Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
vajon hogy lehet 390 a gyros pitában úgy, hogy amúgy megfelel minden előírásnak a történet?
Amadeus
Fogarasi tecsó melletti egységbe sajnos muszáj voltam egyszer bemenni, és az üzletvezető (aki benne volt a csodás beépített főnök hungary verzióban, és már ott is egy nyomorék volt a forgatókönyv szerint is) a szemem láttára csattogott ki, és puszta kézzel markolt a a reszelt sajtba, és tuszkolta a szájába. Előtte is gyűlöltem azt az igénytelen szart, de azóta inkább éhenhalok, vagy fizetek 50%-al többet.
Hanni
Sorry az offert:
Koliskent ha rendeltunk akk ar miatt tobbnyire pizza kingtol tettuk (meg mert Tarkara sok jobb opcio amugy se volt... Teo papa...), meg akkor meg ha osszegyujtottel 10 kupont (a doboz sarka) kaptal egy ingyen 32es pizzat 😀
De evek ota kerulom, egy idoben meg a trional vettem eleg surun, de mar evek ota nem, vagy csak nagyon ritkan veszek utcan pizzat (egyik ismerosom a pizza me-re eskuszik, amivel kiborit, mert amugy ott 800ft talan 1 szelet. Biztos csucs minoseg, de akkor is).
Pizza kingben 2.5 eve vettem utoljara barmit, amikor a Corvinon vettem egy szelet sonkas pizzat es mire hazaertem gyalog a Klinikákra már futnom kellett h ne fossak be...plusz a teljesen egyszinu kiszolgaloszemelyzet sem vonz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 035 — #NoStress
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Ha sikerül "kilapítani a görbét", ami ugye a cél az otthonmaradással, akkor még szeptemberig, decemberig is elhúzódik, el kellene húzódnia.
Ha május végére lecsengett, az azt jelenti, hogy atomjaira esett szét az egészségügy, mert annyi súlyos eset zúdult rá.
Viszont ha nem cseng le májusig, akkor a krízis gazdasági része vág mindent agyon.
Szerintem azért a június-július most a hivatalos kommunikáció, hogy időt nyerjenek.
Ha van időd, ezt mindenképp érdemes elolvasni:
 gugray.github.io/poroly-es-koteltanc/
Kurva hosszú, de megéri elolvasni, mivel alapvetőn utána sok bugyuta, tippelgető írás elolvasásától mentesít.

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.
Bazzani
Szerinted tudják? Vagy: tudja bárki is?
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 076
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
nagylaza
Profilt vált. Kimondtad a lényeget.
Biztos láttál már varrógépet, és ha érdekel, mutatok neked fémmegmunkáló gépet. Nem hasonlítanak egymásra. Tehát ne úgy képzeld el, hogy a lemezmegmunkáló gépek végén most a kocsiszekrény helyett textil maszk esik ki. A gyárakban manapság már mindenhol célgépek vannak, amiknek a legyártása és installálása iszonyú pénz. Nem tudsz vele mást gyártani, mint azt, amire készült.
Hogy egy autógyár menzájára bebasznak 1000 varrógépet, és a szakmukik 3 órás tanfolyam után maszkot varrnak, az más...
Lecsó
Jó a cigigyár tényleg annak tünik.
És a konzervgyár is legend?
Nem mindegy hogy májkrém megy bele vagy puskapor? Az hihetőbb.

Persze az egész hsz.nak nem a gyár átállás volt a lényege hanem a stratégiai gondolkodás, illetve annak hiánya, de sikoljunk el felette.
vpi
A kézigránát nem egy puskaporral töltött konzervdoboz, hanem pl TNT, gyújtószerkezet, meg repeszekre széthulló harci rész.
Az egész urbán legend a méretegyezésből jön, annak meg az az oka, hogy az angolszász méretezés ragadt ránk (ipari forradalom, stb.) A 7,62mm az pont 1/3 inch például... Ez terjedt el az iparban, ezért egyezik (?) sok méret.
Annak van realitása, ami pl a Schindler listájában volt, hogy aki eddig bádog fazekakat gyártott (fém mélyhúzás) az most lőszerhüvelyt gyárt (fém mélyhúzás).
Lecsó
akarod mondani 3/10
slowmotion
Akartam.
Hómofiszban gyenge a matekom. 😊

