Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
Willie Parker
Múltkor 4 rendőrrel utaztam legénybúcsúra és direkt megkérdeztem. El is mondták, de az ezt követő factory reset miatt nem emlékszem. 😀 Azt tudom, hogy x sebesség felett (vagy alatt 😀) százalék van, fordítva meg fix értek amivel túl lehet lépni. De nagyságrendileg ez van, amit leírtál.
dugo93
Na, rendesek hogy kiengedtek előzetesből egy legénybúcsúért! 😀
gyeek
Ki tudja, hogy mit kértek cserébe?
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
Willie Parker
Múltkor 4 rendőrrel utaztam legénybúcsúra és direkt megkérdeztem. El is mondták, de az ezt követő factory reset miatt nem emlékszem. 😀 Azt tudom, hogy x sebesség felett (vagy alatt 😀) százalék van, fordítva meg fix értek amivel túl lehet lépni. De nagyságrendileg ez van, amit leírtál.
dugo93
Na, rendesek hogy kiengedtek előzetesből egy legénybúcsúért! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
Sokadik verzió: én úgy tudom, hogy a trafik hitelesek, de az autó sebességmérője nem, ezért van valamennyi ráhagyás. (már téma, hogy az autók órái általában többet mutatnak mint amennyivel mész...)

Szóval egy nem hitelesített műszeren tudod megnézni a saját sebességed, és emiatt van tűréshatár.
Jan
Nincs tűréshatár.
A jún 9-én történt sebességmérésemnél is 106-tól mutatta a trafi a viszonyítási határt, amikortól bejelez.
Nem érdekes a te műszered, az övék mutatja a valósat.
A felelősség közigben objektív, vagyis nem számít, h te mit látsz.

A szabálysértés más, azért is eltérők a megyei gyakorlatok.
Ott a bírságolt bizonyíthatja, h nem vétkes, mert a saját sebbességmérő műszere mást mért. Mondjuk műszaki szakértővel beméretni drágább, mint a szabs bírság...
Willie Parker
Ha 90-es korlátozásnál 106-tól jelez a trafi, az tűréshatár nem? Akkor nem lenne, ha 91-től jelezne.
Jan
Ez attól is függ hogy megállítanak e egyből, mert akkor nagyon minimális a tűréshatár, 50 es táblánál már kb 55 től büntetnek, azonban ha nincs megállítás, csak kiküldik az üzembentartónak rendszám alapján, ott a 410/2007 kormány rendelet tűréshatárai az irányadóak.


több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
Sokadik verzió: én úgy tudom, hogy a trafik hitelesek, de az autó sebességmérője nem, ezért van valamennyi ráhagyás. (már téma, hogy az autók órái általában többet mutatnak mint amennyivel mész...)

Szóval egy nem hitelesített műszeren tudod megnézni a saját sebességed, és emiatt van tűréshatár.
Jan
Nincs tűréshatár.
A jún 9-én történt sebességmérésemnél is 106-tól mutatta a trafi a viszonyítási határt, amikortól bejelez.
Nem érdekes a te műszered, az övék mutatja a valósat.
A felelősség közigben objektív, vagyis nem számít, h te mit látsz.

A szabálysértés más, azért is eltérők a megyei gyakorlatok.
Ott a bírságolt bizonyíthatja, h nem vétkes, mert a saját sebbességmérő műszere mást mért. Mondjuk műszaki szakértővel beméretni drágább, mint a szabs bírság...
Willie Parker
Ha 90-es korlátozásnál 106-tól jelez a trafi, az tűréshatár nem? Akkor nem lenne, ha 91-től jelezne.
Jan
A tűréshatár a jogszabály alapján van, amit kapitnono idézett.
Közig bírságnál - ahol alapvetően az üzembentartó felel v megállításnál a sofőr - van egy elismert gap, 15 v 20 km/h-s zóna.
A régi trafik esetén erre rátettek még 2-3 km/h mérési hibahatárt (kb 2022-ig), tehát 90-es sebességhatárnál 108-tól bírságoltak (90+15+2).
Most az utóbbi ráhagyás már nincs, azaz 106-tól.
Ennyi a változás.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
Sokadik verzió: én úgy tudom, hogy a trafik hitelesek, de az autó sebességmérője nem, ezért van valamennyi ráhagyás. (már téma, hogy az autók órái általában többet mutatnak mint amennyivel mész...)

