Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
dzsán GDP-je hatszor annyi, mint Örményországnak. Gazdasága dinamikus növekszik, míg Örményországé stagnál. Emellett van egy csomó olajuk és gázuk, míg az örményeknek semmi. Szóval én nem mondanám azt, hogy ugyanolyan értéktelenek mindketten. Persze ettől még a baltásos akció nagyon gáz volt és utólag nézve értelme sem volt sok.Schleck
Amerikának meg még sokszor annyi, még sem nyaljuk fényesre Obama seggét, és nem ugrottunk rögtön támogatni pl. a lehetséges szír csapást sem. De csak azért mert elengedtünk egy gyilkost nem gondolhatta senki, hogy meg fog indulni a nagy olaj szállítás, vagy ha igen, akkor elég kevés közük van a valódi diplomáciához, meg úgy általában a való élethez embereknek. De ugye az azerieknek túl komoly diplomáciai súlya sincs (bár most épp a BT ideiglenes tagjai, bár nekünk sok szükségünk épp nincs a BT-re).

Továbbra sem értem az egészet, és továbbra sem hiszem, hogy pl. a litván "botrány" akkora lenne, hogy érdemes vele foglalkozni. Akkor sem értettem, hogy mi értelme van, és most sem értem, hogy mi értelme volt.

Ja igen: a System nem jön ide koncertezni...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 hvg.hu/vilag/20130831_Litvanmagyar_botrany_hallgat_az_MTI_hazu

tökjó.Amadeus91
Azt az egyet még nem mondta senki, hogy tulajdonképpen miért is fontos nekünk hogy az örmények szeressenek minket? Gazdasági kapcsolatok jelentéktelenek, politikailag ugyanolyan súlytalanok mint mi. (tudom hogy nyugaton aktív örmény közösségek vannak, valamilyen szintű lobbitevékenységre is képesek, de gyakorlatilag ebben a konkrét ügyben semmit sem tudtak elérni velünk szemben, pedig voltak próbálkozásaik több fronton. Pl azt is akarták hogy az amerikai szenátus, meg az eu illetékes szerve foglalkozzon az üggyel, de nem történt semmi.)Jan
Az egész üggyel annyi a baj, hogy ilyet egyszerűen nem illik tenni. Diplomáciai szempontból hülyeség volt az egész, és a legnagyobb gond, hogy az azeriek is ugyanolyan értéktelenek mint az örmények, de legalább nekik nincsenek is komoly ny-i diaszpóráik. Minden bizonnyal abban bíztunk, hogy majd vesznek némi államkötvényt, de igazából ez is hülyeség.
Gyurma Pappa
Azerbajdzsán GDP-je hatszor annyi, mint Örményországnak. Gazdasága dinamikus növekszik, míg Örményországé stagnál. Emellett van egy csomó olajuk és gázuk, míg az örményeknek semmi. Szóval én nem mondanám azt, hogy ugyanolyan értéktelenek mindketten. Persze ettől még a baltásos akció nagyon gáz volt és utólag nézve értelme sem volt sok.Schleck
mondjuk, jelenleg azért még örményből van jelentősebb nemzetiség Magyarországon és nem azeriből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 hvg.hu/vilag/20130831_Litvanmagyar_botrany_hallgat_az_MTI_hazu

tökjó.Amadeus91
Azt az egyet még nem mondta senki, hogy tulajdonképpen miért is fontos nekünk hogy az örmények szeressenek minket? Gazdasági kapcsolatok jelentéktelenek, politikailag ugyanolyan súlytalanok mint mi. (tudom hogy nyugaton aktív örmény közösségek vannak, valamilyen szintű lobbitevékenységre is képesek, de gyakorlatilag ebben a konkrét ügyben semmit sem tudtak elérni velünk szemben, pedig voltak próbálkozásaik több fronton. Pl azt is akarták hogy az amerikai szenátus, meg az eu illetékes szerve foglalkozzon az üggyel, de nem történt semmi.)Jan
Az egész üggyel annyi a baj, hogy ilyet egyszerűen nem illik tenni. Diplomáciai szempontból hülyeség volt az egész, és a legnagyobb gond, hogy az azeriek is ugyanolyan értéktelenek mint az örmények, de legalább nekik nincsenek is komoly ny-i diaszpóráik. Minden bizonnyal abban bíztunk, hogy majd vesznek némi államkötvényt, de igazából ez is hülyeség.
Gyurma Pappa
Azerbajdzsán GDP-je hatszor annyi, mint Örményországnak. Gazdasága dinamikus növekszik, míg Örményországé stagnál. Emellett van egy csomó olajuk és gázuk, míg az örményeknek semmi. Szóval én nem mondanám azt, hogy ugyanolyan értéktelenek mindketten. Persze ettől még a baltásos akció nagyon gáz volt és utólag nézve értelme sem volt sok.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
De akkor ezen pörögni is hülyeség, tehát jogos Jan felvetése, hogy nem is fontos ez az egész. Nem? De!Sobri Jóska
Szerintem ezt mondtam én is.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 093 — #NoStress
 hvg.hu/vilag/20130831_Litvanmagyar_botrany_hallgat_az_MTI_hazu