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem olvastam vissza minden mai történést, mert most épp a "nem gyártanak majd sajátmárkás papírtermékeket egy ideig ezért vegyünk az indokolatlanul soknál is többet a boltokba" műsor van, de lenne egy kérdésem.
Ez a júniusi tetőzés mnnyire reális? Mert ha ez igaz akkor itt pár iparágat teljesen ki fog nyírni.
Én azt reméltem, hogy május végére itt nagyjából lecseng a dolog.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Ő ki ?
Rózsa Sándor (betyár)
 velvet.hu/gumicukor/2020/02/09/ma_mar_barki_lathatja_rogan-gaal_cecilia_instagram-oldalat./
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Ő ki ?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Wáhh bazzeg, ijesztő egy némber...
warr_b
Pedig jó ideje ráállt az átalakításra. Csak szar volt az alap.
Matthew99
Nem sűrűn szokott javítani a szike meg a botox... 🙂
warr_b
Pedig biztos lehet szépen is csinálni, csak nem szokott sikerülni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Wáhh bazzeg, ijesztő egy némber...
warr_b
Eljön még az a karanténidő, amikor összekócolnád 😀
Hanni
Kösz nem, itt van a zasszony 😁
Meg amúgyse jönnek be a szőkék. Meg a lófejűek se 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Wáhh bazzeg, ijesztő egy némber...
warr_b
Eljön még az a karanténidő, amikor összekócolnád 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Wáhh bazzeg, ijesztő egy némber...
warr_b
Pedig jó ideje ráállt az átalakításra. Csak szar volt az alap.
Matthew99
Nem sűrűn szokott javítani a szike meg a botox... 🙂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Wáhh bazzeg, ijesztő egy némber...
warr_b
Pedig jó ideje ráállt az átalakításra. Csak szar volt az alap.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó fejek ezek is... 😆

 index.hu/gazdasag/2020/03/26/szakszervezeti_szovetseg_ez_a_rabszolgatorveny_a_negyzeten/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

Negritis
Wáhh bazzeg, ijesztő egy némber...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 206 — The Mathematician
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
NB2

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent
Amadeus
valaki linkeljen má be Ceciliáról egy csöcsös képet😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
hiányzik a csöcskontent

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
Hüje bírók! Most már nekem is sok, nem szoktam ezzel jönni, de tényleg menjenek a picsába a zebrák! Gusztustalan!
nagylaza
Csak úgy: nosztalgiából...
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
NB2
Hüje bírók! Most már nekem is sok, nem szoktam ezzel jönni, de tényleg menjenek a picsába a zebrák! Gusztustalan!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 223 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
vajon hogy lehet 390 a gyros pitában úgy, hogy amúgy megfelel minden előírásnak a történet?
Amadeus
Fogarasi tecsó melletti egységbe sajnos muszáj voltam egyszer bemenni, és az üzletvezető (aki benne volt a csodás beépített főnök hungary verzióban, és már ott is egy nyomorék volt a forgatókönyv szerint is) a szemem láttára csattogott ki, és puszta kézzel markolt a a reszelt sajtba, és tuszkolta a szájába. Előtte is gyűlöltem azt az igénytelen szart, de azóta inkább éhenhalok, vagy fizetek 50%-al többet.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
szétoffoljátok itt az eredménykövetőt 😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
én a 9. kerületben többször rendeltem, teljesen korrekt ár/érték arány volt
a sajtos szélért extra bonusz járt tőlem
Negritis
Akkor szerencséd volt. Én két szeletet vettem pár éve a (csakazértis) Moszkva téren. Azonnal megjegyeztem, melyik hálózatnál vásároltam, nehogy elfelejtsem: soha többet!
nagylaza
érdekes ez, mert a tésztája annyira nem jön be, viszont sokkal olcsóbb, mint a nevesebb versenytársak (pepe, treno, pizza hát stb)
slowmotion
Lehet, hogy nem véletlenül sokkal olcsóbb.
nagylaza
vajon hogy lehet 390 a gyros pitában úgy, hogy amúgy megfelel minden előírásnak a történet?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
én a 9. kerületben többször rendeltem, teljesen korrekt ár/érték arány volt
a sajtos szélért extra bonusz járt tőlem
Negritis
Akkor szerencséd volt. Én két szeletet vettem pár éve a (csakazértis) Moszkva téren. Azonnal megjegyeztem, melyik hálózatnál vásároltam, nehogy elfelejtsem: soha többet!
nagylaza
érdekes ez, mert a tésztája annyira nem jön be, viszont sokkal olcsóbb, mint a nevesebb versenytársak (pepe, treno, pizza hát stb)
slowmotion
Lehet, hogy nem véletlenül sokkal olcsóbb.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
én a 9. kerületben többször rendeltem, teljesen korrekt ár/érték arány volt
a sajtos szélért extra bonusz járt tőlem
Negritis
Akkor szerencséd volt. Én két szeletet vettem pár éve a (csakazértis) Moszkva téren. Azonnal megjegyeztem, melyik hálózatnál vásároltam, nehogy elfelejtsem: soha többet!
nagylaza
érdekes ez, mert a tésztája annyira nem jön be, viszont sokkal olcsóbb, mint a nevesebb versenytársak (pepe, treno, pizza hát stb)
slowmotion
Én a DonPepe magyaros pizzáját szeretem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 237 — Cowboys fan
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
én a 9. kerületben többször rendeltem, teljesen korrekt ár/érték arány volt
a sajtos szélért extra bonusz járt tőlem
Negritis
Akkor szerencséd volt. Én két szeletet vettem pár éve a (csakazértis) Moszkva téren. Azonnal megjegyeztem, melyik hálózatnál vásároltam, nehogy elfelejtsem: soha többet!
nagylaza
érdekes ez, mert a tésztája annyira nem jön be, viszont sokkal olcsóbb, mint a nevesebb versenytársak (pepe, treno, pizza hát stb)