NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Ha mégeccer elém villan R. Cecília, kitiltásomig el fogom árasztani a fórumot M. Cecíliával!
nagylaza
én egyébként róla kértem cicis képet 😊
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 842 — beers & Packers
Ha mégeccer elém villan R. Cecília, kitiltásomig el fogom árasztani a fórumot M. Cecíliával!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 497 — StuG Life
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Ő ki ?
Rózsa Sándor (betyár)
én azon szarok be h elvileg a kamerába néz de szemei egymástól független életet élnek 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
jah ez a Coronacast-ban is elhangzott (sport tv-sek podcastje)
Negritis
Ma hallgattam meg, nekem nagyon tetszett. Kis pozitívuma a vírusnak, hogy sokkal több a podcast. Alig érem magam utol velük.
Bazzani
jaja, mondjuk mikor megyek boltba akkor nem bánom hogy van mit hallgatni és nem akarom nyomkodni a telóm (amit nem is tudok kesztyűben 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
tök jó, de nem lehet inkább az 1995-öst választani?
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
jah ez a Coronacast-ban is elhangzott (sport tv-sek podcastje)
Negritis
Ma hallgattam meg, nekem nagyon tetszett. Kis pozitívuma a vírusnak, hogy sokkal több a podcast. Alig érem magam utol velük.

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Ez még tegnapi, zajlik az élet minálunk.....


Sejtéseim vannak, ki lehetnek ők:

 kadarka.net/cikkek-kat/lincshangulat-szekszardon
csi77
Csikágóból kimásztak a trollok és orkok?

Kezdem érteni, miért vagy Bears drukker😝
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 842 — beers & Packers
Olaszok 662 halott, 6153 új eset
Vrij6
Ráadásul:
"Újabb orvosok haltak meg Olaszországban a Covid-19 vírus okozta fertőzésben. Összesen 6206 egészségügyi dolgozót fertőzött meg a járvány."
 www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/koronavirus-olaszorszag-orvos-korhaz-aldozat-jarvany.703072.html
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
nagylaza
Én azt nem értem, hogyha júniusban - júliusban tetőzik, akkor az érettségi vizsgák miért nincsenek veszélyben?
A 18 éveseket azért összeültetjük vagy digitálisan bízunk benne, hogy nem fognak csalni otthon a gép elött?
Összevissza beszél itt mindenki...
vpi
Én azt nem értem, hogy gazdaságilag miért nem jobb mondjuk 3hét/1 hónap kibaszott szigorú karantén mint ez az elnyújtjúk szeptemberig a dolgot!?
Ebbe azok a cégek is belerokkannak akik 1-2hónapot kibírnának.
Bazzani
Jobb.
Én is ezt nem értem főként.
Takkra leáll a világ 1 hónapra, mindenki otthon marad, az államok adnak arra az egy hónapra kaját, aki már elkapta addig meggyógyul, és nem fertőz tovább, mindenki más meg nem tudja elkapni, és megússza. Jöhet az újjáépítés, kármentések, és valamelyest visszazökkenhetne az élet a megszokottba. És amelyik ország ebben nem vett részt, onnan nem jöhet be senki, oda nem mehet ki senki.
Erre írják, hogy ezt nincs kormányzat, döntnök, vezető, aki bevállalja, és inkább lesz sokkalta nagyobb kár, mert ezt nem merik, nem akarják, nem tudják.
Érthetetlen, mindenki reménykedik valami nemtudommiben és vágyvezérelten gondolkodik.
Holott a vírus egészségügyi kára össze sem hasonlítható azzal, hogy a világon mindenütt agyonvágja az egészségügyet, ami sokkal több halálos esethez és súlyos károsodáshoz vezethet, mint maga a vírus közvetlenül, és agyonvágja a gazdaságot, ami még az előbbieknél is nagyobb kárt, több halottat okoz.
(Kína Hupejben kvázi ezt csinálta. Minden bezárt, leállt 1 hónapra. És ez szigorúan menedzselve volt. Ez az egyetlen sikeres metodika van. A nyugati gondolkodásmódba ez valamiért -bár logikus- nem fér bele.)
Sobri Jóska
Pedig pont neked kellene a legjobban látnod, hogy a mi kedves politikusaink még mindig Átlagisztánban gondolkoznak, ahol csak egyik napról a másikra tudják menedzselni a dolgokat az épp uralkodó széliránynak megfelelően, mindenfajta hosszabb távú koncepció nélkül. Az meg a másik dolog, hogy az EU is addig összetartó EU, míg jól mennek a dolgok, amint válság van akkor "hülye olaszok és spanyolok, egyék meg amit főztek", x ország ezt csinálja, y meg amazt, míg az usa trump irányításával meg önmaga szatírája, ahol tort ül a butaság és sötétség.
r.baggio
Látom és nem is örülök neki.
De nincs ráhatásom, hogy kapjanak észbe, hogy "Hahó, ez már nem az a világ, ez Extremisztán, ébresztő!"
Akinek tudtam szóltam. Már 3 hete. Nem forgok felsőbb körökben, de ha direktbe Orbánnak mondhatnám, akkor se hiszem, hogy máshogy lenne, mivel annyian duruzsolnak a fülébe, annyi szempont van, amit egyszerűen nem lehetséges összehangolni. Márpedig Orbán mindig a kooperáció, a "mindenki járjon jól, mindenki kap egy kicsit" mentén politizált (2010-től a saját köreiben természetesen, nem globálisan), hogy hiába intézkedik gyorsan, és Európában kábé a legrelevánsabban, az is kevés, és lassú. És nem most fog megváltozni, és 30 év politizálás után egy teljesen más metódussal dönteni és intézkedni.

