Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 710
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
Willie Parker
107? Bika f*szát rágd szét 😀

(bocs)
warr_b
A Bömös cigó szarabbul járt, őt 170-nel fogták meg, előzni tilosnál sikerült legyorsulnia a motorosrendőrt. Jogsija se volt.
Willie Parker
nekik nem kell jogsi a vérükben van a vezetés
Kúrfürst briareos
A véremben van a vezetés cigógyereket azóta életfogytigra rakták kettős gyilkosságért.
Zsákos Frodó: megölte, feldarabolta, majd egy zsákba rejtette a csaját, felvitte a padlásra, ahol a rekord melegben cseppfolyósodott a hulla. Amikor anyu megérezte a szagot, felment érte, rosszul lett, a csávó meg utána lopakodott és nyakon szúrta, h ne legyen szemtanú.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
Willie Parker
107? Bika f*szát rágd szét 😀

(bocs)
warr_b
A Bömös cigó szarabbul járt, őt 170-nel fogták meg, előzni tilosnál sikerült legyorsulnia a motorosrendőrt. Jogsija se volt.
Willie Parker
Honnan tudhatta volna?! Hát senki sem mondta neki!
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
Willie Parker
107? Bika f*szát rágd szét 😀

(bocs)
warr_b
A Bömös cigó szarabbul járt, őt 170-nel fogták meg, előzni tilosnál sikerült legyorsulnia a motorosrendőrt. Jogsija se volt.
Willie Parker
nekik nem kell jogsi a vérükben van a vezetés

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 392 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
Willie Parker
107? Bika f*szát rágd szét 😀

(bocs)
warr_b
A Bömös cigó szarabbul járt, őt 170-nel fogták meg, előzni tilosnál sikerült legyorsulnia a motorosrendőrt. Jogsija se volt.
Willie Parker
Igazi észlény lehetett 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 710
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
Willie Parker
107? Bika f*szát rágd szét 😀

(bocs)
warr_b
A Bömös cigó szarabbul járt, őt 170-nel fogták meg, előzni tilosnál sikerült legyorsulnia a motorosrendőrt. Jogsija se volt.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 392 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
Willie Parker
107? Bika f*szát rágd szét 😀

(bocs)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 710
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
Nope.
Megállított, mutatta a képet.
A fedélzetije össze volt kötve egy 5 km-re álló rkap autóban lévő traffival.
Elkísért készségesen, ott megmutatták a hiteles 15 mp-es videófelvételt,minden fasza volt.
Helyszínen befizettem a bírságot.

