Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

12 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 511
Ezt a szót meg kifejezetten kerülöm.
Lúdas Solymi
Tavaly tudod ki volt a Raiders OC-je?
szaba
Igen, amit nem c-vel ejtesz, hanem cz-vel 😛
12 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 902
Ezt a szót meg kifejezetten kerülöm.
Lúdas Solymi
Tavaly tudod ki volt a Raiders OC-je?
szaba
Egy hímivarsejt?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Hímivarsejt Lukács
12 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ezt a szót meg kifejezetten kerülöm.
Lúdas Solymi
Tavaly tudod ki volt a Raiders OC-je?
szaba
Egy hímivarsejt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
12 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 902
Ezt a szót meg kifejezetten kerülöm.
Lúdas Solymi
Tavaly tudod ki volt a Raiders OC-je?
12 hónapja
fake.id 1 941 — sixseveeeeeen
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Otthon a lakásban cigizel?
VanillaSky
nem ez a lényege a példának, hanem az, hogyha azt akarom, akkor rá fogok gyújtani és ehhez másnak nagyjából semmi köze. és ez ugyanúgy áll arra, aki nem dohányzik és instant agyfaszt kapna jogosan, ha a nappalija közepén valaki gondolna egyet önhatalmúlag és rágyújtana

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
12 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 511
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
Lúdas Solymi
Hát inkább mint a vak komondor....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ez most vicc vagy komoly? Mert viccnek elég durva....

Te bántanád anyukádat?
csi77
Inkább egy "kiszaladt" csúnya beszéd minthogy bántalmazza.....
Sosem emelnék a szüleimre kezet....sajnos ez Magyarország bizonyos szászalékára nem igaz....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Értem én, de azért na, kultúra is van vagy mi a fene.
Lehet ezer másik szóval is nyomatékot adni a mondandónak.
Nem mondom, hogy nem szoktam csúnyán beszélni, de azért tudatosan odafigyelek, hogy NE tegyem.

Ezt a szót meg kifejezetten kerülöm.
12 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
Lúdas Solymi
Hát inkább mint a vak komondor....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ez most vicc vagy komoly? Mert viccnek elég durva....

Te bántanád anyukádat?
csi77
Inkább egy "kiszaladt" csúnya beszéd minthogy bántalmazza.....
Sosem emelnék a szüleimre kezet....sajnos ez Magyarország bizonyos szászalékára nem igaz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
12 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
Lúdas Solymi
Hát inkább mint a vak komondor....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ez most vicc vagy komoly? Mert viccnek elég durva....

Te bántanád anyukádat?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
12 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
Lúdas Solymi
Hát igen. Nem voltam egy jó gyerek, sőt, de ha így beszéltem volna anyukámmal, apám segített volna , hogy a füleimet a zsebemben, a fogaimat meg zacskóban hordjam. Igaza lett volna, így nem tettem ilyet, még úgy is, hogy azért voltak vitáink rendesen, igaz húszas éveim elején elköltöztem otthonról.

Sajnos, most már nem tudok vele semmilyen hangnemben beszélgetni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
12 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Otthon a lakásban cigizel?
VanillaSky
Én csak a konyhában dohányzom szigorúan a nyitott ablak mellett. A nappaliban eszembe se jutna.
12 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 511
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
Lúdas Solymi
Hát inkább mint a vak komondor....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Vagy akár beszélhetne vele káromkodás nélkül is.
12 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Otthon a lakásban cigizel?
VanillaSky
Ha egyedül él (vagy olyannal aki szintén cigizik), akkor miért ne?
Anyám is a lakásban dohányzik, ezért nem fog kimenni a gangra.
Ezért jó, ha van külön hálószoba.

12 hónapja
VanillaSky 1 696
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Otthon a lakásban cigizel?

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
12 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
Lúdas Solymi
Hát inkább mint a vak komondor....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
12 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 511
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.
zacknorb
De szepen beszelsz anyukaddal.
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd
fake.id
Azért hogy meglegyen a story vége is, miután egyszer megcsinálta és megkérdeztem hogy mi a gecim, megértette, azóta megkérdez, ha feljön.