tökjó.Amadeus91
Azt az egyet még nem mondta senki, hogy tulajdonképpen miért is fontos nekünk hogy az örmények szeressenek minket? Gazdasági kapcsolatok jelentéktelenek, politikailag ugyanolyan súlytalanok mint mi. (tudom hogy nyugaton aktív örmény közösségek vannak, valamilyen szintű lobbitevékenységre is képesek, de gyakorlatilag ebben a konkrét ügyben semmit sem tudtak elérni velünk szemben, pedig voltak próbálkozásaik több fronton. Pl azt is akarták hogy az amerikai szenátus, meg az eu illetékes szerve foglalkozzon az üggyel, de nem történt semmi.)Jan
Az egész üggyel annyi a baj, hogy ilyet egyszerűen nem illik tenni. Diplomáciai szempontból hülyeség volt az egész, és a legnagyobb gond, hogy az azeriek is ugyanolyan értéktelenek mint az örmények, de legalább nekik nincsenek is komoly ny-i diaszpóráik. Minden bizonnyal abban bíztunk, hogy majd vesznek némi államkötvényt, de igazából ez is hülyeség.

Szóval gyakorlatilag semmi értelme nem volt az egésznek, ahogy annak sincs, hogy az örmények most tiltakoznak vagy sem. Nem látom azt sem, hogy ez nekünk miért érte meg, így igazából az egész ügy egy hülyeség.Gyurma Pappa
De akkor ezen pörögni is hülyeség, tehát jogos Jan felvetése, hogy nem is fontos ez az egész. Nem? De!

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 hvg.hu/vilag/20130831_Litvanmagyar_botrany_hallgat_az_MTI_hazu

tökjó.Amadeus91
Azt az egyet még nem mondta senki, hogy tulajdonképpen miért is fontos nekünk hogy az örmények szeressenek minket? Gazdasági kapcsolatok jelentéktelenek, politikailag ugyanolyan súlytalanok mint mi. (tudom hogy nyugaton aktív örmény közösségek vannak, valamilyen szintű lobbitevékenységre is képesek, de gyakorlatilag ebben a konkrét ügyben semmit sem tudtak elérni velünk szemben, pedig voltak próbálkozásaik több fronton. Pl azt is akarták hogy az amerikai szenátus, meg az eu illetékes szerve foglalkozzon az üggyel, de nem történt semmi.)Jan
Az egész üggyel annyi a baj, hogy ilyet egyszerűen nem illik tenni. Diplomáciai szempontból hülyeség volt az egész, és a legnagyobb gond, hogy az azeriek is ugyanolyan értéktelenek mint az örmények, de legalább nekik nincsenek is komoly ny-i diaszpóráik. Minden bizonnyal abban bíztunk, hogy majd vesznek némi államkötvényt, de igazából ez is hülyeség.

Szóval gyakorlatilag semmi értelme nem volt az egésznek, ahogy annak sincs, hogy az örmények most tiltakoznak vagy sem. Nem látom azt sem, hogy ez nekünk miért érte meg, így igazából az egész ügy egy hülyeség.

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
 hvg.hu/vilag/20130831_Litvanmagyar_botrany_hallgat_az_MTI_hazu

tökjó.Amadeus91
Azt az egyet még nem mondta senki, hogy tulajdonképpen miért is fontos nekünk hogy az örmények szeressenek minket? Gazdasági kapcsolatok jelentéktelenek, politikailag ugyanolyan súlytalanok mint mi. (tudom hogy nyugaton aktív örmény közösségek vannak, valamilyen szintű lobbitevékenységre is képesek, de gyakorlatilag ebben a konkrét ügyben semmit sem tudtak elérni velünk szemben, pedig voltak próbálkozásaik több fronton. Pl azt is akarták hogy az amerikai szenátus, meg az eu illetékes szerve foglalkozzon az üggyel, de nem történt semmi.)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 hvg.hu/vilag/20130831_Litvanmagyar_botrany_hallgat_az_MTI_hazu

tökjó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 index.hu/belfold/2013/08/30/orban_jon_ezert_bekerik_a_tankonyveket/





gecijó (JJ mindjárt megmondja, hogy a környező országokban és az USA-ban is bevett szokás, pont így, pont ugyanez)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 magyarnarancs.hu/publicisztika/a-felcsuti-ketszazhuszonot-a-magyar-politika-vaksagarol-86353

kb

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Tywin Lannisterre mondták azt, hogy aranyat szarik.
Na, ez a művelet így néz ki a valóságban.😛
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem ez ide illik, aktuális.

