NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Lehet, hogy kicsit a lagzi körüli felhajtás is...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Annyira csodálatos, ahogy a magyar nép megkajálja H. Árpád újabb csodatételét, és ehhez asszisztál az egész baloldali média is. Csodálatos, egyszerűen csodálatos.

És még így is lehet, hogy a tegnapi 0-3 rontani fog a Fidesz választási eredményein 😊

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
de nem lennék Orbán gyereke.Amadeus91
Tele lennél pénzzel, kapcsolatokkal és sorban állnának a gazdag gyökerek lányai, hogy elmélyítsék általad a család üzleti kapcsolatait a közzel 😀 😀... azt kezdhetnél az életeddel, amit csak szeretnél. Tényleg sz.r lehet nekik elviselni, hogy pár gyökér pofázik...toxique
Pár gyökér próbálna pofázni, de nagyon gyorsan elcsendesítik őket...
Inkább örüljünk annak, amink van 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
de nem lennék Orbán gyereke.Amadeus91
Tele lennél pénzzel, kapcsolatokkal és sorban állnának a gazdag gyökerek lányai, hogy elmélyítsék általad a család üzleti kapcsolatait a közzel 😀 😀... azt kezdhetnél az életeddel, amit csak szeretnél. Tényleg sz.r lehet nekik elviselni, hogy pár gyökér pofázik...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 444.hu/2013/09/06/bevittek-a-rendorsegre-ket-milla-aktivistat-a-templomtol-ahol-orban-rahel-eskuvoje-lesz/

“Lakossági feljelentés alapján Milla aktivistákat igazoltattak a második kerületi városrendészet emberei, majd a kerületi rendőrkapitányságra kísértek őket. Az aktivisták Orbán Viktor lánya esküvőjének helyszínén, a sebtében kijavított, még meleg aszfaltra a “ROYAL WEDDING 2013″ kifejezést írták. Jelenleg mérlegeli a rendőrség, hogy tesz-e feljelentést rongálás miatt.”



de nem lennék Orbán gyereke.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 503
Esküvő után jöhetnének Kanizsára nászútra, van erre pár út amiket fel kéne újítani. 😕)
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
"Ilyen rezsicsökkentés még a népbarát kommunista kormányok, még a Kádár-rendszerben sem történt, ezért ez számomra azt szimbolizálja, hogy Magyarország önálló és független politikát folytat" - Orbán Viktor

őőő, lemaradtam valamiről?Amadeus91
Hát persze. Éljen pártunk és népünk megbonthatatlan egysége! Éljen Orbán elvtárs, éljen a párt!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
"Ilyen rezsicsökkentés még a népbarát kommunista kormányok, még a Kádár-rendszerben sem történt, ezért ez számomra azt szimbolizálja, hogy Magyarország önálló és független politikát folytat" - Orbán Viktor

őőő, lemaradtam valamiről?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Nem ismerem Ráhelt személyesen, de biztos nem pont ilyen esküvőről álmodozott. Kb. a legrosszabb szappanoperák szintjére kezd süllyedni a sztori, de hát ez kell a népnek. Legalábbis H. Árpád szerint.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
 fn.hir24.hu/itthon/2013/09/06/festik-a-templomot-ahol-orban-rahel-igent-mond/

bazzeg, metrózhatna egyet a násznép a 3-son, legalább azt is kipucolnák holnapra.Amadeus91
Gondolom, egész éjjel a TEK fogja őrizni a templomot, nehogy valami tréfás kedvű srác reggelre egy szittya-keresztény lófaszt fessen a násznép köszöntésére. 😀somoskovig
vagy reggelre lelakatolják-lepecsételik az ajtót, azzal a felirattal, hogy "Devizahitel-tartozás miatt, végrehajtási célból zárolva."
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 fn.hir24.hu/itthon/2013/09/06/festik-a-templomot-ahol-orban-rahel-igent-mond/

bazzeg, metrózhatna egyet a násznép a 3-son, legalább azt is kipucolnák holnapra.Amadeus91
Gondolom, egész éjjel a TEK fogja őrizni a templomot, nehogy valami tréfás kedvű srác reggelre egy szittya-keresztény lófaszt fessen a násznép köszöntésére. 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 fn.hir24.hu/itthon/2013/09/06/festik-a-templomot-ahol-orban-rahel-igent-mond/

