Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
én a 9. kerületben többször rendeltem, teljesen korrekt ár/érték arány volt
a sajtos szélért extra bonusz járt tőlem
Negritis
Akkor szerencséd volt. Én két szeletet vettem pár éve a (csakazértis) Moszkva téren. Azonnal megjegyeztem, melyik hálózatnál vásároltam, nehogy elfelejtsem: soha többet!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 237 — Cowboys fan
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
nagylaza
Profilt vált. Kimondtad a lényeget.
Biztos láttál már varrógépet, és ha érdekel, mutatok neked fémmegmunkáló gépet. Nem hasonlítanak egymásra. Tehát ne úgy képzeld el, hogy a lemezmegmunkáló gépek végén most a kocsiszekrény helyett textil maszk esik ki. A gyárakban manapság már mindenhol célgépek vannak, amiknek a legyártása és installálása iszonyú pénz. Nem tudsz vele mást gyártani, mint azt, amire készült.
Hogy egy autógyár menzájára bebasznak 1000 varrógépet, és a szakmukik 3 órás tanfolyam után maszkot varrnak, az más...
Lecsó
Jó a cigigyár tényleg annak tünik.
És a konzervgyár is legend?
Nem mindegy hogy májkrém megy bele vagy puskapor? Az hihetőbb.

Persze az egész hsz.nak nem a gyár átállás volt a lényege hanem a stratégiai gondolkodás, illetve annak hiánya, de sikoljunk el felette.
vpi
A kézigránát nem egy puskaporral töltött konzervdoboz, hanem pl TNT, gyújtószerkezet, meg repeszekre széthulló harci rész.
Az egész urbán legend a méretegyezésből jön, annak meg az az oka, hogy az angolszász méretezés ragadt ránk (ipari forradalom, stb.) A 7,62mm az pont 1/3 inch például... Ez terjedt el az iparban, ezért egyezik (?) sok méret.
Annak van realitása, ami pl a Schindler listájában volt, hogy aki eddig bádog fazekakat gyártott (fém mélyhúzás) az most lőszerhüvelyt gyárt (fém mélyhúzás).
Lecsó
akarod mondani 3/10
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
Előbbi...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 206 — The Mathematician
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?
bcsarli
én a 9. kerületben többször rendeltem, teljesen korrekt ár/érték arány volt
a sajtos szélért extra bonusz járt tőlem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
nagylaza
Szar a pizza, vagy a tulaj miatt?

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Én kétszer ettem az említett cég pizzájából: először és utoljára.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Jó, akkor írd le ide. Miért?
nagylaza
Meg nem erősített iparági pletykák vannak a tulajdonosi körre vonatkozóan, maradjunk ennyiben.

Amadeus
ugyanaz van mint kajárdák 90%ánál.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Jó, akkor írd le ide. Miért?
nagylaza
Meg nem erősített, minden bizonnyal természetesen alaptalan iparági pletykák vannak a tulajdonosi körre vonatkozóan, maradjunk ennyiben.

 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Nem ez a Majka cége?
warr_b
Nem az övé.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 536 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Nem ez a Majka cége?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.
Amadeus
Jó, akkor írd le ide. Miért?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 652
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater
Negritis
Ökkkhhmmm, nem írom le ide, hogy miért engedheti meg a Pizza King tulajdonosi köre ezt.

Khhm.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 206 — The Mathematician
 www.facebook.com/pizzakingexpress/photos/a.248508738594376/2604757496302810/?type=3&theater

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez így korrekt, csak működjön:
 nemetorszagi-magyarok.de/hirek/megvan-az-oltas-temesvari-kutatok-kifejlesztettek-egy-covid-19-oltast-indul-a-teszteles
bcsarli
nem magyar találta fel, mi nem kérjük
NB2
június 4-re már magyarok lesznek
r.baggio
A Paunescu-t nehéz lesz magyarosítani, de majd létrejön rá egy akciócsoport akik megoldják 😊

több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
hihetetlen milyen információs hálód van. Munkában tudnak segiteni?
briareos
IT-sben biztos, de abban én nem tudok segítségükre lenni 😊
r.baggio
na hát irány a greenfox oszt gyorsan átképzed magad