Egy régi kép, amikor egy amerikai katona megtalálta az iraki vegyi fegyvert..... 😊

csi77
aranylövésAtari
Na jó, de most viszik, vagy hozzák?


több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Szerintem ez ide illik, aktuális.

Egy régi kép, amikor egy amerikai katona megtalálta az iraki vegyi fegyvert..... 😊

csi77
aranylövés

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Szerintem ez ide illik, aktuális.

Egy régi kép, amikor egy amerikai katona megtalálta az iraki vegyi fegyvert..... 😊


Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schiffer: Úgy látszik, létrejött a Külön 2014 😀

Ez így nagy tasli Jávoréknak és a dörgölőzési kényszerüknek.
Bár szerintem nyolcszor összefognak még tavaszig, kvázi Orbán kényszeríti erre őket az új választási törvénnyel.atapapa
Az lesz még a mesés, ha az Együtt-PM a választások előtt is 10% környékén lesz. Ilyen esetben nem lennék meglepve, ha Bajnaiék ledobnák a PM-et az utolsó pillanatban a 10%-os, pártszövetségekre vonatkozó bejutási küszöb miatt.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Schiffer: Úgy látszik, létrejött a Külön 2014 😀

Ez így nagy tasli Jávoréknak és a dörgölőzési kényszerüknek.
Bár szerintem nyolcszor összefognak még tavaszig, kvázi Orbán kényszeríti erre őket az új választási törvénnyel.atapapa
Várom a pillanatot, mikor Mesterházy nyüszítve kéri együttműködésre a DK-t (Gyurcsány meg elhajtsa a picsába, hogy aztán mégis összefogjanak).

Mindig jövőre
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Schiffer: Úgy látszik, létrejött a Külön 2014 😀

Ez így nagy tasli Jávoréknak és a dörgölőzési kényszerüknek.
Bár szerintem nyolcszor összefognak még tavaszig, kvázi Orbán kényszeríti erre őket az új választási törvénnyel.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.borsonline.hu/20130829_leinformaltak_orban_rahel_nasznepet

na nehogy odaférkőzzön bajnaigordon ürgebőrbe varrva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt hiszem, hogy az amerikaiaknál elfogyott a türelem és lassan bevonulnak a szír olajért is. "Kirohántám, megszédűtem, belílegeztem egy ultrahalálos gáztot, osztá mégis itt vagyok. Idefingták mijután ázok á náci-komcsi rosszfijúk nem találtak el még egy kibszott konvojt se, mer' csák rálűttek".
Azt gondolom, hogy azért gyártják azt a sok agyatlan akciómozit, hogy a CNN-ből ezt a sok baromságot kanyar nélkül benyalják a bentlakók. Mert a rosszfiúk mindig mellélőnek és a gázaik se halálosak. 😕toxique
origo-n volt cikk, a kommentelők 90%-a nem hitt a mesékben és osztotta a júeszéjt keményen
gyakorlatilag mindenki tudja, hogy ez az egész mire megy kiNB2
A skynew-s on már nemzetközi intervenciót követel pár englis genetikailag felsőbbredű politikai nyomorodvány - nem meglepő módon- , hogy: felszámolják a vegyifegyver-készleteket 😀 . Még arra se veszik a fáradtságot, hogy kreatívkodjanak... ugyanaz a séma.

Afganisztán: a világ legnagyobb máktermelője, ahol a háború pont a termőterületekre nem terjedt ki 😊 . A Vice szerint - az olaj-kitermelési és kereskedelmi koncessziók nagy része északra szól, ahol 2013 végére napi 2,5 millió hordóra növelik az olajkitermelést és 2014-ig napi 4 millió hordóra ( www.thestockmarketwatch.co/the-in-oil-oilfield-afghanistan-will-enter-the-commercial-exploitation-phase.html) ami jelenleg a 14.helyre elég a világ termelői között, de jövőre már top 10.  en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_oil_production
Kicsit nagy a pénz? 😊 Lerablás alatt.

Lybia: hivatalosan a 29. a listán napi 500e hordóval, de a rendkívüli helyzetre való tekintettel manapság 1,5 millió hordó/nap körüli a - nem hivatalos - kitermelés. Vagyis top 20. 😀 Van mit keresgélni.