bazzeg, metrózhatna egyet a násznép a 3-son, legalább azt is kipucolnák holnapra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborczsomoskovig
kíváncsi lennék, hogy ez a kocsismáté nevű wunderkind mit nyilatkozna erre, de biztosan az lenne a válasz, hogy az emeszpé egy demagóg köcsög, és különben is nem is mentek ki a gátakra homokzsákot pakolni...slowmotion
meg bajnaigordon.Amadeus91
a tények rögzítése végett: gordonka legalább a fotósok kedvéért minimum két lapát földet beletett egy homokzsákba. kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton, viszont ő nagyon serényen savazta gordonkát, merthogy akkor tartották a továbbképzésüket, amikor az igazmagyaroknak a gáton lett volna a helyük.
leírom mégegyszer: kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton. kisebb pénzösszeget mernék arra feltenni, hogy nem, mert a részegeket hazazavarták.slowmotion
Tovább is van, mondjam még? 😀

 index.hu/belfold/2013/09/06/orban-eskuvo_mar_a_margit_koruti_templomnal_is_aszfaltoznak/somoskovig
ez a komenistabérenc judeoliberálbolsevik média aljas hangulatkeltése, semmi más!

egyébként sem az esküvő miatt aszfaltoznak, hanem az aszfaltozás miatt esküsznek.
a nagyon elfoglalt miniszterelnök urat így sikerült egyszerre két eseményre is beszervezni, mert a templomból kijövet egyből avathatja is a járdaszakaszt, a körutat sőt a Csabdi–Tükröspuszta közötti, 11397-A-II jelű, (most már) főútvonalat is.

Magyarország jobban teljesít!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborczsomoskovig
kíváncsi lennék, hogy ez a kocsismáté nevű wunderkind mit nyilatkozna erre, de biztosan az lenne a válasz, hogy az emeszpé egy demagóg köcsög, és különben is nem is mentek ki a gátakra homokzsákot pakolni...slowmotion
meg bajnaigordon.Amadeus91
a tények rögzítése végett: gordonka legalább a fotósok kedvéért minimum két lapát földet beletett egy homokzsákba. kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton, viszont ő nagyon serényen savazta gordonkát, merthogy akkor tartották a továbbképzésüket, amikor az igazmagyaroknak a gáton lett volna a helyük.
leírom mégegyszer: kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton. kisebb pénzösszeget mernék arra feltenni, hogy nem, mert a részegeket hazazavarták.slowmotion
Tovább is van, mondjam még? 😀

 index.hu/belfold/2013/09/06/orban-eskuvo_mar_a_margit_koruti_templomnal_is_aszfaltoznak/somoskovig
az esküvő nyitott lesz? Odaengedik a királyt éltető plebset is?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborczsomoskovig
kíváncsi lennék, hogy ez a kocsismáté nevű wunderkind mit nyilatkozna erre, de biztosan az lenne a válasz, hogy az emeszpé egy demagóg köcsög, és különben is nem is mentek ki a gátakra homokzsákot pakolni...slowmotion
meg bajnaigordon.Amadeus91
a tények rögzítése végett: gordonka legalább a fotósok kedvéért minimum két lapát földet beletett egy homokzsákba. kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton, viszont ő nagyon serényen savazta gordonkát, merthogy akkor tartották a továbbképzésüket, amikor az igazmagyaroknak a gáton lett volna a helyük.
leírom mégegyszer: kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton. kisebb pénzösszeget mernék arra feltenni, hogy nem, mert a részegeket hazazavarták.slowmotion
Tovább is van, mondjam még? 😀

 index.hu/belfold/2013/09/06/orban-eskuvo_mar_a_margit_koruti_templomnal_is_aszfaltoznak/