Szerkesztette: zacknorb
12 hónapja
fake.id 1 941 — sixseveeeeeen
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Szóval ő jót akart, te meg viszonzásul elkezdtél szemétkedni 😉
ender1112
nem éppen. fiatal különélő felnőttként kijelöltem szépen azokat a határokat, amiket együtt élésünk idején ő következetesen és nem éppen egészséges módon telibeszart. szerintem hatékonyabb és preventívebb módja volt ez a konfliktuskezelésnek, mint könyörögni végeláthatatlanul, meg öncélú passzív agressziót gyakorolni azzal, hogy megérdeklődöm,, például minek nyitogatja nálam az ablakot, ha én arra nem kértem meg és ő ezt a jogát úgy gyakorolja, hogy eszébe sem jut az, hogy valamiféle mellérendelt viszony áll fent közte (vendég) és köztem, tehát mégcsak meg sem kérdezi, hogy ez oké-e valamiféle kompromisszumra törekvésre való jelként.
azt meg tényleg ne firtassuk mennyire oké bárkinek a toxikus viselkedésmintáit minden körülmények között azzal mentegetni, hogy csak jót akart. az amcsik is csak jót akartak (háború befejezése) az atombombák ledobásával, de nem hiszem, hogy ennyire egyértelmű lenne annak az eseménynek a megítélése sem, nem véletlenül.
mindezt zachnorb anyukájának ablaknyitogatásából azért csak sikerült levezetni xd

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
12 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 902
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Szóval ő jót akart, te meg viszonzásul elkezdtél szemétkedni 😉
ender1112
Ő azt gondolta, hogy jót akar, de közben rosszat tett. De a radikális módszerével fake ebben meggátolta. Mennyivel szebben szól így.
12 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 848 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot
fake.id
Szóval ő jót akart, te meg viszonzásul elkezdtél szemétkedni 😉
12 hónapja
fake.id 1 941 — sixseveeeeeen
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
zacknorb
nem kell költői kérdezgetni. nekem addig csinálta az ilyen műsorait, amíg a nappalija közepén a számba nem raktam egy cigit, miszerint amennyiben ő feljogosítva érzi magát, hogy rendezkedjen nálam, akkor én is otthon fogom érezni magam nála. megértette a párhuzamot

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
12 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 998 — The Mathematician
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.
Erre fel még ez a pici is elkerül minket.
kittli
itt volt 10 perc reggel
de brutál szar volt az éjszaka
Negritis, a vajda
itt hogy szenvednetek. ott legalabb ejszaka lehul vmennyire. itt mar hetek ota nem megy 25 fok ala este sem ...
csebi
Meg is pusztulnek valszeg

De most a gond az volt hogy a szél miatt nem tudtam rendesen aludni nyitott ablak mellett
Mikor még bukora raktam a levegő fogyott el
Cserébe hajnalban volt egy eső ami feltolta a párat is 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
itt hogy szenvednetek. ott legalabb ejszaka lehul vmennyire. itt mar hetek ota nem megy 25 fok ala este sem ...
csebi
Mint amikor a sevillai magyaroknak írják hogy de jó nektek, milyen jó meleg van nyáron.
Ja, persze, azt a két bites hogy viselné a nonstop 40+ celsiust?
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Én azt nem fogom megérteni, hogy mi az istennyiláért 35 fokban jut eszükbe a nőknek szellőztetni?
Éccaka ha kérhetném!
kittli
Ez most megnyugtatott, hogy nem csak anyám csinálja ezt.
Amíg magának hülye nem zavar, de amikor meglátogat és kibassza az ablakot olyankor, akkor azért megkérdezem hogy ezt hogy a gecibe gondolta így most.
12 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.
Erre fel még ez a pici is elkerül minket.
kittli
itt volt 10 perc reggel
de brutál szar volt az éjszaka
Negritis, a vajda
itt hogy szenvednetek. ott legalabb ejszaka lehul vmennyire. itt mar hetek ota nem megy 25 fok ala este sem ...
csebi
Én elfogadnám, ha lenne elég csapadék.

12 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
Ha 3 napig zuhogna is kevés lenne.
Erre fel még ez a pici is elkerül minket.
kittli
itt volt 10 perc reggel
de brutál szar volt az éjszaka
Negritis, a vajda
itt hogy szenvednetek. ott legalabb ejszaka lehul vmennyire. itt mar hetek ota nem megy 25 fok ala este sem ...

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.