Irak: a 7. legnagyobb termelő. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

Chevron, Exxon, shell, Total, BP. Nekik vívja Ángléja meg Ámériká a háborúkat.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 592 — nabege2@yahoo.com
Azt hiszem, hogy az amerikaiaknál elfogyott a türelem és lassan bevonulnak a szír olajért is. "Kirohántám, megszédűtem, belílegeztem egy ultrahalálos gáztot, osztá mégis itt vagyok. Idefingták mijután ázok á náci-komcsi rosszfijúk nem találtak el még egy kibszott konvojt se, mer' csák rálűttek".
Azt gondolom, hogy azért gyártják azt a sok agyatlan akciómozit, hogy a CNN-ből ezt a sok baromságot kanyar nélkül benyalják a bentlakók. Mert a rosszfiúk mindig mellélőnek és a gázaik se halálosak. 😕toxique
origo-n volt cikk, a kommentelők 90%-a nem hitt a mesékben és osztotta a júeszéjt keményen
gyakorlatilag mindenki tudja, hogy ez az egész mire megy ki
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906

Najó, ezt nem bírom 😀 😀 😀Gyurma Pappa
nem lettek többen az idióták, csak hamarabb eljutnak hozzánk, mint amikor még csak a rádió volt meg a nyomtatott újságokslowmotion
hála az égnek, tegnap is volt min röhögnöm, és szerencsére ma is van 😀Gyurma Pappa
Próbáltátok már az Apostoli Magyar Királyság weboldalát? Ha szar kedvem van, hazamegyek, ránézek és máris leesek a székről 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó

Najó, ezt nem bírom 😀 😀 😀Gyurma Pappa
nem lettek többen az idióták, csak hamarabb eljutnak hozzánk, mint amikor még csak a rádió volt meg a nyomtatott újságokslowmotion
hála az égnek, tegnap is volt min röhögnöm, és szerencsére ma is van 😀

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487

Najó, ezt nem bírom 😀 😀 😀Gyurma Pappa
nem lettek többen az idióták, csak hamarabb eljutnak hozzánk, mint amikor még csak a rádió volt meg a nyomtatott újságokslowmotion
egy elírás miatt ennyit bíbelődni, hamas-tal akart lenni..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan

Najó, ezt nem bírom 😀 😀 😀Gyurma Pappa
nem lettek többen az idióták, csak hamarabb eljutnak hozzánk, mint amikor még csak a rádió volt meg a nyomtatott újságok
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Azt hiszem, hogy az amerikaiaknál elfogyott a türelem és lassan bevonulnak a szír olajért is. "Kirohántám, megszédűtem, belílegeztem egy ultrahalálos gáztot, osztá mégis itt vagyok. Idefingták mijután ázok á náci-komcsi rosszfijúk nem találtak el még egy kibszott konvojt se, mer' csák rálűttek".
Azt gondolom, hogy azért gyártják azt a sok agyatlan akciómozit, hogy a CNN-ből ezt a sok baromságot kanyar nélkül benyalják a bentlakók. Mert a rosszfiúk mindig mellélőnek és a gázaik se halálosak. 😕toxique
nem fognak bevonulni, csak bombázàsról hablatyolnak, akinek segítenének, azok rühellik őket a legjobban. De mán mindenki zizeg, óvassátok az IDPs fiaskót a katpolon.sutianap
Áááá, mindig így kezdik. 😕. Afganisztán, Irak... jól odavitték a békét, meg a fejlődést. Csupán pár nyamvadt koncesszióért cserébe... mennyire boldogok azóta az afgán családok, gyerekek! Tobzódik a jólét. Nem hiába imádják őket és a felszabadításaikat 😊.
Egyiptom nem jött be, az olaj meg csak úgy kellene... azt gondolom, hogy kb. 2 hónap és mennek tartani a békét... fenn.toxique
Egyiptomban nincs annyi olaj, hogy oda megérjen bevonulni. az egyetlen ok, ami miatt valaha is bemennének, az a Szuezi-csatorna, de azt is meg lehet kerülni ilyen-olyan módon.
Afganisztán. költői kérdés, hogy melyik a jobb: az oktrojált "demokrácia", vagy a vallásos maszlaggal átitatott eláztatott sötét középkor, amelyben a Talibán tartaná a népességet? persze, a kettő közül nyilván a kisebbik rossz kellene nekik, de nem biztos, hogy a fejkendősök azok. bár végülis a drogokban még mindig sok pénz van, szóval mákot engedne nekik termeszteni a Talibán, hátha abból eléldegélnének békében...