Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

2 hónapja
StormST Denver Broncos 12 999 — SB 50 Champion @ Grund
Tudják már hogy indul az út a börtönbe program 😀

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sordc6/bety%C3%A1r_id%C5%91szak_j%C3%B6n_k%C3%A1lm%C3%A1n/
Nomac
Ja mert ez is megvolt eddig ugyanugy. Vittek be újságírókat kihallgatásra sőt elzárva is voltak. Ahogy parlamenti képviselőt is ítéltek el. Csak eddig ti csináltatok Kálmánt.
csebi
Azért amikor valaki magát "emblematikus figurának" nevezi, ott már szerintem a pszichiátriának lenne munkája...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
Tudják már hogy indul az út a börtönbe program 😀

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sordc6/bety%C3%A1r_id%C5%91szak_j%C3%B6n_k%C3%A1lm%C3%A1n/
Nomac
Ja mert ez is megvolt eddig ugyanugy. Vittek be újságírókat kihallgatásra sőt elzárva is voltak. Ahogy parlamenti képviselőt is ítéltek el. Csak eddig ti csináltatok Kálmánt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
Amúgy népszerűtlen leszek de azzal h az EUs forrásokat megvonták azzal az EU igenis markánsan beleszólt a magyar gazdasag helyzetébe. Nyilván tettek ezért Orbánék de ez a része amit Balázs mond az valid. Viszont azt nem mertek fel hogy rossz lóra tettek amikor azt hittek h majd azokat a forrásokat kipotoljak keleti tőkéből.
csebi
Szerintem azt rontotta el, hogy kiépített egy rendszert ami lerabolta az eu-s pénzeket, ebből csöpögtetett mindenkinek, és eltette a felét, majd érthetetlen módon elzárta magát az eu-s pénzektől, így elfogyott körülötte minden. Pénz nélkül semmilyen erőforrása nem maradt, csak a fanatikusai, akik meg ennyire képesek.
Hogy ennek mi az oka? Elhitte, hogy az EU ellen van esélye? Azt hitte magáról ő a messiás? Valami megbomlott benne, ahogy a világszinpad közelébe került.
vpi
Persze igaz amit te is meg Sólymi ír ezt sem vitatom.
Amúgy ezzel végre nem tudtak megúszni ezt az EU vs kelet vitat. Tehát a választást ténylegesen EU vs kelet választássá tettek. Pedig hat lett volna lehetőségük ezt elkerülni, elvileg 2023 őszig egész jól álltak a tárgyalások meg hogy milyen lépéseket tesznek meg. Aztán valami történt amit utólag eléggé banhatnak sztem mert ha jöttek volna az EUs források kizárt h itt 2/3 Tisza győzelem van.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 539 — balazs.t85@gmail.com
Tudják már hogy indul az út a börtönbe program 😀

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1sordc6/bety%C3%A1r_id%C5%91szak_j%C3%B6n_k%C3%A1lm%C3%A1n/

Szerkesztette: Nomac
2 hónapja
Nomac New England Patriots 4 539 — balazs.t85@gmail.com
Na most, hogy kicsit chillesebb a reggel. Fel vagyok háborodva... HOL VANNAK A BUKÁSOS BUNKERES PARÓDIÁK????
Hanni
2 hónapja
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 681 — Patriot
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
Amúgy népszerűtlen leszek de azzal h az EUs forrásokat megvonták azzal az EU igenis markánsan beleszólt a magyar gazdasag helyzetébe. Nyilván tettek ezért Orbánék de ez a része amit Balázs mond az valid. Viszont azt nem mertek fel hogy rossz lóra tettek amikor azt hittek h majd azokat a forrásokat kipotoljak keleti tőkéből.
csebi
Szerintem azt rontotta el, hogy kiépített egy rendszert ami lerabolta az eu-s pénzeket, ebből csöpögtetett mindenkinek, és eltette a felét, majd érthetetlen módon elzárta magát az eu-s pénzektől, így elfogyott körülötte minden. Pénz nélkül semmilyen erőforrása nem maradt, csak a fanatikusai, akik meg ennyire képesek.
Hogy ennek mi az oka? Elhitte, hogy az EU ellen van esélye? Azt hitte magáról ő a messiás? Valami megbomlott benne, ahogy a világszinpad közelébe került.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 483
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
Amúgy népszerűtlen leszek de azzal h az EUs forrásokat megvonták azzal az EU igenis markánsan beleszólt a magyar gazdasag helyzetébe. Nyilván tettek ezért Orbánék de ez a része amit Balázs mond az valid. Viszont azt nem mertek fel hogy rossz lóra tettek amikor azt hittek h majd azokat a forrásokat kipotoljak keleti tőkéből.
csebi
Ebben nincs vita, csak te utalnál annak az embernek aki folyamatosan átver, keresztbe tesz és nem tartja be a szerződésben foglaltakat?
Na ugye.

Szóval persze, ha az ő szemszögükből nézzük és lényeges információkat elhallgatunk, akkor igaza van.
Amúgy meg nem.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
Amúgy népszerűtlen leszek de azzal h az EUs forrásokat megvonták azzal az EU igenis markánsan beleszólt a magyar gazdasag helyzetébe. Nyilván tettek ezért Orbánék de ez a része amit Balázs mond az valid. Viszont azt nem mertek fel hogy rossz lóra tettek amikor azt hittek h majd azokat a forrásokat kipotoljak keleti tőkéből.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Na most, hogy kicsit chillesebb a reggel. Fel vagyok háborodva... HOL VANNAK A BUKÁSOS BUNKERES PARÓDIÁK????
2 hónapja
StormST Denver Broncos 12 999 — SB 50 Champion @ Grund
Bujdosó Andrea lesz a Tisza frakcióvezetője, gondolom ez a Menczer legyőzéséért járó bónusz, mert a közgyűlésben az én szememben ugyanezen poszton annyira nem vágta ki a rezet. Mármint amikor beszélt, az tény, hogy a frakció szépen együtt szavazott mindig, bár az nem tudom mekkora erény volt a jelen helyzetben...

