Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
 www.origo.hu/nagyvilag/20130629-az-usa-lehallgatja-az-eu-brusszeli-kozpontjat-is.html

Az utolsó mondat a lényege az egész történetnek. Az emberi jogok, és a demokratikus rend uniós élharcosai eléggé kussolnak most.

Ha jól tudom a franciák hivatalosan is magyarázatot kértek, rajtuk kívül mindenki lapít.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
"Patikamutyi a láthatáron

A Fidesz-klientúra mohósága nem ismer határokat. A föld- és a trafikmutyi után, mintegy felkészülésként az alkoholmutyira, a Fidesz belevágott a patikamutyiba. Egy tavalyi törvény értelmében a gyógyszertárak tulajdonjogának előbb 25, később 50%-a ott dolgozó gyógyszerész kezébe kell, hogy kerüljön. A minapi módosítás szerint, ha a gyógyszerészek nem tudják vagy akarják megvásárolni az előírt tulajdonrészt, megvásárolja helyettük az állam, majd három éven belül pályázaton értékesíti."Amadeus91
Ez gyógyszerész ismerősöm szerint a patikáknak jót tesz, mert a nyereséges gyógyszertárakban megoldják az átstrukturálást, csak kis papírozás az egész, a veszteségesek pedig állami pénzből fenn tudnak maradni, kisebb az esély a bezárásra. Csak az egészségügy hiperveszteséges volta tovább erősödik.

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
"Patikamutyi a láthatáron

A Fidesz-klientúra mohósága nem ismer határokat. A föld- és a trafikmutyi után, mintegy felkészülésként az alkoholmutyira, a Fidesz belevágott a patikamutyiba. Egy tavalyi törvény értelmében a gyógyszertárak tulajdonjogának előbb 25, később 50%-a ott dolgozó gyógyszerész kezébe kell, hogy kerüljön. A minapi módosítás szerint, ha a gyógyszerészek nem tudják vagy akarják megvásárolni az előírt tulajdonrészt, megvásárolja helyettük az állam, majd három éven belül pályázaton értékesíti."Amadeus91
Attól, hogy valamilyen ötlettel az aktuális kormány áll elő, még nem mutyi.
Én speciel támogatom mind a Nemzeti Dohányboltok, mind az alkohol, de egy esetleges szerencsejáték, patika, élelmiszer, taxi, stb. koncessziórendszer kialakítását, átláthatóságát, szervezettségét.
A rendszerek kialakítását.
Az, hogy ezen rendszerek kialakítása során ismerősök kerülnek helyzetbe, még nem jelenti azt, hogy maga a létrejövő rendszer rossz.
Például az autópályaépítés, vagy épületek felújítása önmagában jó.
Attól függetlenül ha ezen ismerősök nyerészkednek, ráadásul indokolatlan mértékben, még jó dolog az autópálya vagy a felújított középület.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
"Patikamutyi a láthatáron

A Fidesz-klientúra mohósága nem ismer határokat. A föld- és a trafikmutyi után, mintegy felkészülésként az alkoholmutyira, a Fidesz belevágott a patikamutyiba. Egy tavalyi törvény értelmében a gyógyszertárak tulajdonjogának előbb 25, később 50%-a ott dolgozó gyógyszerész kezébe kell, hogy kerüljön. A minapi módosítás szerint, ha a gyógyszerészek nem tudják vagy akarják megvásárolni az előírt tulajdonrészt, megvásárolja helyettük az állam, majd három éven belül pályázaton értékesíti."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
film, de mégis inkább ide linkelem, mert szerintem ezt a topicot olvasók fogékonyabbak lesznek rá



a Pinochet elleni 1988-as kampányról szól, kell gyomor a megtekintéséhez, de erősen ajánlom mindenkinek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Viktor az EU-csúcsról, ahol ugye mind a 26 tagállam ott volt:
"körülnéztem az asztalnál, hogy van e olyan ország, ahol ennyire jó a reálgazdaság, de ilyet nem láttam"