Szóval egy nem hitelesített műszeren tudod megnézni a saját sebességed, és emiatt van tűréshatár.
Jan
Nincs tűréshatár.
A jún 9-én történt sebességmérésemnél is 106-tól mutatta a trafi a viszonyítási határt, amikortól bejelez.
Nem érdekes a te műszered, az övék mutatja a valósat.
A felelősség közigben objektív, vagyis nem számít, h te mit látsz.

A szabálysértés más, azért is eltérők a megyei gyakorlatok.
Ott a bírságolt bizonyíthatja, h nem vétkes, mert a saját sebbességmérő műszere mást mért. Mondjuk műszaki szakértővel beméretni drágább, mint a szabs bírság...
Willie Parker
Ha 90-es korlátozásnál 106-tól jelez a trafi, az tűréshatár nem? Akkor nem lenne, ha 91-től jelezne.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
Sokadik verzió: én úgy tudom, hogy a trafik hitelesek, de az autó sebességmérője nem, ezért van valamennyi ráhagyás. (már téma, hogy az autók órái általában többet mutatnak mint amennyivel mész...)

Szóval egy nem hitelesített műszeren tudod megnézni a saját sebességed, és emiatt van tűréshatár.
Jan
Nincs tűréshatár.
A jún 9-én történt sebességmérésemnél is 106-tól mutatta a trafi a viszonyítási határt, amikortól bejelez.
Nem érdekes a te műszered, az övék mutatja a valósat.
A felelősség közigben objektív, vagyis nem számít, h te mit látsz.

A szabálysértés más, azért is eltérők a megyei gyakorlatok.
Ott a bírságolt bizonyíthatja, h nem vétkes, mert a saját sebbességmérő műszere mást mért. Mondjuk műszaki szakértővel beméretni drágább, mint a szabs bírság...
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
Sokadik verzió: én úgy tudom, hogy a trafik hitelesek, de az autó sebességmérője nem, ezért van valamennyi ráhagyás. (már téma, hogy az autók órái általában többet mutatnak mint amennyivel mész...)

Szóval egy nem hitelesített műszeren tudod megnézni a saját sebességed, és emiatt van tűréshatár.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
Willie Parker
Múltkor 4 rendőrrel utaztam legénybúcsúra és direkt megkérdeztem. El is mondták, de az ezt követő factory reset miatt nem emlékszem. 😀 Azt tudom, hogy x sebesség felett (vagy alatt 😀) százalék van, fordítva meg fix értek amivel túl lehet lépni. De nagyságrendileg ez van, amit leírtál.
dugo93
igen, de van valami olyasmi is, hogy ha a trafi után "elfogó" autó is van akkor már minimális túllépésért is büntethet. vag valami ilyesmi.
peach
Igen, ha van kiszedő autó, akkor elvileg 1km/h túllépéssel is kiszednek

több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
Willie Parker
Múltkor 4 rendőrrel utaztam legénybúcsúra és direkt megkérdeztem. El is mondták, de az ezt követő factory reset miatt nem emlékszem. 😀 Azt tudom, hogy x sebesség felett (vagy alatt 😀) százalék van, fordítva meg fix értek amivel túl lehet lépni. De nagyságrendileg ez van, amit leírtál.
dugo93
igen, de van valami olyasmi is, hogy ha a trafi után "elfogó" autó is van akkor már minimális túllépésért is büntethet. vag valami ilyesmi.
peach
Más a helyszíni bírság és más a közig. bírság.

több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
Willie Parker
Múltkor 4 rendőrrel utaztam legénybúcsúra és direkt megkérdeztem. El is mondták, de az ezt követő factory reset miatt nem emlékszem. 😀 Azt tudom, hogy x sebesség felett (vagy alatt 😀) százalék van, fordítva meg fix értek amivel túl lehet lépni. De nagyságrendileg ez van, amit leírtál.
dugo93
igen, de van valami olyasmi is, hogy ha a trafi után "elfogó" autó is van akkor már minimális túllépésért is büntethet. vag valami ilyesmi.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
Willie Parker
Múltkor 4 rendőrrel utaztam legénybúcsúra és direkt megkérdeztem. El is mondták, de az ezt követő factory reset miatt nem emlékszem. 😀 Azt tudom, hogy x sebesség felett (vagy alatt 😀) százalék van, fordítva meg fix értek amivel túl lehet lépni. De nagyságrendileg ez van, amit leírtál.