Az EU meg mindig is egy gazdasági érdekeket képviselő egyfajta elitklub volt, nem hatékony döntéshozó és -végrehajtó konglomerátum.

Az USA viszont Trumptól függetlenül is óriási meglepetés és csalódás.
Az individualizmus és a felelőtlenség iskolapéldája.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 842 — beers & Packers
De azért van remény:
"Oroszország két-három hónapnál rövidebb idő alatt legyőzheti a koronavírust - jelentette ki Vlagyimir Putyin orosz elnök egy csütörtöki moszkvai üzleti megbeszélésen, amelynek témája a COVID-19 negatív gazdasági következményeinek enyhítése volt."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 842 — beers & Packers
És ez csak egyetlen csepp a magyar tengerben:
"A koronavírus-járvány csaknem 174 milliárd forint veszteséget okozhat a dísznövényágazatnak a kereskedelmi egységek nyitvatartásának korlátozása és a csökkenő kereslet miatt."
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 842 — beers & Packers
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
Sunkó Sankó hiányzik még Nekem igazán... 😉😊😀
nagir
Szerintem fejben dől el!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Olaszok 662 halott, 6153 új eset

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
nagylaza
Én azt nem értem, hogyha júniusban - júliusban tetőzik, akkor az érettségi vizsgák miért nincsenek veszélyben?
A 18 éveseket azért összeültetjük vagy digitálisan bízunk benne, hogy nem fognak csalni otthon a gép elött?
Összevissza beszél itt mindenki...
vpi
Én azt nem értem, hogy gazdaságilag miért nem jobb mondjuk 3hét/1 hónap kibaszott szigorú karantén mint ez az elnyújtjúk szeptemberig a dolgot!?
Ebbe azok a cégek is belerokkannak akik 1-2hónapot kibírnának.
Bazzani
ha szigeten lennenk meg lehet sikerulne is de itt nem fog, legalabbis ha csak mi csinaljuk itt lehet lecseng de a kornyezo orszagokban meg tombolna elkerulhetetlen lenne, hogy ne jusson vissza.
Szoval ebben igaza van Sobrinak - szerintem - az eleje ota, meg kellett volna allitani az idot 1 honapra a vilagon akkor talan ment volna de az csak egy alom volt.
rokaur
Kínában akkor hogy állt meg?
Bazzani
nem azt mondom, hogy nem sikerulhet szerintem is ez a jo strategia ne erts felre csak azt mondom itt kivitelezhetetlen.
rokaur
Egy esetben 100%-ban kivitelezhetetlen: ha meg se próbálják.
Ha megpróbálják, akkor sikerülhet.
Lehet, hogy nem sikerül, de van rá esély.
Ha nem próbálják, akkor nincs.