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborczsomoskovig
kíváncsi lennék, hogy ez a kocsismáté nevű wunderkind mit nyilatkozna erre, de biztosan az lenne a válasz, hogy az emeszpé egy demagóg köcsög, és különben is nem is mentek ki a gátakra homokzsákot pakolni...slowmotion
meg bajnaigordon.Amadeus91
a tények rögzítése végett: gordonka legalább a fotósok kedvéért minimum két lapát földet beletett egy homokzsákba. kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton, viszont ő nagyon serényen savazta gordonkát, merthogy akkor tartották a továbbképzésüket, amikor az igazmagyaroknak a gáton lett volna a helyük.
leírom mégegyszer: kocsismátét nem tudom, látta-e valaki a gáton. kisebb pénzösszeget mernék arra feltenni, hogy nem, mert a részegeket hazazavarták.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborczsomoskovig
kíváncsi lennék, hogy ez a kocsismáté nevű wunderkind mit nyilatkozna erre, de biztosan az lenne a válasz, hogy az emeszpé egy demagóg köcsög, és különben is nem is mentek ki a gátakra homokzsákot pakolni...slowmotion
meg bajnaigordon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 380 — Cowboys fan
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborczsomoskovig
kíváncsi lennék, hogy ez a kocsismáté nevű wunderkind mit nyilatkozna erre, de biztosan az lenne a válasz, hogy az emeszpé egy demagóg köcsög, és különben is nem is mentek ki a gátakra homokzsákot pakolni...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Tegyük hozzá, még így is vicces, hogy 32 órát kell ledolgozni a teljes munkaidőhöz. Az a baj, hogy akik eddig sem akartak dolgozni, most sem fognak, és akik eddig többet dolgoztak, ők kevesebbet keresnek.Gyurma Pappa
Több lesz az olyan tanár, aki azt mondja, hogy "nyisd ki a munkafüzetet, old meg csendben a következő 3 oldalt", aztán ő közben dolgozatot javít.
(Voltam félévig óraadó 1 osztálynak heti 2x2 órában. Kb. az összes szabadidőmet elvitte a felkészülés az órákra. Gondolom, egy rutinos tanárnak, aki 5 osztályban tanítja ugyanazt, másképp megy, de nem hiszem, hogy sokkal kevesebbre jön ki 40 óránál a ráfordított idővel, ha lelkiismeretes.)
Arra persze számíthat a kormányzat, hogy a tanárok nem annyira csereszabatosak külföldön, mint pl. az orvosok, ápolók.Atari
A kémia meg fizika tanárok már így is kiöregednek, legfeljebb majd nem lesz angol/német tanár sem, mert ők a nyelvtudás miat inkább kimegy külföldre.vandeminek
láttam én már Bécsben matektanárt mosogatni 1300 euróért. 😊
Amíg a teljes munkaidős átlagbér 400! euró lesz (a minimál meg bruttó! 300) Magyarországon, addig mindenki aki él és mozog csereszabatos lesz külföldön, maximum majd "elhagyják" a pályát.
Lehet meséltem nektek már itt - de ha nem, akkor most itt fogom - hogy utolsó bécsi élményem egy fejvadásszal (osztrák volt az illető, originale, még csak nem is 56-ban átszökött, vagy burgenlandi) való beszélgetés volt, ő mesélte nekem, hogy;
ád1: nem érti, hogy lehet úgy élni egy országban, hogy becsületes munkával 400 eurót keresel (és 1000 euró a tandíj/semester)
ád2: özönlenek át a magyarok a határon dolgozni, lassan magyar szakértővé avanzsált, annyian mentek és a legnagyobb megdöbbenésére értelmiségiek is mentek mosogatni, takarítani, Zimmermädchen-nek.

tudom, hogy nincs nagy életút - időben - mögöttem és divat itt engem tartani a fórum kreténjének, de javaslom mindenkinek, akit ez a téma érdekel, hogy kezdjen el mindent - csak hobbiból - euróban is elszámolni. Spárteszkó katalógusból az árakat, a fizetését, az adókat, békávé bérletet, az utolsó kurvát. Majd menjen ki Bécsbe, Grazba, Lipcsébe, Berlinbe és ne múzeumot járjon, hanem menjen be egy ottani Aldiba, olvasson utána - mondjuk - a német adózásnak ( www.bmf-steuerrechner.de/), az ottani béreknek aztán hasonlítja össze, de Euróban. Szoktak belőle megdöbbentő dolgok kijönni. (lásd 10 dkg turistaszalámi esete Lipcsében és Békéscsabán, mind2 az Aldiban, ugyanaz a márka, kiszerelés, ízesítés)

az elvándorlás margójára.Amadeus91
Most igazat mondtál "kisfiam"! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
tudom, hogy nincs nagy életút - időben - mögöttem és divat itt engem tartani a fórum kreténjénekAmadeus91
Abszolút nem. Fiatalabb vagy a többségnél és e miatt kevesebb tapasztalatod van / vagy máshogyan látsz még dolgokat. De nem gondolom, hogy bárki kreténnek tartana.

