Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Bazzani
Graz-ban nem járt gyógykezelésen? Csak mert mindenki tudja, Orbánnál az jött, miután verte a feleségét.

Te most azt hiszed, hogy ha lenne bármilyen megalapozott infó arról, hogy egy Lázár kórházi kezelésig veri a feleségét, akkor a ballib sajtó nem ütné róla nonstop a tamtamot ezerrel? Egy mezítlábas fideszest is kicsináltak (teljesen jogosan) egy vak komondor miatt, a fidesz egyik legerősebb alakjáról terjengő, a valóságot akár csak látásból is ismerő ilyen pletykák már rég Kálmán Olga boncasztalán hevernének.atapapa
Na most ez azért érdekes, mert pl. a Meggyes Tamás ellen konkrétan az asszony besétált a rendőrségre látlelettel feljelentést tenni, az országos média még sem kapta fel valahogy. Pedig ő is képviselő, ma is. Jó, oké most már bukott mindent, de akkor is furcsa, hogy egy-két évig még "éldegélt".

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Bazzani
Graz-ban nem járt gyógykezelésen? Csak mert mindenki tudja, Orbánnál az jött, miután verte a feleségét.

Te most azt hiszed, hogy ha lenne bármilyen megalapozott infó arról, hogy egy Lázár kórházi kezelésig veri a feleségét, akkor a ballib sajtó nem ütni róla nonstop a tamtamot ezerrel? Egy mezítlábas fideszest is kicsináltak (teljesen jogosan) egy vak komondor miatt, a fidesz egyik legerősebb alakjáról terjengő, a valóságot akár csak látásból is ismerő ilyen pletykák már rég Kálmán Olga boncasztalán hevernének.atapapa
De az urban legendek nem így működnek.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Bazzani
Graz-ban nem járt gyógykezelésen? Csak mert mindenki tudja, Orbánnál az jött, miután verte a feleségét.

Te most azt hiszed, hogy ha lenne bármilyen megalapozott infó arról, hogy egy Lázár kórházi kezelésig veri a feleségét, akkor a ballib sajtó nem ütné róla nonstop a tamtamot ezerrel? Egy mezítlábas fideszest is kicsináltak (teljesen jogosan) egy vak komondor miatt, a fidesz egyik legerősebb alakjáról terjengő, a valóságot akár csak látásból is ismerő ilyen pletykák már rég Kálmán Olga boncasztalán hevernének.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 374 — Cowboys fan
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Polgármesterként cégeket tett tönkre azzal, hogy nem fizette ki az elvégzett munkákat.
Tönkretette a vásárhelyi sportéletet.
Á de órákig tudnám sorolni.
Rettegnek tőle az emberek itt a városban.Bazzani
magyarul egy szaralak.Amadeus91
kész. ne is gyere haza, mert beperel. meg az oldalt is.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért kellene bármire hivatkoznia?
Ha követelted a pénzed akkor szóltak, hogy ne nagyon ugrálj mert nem lesz maradásod a városban.
Egyik barátomék klímákat szereltek a városnak. Több millával tartozott nekik a város majd egy éve. Ők pár hetet késtek a helyi adó befizetésével, egyből felkerültek a fekete listára a netre meg jött a felszólító levél. A város tartozásából nem voltak hajlandóak levonni a vállalkozás tartozását...

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Polgármesterként cégeket tett tönkre azzal, hogy nem fizette ki az elvégzett munkákat.
Tönkretette a vásárhelyi sportéletet.
Á de órákig tudnám sorolni.
Rettegnek tőle az emberek itt a városban.Bazzani
magyarul egy szaralak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Polgármesterként cégeket tett tönkre azzal, hogy nem fizette ki az elvégzett munkákat.
Tönkretette a vásárhelyi sportéletet.
Á de órákig tudnám sorolni.
Rettegnek tőle az emberek itt a városban.Bazzani
Ilyenkor mire hivatkozott?berger90
Hogy mit keres Oszkó Péter a WizzAir-ben....
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Polgármesterként cégeket tett tönkre azzal, hogy nem fizette ki az elvégzett munkákat.
Tönkretette a vásárhelyi sportéletet.
Á de órákig tudnám sorolni.
Rettegnek tőle az emberek itt a városban.Bazzani
Ilyenkor mire hivatkozott?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A magánéletben rendes ember dologra elég jó válasz az ,hogy a feleségét sokszor ápolták a kórházban mert jónéhányszor "elesett".
Polgármesterként cégeket tett tönkre azzal, hogy nem fizette ki az elvégzett munkákat.
Tönkretette a vásárhelyi sportéletet.
Á de órákig tudnám sorolni.
Rettegnek tőle az emberek itt a városban.