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 825 — Bla, bla, bla
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
Sunkó Sankó hiányzik még Nekem igazán... 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
NB2
jah ez a Coronacast-ban is elhangzott (sport tv-sek podcastje)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-pentek-estetol-az-egesz-idenyt-ujranezheti-a-teveben-2754767
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Hetvegere jon a jo ido, kivancsi leszek, mennyire allja meg az emberek tobbsege majd hogy otthon maradjon.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
nagylaza
Én azt nem értem, hogyha júniusban - júliusban tetőzik, akkor az érettségi vizsgák miért nincsenek veszélyben?
A 18 éveseket azért összeültetjük vagy digitálisan bízunk benne, hogy nem fognak csalni otthon a gép elött?
Összevissza beszél itt mindenki...
vpi
Én azt nem értem, hogy gazdaságilag miért nem jobb mondjuk 3hét/1 hónap kibaszott szigorú karantén mint ez az elnyújtjúk szeptemberig a dolgot!?
Ebbe azok a cégek is belerokkannak akik 1-2hónapot kibírnának.
Bazzani
ha szigeten lennenk meg lehet sikerulne is de itt nem fog, legalabbis ha csak mi csinaljuk itt lehet lecseng de a kornyezo orszagokban meg tombolna elkerulhetetlen lenne, hogy ne jusson vissza.
Szoval ebben igaza van Sobrinak - szerintem - az eleje ota, meg kellett volna allitani az idot 1 honapra a vilagon akkor talan ment volna de az csak egy alom volt.
rokaur
Kínában akkor hogy állt meg?
Bazzani
Kina szerintem nem reális, és már késő is talán. Ha meg tudod tenni amit Dél-Korea vagy Singapúr, az a megoldás... csak vajon meg tudod-e tenni.

Ha meg nem tudod (mert nagyon kevés ország tudná megtenni), akkor válogatsz, h szerinted melyik eszköz hatékony, vagy melyik nem okoz nagy népszerűsségi azonnali index-csökkenést...

Vagy így is járhatsz mint az USA..
 www.theguardian.com/business/2020/mar/26/us-unemployment-rate-coronavirus-business
Igor
Én Kínáról csak egy dolog miatt akarok beszélni.
Ott december elején indult be a vírus. Most március végén már indul be újra az élet.
Itt nálunk (ahol már sokkal több információnk van + hamarabb megléptük az első intézkedéseket ráadásul nem is lakunk olyan sűrűn) meg jóval hosszabb lefolyást terveznek.
Ez miért lehet?
Bazzani
Nem tudom költői kérdés vagy komoly... de szerintem sokan leírták már a topicban.

Kínában megtehetted azt hogy lezárod Wuhant.
Ha mondjuk a márc 14-15-i vagy mondjuk a múlt hétvégén kimondják hogy a hadsereg lezárja az össze BP-ről ki/be vezető utat, és senkit nem engednek be Pestre 3 hétig és bevezetik ugyanazt a karantént, mint ami Kínában volt... (nem léphetsz ki a lakásból), Pesten szerinted mi lett volna?

Zavargás a best case scenario, gazdasági összeomlás a worst case.
Kínában ez belefért gazdaságilag és politikailag... itthon nem.

Marad a dél-koreai modell, vagy a Sobri által linkelt, hozzuk meg azokat a döntéseket, amit szerintünk hatékonyak a fertőzési ráta csökkentésében és kevésbé fájnak gazdaságilag/politikailag.
Igor
Az nem a rogyásig tesztelünk és elszeparáljuk a betegeket módszer volt?
Az a hajó már régen elúszott 😕
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 825 — Bla, bla, bla
Ez még tegnapi, zajlik az élet minálunk.....


Sejtéseim vannak, ki lehetnek ők:

 kadarka.net/cikkek-kat/lincshangulat-szekszardon
csi77
Nyugtasd meg a rasszista énemet, pls.! Nem cigányok???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Ez még tegnapi, zajlik az élet minálunk.....


