Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.
Erre fel még ez a pici is elkerül minket.
kittli
itt volt 10 perc reggel
de brutál szar volt az éjszaka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.
Erre fel még ez a pici is elkerül minket.

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
12 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
"Gyere drágám xy, menjünk vizsgázni, a köpenyedet nem kell begombolni." Pécs, 2025, ifj dr k. péter, gyógyszerészet tudományi kar. Ha a nejemmel játssza el ezt ez a féreg, akkor... Megkérdezem tőle online, hogy mikor volt utoljára boldog az életben.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
de jó hogy nem kübeken lakok már ...

 www.idokep.hu/hirek/nagyon-megdolt-a-napi-melegrekord

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
pár éve, nyár iroda, ing nyakkendő. kora délután férfi kollégával nem értettük h miért birjuk alig nyitva tartani a szemünket, érzésre olyanok voltunk mint aranyhalak az oxigénhiányos vizben. Csajok persze virgoncan elvannak. odamegyek termosztáthoz, fütésre állitva, 32 fok. volt egy rövid megbeszélés és onnan temperature control authoritym volt 😀

több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Áh klíma wars season! 😀

Ősöreg futár kompádrém egyszer úgy jött vissza a hq-ra, hogy m~ltatta volna a kinti időjárást, aztán mielőtt mehszólalt volna, szembe jött vele egy heroin aki két húst vágott egyszerre negyed óráig és helyzetét felismerve nem mondott semmit inkább. 😊

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 902
Nyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.
NB2
Klimax 🥵🥶
szaba
Azoknak melegük van, nem fáznak
ozibozi
De leizzadnak és utána fáznak, mert izzadtak.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Nyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.
NB2
Klimax 🥵🥶
szaba
Azoknak melegük van, nem fáznak
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 902
Nyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.
NB2
Klimax 🥵🥶
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
Öltözzenek fel rendesen!
Nomac
az állag kérdése, van az az optikai élménycsomag, hogy simán kibírható klíma nélkül
fake.id
Ma hallottam bókként nőnek, de jó, hogy te is kicsomagoltál.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Nyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.
több mint 1 éve
fake.id 1 941 — sixseveeeeeen
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
Öltözzenek fel rendesen!
Nomac
az állag kérdése, van az az optikai élménycsomag, hogy simán kibírható klíma nélkül

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
#A striciélet nehéz
több mint 1 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Jajj, mit tudnék mesélni 20 év irodaház üzemeltetéssel a hátam mögött. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 947 — Steelers fan
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!

"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
Öltözzenek fel rendesen!
Nomac
Nyáron?! Tök meleg van...

több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
NB2
Öltözzenek fel rendesen!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
fake.id
én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
több mint 1 éve
fake.id 1 941 — sixseveeeeeen
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az biztos, hogy akik leszervezték a budapesti felújításokat azok konkrétan debilek. 20 perc átjutni a Margit-hídon. Olyan hibákkal van tele az egész, olyan átgondolatlan, hogy a 70-es IQ el nem érésén kívül felesleges más okot keresni.
vpi
Gyere csak, próbáld ki reggel vagy délután a Dreher Antal utat 😆felszedték a villamospályát pár napja, konkrétan eret vágsz magadon..
JC6 (Mr. Miele)
A sörgyárnál, a Jászberényi-Maglódi összeérésénél? Az naggyon frappáns lett 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Az biztos, hogy akik leszervezték a budapesti felújításokat azok konkrétan debilek. 20 perc átjutni a Margit-hídon. Olyan hibákkal van tele az egész, olyan átgondolatlan, hogy a 70-es IQ el nem érésén kívül felesleges más okot keresni.
vpi
Gyere csak, próbáld ki reggel vagy délután a Dreher Antal utat 😆felszedték a villamospályát pár napja, konkrétan eret vágsz magadon..
több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 172 — Saints fan
2025-ben kia faxom dudálgat ha megjött a ház elé??? Este 11-kor..., délelőtt 11-kor, majd minden nap! Pokolra kívánnám, de valszeg old school hancúrozó lesz XD
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Ehhez azért pofa kell, baszki…

 telex.hu/belfold/2025/06/25/delhusa-gjon-per-kreitler-sas-serelemdij

több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Az biztos, hogy akik leszervezték a budapesti felújításokat azok konkrétan debilek. 20 perc átjutni a Margit-hídon. Olyan hibákkal van tele az egész, olyan átgondolatlan, hogy a 70-es IQ el nem érésén kívül felesleges más okot keresni.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van amire nem tud mit mondani az ember...

 24.hu/belfold/2025/06/23/jaszbereny-munkahely-csecsemogyilkossag-letartoztatas/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"