több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Nem is te vagy a célközönsége. Lázár a "vállalkozó barát", Lázár a "rendrakó", Lázár a "aki szembeszállt az uzsorával", és hamarosan (2014) jön: Lázár a "mérsékelt, de harcos", Lázár a "középre nyitó", Lázár a "kompromisszum kereső". Soha nem fog nyilatkozni a következő egy-két évben cigánykérdésben, kerüli fogja szerintem a külpolitika román/szlovák stb. részét, és majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ő fogja bejelenti a családi jogszabályokat sem 😊
Gyurma Pappa
Ja hát engem teljesen felesleges lenne megpróbálnia is meggyőzni bármiről, nem látok túl nagy differenciát köztük vagy mondjuk az MSZP között. Engem ő ugyanazért irritál különösen, mint amiért a Gyurcsány is, nem elég amit tesz/tesznek, akkor még emellé párosul ez a mérhetetlen cinikus stílus is.Dub
Szóval bizonyos szinten egyenlőségjelet húztál Lázár és egy korábbi miniszterelnök között, és ezzel érvelsz amellett, hogy semmi esélye a miniszterelnökségre?Rajna
Nem azt mondtam, hogy semmi esélye, csak hogy megnyilvánulásai alapján szerintem ép elméjű ember nem szavazna rá. De az ország többsége ezek szerint nem ilyenekből áll, ha ilyenekből állna, akkor a Fidesznek és az MSZP-nek is már rég az SZDSZ és az MDF népszerűségi szintjén kellene állnia. Ha a kisebbségek sajnáltatása helyett mondjuk a zöld vonalat erőltetné jobban az LMP, rájuk is ezerszer inkább tenném a voksom, mint ezekre.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ezt megkoregrafálták, vagy nem koreografálták meg?
Lefogyott, kiszőrösödött, megőszült.Határozottan férfias jelenség lett.
Nem humorizálok!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Nem is te vagy a célközönsége. Lázár a "vállalkozó barát", Lázár a "rendrakó", Lázár a "aki szembeszállt az uzsorával", és hamarosan (2014) jön: Lázár a "mérsékelt, de harcos", Lázár a "középre nyitó", Lázár a "kompromisszum kereső". Soha nem fog nyilatkozni a következő egy-két évben cigánykérdésben, kerüli fogja szerintem a külpolitika román/szlovák stb. részét, és majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ő fogja bejelenti a családi jogszabályokat sem 😊
Gyurma Pappa
Ja hát engem teljesen felesleges lenne megpróbálnia is meggyőzni bármiről, nem látok túl nagy differenciát köztük vagy mondjuk az MSZP között. Engem ő ugyanazért irritál különösen, mint amiért a Gyurcsány is, nem elég amit tesz/tesznek, akkor még emellé párosul ez a mérhetetlen cinikus stílus is.Dub
Szóval bizonyos szinten egyenlőségjelet húztál Lázár és egy korábbi miniszterelnök között, és ezzel érvelsz amellett, hogy semmi esélye a miniszterelnökségre?

