Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
12 hónapja
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.itt volt 10 perc reggel
Erre fel még ez a pici is elkerül minket.
kittli
de brutál szar volt az éjszaka
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.Erre fel még ez a pici is elkerül minket.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
12 hónapja
"Gyere drágám xy, menjünk vizsgázni, a köpenyedet nem kell begombolni." Pécs, 2025, ifj dr k. péter, gyógyszerészet tudományi kar. Ha a nejemmel játssza el ezt ez a féreg, akkor... Megkérdezem tőle online, hogy mikor volt utoljára boldog az életben.
Szerkesztette: gyeek
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
12 hónapja
de jó hogy nem kübeken lakok már ...www.idokep.hu/hirek/nagyon-megdolt-a-napi-melegrekord
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
pár éve, nyár iroda, ing nyakkendő. kora délután férfi kollégával nem értettük h miért birjuk alig nyitva tartani a szemünket, érzésre olyanok voltunk mint aranyhalak az oxigénhiányos vizben. Csajok persze virgoncan elvannak. odamegyek termosztáthoz, fütésre állitva, 32 fok. volt egy rövid megbeszélés és onnan temperature control authoritym volt 😀én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
több mint 1 éve
Áh klíma wars season! 😀Ősöreg futár kompádrém egyszer úgy jött vissza a hq-ra, hogy m~ltatta volna a kinti időjárást, aztán mielőtt mehszólalt volna, szembe jött vele egy heroin aki két húst vágott egyszerre negyed óráig és helyzetét felismerve nem mondott semmit inkább. 😊
Szerkesztette: gyeek
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
De leizzadnak és utána fáznak, mert izzadtak.Azoknak melegük van, nem fáznakNyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.Klimax 🥵🥶
NB2
szaba
ozibozi
több mint 1 éve
Azoknak melegük van, nem fáznakNyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.Klimax 🥵🥶
NB2
szaba
több mint 1 éve
Nyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.Klimax 🥵🥶
NB2
több mint 1 éve
Ma hallottam bókként nőnek, de jó, hogy te is kicsomagoltál.az állag kérdése, van az az optikai élménycsomag, hogy simán kibírható klíma nélkülÖltözzenek fel rendesen!én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
Nomac
fake.id
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Nyilván a csajok ilyenkor eléggé nekivetkőznek, de minden évben elsírom, hogy bazmeg nem 18 fokot akarok, hanem 26-t és azért az annyira nem olyan durva hőmérséklet, ma az egyik idióta 27 fokos klíma mellett farmerdzsekiben ült, mert annyira fázott. Szerencsére van 2-3 lány, aki velem van, de a többi full idióta, hisztis picsa ilyenkor.
több mint 1 éve
az állag kérdése, van az az optikai élménycsomag, hogy simán kibírható klíma nélkülÖltözzenek fel rendesen!én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
Nomac
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
#A striciélet nehézén nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
több mint 1 éve
Jajj, mit tudnék mesélni 20 év irodaház üzemeltetéssel a hátam mögött. 😀Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
Éccaka ha kérhetném!
kittli
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
Éccaka ha kérhetném!
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 1 éve
Nyáron?! Tök meleg van...Öltözzenek fel rendesen!én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
Nomac
több mint 1 éve
Öltözzenek fel rendesen!én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
NB2
több mint 1 éve
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃én meg harcolok a hülye kurvákkal, hogy 10 órakor kapcsoljuk már be a klímát, de nekik a 26 fok rohadt hideg, itt még annyival megy, de a másik szobában 27 fok és 2 iratpapucs még el is van téve a klímának...
fake.id
több mint 1 éve
én nagyon szeretem a napsütést meg a meleget, hogy este 9kor kezd sötétedni. de ez a mai csoda azért most picikét megvisel szabadban dolgozó emberként 🙃
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
A sörgyárnál, a Jászberényi-Maglódi összeérésénél? Az naggyon frappáns lett 😀Az biztos, hogy akik leszervezték a budapesti felújításokat azok konkrétan debilek. 20 perc átjutni a Margit-hídon. Olyan hibákkal van tele az egész, olyan átgondolatlan, hogy a 70-es IQ el nem érésén kívül felesleges más okot keresni.Gyere csak, próbáld ki reggel vagy délután a Dreher Antal utat 😆felszedték a villamospályát pár napja, konkrétan eret vágsz magadon..
vpi
JC6 (Mr. Miele)

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Az biztos, hogy akik leszervezték a budapesti felújításokat azok konkrétan debilek. 20 perc átjutni a Margit-hídon. Olyan hibákkal van tele az egész, olyan átgondolatlan, hogy a 70-es IQ el nem érésén kívül felesleges más okot keresni.Gyere csak, próbáld ki reggel vagy délután a Dreher Antal utat 😆felszedték a villamospályát pár napja, konkrétan eret vágsz magadon..
vpi
több mint 1 éve
2025-ben kia faxom dudálgat ha megjött a ház elé??? Este 11-kor..., délelőtt 11-kor, majd minden nap! Pokolra kívánnám, de valszeg old school hancúrozó lesz XD
több mint 1 éve
Ehhez azért pofa kell, baszki…telex.hu/belfold/2025/06/25/delhusa-gjon-per-kreitler-sas-serelemdij
több mint 1 éve
Az biztos, hogy akik leszervezték a budapesti felújításokat azok konkrétan debilek. 20 perc átjutni a Margit-hídon. Olyan hibákkal van tele az egész, olyan átgondolatlan, hogy a 70-es IQ el nem érésén kívül felesleges más okot keresni.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 1 éve
Van amire nem tud mit mondani az ember...24.hu/belfold/2025/06/23/jaszbereny-munkahely-csecsemogyilkossag-letartoztatas/

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"