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Ez így korrekt, csak működjön:
 nemetorszagi-magyarok.de/hirek/megvan-az-oltas-temesvari-kutatok-kifejlesztettek-egy-covid-19-oltast-indul-a-teszteles
bcsarli
nem magyar találta fel, mi nem kérjük
NB2
június 4-re már magyarok lesznek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀
Stez
tegnap olyan belsős infót hallottam az OT-ről (első kézből), amihez képest ez meggondolt intézkedés

jó kezekben vagyunk emberek! | se |
r.baggio
hihetetlen milyen információs hálód van. Munkában tudnak segiteni?
briareos
IT-sben biztos, de abban én nem tudok segítségükre lenni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Ez így korrekt, csak működjön:
 nemetorszagi-magyarok.de/hirek/megvan-az-oltas-temesvari-kutatok-kifejlesztettek-egy-covid-19-oltast-indul-a-teszteles
bcsarli
nem magyar találta fel, mi nem kérjük
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 3 076
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
nagylaza
Profilt vált. Kimondtad a lényeget.
Biztos láttál már varrógépet, és ha érdekel, mutatok neked fémmegmunkáló gépet. Nem hasonlítanak egymásra. Tehát ne úgy képzeld el, hogy a lemezmegmunkáló gépek végén most a kocsiszekrény helyett textil maszk esik ki. A gyárakban manapság már mindenhol célgépek vannak, amiknek a legyártása és installálása iszonyú pénz. Nem tudsz vele mást gyártani, mint azt, amire készült.
Hogy egy autógyár menzájára bebasznak 1000 varrógépet, és a szakmukik 3 órás tanfolyam után maszkot varrnak, az más...
Lecsó
Jó a cigigyár tényleg annak tünik.
És a konzervgyár is legend?
Nem mindegy hogy májkrém megy bele vagy puskapor? Az hihetőbb.

Persze az egész hsz.nak nem a gyár átállás volt a lényege hanem a stratégiai gondolkodás, illetve annak hiánya, de sikoljunk el felette.
vpi
A kézigránát nem egy puskaporral töltött konzervdoboz, hanem pl TNT, gyújtószerkezet, meg repeszekre széthulló harci rész.
Az egész urbán legend a méretegyezésből jön, annak meg az az oka, hogy az angolszász méretezés ragadt ránk (ipari forradalom, stb.) A 7,62mm az pont 1/3 inch például... Ez terjedt el az iparban, ezért egyezik (?) sok méret.
Annak van realitása, ami pl a Schindler listájában volt, hogy aki eddig bádog fazekakat gyártott (fém mélyhúzás) az most lőszerhüvelyt gyárt (fém mélyhúzás).

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 526 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ez így korrekt, csak működjön:
 nemetorszagi-magyarok.de/hirek/megvan-az-oltas-temesvari-kutatok-kifejlesztettek-egy-covid-19-oltast-indul-a-teszteles

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
amúgy csak engem zavar, hogy egy kormányszóvivő papírról nem tud felolvasni 5 kérdést hiba nélkül?
csebi
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀

Oke, ez aprosag, de szerintem kurva vicces, hogy szarni sem tudok anelkul, hogy Gyorffy Pal ne ismetelne el nekem, miket nem szabad tenni, mikre kell figyelni a virus miatt, aztan itthon barmilyen politikai adas van, mindegyik a ofajaban turkal megallas nelkul, kohog, fingik, gumikesztyu, maszk, semmilyen elovigyazatossagi cselekedet. Hogy mutasson peldat valaki, ha annyira nem kepes, hogy maga megcsinalja, amit ker? Akkor en hogy vegyem komolyan, hogy amit ker, az fontos?
Stez
figy én tudok olyan miniszterről aki badget nem hajlandó felvenni sehol, rohadt nehéz dolgunk volt így nekünk terepen nem egyszer fontos találkozókon. most aki egy badget nem vesz fel akkor szted kesztyűt maszkot hogyan venne fel?
csebi
Bocs, de ez indok? Illetve valasz? Itt most nem egy badgetrol van szo, hanem arrol, hogy egy egesz orszagot kell megmentened, es ha elbaszod, akkor egy dolog, hogy megbuksz, de meg fel is koncolnak teged elve.

