Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
ez a schweppes bitter lemon nem sokkal jobb mint a tonic :s
Negritis
Akkor használ, ha szar az íze!😀
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
hihetetlen milyen információs hálód van. Munkában tudnak segiteni?

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 196 — The Mathematician
ez a schweppes bitter lemon nem sokkal jobb mint a tonic :s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=AFlgbxF_e7E

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
Mondd vagy ne mondd, de ne csinálj teasing kampányt... 😊
somoskovig
Én amúgy mindent tudok, de nem mondok semmit. Szerintem ez a legjobb...
Lecsó
nem tudok mindent, de semmilyen óvintézkedést nem tartanak be, sőt (és akkor most ide képzeljétek el a konkrét példát)
mondjuk ez már a sajttájokon is látszik, pl. szlovákoknál legalább a maszkot, kesztyűt felveszik, hiszen épp egy politikusnak kellene jó példával előállnia, nálunk mindenki okosabb a vírusnál is
r.baggio
Namár azt hittem valami új 😊

több mint 4 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
Mondd vagy ne mondd, de ne csinálj teasing kampányt... 😊
somoskovig
Én amúgy mindent tudok, de nem mondok semmit. Szerintem ez a legjobb...
Lecsó
nem tudok mindent, de semmilyen óvintézkedést nem tartanak be, sőt (és akkor most ide képzeljétek el a konkrét példát)
mondjuk ez már a sajttájokon is látszik, pl. szlovákoknál legalább a maszkot, kesztyűt felveszik, hiszen épp egy politikusnak kellene jó példával előállnia, nálunk mindenki okosabb a vírusnál is
r.baggio
Ezt látjuk, tudjuk.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
Mondd vagy ne mondd, de ne csinálj teasing kampányt... 😊
somoskovig
Én amúgy mindent tudok, de nem mondok semmit. Szerintem ez a legjobb...
Lecsó
nem tudok mindent, de semmilyen óvintézkedést nem tartanak be, sőt (és akkor most ide képzeljétek el a konkrét példát)
mondjuk ez már a sajttájokon is látszik, pl. szlovákoknál legalább a maszkot, kesztyűt felveszik, hiszen épp egy politikusnak kellene jó példával előállnia, nálunk mindenki okosabb a vírusnál is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
Mondd vagy ne mondd, de ne csinálj teasing kampányt... 😊
somoskovig
Jah, kérjük az infót.

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 075
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
Mondd vagy ne mondd, de ne csinálj teasing kampányt... 😊
somoskovig
Én amúgy mindent tudok, de nem mondok semmit. Szerintem ez a legjobb...
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
Mondd vagy ne mondd, de ne csinálj teasing kampányt... 😊

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy csak engem zavar, hogy egy kormányszóvivő papírról nem tud felolvasni 5 kérdést hiba nélkül?
csebi
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀

Oke, ez aprosag, de szerintem kurva vicces, hogy szarni sem tudok anelkul, hogy Gyorffy Pal ne ismetelne el nekem, miket nem szabad tenni, mikre kell figyelni a virus miatt, aztan itthon barmilyen politikai adas van, mindegyik a ofajaban turkal megallas nelkul, kohog, fingik, gumikesztyu, maszk, semmilyen elovigyazatossagi cselekedet. Hogy mutasson peldat valaki, ha annyira nem kepes, hogy maga megcsinalja, amit ker? Akkor en hogy vegyem komolyan, hogy amit ker, az fontos?
Stez
figy én tudok olyan miniszterről aki badget nem hajlandó felvenni sehol, rohadt nehéz dolgunk volt így nekünk terepen nem egyszer fontos találkozókon. most aki egy badget nem vesz fel akkor szted kesztyűt maszkot hogyan venne fel?
csebi
Bocs, de ez indok? Illetve valasz? Itt most nem egy badgetrol van szo, hanem arrol, hogy egy egesz orszagot kell megmentened, es ha elbaszod, akkor egy dolog, hogy megbuksz, de meg fel is koncolnak teged elve.