A bécsi ismerősödnek teljesen igaza van - külföldről nagyon látszik ez (volt szerencsém hozzá, hogy lássam).
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A kémia meg fizika tanárok már így is kiöregednek, legfeljebb majd nem lesz angol/német tanár sem, mert ők a nyelvtudás miat inkább kimegy külföldre.vandeminek
No meg nem is csak az, hogy kiöregedtek, hanem nincs sok JÓ tanár közöttük. Anno mikor "készültem" fizika érettségire, az egész városban alig lehetett olyan tanárt találni aki a hasznomra is vált volna.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Faxér' nem nálunk tartják az esküvőt, k*rva sok a kátyú errefelé is... 😀

 hvg.hu/itthon/20130905_Orban_Rahel_eskuvo_tanya_Tiborcz

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
latin-európa, mitkő ezen csodàlkozni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Tegyük hozzá, még így is vicces, hogy 32 órát kell ledolgozni a teljes munkaidőhöz. Az a baj, hogy akik eddig sem akartak dolgozni, most sem fognak, és akik eddig többet dolgoztak, ők kevesebbet keresnek.Gyurma Pappa
Több lesz az olyan tanár, aki azt mondja, hogy "nyisd ki a munkafüzetet, old meg csendben a következő 3 oldalt", aztán ő közben dolgozatot javít.
(Voltam félévig óraadó 1 osztálynak heti 2x2 órában. Kb. az összes szabadidőmet elvitte a felkészülés az órákra. Gondolom, egy rutinos tanárnak, aki 5 osztályban tanítja ugyanazt, másképp megy, de nem hiszem, hogy sokkal kevesebbre jön ki 40 óránál a ráfordított idővel, ha lelkiismeretes.)
Arra persze számíthat a kormányzat, hogy a tanárok nem annyira csereszabatosak külföldön, mint pl. az orvosok, ápolók.Atari
A kémia meg fizika tanárok már így is kiöregednek, legfeljebb majd nem lesz angol/német tanár sem, mert ők a nyelvtudás miat inkább kimegy külföldre.vandeminek
láttam én már Bécsben matektanárt mosogatni 1300 euróért. 😊
Amíg a teljes munkaidős átlagbér 400! euró lesz (a minimál meg bruttó! 300) Magyarországon, addig mindenki aki él és mozog csereszabatos lesz külföldön, maximum majd "elhagyják" a pályát.
Lehet meséltem nektek már itt - de ha nem, akkor most itt fogom - hogy utolsó bécsi élményem egy fejvadásszal (osztrák volt az illető, originale, még csak nem is 56-ban átszökött, vagy burgenlandi) való beszélgetés volt, ő mesélte nekem, hogy;
ád1: nem érti, hogy lehet úgy élni egy országban, hogy becsületes munkával 400 eurót keresel (és 1000 euró a tandíj/semester)
ád2: özönlenek át a magyarok a határon dolgozni, lassan magyar szakértővé avanzsált, annyian mentek és a legnagyobb megdöbbenésére értelmiségiek is mentek mosogatni, takarítani, Zimmermädchen-nek.

tudom, hogy nincs nagy életút - időben - mögöttem és divat itt engem tartani a fórum kreténjének, de javaslom mindenkinek, akit ez a téma érdekel, hogy kezdjen el mindent - csak hobbiból - euróban is elszámolni. Spárteszkó katalógusból az árakat, a fizetését, az adókat, békávé bérletet, az utolsó kurvát. Majd menjen ki Bécsbe, Grazba, Lipcsébe, Berlinbe és ne múzeumot járjon, hanem menjen be egy ottani Aldiba, olvasson utána - mondjuk - a német adózásnak ( www.bmf-steuerrechner.de/), az ottani béreknek aztán hasonlítja össze, de Euróban. Szoktak belőle megdöbbentő dolgok kijönni. (lásd 10 dkg turistaszalámi esete Lipcsében és Békéscsabán, mind2 az Aldiban, ugyanaz a márka, kiszerelés, ízesítés)

az elvándorlás margójára.

criminal lawyer or criminal lawyer?