelőzendő?
Őszentsége Sobri Jóska
én nem láttam. az Omv kút kamerája látta a történteket, sajnos a rendszámtáblája annyira koszos volt hogy nem lehetett leolvasni semmi értékelhetőt... ezüstszürke IV. Golf egy fekete dzsekis sapkás ember, ennyi volt látható a felvételen, kb 5 percre voltam távol az autómtól

szerencsémre a küszöböt nem verte beljebb csak karcolta
Josszi
Ja értem. Ez így szívás.
Szerencsére csak optikai problémának tűnik.
Az a pozitív oldala, hogyha ez az első "külsérelmi nyom", és le tudod szarni, mert attól még a kocsi ugyanúgy megy és elvisz A-ból B-be, akkor onnantól megszűnik minden stressz, ami az autó küllemével kapcsolatos, és sokkal felszabadultabb lesz a vezetés.