Én voltam a hibás, nem kérdés, mert 90 helyett 107-tel mentem.
Csak ilyenfajta mérést nem láttam.
Amúgy a 84-esen volt.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 710
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Beköszöntött a nyár, most már minden héten lerohad valamelyik dél-budai villamos...
Sebii
még nincs meleg, de már áramellátási huba volt 😮
mi lesz akkor, amikor minden légkondi maximumra tekerve fog működni?
slowmotion
Gondolod elkövetik ezt az alap hibát?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Azok lehet, én az utóbbi 1 hónapban minden héten megszívom vagy reggel, vagy hazafelé mert lerohad valamelyik múzeumba való példány.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Beköszöntött a nyár, most már minden héten lerohad valamelyik dél-budai villamos...
Sebii
még nincs meleg, de már áramellátási huba volt 😮
mi lesz akkor, amikor minden légkondi maximumra tekerve fog működni?
slowmotion
Általában valamelyik 50 éves modell robban le, azon nincs ilyen gond. 😊
Sebii
Robi írta, hogy újabb modellek voltak, vagyis CAF
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Beköszöntött a nyár, most már minden héten lerohad valamelyik dél-budai villamos...
Sebii
még nincs meleg, de már áramellátási huba volt 😮
mi lesz akkor, amikor minden légkondi maximumra tekerve fog működni?
slowmotion
Általában valamelyik 50 éves modell robban le, azon nincs ilyen gond. 😊
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Gecis bugyi. Szaros tanga.
gyeek
Az előbbi jobb, abból nem figyel ki oldalt.
Dzsokijuing
Előbbi urban legend, utóbbi a komor valóság.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Tegnap a 3-as, ma az 1-es villamos rohadt le alattam (mindkettő ráadásul az újabb fajta), szóval nemcsak a mávnál vannak problémák...
r.baggio
viszont ha holnap is történik valami, akkor...
slowmotion
Ráadásul ha a 2-es, akkor kijön a sorod 😀
Matthew99
2-essel nem megyek, max a metróval, meg a 200e-vel
r.baggio
Csak hogy merre nem menjünk, kösz 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Tegnap a 3-as, ma az 1-es villamos rohadt le alattam (mindkettő ráadásul az újabb fajta), szóval nemcsak a mávnál vannak problémák...
r.baggio
viszont ha holnap is történik valami, akkor...
slowmotion
Ráadásul ha a 2-es, akkor kijön a sorod 😀
Matthew99
2-essel nem megyek, max a metróval, meg a 200e-vel
r.baggio
Várjuk a híreket... 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Beköszöntött a nyár, most már minden héten lerohad valamelyik dél-budai villamos...
Sebii
még nincs meleg, de már áramellátási huba volt 😮
mi lesz akkor, amikor minden légkondi maximumra tekerve fog működni?
több mint 1 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Beköszöntött a nyár, most már minden héten lerohad valamelyik dél-budai villamos...
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Tegnap a 3-as, ma az 1-es villamos rohadt le alattam (mindkettő ráadásul az újabb fajta), szóval nemcsak a mávnál vannak problémák...
r.baggio
viszont ha holnap is történik valami, akkor...
slowmotion
Ráadásul ha a 2-es, akkor kijön a sorod 😀
Matthew99
2-essel nem megyek, max a metróval, meg a 200e-vel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Tegnap a 3-as, ma az 1-es villamos rohadt le alattam (mindkettő ráadásul az újabb fajta), szóval nemcsak a mávnál vannak problémák...
r.baggio
viszont ha holnap is történik valami, akkor...
slowmotion
Ráadásul ha a 2-es, akkor kijön a sorod 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Tegnap a 3-as, ma az 1-es villamos rohadt le alattam (mindkettő ráadásul az újabb fajta), szóval nemcsak a mávnál vannak problémák...
r.baggio
viszont ha holnap is történik valami, akkor...
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Gecis bugyi. Szaros tanga.
gyeek
Az előbbi jobb, abból nem figyel ki oldalt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 129 — no es importante
Tegnap a 3-as, ma az 1-es villamos rohadt le alattam (mindkettő ráadásul az újabb fajta), szóval nemcsak a mávnál vannak problémák...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Gecis bugyi. Szaros tanga.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Amúgy is rettentően zavar, de amikor kislányom is az autóban ül, akkor képes lennék ezeket a böszméket kirángatni az autójukból


r.baggio
Pont most elmélkedtem apumnak egy 20 percben a magyar közlekedési morálról.

Elég sokat megyek az M1-esen és az M0-son is mostanában. Mintha állatkertben lennék. Bár ez igazából sértő az állatokra. Szóval mióta itt-ott terelések vannak, gyakorlatilag mindennaposak lettek a balesetek, amik már előtte is 2-3 naponta voltak.

Alapvetően a 80-as korlátozásnál 90 alatt ha mész, mindenkit is feltartasz. A belső sávban a minimum a 110 hogy ne legyél útban senkinek. Pedig ott aztán tényleg nem vagy messze a másiktól oldaltávolságban.

Simán lehetne haladni a sávlezárásoknál is a csökkentett sebességgel, ha nem lennének a nyomorult német divatautósok, vagy divat SUV-sok, akik a belső sávban előresietnek, hogy aztán betolakodjanak, és a beengedés miatt lassítva a haladást. Pedig az első jelzéstől még bőven lenne idő és hely rendben besorolni...

Elmebaj az egész.

Bezzeg Ausztriában már akkor rosszul éreztem magam, amikor a 80-as korlátozásnál 85-tel "beestem", mert azonnal el is gurultam néhány autó mellett. De még Észak-Olaszországban is kulturáltan be tudják tartani.

Itthon meg akkor érzem magam zavarban, ha 80-nál "csak" 90-nel megyek.
Mikey
a kedvencem mikor 50-es tablanal 50-nel megyek, mogottem no latom integet es megeloz a kocsin lattam a baby on board feliratot.

szloveniaban szeretek vezetni. ok nyugodt vezetok. annyira ritka az orjongo.
volt ra pelda h vki integetett de a legtobb az ha gyorsabb megvarja mig elozhet oszt szevasz

lenti - maribor kozott 110 a max az autopalyan.
olyan szepen lehet csorogni h ihaj.
110-zel elozok mert az a max es aki mogottem jon siman megvarja.