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
...Gyurma Pappa
Azért ennél kicsit több van a rovásán, pl lézer, trafik stb, de ez lehet, hogy később már lecseng, nem lesz terítéken. Ami vele kapcsolatban érdekes, hogy pont azt a fiatal, törtető politikust személyesíti meg, amitől én viszolygok. Olyan körzet pottyant az ölébe, ami enyhén szólva is ősfideszes (jobbos). (Rapcsák Andrást 1998-ban egyedüliként első körben beválasztották az OGY-be, a többi 175 körzetben második kör volt). Személyesen én sem ismerem, lehet, hogy magánéletében jó srác, de a politikai szereplése, megnyilvánulásai nem szimpik. Ettől függetlenül könnyen lehet, hogy ő lenne a befutó, ha úgy alakulna a helyzet a Fideszben. Az biztos, hogy már most, 38 évesen nagy hatalom összpontosul a kezében. Arra is kíváncsi leszek, mi lesz most és 2014-től az NFÜ-vel, illetve az Eu-s pénzekkel kapcsolatban.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Nem is te vagy a célközönsége. Lázár a "vállalkozó barát", Lázár a "rendrakó", Lázár a "aki szembeszállt az uzsorával", és hamarosan (2014) jön: Lázár a "mérsékelt, de harcos", Lázár a "középre nyitó", Lázár a "kompromisszum kereső". Soha nem fog nyilatkozni a következő egy-két évben cigánykérdésben, kerüli fogja szerintem a külpolitika román/szlovák stb. részét, és majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ő fogja bejelenti a családi jogszabályokat sem 😊
Gyurma Pappa
Ja hát engem teljesen felesleges lenne megpróbálnia is meggyőzni bármiről, nem látok túl nagy differenciát köztük vagy mondjuk az MSZP között. Engem ő ugyanazért irritál különösen, mint amiért a Gyurcsány is, nem elég amit tesz/tesznek, akkor még emellé párosul ez a mérhetetlen cinikus stílus is.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.bild.de/politik/inland/bundestagswahl/das-sind-die-neuesten-umfrage-trends-31811712.bild.html

német választási témában. Népszerűségmérő, legfrissebb hírek, szavazás, minden.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
 index.hu/gazdasag/ingatlan/2013/08/13/ugrott_2_4_milliard_forintnyi_eu-s_penz/

na most győztünk és ez a halálra sebzett vad utolsó rúgása, vagy mégsem győztünk?Amadeus91
ez komoly összegnek tűnik, de a több ezer milliárd Ft-os támogatáshoz képest aprópénz....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 index.hu/gazdasag/ingatlan/2013/08/13/ugrott_2_4_milliard_forintnyi_eu-s_penz/

na most győztünk és ez a halálra sebzett vad utolsó rúgása, vagy mégsem győztünk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
1. Rogán
2. Kósa
3. LázárSobri Jóska
Nagyon bírom a Tónit, de a 2002-es kampányfiaskó után 0 az esélye, hogy ő valaha miniszterelnök jelölt legyen. Egy országosan fontos pozícióból került vissza "csak" polgármesterré, a mostani frakcióvezetői szerepköre közel sincs a Lázáréhoz. Igaz, imádja őt a bulvár, a Cilit szintén, de a saját kutyájukat nem tudták rendesen megnevelni. Rogán inkább végrehajtó, bár tény, hogy neki legalább van stílusa.

Kósa esélye még nagyobb 0. Soha nem hagyná ott a saját "országát". Kurva jól megél ő ebből, nem fogja feladni. Politikai szempontból pedig azt se hagyjuk ki, hogy kb. az összes megyei jogú város szavazó polgárait elveszítené a Fidesz, hiszen "mit kapott Debrecen, mi lenne, ha ő lenne a miniszterelnök".

Lázár bizonyította a frakció élén, hogy képes végrehajtani, de vezetni is akár. Jelenleg vannak vele imázs gondok (egyébként a "mindenki annyit ér, amennyit elért" mondatát kiragadták, azt ő egy helyi MSZP-snek szánta sértésnek, nem általánosságban mondta, persze nem védeni akarom, de tény), de ezeken könnyen javíthat: egy sikeres pályázati rendszer, sok sikeres pályázati kiírás, máris előre viheti a középrétegben, a szavazó réteg alját pedig segít majd megnyerni neki a rezsidémon, meg az uzsora kamatra adott devizahitel. Simán, 2018-nak neki lehet majd futni vele.

Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Nem is te vagy a célközönsége. Lázár a "vállalkozó barát", Lázár a "rendrakó", Lázár a "aki szembeszállt az uzsorával", és hamarosan (2014) jön: Lázár a "mérsékelt, de harcos", Lázár a "középre nyitó", Lázár a "kompromisszum kereső". Soha nem fog nyilatkozni a következő egy-két évben cigánykérdésben, kerüli fogja szerintem a külpolitika román/szlovák stb. részét, és majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ő fogja bejelenti a családi jogszabályokat sem 😊
Navra. Ebben az egy esetben nem tépnék egymást darabokra. Persze az értelmiségi miniszterelnök mögé nem árt majd háttértámogatóként a Fidesz legalulértékeltebb erős embere, a párt nyugat-magyarországi feje, Molnár Ágnes.Dzsokijuing
Lázár élre törése előtt egyetértettem volna veled, de jelenleg Navrának nincs se igazi hátországa, se igazán imázsa. Ő "szakértő". Molnár Ágnes meg nem hiszem, hogy valaha vesztes oldalra állna, így szerintem ha odaáll, ott már el van dőlve. De őt nem igazán ismerem, csak hírből. (Most pl. onnan, hogy végül is ő mondta ki a "halálos" ítéletet Meggyes Tamásra.)

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 966 — Saturday Night Lights
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Kiindulhatsz magadbl és a környezetedből, de a jelenlegi jelek alapján ha ma meghalna OV vagy ilyesmi, a 2014-es választások megnyerésére én egy hajszállal Lázárt látnám legesélyesebbnek. Előbb mint Bajnait vagy Mesterházyt vagy Vonát vagy bárki mást a Fideszből, mondjuk nem nagy előnnyel.Rajna
Ha a "ki lenne Orbán utódja a trónon ha ma meghalna" nevű játékot játszuk, az én befutóm:
1. Rogán
2. Kósa
3. LázárSobri Jóska
A szétesőben lévő Kósa? Százalékos Lajosunk? Nem tudom, én nem hiszem.

Pokorni egy mérsékeltebb politikával?Amadeus91
Navra. Ebben az egy esetben nem tépnék egymást darabokra. Persze az értelmiségi miniszterelnök mögé nem árt majd háttértámogatóként a Fidesz legalulértékeltebb erős embere, a párt nyugat-magyarországi feje, Molnár Ágnes.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Kiindulhatsz magadbl és a környezetedből, de a jelenlegi jelek alapján ha ma meghalna OV vagy ilyesmi, a 2014-es választások megnyerésére én egy hajszállal Lázárt látnám legesélyesebbnek. Előbb mint Bajnait vagy Mesterházyt vagy Vonát vagy bárki mást a Fideszből, mondjuk nem nagy előnnyel.Rajna
Ha a "ki lenne Orbán utódja a trónon ha ma meghalna" nevű játékot játszuk, az én befutóm:
1. Rogán
2. Kósa
3. LázárSobri Jóska
A szétesőben lévő Kósa? Százalékos Lajosunk? Nem tudom, én nem hiszem.

Pokorni egy mérsékeltebb politikával?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Kiindulhatsz magadbl és a környezetedből, de a jelenlegi jelek alapján ha ma meghalna OV vagy ilyesmi, a 2014-es választások megnyerésére én egy hajszállal Lázárt látnám legesélyesebbnek. Előbb mint Bajnait vagy Mesterházyt vagy Vonát vagy bárki mást a Fideszből, mondjuk nem nagy előnnyel.Rajna
Lázár valóban alkalmas a bizonytalanok megszólítására - Monacóban. Legalábbis az "amennyid van, annyit is érsz" alapján.]Dzsokijuing
Jelenleg nem a bizonytalanok nagy tömegét kell megszólítani a győzelemhez, legalábbis nem úgy tűnik. Node mindegy is, hipotetikus az egész.