Itt minden lepesednek hatasa lesz, minden lepesedet nagyitoval figyelik. Itt minden apro testbeszed fontos, ezek meg foleg. Ha az ember komolyan akarja venni, amit xy mond, igy akkor sem tudja, mert a cselekedete ellentetes azzal, amit csacsog.

Ez olyan, mintha kiallitanad most Borkait beszelni a csalad fontossagarol, es a hatterben nagy kivetiton kinyomnad kozbe az adriai bulikat.

Ezek mind mind kis aprosagok, de elkepesztoen sokat adhatnak a hitelesseg szempontjabol. Es itt nem rolunk van szo, hanem azokrol, akik meg mindog nem veszik komolyan a virust. Hat ezekkel nem igazan fogjuk atlenditeni oket a holtponton, meg annak ellenere sem, hogy Cecilia neni kereseit nincs ember, aki kepes lenne visszautasitani.

több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 075
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
nagylaza
Profilt vált. Kimondtad a lényeget.
Biztos láttál már varrógépet, és ha érdekel, mutatok neked fémmegmunkáló gépet. Nem hasonlítanak egymásra. Tehát ne úgy képzeld el, hogy a lemezmegmunkáló gépek végén most a kocsiszekrény helyett textil maszk esik ki. A gyárakban manapság már mindenhol célgépek vannak, amiknek a legyártása és installálása iszonyú pénz. Nem tudsz vele mást gyártani, mint azt, amire készült.
Hogy egy autógyár menzájára bebasznak 1000 varrógépet, és a szakmukik 3 órás tanfolyam után maszkot varrnak, az más...

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
 24.hu/kulfold/2020/03/26/lemondott-a-roman-egeszsegugyi-miniszter-mert-rengeteg-orvos-kapta-el-a-virust/
NB2
Nálunk fogalmilag kizárt, hogy ilyesmi előforduljon. Nincs egészségügyi miniszter.
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Müller Cecíliára továbbra sem találok szavakat. Próbálom úgy felfogni, hogy egy abszurd vígjátékot nézek, de valahogy képtelen vagyok nevetni rajta.
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 075
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 411 — Слава Україні! Героям слава!
volt valami releváns?


 hvg.hu/elet/20200326_Nagyon_faj_az_ellensegemnek_sem_kivannam__levego_utan_kapkodo_beteg_keri_hogy_vegyuk_komolyan_a_virust

kemény.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Erdészeti kontakt mondja, hogy le kell állniuk az egyebekkel és a 210 cm-es szálákat kell kitermelni elsődlegesen.
Ezt példaként említem, a hamari releváns döntésekre.
Atari
Trón épül?
nagylaza
Akasztófa a rémhírterjesztő sötétben bújkáló ellenforradalmároknak.

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 236 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
így haladunk usa holnapra megelőzi kínát és az olaszokat is
Negritis
Trump teljesíti az igéretét, Make America Great Again

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 236 — Cowboys fan
Erdészeti kontakt mondja, hogy le kell állniuk az egyebekkel és a 210 cm-es szálákat kell kitermelni elsődlegesen.
Ezt példaként említem, a hamari releváns döntésekre.
Atari
ez tök ari, de a hamvasztás biztonságosabb, nem?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
Erdészeti kontakt mondja, hogy le kell állniuk az egyebekkel és a 210 cm-es szálákat kell kitermelni elsődlegesen.
Ezt példaként említem, a hamari releváns döntésekre.
Atari
Trón épül?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 196 — The Mathematician
így haladunk usa holnapra megelőzi kínát és az olaszokat is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
koporsónak v minek? nem értek hozzá
briareos
5 év, b+
Atari
oké most már mindent értek,
nem

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
koporsónak v minek? nem értek hozzá
briareos
5 év, b+

"Itt?? ... Mindenki!"