Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 091 — #NoStress
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Kiindulhatsz magadbl és a környezetedből, de a jelenlegi jelek alapján ha ma meghalna OV vagy ilyesmi, a 2014-es választások megnyerésére én egy hajszállal Lázárt látnám legesélyesebbnek. Előbb mint Bajnait vagy Mesterházyt vagy Vonát vagy bárki mást a Fideszből, mondjuk nem nagy előnnyel.Rajna
Ha a "ki lenne Orbán utódja a trónon ha ma meghalna" nevű játékot játszuk, az én befutóm:
1. Rogán
2. Kósa
3. Lázár

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
Kiindulhatsz magadbl és a környezetedből, de a jelenlegi jelek alapján ha ma meghalna OV vagy ilyesmi, a 2014-es választások megnyerésére én egy hajszállal Lázárt látnám legesélyesebbnek. Előbb mint Bajnait vagy Mesterházyt vagy Vonát vagy bárki mást a Fideszből, mondjuk nem nagy előnnyel.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 index.hu/belfold/2013/08/13/titkos_hatterhatalom_iranyitja_magyarorszagot/

i don't want to live on this planet anymoreberger90
Főleg akkor; ha veszed az adást arról, hogy a cikk azt sugalmazza: ha összefüggést vélnél felfedezni bizonyos gazdasági szereplők tevékenysége és a mindenkori aktuális kormányok gazdaságpolitikája között, akkor egy ateista, tudatlan, jobbik szavazó pribék vagy. Gondolom; ebből már gyúrható tovább a fasiszta, antiszemita, terrorista... stb. Ja... hogy ez az index 😀 ? Akkor már meg sem kérdezem, hogy "egyébként; ennek mi a p.csa a hírértéke"?

Higgy! Vagy higgy az ellenkezőjében. A lényeg, hogy higgy! 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
figyelj, erre a Kocsis Máté nevű... hmmm... scumbagre is van, aki be van indulva, és mindegy egyes faszbúk poszt után odaírja, hogy "a jóisten tartson meg egésségbenbékességben Mátékám, azörökvilágosság vezessen csodálatos utadon" vagy valami hasonló.
a kerítés, az nagyon alacsonyan volt, meg ugye a Lipótmezőt is bezárták, és még csak most is csak részegységként indult újra.slowmotion
igen, Kuncze is ezt mondta valamelyik nap, hogy ha volt bűne az SZDSZ-nek, akkor az az Opni bezárása volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 374 — Cowboys fan
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.Dub
figyelj, erre a Kocsis Máté nevű... hmmm... scumbagre is van, aki be van indulva, és mindegy egyes faszbúk poszt után odaírja, hogy "a jóisten tartson meg egésségbenbékességben Mátékám, azörökvilágosság vezessen csodálatos utadon" vagy valami hasonló.
a kerítés, az nagyon alacsonyan volt, meg ugye a Lipótmezőt is bezárták, és még csak most is csak részegységként indult újra.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Némettomi lehet a Médiahatóság, vagy minek nevezik mostanában első embere!
Majka mehet pizzát sütni.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én azt veszem észre, hogy ez a hódmezővásárhelyi fiatalember kezd nagyon önállóskodni.Vajon pofánveri valaki, vagy pofánveri valaki?
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
 index.hu/belfold/2013/08/13/titkos_hatterhatalom_iranyitja_magyarorszagot/

i don't want to live on this planet anymore

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
 fn.hir24.hu/itthon/2013/08/13/csanyi-feljelenti-es-beperli-lazart/

Vajon tényleg megteszi?Vagy kap egy telefont, hogy NE?laccoo74
éppen fordítva: lázárnak fognak szólni, hogy kicsit fogja már be a pofáját, ha már lopni akar, mert ha Csányinak beszól akkor egyszerűen nem lesz mit. Vagy csak simán beszántja HMvásárhelyet, ahogy egy fórumtársunk igen frappánsan megfogalmazta nemrég...berger90
Mi az hogy beperli? Más, hatékonyabb módot nem tud a visszavágásra?? Papírkutya-e? "Hát mi folyik Gyöngyösön?!"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
 fn.hir24.hu/itthon/2013/08/13/csanyi-feljelenti-es-beperli-lazart/

Vajon tényleg megteszi?Vagy kap egy telefont, hogy NE?laccoo74
éppen fordítva: lázárnak fognak szólni, hogy kicsit fogja már be a pofáját, ha már lopni akar, mert ha Csányinak beszól akkor egyszerűen nem lesz mit. Vagy csak simán beszántja HMvásárhelyet, ahogy egy fórumtársunk igen frappánsan megfogalmazta nemrég...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 fn.hir24.hu/itthon/2013/08/13/csanyi-feljelenti-es-beperli-lazart/

Vajon tényleg megteszi?Vagy kap egy telefont, hogy NE?laccoo74
Azért Csányi annál nagyobb kutya. Nem is értettem Lázárt igazán, mi is a célja...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 fn.hir24.hu/itthon/2013/08/13/csanyi-feljelenti-es-beperli-lazart/