A mentelmi jogáról pedig tippem szerint nem mond le. De azért vicces, hogy pont ő vagdalkozik ilyen jelzőkkel, miközben kommentelőekt perel, mert élesen kritizálták.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 966 — Saturday Night Lights
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Kiindulhatsz magadbl és a környezetedből, de a jelenlegi jelek alapján ha ma meghalna OV vagy ilyesmi, a 2014-es választások megnyerésére én egy hajszállal Lázárt látnám legesélyesebbnek. Előbb mint Bajnait vagy Mesterházyt vagy Vonát vagy bárki mást a Fideszből, mondjuk nem nagy előnnyel.Rajna
Lázár valóban alkalmas a bizonytalanok megszólítására - Monacóban. Legalábbis az "amennyid van, annyit is érsz" alapján.

De először kiváncsi leszek, hogy hajlandó lesz-e lemondani a mentelmi jogáról, hogy megvívjon vele:


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ugye az újságírásnak, a hírújságírásnak az az alapja, hogy az adott hír a következő kérdésekre adjon választ minimálisan:
Ki? Mit? Hol? Mikor? Hogyan? Esetleg miért?
Ebből a cikkből tulajdonképpen csak ezek nem derülnek ki:



Valamint ugye felmerül még pár olyan kérdés, hogy:
- Áprilisban?! (Augusztus van)
- Mi történt azóta?
- Letartóztatás? Börtönruha? Ujjlenyomatvétel? Ügyvéd? Egy 10 éves kislánynál, hóóóógyne.
- Az USA-ban egy 10 éves gyerek bármiért is büntethető lenne? Kötve hiszem.
- Mit csinált, amit nemi erőszaknak minősítenek?
- 1 forrásra hivatkoznak, nem legalább kettőre?!
- Új Fekete Párduc Párt? Mi a faszom?!?! Mitől releváns a vezetőjük nyilatkozata??
- Az anya nyilatkozata meg nem csak frappáns, és átgondolt, de egyben tartalmas is.

És ez egy cikk az Indexen, 2013-ban.
Jelentkezzen aki ennek elolvasása után bármivel is többet tud az "esetről" mint elötte...Sobri Jóska
Gondolom valamelyik libertárius híroldalt böngészte a szerkesztő és ezt elég bulvárosnak érezte ahhoz, hogy magyarokat is szórakoztasson vele. Ők szoktak ezzel a marginális fekete párduc baromsággal úgy foglalkozni, mintha az egész fekete közösséget képviselné (lásd a vérdíj a Zimmerman-esetben), ők fókuszálnak különösen a déli (pl. texasi) hírekre és ez keresi a botrányokat, amiket az "átlagamerikai" teljesen abnormálisnak vél és alátámasztja a konteóképzeteit. Szóval tökre passzol az egész, csak ugye kicsit késve olvasták ezt a "hírt"/hoaxot.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Ugye az újságírásnak, a hírújságírásnak az az alapja, hogy az adott hír a következő kérdésekre adjon választ minimálisan:
Ki? Mit? Hol? Mikor? Hogyan? Esetleg miért?
Ebből a cikkből tulajdonképpen csak ezek nem derülnek ki:



Valamint ugye felmerül még pár olyan kérdés, hogy:
- Áprilisban?! (Augusztus van)
- Mi történt azóta?
- Letartóztatás? Börtönruha? Ujjlenyomatvétel? Ügyvéd? Egy 10 éves kislánynál, hóóóógyne.
- Az USA-ban egy 10 éves gyerek bármiért is büntethető lenne? Kötve hiszem.
- Mit csinált, amit nemi erőszaknak minősítenek?
- 1 forrásra hivatkoznak, nem legalább kettőre?!
- Új Fekete Párduc Párt? Mi a faszom?!?! Mitől releváns a vezetőjük nyilatkozata??
- Az anya nyilatkozata meg nem csak frappáns, és átgondolt, de egyben tartalmas is.

És ez egy cikk az Indexen, 2013-ban.
Jelentkezzen aki ennek elolvasása után bármivel is többet tud az "esetről" mint elötte...

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 694 — Bears & Illinois fan
Szerintem Lázár inkább Kövér utóda lehetne hatékonyan. Ugyanaz az elegancia, ugyanaz a stílus.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png