Szerkesztette: dugo93

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem még egyszer sem büntettek meg gyorshajtásért. Igaz, mióta van kocsim, azóta a bicajba ötször annyi km-t raktam bele🤣
eaglesmcnabb
Engem sem. Ahogy Sobrinak, nekem is makom volt, mar csak azert is, mert covidnal volt, hogy a lejaro jogsik automat hosszabbodtak x honapot, de en mar az uj lejaratrol is lazan megfeledkeztem, ennek eredmenyekepp honapokig lejart jogsival vezettem a varosban, de nem allitott meg senki sem. Sot, olyan is volt, hogy a vizsga jart le az auton.

Szerintem atlagosan 3-5 evente nezek ra forgalmira vagy jogsira. xd Ez mar nem problema, mert mostmar jon email es sms is, barmi le akarna jarni, regen mondjuk nem volt a legokosabb mentalitas.

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Engem még egyszer sem büntettek meg gyorshajtásért.
eaglesmcnabb
Engem se. Szerencsém volt.

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Engem még egyszer sem büntettek meg gyorshajtásért. Igaz, mióta van kocsim, azóta a bicajba ötször annyi km-t raktam bele🤣

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
410/2007 kormányrendelet még mindig él. A végén lévő tábláztaból láthatod milyen sebességtúllépésnél mennyi a bírság.


több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
háthq vígasztal egy kicsi: tavaly engem is 107-el lőttek le 😀
peach
Öt éve nekem volt 106 is😃
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
háthq vígasztal egy kicsi: tavaly engem is 107-el lőttek le 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
A mechanikát nem tudom, annyit érzékeltem, h a megállító rendőrmotoron is tudott mutatni állóképet, de a 15 mp-es videót a traffiautóban tudtam megnézni.
A motoros egyébként szemből jött, de egy Peugeot-ot meg úgy szedett ki, h mögötte ment, ergo mindkét irányt mérte a két motoros.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.
Stez
Igen, az elméletben szabálysértés, de nem minden vármegyében bírságolnak.
Bírós!gok között is van vita, h lehet-e büntetni 1-15 km/h közötti túllépésnél.

A 15-20 km/h türelmi zóna a közig bírságra vonatkozik, ami most már 50ezertől indul.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
Willie Parker
En ugy tudom, hogy ez a 10 szazalekos hatar sincs mar hivatalosan, a radaroknal mar nincsen olyan, hogy "hibahatar" es a kint radarozo rendor peldaul akar akkor is buntethet, ha 93-mal mesz 90 helyett.

több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
igen, mondjuk az nem volt meg, hogy ennyivel volt nehezebb a lábad

egyébként jelen esetben hogy volt a setup? volt moci, azon trafi, ment x sebességgel, mérte, hogy mennyivel vagy gyorsabb, hozzáadta a saját sebességhez, csippant a rendszer? vagy a telepített autóban volt a szerkezet, és a motornak csak annyit jelzett, hogy kit kell kiszedni?
slowmotion
Az enyém 90 helyett volt 107, azaz 2-vel belecsúsztam a közig bírságba
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.
peach
90+15 felett, azaz 106-tól
110+ 20 felett, azaz 131-től
130+20 felett, azaz 151-től
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?
A kamerák, traffik hitelesítésével ma már nincsen gond,minden egyes berendezést bevizsgáltak, a police-nál erre van pénz lóvéra.
10 éve voltak olyan DSC-s trafik, amiknél a mérési hibahatár okozott problémákat, mert nem tudták ők sem, h 1-5 km/h között melyik milyen hibaszázalékkal mér.
Most nincs ilyen, ezért van az, h eltörölték a korábbi gyakorlatot, h 2-3 km/h hibahatárt rátettek.
Most ha 90-nél 16-tal túlléped, megy a közig bírság automatikusamn, a régi módszernél 18 v 19-től kaptad csak.
Willie Parker
Autópályán a 130-at mennyivel lehet kimaxolni?
Dzsokijuing
20 km/h felett bünti van
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Futottatok már bele rendőrmotoron mozgó traffiba?
Nekem hétfőn sikerült...
Willie Parker
köss bele a hitelesítésbe. vagy nem tudsz?
slowmotion
ez hogy működik a gyakorlatban?
peach
Màr mire gondolsz?

Willie Parker
azt nem tudtam, hogy miként lehet belekötni a hitelesítésbe. pontosabban mostmár csak lehetett ha jól értem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
mióta kétszer megszabtak én kb 10%-al megyek gyorsabban. 90-nél 99, pályán 140-re van állítva a tempomat.
elvileg 104 és 147 azt hiszem a valós határ amin felül már bemérnek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...