Szerkesztette: StormST

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
2 hónapja
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
Gyor 3ban maradt 1770 szavazat a kulonbseg 1456.
Vagyis a maradekban 83%os Tisza szukseges.
beltazor
Butasagot irtam. Nem szamoltam azzal hogy a maradekot a fidesz kapja meg.
1456+ 157 szavazat kell. Ami az 1770nek a 91%a.

2 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 483
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
De jó lenne, ha lenne arra egy törvény, hogy minden magyar embernek jár mindegy egyes fideszes politikus meg stróman ellenében egy ingyenes pofon vagy péklapátolás.

Talán akkor újragondolnák, hogy mit mondanak. Talán...
2 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
És az a vereségük egyik oka, hogy facebookon nem tudtak gátlástalanul hazudozni, meg kormányhirdetésként eladni a fidesz reklámokat ami minden nem hülye szerint is választási csalás.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 625
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


petey
Temus Keisel.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
nézed és nem hiszed el, hogy ekkora orbitális bukta után TALÁN szembenéznek magukkal és belátják, hogy TALÁN ők hibáztak...akor jön ez. midenki más a hibás, de ők nem. meg az a fene nagy egyenetlen terep az. pusztuljanak ki.


2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
 444.hu/2026/04/17/az-elso-banatfeldolgozo-fideszes-rendezvenyen-mar-huth-gergelyt-kialtottak-ki-a-legnagyobb-magyar-hazafinak

úgy érzem lesznék még itt remek kontentek, pár hónapig el fog tartani a gyász feldolgozása
petey
Addig jó amíg ő a legnagyobb hazafi.
Vajon a nagy kollégája a nem tudom milyen Kata hol lehet? Enlekszem h egyszer azt a csajt Gulyás Marci úgy megszégyenítette h csodálom ha azóta mert kamera elé állni …
csebi
Jurák. nagy meglepetésemre X-en előbújt és mintha egy kriokapszulából lépett volna ki, reccenés nélkül fújja a konteós fideszes, jobbikos, mh-s faszságokat 😀 mintha 2020 lenne

2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 916 — Lucas Scott
 444.hu/2026/04/17/az-elso-banatfeldolgozo-fideszes-rendezvenyen-mar-huth-gergelyt-kialtottak-ki-a-legnagyobb-magyar-hazafinak

úgy érzem lesznék még itt remek kontentek, pár hónapig el fog tartani a gyász feldolgozása
petey
Addig jó amíg ő a legnagyobb hazafi.
Vajon a nagy kollégája a nem tudom milyen Kata hol lehet? Enlekszem h egyszer azt a csajt Gulyás Marci úgy megszégyenítette h csodálom ha azóta mert kamera elé állni …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Beki New York Jets 2 877
 telex.hu/gazdasag/2026/04/18/ner-lebontas-informacio-felhivas
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Azt valahol lehet látni, hogy miként áll az összesített lista, amiben már benne vannak a töredékszavazatok? Én nem találtam meg. Mert sztem ha egyéni választókerület nem is fordul át, ott még beeshet plusz egy Tisza mandátum.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
 444.hu/2026/04/17/az-elso-banatfeldolgozo-fideszes-rendezvenyen-mar-huth-gergelyt-kialtottak-ki-a-legnagyobb-magyar-hazafinak

úgy érzem lesznék még itt remek kontentek, pár hónapig el fog tartani a gyász feldolgozása
petey
én megnéztem az élőt perverzióból, de vállalom 😀

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
 444.hu/2026/04/17/az-elso-banatfeldolgozo-fideszes-rendezvenyen-mar-huth-gergelyt-kialtottak-ki-a-legnagyobb-magyar-hazafinak

úgy érzem lesznék még itt remek kontentek, pár hónapig el fog tartani a gyász feldolgozása

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wáberer választás utáni gondolatai.
 telex.hu/belfold/2026/04/17/waberer-gyorgy-interju-kizart-orbannak-legyen-politikai-jovoje-magyarorszagon
2 hónapja
kijo New Orleans Saints 580
Gyopáros körzete mennyire reális, hogy fordul?
ervinator
Nógrád 2 fordulhat inkább szerintem
deyell
Na az nagyon kellene szűkebb hazámnak, nyomi Balla csak pont 28 ève nem csinál a semminèl is kevesebbet....
dande2
Ez még lehetséges? Én számolgattam nem jött ki, bár lehet régen néztem.
Akkor pezsgőt bontok!
..... Megnéztem több mint, 1700 fő még hiányzik, nekem ez nem jön ki.

Szerkesztette: kijo
2 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 310 — #NoStress
szeretem a mémgyártók munkáját 😀
shagi0206
Két duplahússzal menőbb lett volna. Mondjuk az inkabb kiszálló, mintsem be.

2 hónapja
fake.id 1 930 — sixseveeeeeen
szerencsére máma nem követtem a híreket, történt valami izgi?
Löfli
 nemvagyunkfronton.hu/

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!