Sejtéseim vannak, ki lehetnek ők:

 kadarka.net/cikkek-kat/lincshangulat-szekszardon

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
nagylaza
Én azt nem értem, hogyha júniusban - júliusban tetőzik, akkor az érettségi vizsgák miért nincsenek veszélyben?
A 18 éveseket azért összeültetjük vagy digitálisan bízunk benne, hogy nem fognak csalni otthon a gép elött?
Összevissza beszél itt mindenki...
vpi
Én azt nem értem, hogy gazdaságilag miért nem jobb mondjuk 3hét/1 hónap kibaszott szigorú karantén mint ez az elnyújtjúk szeptemberig a dolgot!?
Ebbe azok a cégek is belerokkannak akik 1-2hónapot kibírnának.
Bazzani
ha szigeten lennenk meg lehet sikerulne is de itt nem fog, legalabbis ha csak mi csinaljuk itt lehet lecseng de a kornyezo orszagokban meg tombolna elkerulhetetlen lenne, hogy ne jusson vissza.
Szoval ebben igaza van Sobrinak - szerintem - az eleje ota, meg kellett volna allitani az idot 1 honapra a vilagon akkor talan ment volna de az csak egy alom volt.
rokaur
Kínában akkor hogy állt meg?
Bazzani
Kina szerintem nem reális, és már késő is talán. Ha meg tudod tenni amit Dél-Korea vagy Singapúr, az a megoldás... csak vajon meg tudod-e tenni.

Ha meg nem tudod (mert nagyon kevés ország tudná megtenni), akkor válogatsz, h szerinted melyik eszköz hatékony, vagy melyik nem okoz nagy népszerűsségi azonnali index-csökkenést...

Vagy így is járhatsz mint az USA..
 www.theguardian.com/business/2020/mar/26/us-unemployment-rate-coronavirus-business
Igor
Én Kínáról csak egy dolog miatt akarok beszélni.
Ott december elején indult be a vírus. Most március végén már indul be újra az élet.
Itt nálunk (ahol már sokkal több információnk van + hamarabb megléptük az első intézkedéseket ráadásul nem is lakunk olyan sűrűn) meg jóval hosszabb lefolyást terveznek.
Ez miért lehet?
Bazzani
Nem tudom költői kérdés vagy komoly... de szerintem sokan leírták már a topicban.

Kínában megtehetted azt hogy lezárod Wuhant.
Ha mondjuk a márc 14-15-i vagy mondjuk a múlt hétvégén kimondják hogy a hadsereg lezárja az össze BP-ről ki/be vezető utat, és senkit nem engednek be Pestre 3 hétig és bevezetik ugyanazt a karantént, mint ami Kínában volt... (nem léphetsz ki a lakásból), Pesten szerinted mi lett volna?

Zavargás a best case scenario, gazdasági összeomlás a worst case.
Kínában ez belefért gazdaságilag és politikailag... itthon nem.

Marad a dél-koreai modell, vagy a Sobri által linkelt, hozzuk meg azokat a döntéseket, amit szerintünk hatékonyak a fertőzési ráta csökkentésében és kevésbé fájnak gazdaságilag/politikailag.


PS: annyit még hozzáteszek, hogy lehet hogy a zavargás is jobb opció lenne hosszútávon (lehet, de nem biztos) - csak nagy rá az esély, hogy emberk nem tartják be, kimennek - a hadsereg/rendőrség konfrontálódik, bevisznek embereket, sérülések etc - ez politikai öngyilkosság még itthon is - ezért nem fogják bevállalni.
És semmi garancia nincs rá, hogy egy "sima zavargással" megúszod.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez cuki volt:

 www.facebook.com/orszagosmentok/videos/512139272794781/
vpi
De aranyosak. Komolyan, le a kalappal előttük. Bírják a nyomást, és még jobban is kampányolnak mint Cili néni az utóbbi hetekben együttvéve 😊