Vajon tényleg megteszi?Vagy kap egy telefont, hogy NE?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Lázár? Van olyan épelméjű ember az országban, akinek ez a pökhendi tahó szimpatikus lenne és rá szavazna? Nálam legalábbis simán top 5-be van a "melyik politikust rúgnád fejbe kérdezés nélkül" listán, pedig igazán erős a felhozatal.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
ez lehet már a Viktor utáni Fideszben az első hatalmi harc?
(mert ezek alapján Lázár nem tűnik hülye gyereknek)Amadeus91
Nincs igazi harc még. Hogy futball hasonlattal éljek: field position battle megy még, igazából azt sem tudják, hogy kik állnak egymással szemben, mert Orbán nem engedi az önálló véleményeket kibontakozni. 2014-ben, ha nem lesz kétharmad, akkor fontosabb lesz a kompromisszum keresés, akkor igazán Orbán harcos politikája nem lesz ennyire működő képes. Ott már látszani fognak a törésvonalak.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 444.hu/2013/08/13/lazar-berugta-a-kincstar-ajtajat/

Ezt érdemes elolvasni, tudom, 444, de nagyon jól összeszedett cikk megint. Kiemelnék egy fontos részt:

"Van, aki szerint Lázár egyébként is szereti, ha nem kizárólagos a kedvezményezettek köre különböző ügyekben. „Ő tudja, hogy nem lesz örökké kétharmad, és lesz, amikor kompromisszumokat kell kötni, akár a túloldallal is. Erre is készül, hogy addigra megjegyezzék, hogy vele lehet tárgyalni” – vélekedett egy fideszes pletykákat jól ismerő ember."
Mondtam már ezt én is, ugyebár.Gyurma Pappa
ez lehet már a Viktor utáni Fideszben az első hatalmi harc?
(mert ezek alapján Lázár nem tűnik hülye gyereknek)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
 444.hu/2013/08/13/lazar-berugta-a-kincstar-ajtajat/

Ezt érdemes elolvasni, tudom, 444, de nagyon jól összeszedett cikk megint. Kiemelnék egy fontos részt:

"Van, aki szerint Lázár egyébként is szereti, ha nem kizárólagos a kedvezményezettek köre különböző ügyekben. „Ő tudja, hogy nem lesz örökké kétharmad, és lesz, amikor kompromisszumokat kell kötni, akár a túloldallal is. Erre is készül, hogy addigra megjegyezzék, hogy vele lehet tárgyalni” – vélekedett egy fideszes pletykákat jól ismerő ember."
Mondtam már ezt én is, ugyebár.

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy amikor aludtunk, a románok ellopták a lovainkat.Atari
Meg az egész Hunyadi családot is einstandolták tokkal-vonóval hollóval, Jánossal, Lászlóval, Mátyással ahogy volt.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 most.444.hu/2013/08/12/az-uszok-kapjak-a-legtobb-a-penzt/

Na ez mondjuk így rendben is van.Már csak azt kéne, hogy a foci egészen pontosan nulla forintot kapjon, de legalábbis kikerüljön az elit ötből.berger90
Hát ha a soccert tovább rombolnák, az az egész sportunknak rosszat tenne, meg egyébként sem ez a realitás.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
 most.444.hu/2013/08/12/az-uszok-kapjak-a-legtobb-a-penzt/

Na ez mondjuk így rendben is van.Már csak azt kéne, hogy a foci egészen pontosan nulla forintot kapjon, de legalábbis kikerüljön az elit ötből.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy amikor aludtunk, a románok ellopták a lovainkat.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 966 — Saturday Night Lights
Azért a nap híre mégis csak az volt, hogy Lézer Janó szétverte az NFÜ-t.Dzsokijuing
Nem verte szét: megreformálta. Most már egyenesen neki kell vinni a táskát.Gyurma Pappa
A laza oldalba bökés Csányinak már csak a hab volt a tortán.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
Azért a nap híre mégis csak az volt, hogy Lézer Janó szétverte az NFÜ-t.Dzsokijuing
Nem verte szét: megreformálta. Most már egyenesen neki kell vinni a táskát.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 906
Az igazi kőkemény, magyar punkzene a Cpg volt régen.
Na nekik börtöntől kezdve betiltásig minden kijutott.A hatalom akkor megpróbálta őket skinhead=fasiszta zenekarnak beállítani.
Még a nevüket is elferdítették: Cigány Püfölő Gárda.
Miközben ők így használták: Come on Punks Group.
Azért az nem mindegy!laccoo74
Én először Cigány Pusztító Galeriként hallottam róluk, még gyerekként...... 😊csi77
Nekem a hetedikes etika tankönyvemben is benne volt, hogy Cigány Pusztító Gépezet, és akkor már 2004-et írtunk! Féljél, birka, a csúnya szkinhedektől, röhej.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 966 — Saturday Night Lights
Azért a nap híre mégis csak az volt, hogy Lézer Janó szétverte az NFÜ-t.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A mindenkori punk balos. Ez ki lehet jelenteni. A PiCsa nagyon balos. Az, hogy sok punk ellenzéki állandóan, az azért van, meg a legtöbb piacképes baloldali párt nem anarchista, így azért elég könnyen tűnnek mindig ellenzékinek, de ez azért nem ennyire egyszerű.Gyurma Pappa
Oké, értem! Azt nem kétlem, hogy a punkok balosak (ezért ellentmondás pl. a punkok módjára tobzódó szélsőjobbosok léte 😀 ). De attól, hogy valami nem politikai indittatású, az lehet még kritikai hangvételű egyéb szociális problémákkal kapcsolatban (környezetvédelem, társadalmi egyenlőtlenségek... stb.).
Igaz, nem csak a hype miatt történhet ilyen!