Itt minden lepesednek hatasa lesz, minden lepesedet nagyitoval figyelik. Itt minden apro testbeszed fontos, ezek meg foleg. Ha az ember komolyan akarja venni, amit xy mond, igy akkor sem tudja, mert a cselekedete ellentetes azzal, amit csacsog.

Ez olyan, mintha kiallitanad most Borkait beszelni a csalad fontossagarol, es a hatterben nagy kivetiton kinyomnad kozbe az adriai bulikat.

Ezek mind mind kis aprosagok, de elkepesztoen sokat adhatnak a hitelesseg szempontjabol. Es itt nem rolunk van szo, hanem azokrol, akik meg mindog nem veszik komolyan a virust. Hat ezekkel nem igazan fogjuk atlenditeni oket a holtponton, meg annak ellenere sem, hogy Cecilia neni kereseit nincs ember, aki kepes lenne visszautasitani.
Stez
nem velem kell vitatkozni, én csak egy picit insider infot szolgáltatok, hogy miért nem vesznek fel kesztyűt, maszkot. egyszerűen azért mert hiúfiúk ...
megjegyzem pl hasonló találkozón láttam Mogherinin badgetet vagy más külügyminisztereken, aki azért picivel fontosabb embernek számított, mint bmeik miniszterünk.
csebi
Bocs, a hitelessegedet el is veszitetted itt. Tudniillik NINCS fontosabb a mi minisztereinknel. ☹️

több mint 4 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 841 — beers & Packers
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
nagylaza
Profilt vált. Kimondtad a lényeget.
Biztos láttál már varrógépet, és ha érdekel, mutatok neked fémmegmunkáló gépet. Nem hasonlítanak egymásra. Tehát ne úgy képzeld el, hogy a lemezmegmunkáló gépek végén most a kocsiszekrény helyett textil maszk esik ki. A gyárakban manapság már mindenhol célgépek vannak, amiknek a legyártása és installálása iszonyú pénz. Nem tudsz vele mást gyártani, mint azt, amire készült.
Hogy egy autógyár menzájára bebasznak 1000 varrógépet, és a szakmukik 3 órás tanfolyam után maszkot varrnak, az más...
Lecsó
Jó a cigigyár tényleg annak tünik.
És a konzervgyár is legend?
Nem mindegy hogy májkrém megy bele vagy puskapor? Az hihetőbb.

Persze az egész hsz.nak nem a gyár átállás volt a lényege hanem a stratégiai gondolkodás, illetve annak hiánya, de sikoljunk el felette.
vpi
Klasszik vicc.
Orosz hűtőgépgyár munkása nyugdíjba megy:
– Mondja elvtárs, van magának otthon hűtőszekrénye?
– Nincs.
– Ember, egész életében hűtőgépgyárban dolgozott! Ha minden héten csak egy kis alkatrészt hazavitt volna, már lenne otthon hűtője...
– Sokáig próbálkoztam, higgye el, de akárhogy raktam össze az alkatrészeket, mindig tank jött ki.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 206 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=KKOBk2pbyd0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 206 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=aQ69w80p8a0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 476 — Lucas Scott
amúgy csak engem zavar, hogy egy kormányszóvivő papírról nem tud felolvasni 5 kérdést hiba nélkül?
csebi
Amugy csak engem zavar, hogy gumikesztyu nelkul fogdossak a papirt, amin koztudottan egy napig eletben maradhat a virus? 😀