Bazmeg, azért ehhez mennyire vastag pofabőr kell?somoskovig
A szavazók negyedének szól ez. Azok meg benyelnek bármit.zinedine5
Én is benyelem.
Ülök itt a gépnél, körülnézek, és nem látok olyan felhasználót, aki olyan frappánsakat tudna írni, és úgy tudna olvasni, ahogy én.
És ki cáfolhatja ezt meg?
Senki.
Akkor miért ne mondjam?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
 index.hu/belfold/2013/06/28/haromezer_forint_allami_tamogatast_kapott_kubekhaza/

3480 forintot kapott az államtól Kübekháza

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 399 — Ajmo Vatreni
Viktor az EU-csúcsról, ahol ugye mind a 26 tagállam ott volt:
"körülnéztem az asztalnál, hogy van e olyan ország, ahol ennyire jó a reálgazdaság, de ilyet nem láttam"

Bazmeg, azért ehhez mennyire vastag pofabőr kell?somoskovig
A szavazók negyedének szól ez. Azok meg benyelnek bármit.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
Viktor az EU-csúcsról, ahol ugye mind a 26 tagállam ott volt:
"körülnéztem az asztalnál, hogy van e olyan ország, ahol ennyire jó a reálgazdaság, de ilyet nem láttam"

Bazmeg, azért ehhez mennyire vastag pofabőr kell?somoskovig
humorrovat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Viktor az EU-csúcsról, ahol ugye mind a 26 tagállam ott volt:
"körülnéztem az asztalnál, hogy van e olyan ország, ahol ennyire jó a reálgazdaság, de ilyet nem láttam"

Bazmeg, azért ehhez mennyire vastag pofabőr kell?

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
ne bántsátok Pétert, mély keresztényi beletörődéssel, orcáján patakzó könnyekkel fogadta el a nyugdíját is a fizetése mellé.slowmotion
Finom ezt ízlelgetni: "ránk nem vonatkozik a törvény..." ebben legalább tökéletesen igaza van.


több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 399 — Ajmo Vatreni
Hadházy a "zsarolásról":

"Döntésének másik oka, hogy megjelent róla az egyik hírportálon – egy szavaival élve – tényszerű, bár nem fair írás, egy magánjogi kérdést illetően, és alig fél óra elteltével a köztelevízió azonnal jelentkezett, hogy foglalkozna az üggyel. Az önkormányzati képviselő nehezményezi, hogy ugyanezt a figyelmet nem tapasztalta a közszolgálati médiától, amikor a trafikpályázatok elbírálásának ügyével állt ki a nyilvánosság elé. "

 www.teol.hu/tolna/kozelet/kilep-a-partbol-es-a-frakciobol-a-kepviselo-504341#p2Jan
Bírom, ahogy meglepődnek! Eddig mi faszban éltek, gumibelsőben?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 363 — Cowboys fan
"Most ez van, ránk nem vonatkozik a törvény. Nem tudok olyan képviselőről, aki lemondott volna a nyugdíjáról"

 propeller.hu/itthon/2731395-harrach-peter-arrol-hogy-rajuk

Amadeus91
ne bántsátok Pétert, mély keresztényi beletörődéssel, orcáján patakzó könnyekkel fogadta el a nyugdíját is a fizetése mellé.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
"Most ez van, ránk nem vonatkozik a törvény. Nem tudok olyan képviselőről, aki lemondott volna a nyugdíjáról"

 propeller.hu/itthon/2731395-harrach-peter-arrol-hogy-rajuk


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Hadházy a "zsarolásról":

"Döntésének másik oka, hogy megjelent róla az egyik hírportálon – egy szavaival élve – tényszerű, bár nem fair írás, egy magánjogi kérdést illetően, és alig fél óra elteltével a köztelevízió azonnal jelentkezett, hogy foglalkozna az üggyel. Az önkormányzati képviselő nehezményezi, hogy ugyanezt a figyelmet nem tapasztalta a közszolgálati médiától, amikor a trafikpályázatok elbírálásának ügyével állt ki a nyilvánosság elé. "

 www.teol.hu/tolna/kozelet/kilep-a-partbol-es-a-frakciobol-a-kepviselo-504341#p2
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/kulfold/2013/06/27/meghalt-nelson-mandela/laccoo74
A nagy hírügynökségek eddig nem erősítették meg.Amador
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
 www.hir24.hu/kulfold/2013/06/27/meghalt-nelson-mandela/laccoo74
A nagy hírügynökségek eddig nem erősítették meg.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 363 — Cowboys fan
 www.hir24.hu/kulfold/2013/06/27/meghalt-nelson-mandela/laccoo74
szeretnék én is 94 évig élni. bár inkább nem, mert 29 évig tutira nem húznám ki az állami nyugdíjból, ami amúgy nem is lesz.