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
nagylaza
Én azt nem értem, hogyha júniusban - júliusban tetőzik, akkor az érettségi vizsgák miért nincsenek veszélyben?
A 18 éveseket azért összeültetjük vagy digitálisan bízunk benne, hogy nem fognak csalni otthon a gép elött?
Összevissza beszél itt mindenki...
vpi
Én azt nem értem, hogy gazdaságilag miért nem jobb mondjuk 3hét/1 hónap kibaszott szigorú karantén mint ez az elnyújtjúk szeptemberig a dolgot!?
Ebbe azok a cégek is belerokkannak akik 1-2hónapot kibírnának.
Bazzani
ha szigeten lennenk meg lehet sikerulne is de itt nem fog, legalabbis ha csak mi csinaljuk itt lehet lecseng de a kornyezo orszagokban meg tombolna elkerulhetetlen lenne, hogy ne jusson vissza.
Szoval ebben igaza van Sobrinak - szerintem - az eleje ota, meg kellett volna allitani az idot 1 honapra a vilagon akkor talan ment volna de az csak egy alom volt.
rokaur
Kínában akkor hogy állt meg?
Bazzani
Kina szerintem nem reális, és már késő is talán. Ha meg tudod tenni amit Dél-Korea vagy Singapúr, az a megoldás... csak vajon meg tudod-e tenni.

Ha meg nem tudod (mert nagyon kevés ország tudná megtenni), akkor válogatsz, h szerinted melyik eszköz hatékony, vagy melyik nem okoz nagy népszerűsségi azonnali index-csökkenést...

Vagy így is járhatsz mint az USA..
 www.theguardian.com/business/2020/mar/26/us-unemployment-rate-coronavirus-business
Igor
Én Kínáról csak egy dolog miatt akarok beszélni.
Ott december elején indult be a vírus. Most március végén már indul be újra az élet.
Itt nálunk (ahol már sokkal több információnk van + hamarabb megléptük az első intézkedéseket ráadásul nem is lakunk olyan sűrűn) meg jóval hosszabb lefolyást terveznek.
Ez miért lehet?
Bazzani
nem tuggyák
.... ketten utaznak a vonaton, a K.virus meg a Népgazdaság, a egyik beköhög.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
nagylaza
Én azt nem értem, hogyha júniusban - júliusban tetőzik, akkor az érettségi vizsgák miért nincsenek veszélyben?
A 18 éveseket azért összeültetjük vagy digitálisan bízunk benne, hogy nem fognak csalni otthon a gép elött?
Összevissza beszél itt mindenki...
vpi
Én azt nem értem, hogy gazdaságilag miért nem jobb mondjuk 3hét/1 hónap kibaszott szigorú karantén mint ez az elnyújtjúk szeptemberig a dolgot!?
Ebbe azok a cégek is belerokkannak akik 1-2hónapot kibírnának.
Bazzani
ha szigeten lennenk meg lehet sikerulne is de itt nem fog, legalabbis ha csak mi csinaljuk itt lehet lecseng de a kornyezo orszagokban meg tombolna elkerulhetetlen lenne, hogy ne jusson vissza.
Szoval ebben igaza van Sobrinak - szerintem - az eleje ota, meg kellett volna allitani az idot 1 honapra a vilagon akkor talan ment volna de az csak egy alom volt.
rokaur
Kínában akkor hogy állt meg?
Bazzani
Kina szerintem nem reális, és már késő is talán. Ha meg tudod tenni amit Dél-Korea vagy Singapúr, az a megoldás... csak vajon meg tudod-e tenni.

Ha meg nem tudod (mert nagyon kevés ország tudná megtenni), akkor válogatsz, h szerinted melyik eszköz hatékony, vagy melyik nem okoz nagy népszerűsségi azonnali index-csökkenést...

Vagy így is járhatsz mint az USA..
 www.theguardian.com/business/2020/mar/26/us-unemployment-rate-coronavirus-business
Igor
Én Kínáról csak egy dolog miatt akarok beszélni.
Ott december elején indult be a vírus. Most március végén már indul be újra az élet.
Itt nálunk (ahol már sokkal több információnk van + hamarabb megléptük az első intézkedéseket ráadásul nem is lakunk olyan sűrűn) meg jóval hosszabb lefolyást terveznek.
Ez miért lehet?