Politika
63 feliratkozó
2 hónapja
Emlékszik még valaki Retkes Attilára?DK lemond a DK elnökségéről.Na, ki fogja végelszámolni?
szaba
Gyurma Pappa
Na?
2 hónapja
Deák meg Bohár nincs valahol? Az ő "sírásukra" vágynék leginkább 😀Erre innék még egyet
kapitnono
2 hónapja
Gajdics megköszöni Magyar Péternek, hogy eltakarította az Apró-vilát.Képes azért látni a rosszban a jót 😊
2 hónapja
DK lemond a DK elnökségéről.Na, ki fogja végelszámolni?
szaba

2 hónapja
A rendszer 1990 óta változatlan.Elértük, Orbán kikapott, Dobrev lemondottRendszerváltás, per definitio.
zacknorb
szaba
2 hónapja
szenzációs ahogy Partizánban osztják Dobrevéket. Több plakátjuk volt mint szavazatuk 😀😀😀D
2 hónapja
Köszi, ránézek 😀Deák meg Bohár nincs valahol? Az ő "sírásukra" vágynék leginkább 😀patriótán?
kapitnono
Negritis, a vajda

2 hónapja
Elértük, Orbán kikapott, Dobrev lemondottRendszerváltás, per definitio.
zacknorb
2 hónapja
137.... Oh faszom
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 hónapja
Se Feri, se Vitya, se Klára.Bizony. Ez tényleg arany korszak volt.
Szomi vagyok (NEM).
Lezárult ez korszak.
Végre.
Lúdas Solymi
A memeknek
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 hónapja
Akcidens
188
Kutyapártnak meglesz az 1%? küzdenek.Esélytelen, még a mi hazánk is csúszik le, folyanatosan
deyell
2 hónapja
Nyírbátor, egykori lakhelyem, a földesúr Simon még küzd mint malac a jégen, de az ő vereségéért külön szorítok.Az megvan, hogy jelenleg 95 egyéni VK-t vinne a Tisza, és van még pár, ami fordulhat? Volt már ilyen valaha?egy szabolcsi most sárgult be
somoskovig
gamerkr
2 hónapja
Elértük, Orbán kikapott, Dobrev lemondott
2 hónapja
Se Feri, se Vitya, se Klára.Szomi vagyok (NEM).
Lezárult ez korszak.
Végre.
Szerkesztette: Lúdas Solymi
2 hónapja
Deák meg Bohár nincs valahol? Az ő "sírásukra" vágynék leginkább 😀patriótán?
kapitnono
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Deák meg Bohár nincs valahol? Az ő "sírásukra" vágynék leginkább 😀

2 hónapja
NemAmíg nem jön Ruff, M1-t nézek, látni akarom a vergődéstRuff van már
Nomac
Negritis, a vajda
2 hónapja
Az megvan, hogy jelenleg 95 egyéni VK-t vinne a Tisza, és van még pár, ami fordulhat? Volt már ilyen valaha?egy szabolcsi most sárgult be
somoskovig
2 hónapja
Akcidens
188
Amíg nem jön Ruff, M1-t nézek, látni akarom a vergődéstElég profin tolják a hír tv-hez képest
Nomac
2 hónapja
Az megvan, hogy jelenleg 95 egyéni VK-t vinne a Tisza, és van még pár, ami fordulhat? Volt már ilyen valaha?A Fidesznek a 2014-es 96 volt a rekord.
somoskovig
Illetve 2010-ben 173 a 176-ból, de ugye az még a régi választási rendszer volt.
2 hónapja
a DK vezetősége és Klárika lemondGyerek alszik, be is dobtam a győzelmi popcornt a mikróba
minjá sírok
Negritis, a vajda

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kutyapártnak meglesz az 1%? küzdenek.sztem sajnos nem
deyell
és sajnos az mhm bejut
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
most nézem vissza Bayert. ez magyarország aranykora volt. 😀😀😀DDi
m
á
d
o
m
ahogy szenved ez a BÜDÖS FÉREG GECI
2 hónapja
Kutyapártnak meglesz az 1%? küzdenek.
built for this shit