neki nem feltétlenül szép, de hosszú élete volt, és sokmillió ember bálványozta. azt hiszem, számára mindenképpen megérte a sok korábbi szenvedés. nyugodjék.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/kulfold/2013/06/27/meghalt-nelson-mandela/
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169


Nem vicc: 3. oldal közepe, (3), aláhúzott rész.
 www.parlament.hu/irom39/11563/11563-0013.pdfGyurma Pappa
Micsoda szerencse, hogy ezt így istenigazából még áthárítani se lehet. Az utólag, tetszőlegesen kivetett adók biztosan növelik a külföldiek beruházási kedvét. Na nem mintha a hazai oligarchák mellett szükség volna rájuk.


több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/06/26/zsarolt-a-szekszardi-fideszes-kepviselo/ laccoo74
"A trafikbotrányt kirobbantó Hadházy Ákos,,,,,,,,,"
na ez villant be,
mindenki függ valamitől...... haéneccerkinyitomaszámat........sutianap
Ja, megsértette a "családot", jött a lófej az ágyba. Ha nem tanul belőle, bebetonozzák egy ház alapjába. Politikailag, persze... de aztán lehet hogy tényleg?Jan
majd lesz az gyakorlatban is, csak járjon a szája.Amadeus91
Az ilyen esetek kapcsán mindíg felötlik bennem, hogy egyébként normális, rendezett körülmények közt élő, szakmájukban eredményes emberek mi a ferde f.aszért folynak bele a politikába, mikor mindenki tudja, hogy az egy trágyadomb?


Sikeres állatorvosnak lenni nem jobb, mint politikai hullajelöltnek?Jan
most, hogy a 2/3-s állampártunk 25 évre berendezkedett, s vele együtt mi is a jólétre, igen csábító, hogy a köz szolgálatára állatorvosi teendői mellett elvállaljon ezt-azt. Persze nem ingyen, hiszen Krisztus koporsója sem volt kostenlos őrizve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/06/26/zsarolt-a-szekszardi-fideszes-kepviselo/ laccoo74
"A trafikbotrányt kirobbantó Hadházy Ákos,,,,,,,,,"
na ez villant be,
mindenki függ valamitől...... haéneccerkinyitomaszámat........sutianap
Ja, megsértette a "családot", jött a lófej az ágyba. Ha nem tanul belőle, bebetonozzák egy ház alapjába. Politikailag, persze... de aztán lehet hogy tényleg?Jan
majd lesz az gyakorlatban is, csak járjon a szája.Amadeus91
Az ilyen esetek kapcsán mindíg felötlik bennem, hogy egyébként normális, rendezett körülmények közt élő, szakmájukban eredményes emberek mi a ferde f.aszért folynak bele a politikába, mikor mindenki tudja, hogy az egy trágyadomb?

Mert egyébként ismerem ezt a csókát, és egy elég precíz, jó állatorvosnak tartottam. Ha valamelyik kutyámnak komolyabb baja volt, az itteni állatorvos mindig beküldött vele a Hadházyhoz, aki meg is oldotta problémát. Mondjuk nem kevés pénzért, de összességében korrekt szaki volt.

Sikeres állatorvosnak lenni nem jobb, mint politikai hullajelöltnek?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 742
 www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/06/26/zsarolt-a-szekszardi-fideszes-kepviselo/ laccoo74
"A trafikbotrányt kirobbantó Hadházy Ákos,,,,,,,,,"
na ez villant be,
mindenki függ valamitől...... haéneccerkinyitomaszámat........sutianap
Ja, megsértette a "családot", jött a lófej az ágyba. Ha nem tanul belőle, bebetonozzák egy ház alapjába. Politikailag, persze... de aztán lehet hogy tényleg?Jan
majd lesz az gyakorlatban is, csak járjon a szája.

criminal lawyer or criminal lawyer?