Oke, ez aprosag, de szerintem kurva vicces, hogy szarni sem tudok anelkul, hogy Gyorffy Pal ne ismetelne el nekem, miket nem szabad tenni, mikre kell figyelni a virus miatt, aztan itthon barmilyen politikai adas van, mindegyik a ofajaban turkal megallas nelkul, kohog, fingik, gumikesztyu, maszk, semmilyen elovigyazatossagi cselekedet. Hogy mutasson peldat valaki, ha annyira nem kepes, hogy maga megcsinalja, amit ker? Akkor en hogy vegyem komolyan, hogy amit ker, az fontos?
Stez
figy én tudok olyan miniszterről aki badget nem hajlandó felvenni sehol, rohadt nehéz dolgunk volt így nekünk terepen nem egyszer fontos találkozókon. most aki egy badget nem vesz fel akkor szted kesztyűt maszkot hogyan venne fel?
csebi
Bocs, de ez indok? Illetve valasz? Itt most nem egy badgetrol van szo, hanem arrol, hogy egy egesz orszagot kell megmentened, es ha elbaszod, akkor egy dolog, hogy megbuksz, de meg fel is koncolnak teged elve.

Itt minden lepesednek hatasa lesz, minden lepesedet nagyitoval figyelik. Itt minden apro testbeszed fontos, ezek meg foleg. Ha az ember komolyan akarja venni, amit xy mond, igy akkor sem tudja, mert a cselekedete ellentetes azzal, amit csacsog.

Ez olyan, mintha kiallitanad most Borkait beszelni a csalad fontossagarol, es a hatterben nagy kivetiton kinyomnad kozbe az adriai bulikat.

Ezek mind mind kis aprosagok, de elkepesztoen sokat adhatnak a hitelesseg szempontjabol. Es itt nem rolunk van szo, hanem azokrol, akik meg mindog nem veszik komolyan a virust. Hat ezekkel nem igazan fogjuk atlenditeni oket a holtponton, meg annak ellenere sem, hogy Cecilia neni kereseit nincs ember, aki kepes lenne visszautasitani.
Stez
nem velem kell vitatkozni, én csak egy picit insider infot szolgáltatok, hogy miért nem vesznek fel kesztyűt, maszkot. egyszerűen azért mert hiúfiúk ...
megjegyzem pl hasonló találkozón láttam Mogherinin badgetet vagy más külügyminisztereken, aki azért picivel fontosabb embernek számított, mint bmeik miniszterünk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 818 — Patriot
A konzervgyár, a cigarettagyár gépegységeit pikk-pakk át lehetett állítani pl tölténygyártásra
vpi
Urban legend. Gépészmérnök agyam valahol azt súgja, hogy egy papírsodró géppel nem fogsz fémet mélyhúzni, és lőszerhüvelyt előállítani.
Lecsó
Azért most is látunk olyat, hogy egy gyár hirtelen profilt vált. Pl:
 www.portfolio.hu/gazdasag/20200313/itt-az-autogyarto-amelyik-napi-5-millio-maszkot-fog-gyartani-hogy-segitse-a-koronavirus-elleni-harcot-419401
nagylaza
Profilt vált. Kimondtad a lényeget.
Biztos láttál már varrógépet, és ha érdekel, mutatok neked fémmegmunkáló gépet. Nem hasonlítanak egymásra. Tehát ne úgy képzeld el, hogy a lemezmegmunkáló gépek végén most a kocsiszekrény helyett textil maszk esik ki. A gyárakban manapság már mindenhol célgépek vannak, amiknek a legyártása és installálása iszonyú pénz. Nem tudsz vele mást gyártani, mint azt, amire készült.
Hogy egy autógyár menzájára bebasznak 1000 varrógépet, és a szakmukik 3 órás tanfolyam után maszkot varrnak, az más...
Lecsó
Jó a cigigyár tényleg annak tünik.
És a konzervgyár is legend?
Nem mindegy hogy májkrém megy bele vagy puskapor? Az hihetőbb.

Persze az egész hsz.nak nem a gyár átállás volt a lényege hanem a stratégiai gondolkodás, illetve annak hiánya, de sikoljunk el felette.

Szerkesztette: vpi