NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ne mondd már neke, hogy Alföldi vagy Jordán nem politikai okból lett odatéve! Rendszerhű ember kell minden korban, mindenhová, ami állami kézben van. Azt nem vitatom, hogy ez így kurvára nincs jól, de mit csináljunk. Ha haver van, pénz van, ennyi.berger90
Lehet, de akkor miért volt eddig tele a színház? Csak a komenisták járnak oda, vagy mi? Miért lépnek le neves színészek? Ők is komenisták?


több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
 szinhaz.hu/szinhazi-hirek/51975-huszezer-latogatot-vesztett-az-ujszinhaz

Ez van, amikor a politika megpróbál okos lenni és kultúrát csinálni. Remélem, a Nemzetit is sikerül hasonló módon szétbaszni.somoskovig
A birka híradónézőnek azt sulykotlák az agyába hónapokon át, hogy FASISZTA SZÍNHÁZ, szerinted melyik kulturális intézmény nem veszít ezek után a látogatottságából?

A Nemzetis példa ennek éppen a fordítottja: jajj szegény Robika, milyen rossz neki, jajaj. Persze, hogy minden hülye rohant jegyet venni. Az, hogy esetlegesen mindkét új igazgató minőséget visz a színházba, abszolút mellékes körülmény a médiának...berger90
Szóval ha valahol politikai kinevezett kerül egy amúgy sikeres színházba, kirakva onnan az azt sikeressé tevő korábbi vezetőt, állva tapsikoljon az értelmiség és tóduljon. Különben birka. Vagy akkor birka?

Szerintem így kell pofán baszni a seggfej politikusokat, ha csak van rá lehetőség, mikor ott matatnak, ahol nincsen keresni valójuk.Kori
Ne mondd már neke, hogy Alföldi vagy Jordán nem politikai okból lett odatéve! Rendszerhű ember kell minden korban, mindenhová, ami állami kézben van. Azt nem vitatom, hogy ez így kurvára nincs jól, de mit csináljunk. Ha haver van, pénz van, ennyi.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
 hvg.hu/itthon/20130509_trafik_Szekszard_Fidesz_hangfelvetel
ha ez nem ég a fidesz körmére, akkor semmiatapapa
A cikkben idézett Hadházy Ákos interjú parádés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 szinhaz.hu/szinhazi-hirek/51975-huszezer-latogatot-vesztett-az-ujszinhaz

Ez van, amikor a politika megpróbál okos lenni és kultúrát csinálni. Remélem, a Nemzetit is sikerül hasonló módon szétbaszni.somoskovig
A birka híradónézőnek azt sulykotlák az agyába hónapokon át, hogy FASISZTA SZÍNHÁZ, szerinted melyik kulturális intézmény nem veszít ezek után a látogatottságából?

A Nemzetis példa ennek éppen a fordítottja: jajj szegény Robika, milyen rossz neki, jajaj. Persze, hogy minden hülye rohant jegyet venni. Az, hogy esetlegesen mindkét új igazgató minőséget visz a színházba, abszolút mellékes körülmény a médiának...berger90
Szóval ha valahol politikai kinevezett kerül egy amúgy sikeres színházba, kirakva onnan az azt sikeressé tevő korábbi vezetőt, állva tapsikoljon az értelmiség és tóduljon. Különben birka. Vagy akkor birka?

Szerintem így kell pofán baszni a seggfej politikusokat, ha csak van rá lehetőség, mikor ott matatnak, ahol nincsen keresni valójuk.


több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 hvg.hu/itthon/20130509_trafik_Szekszard_Fidesz_hangfelvetel
ha ez nem ég a fidesz körmére, akkor semmi

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
 szinhaz.hu/szinhazi-hirek/51975-huszezer-latogatot-vesztett-az-ujszinhaz

Ez van, amikor a politika megpróbál okos lenni és kultúrát csinálni. Remélem, a Nemzetit is sikerül hasonló módon szétbaszni.somoskovig
A birka híradónézőnek azt sulykotlák az agyába hónapokon át, hogy FASISZTA SZÍNHÁZ, szerinted melyik kulturális intézmény nem veszít ezek után a látogatottságából?

A Nemzetis példa ennek éppen a fordítottja: jajj szegény Robika, milyen rossz neki, jajaj. Persze, hogy minden hülye rohant jegyet venni. Az, hogy esetlegesen mindkét új igazgató minőséget visz a színházba, abszolút mellékes körülmény a médiának...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Bátyám most végez orvosin, azt mondja, hogy a gyakorló orvosok szarnak tanítani, de olyan sok plusz pénz nem is jár nekik érte. Igazából tőlük annyira nem sajnálom, mert ők tényéeg meló miatt nem tanítanak teljes hévvel, bár nyilván ez is nagyon nagy gond.

Én viszont azt látom, hogy több oktató rááll a különböző ingyen extrákra órák tartása helyett (pl. konzulenskedik 2 millió dolgozatnál, persze tippje nincs, miről szólnak, de ki tudja pipálni), a kevés órájára nem készül semmit, bejön, bohóckodik valamit hasból aztán vizsgán viszontlátás. Vagy még jobb, vizsga sincs, írj valami beadandót, nem olvassa el, azzal még kevesebb a meló. És még kutatni sem igazán kutat, amennyire én tudom.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Azontúl, hogy az almuniktól pénzt kérni a világ legtermsézetesebb dolga (ahogyan az kéne legyen az is, hogy minden diák fizessen tandíjat, ha máshogy nem, ösztöndíjon keresztül, amit nem (csak) az érettségi alapján osztogatnak széjjel), elég röhejes, ahogy a Corvinus kuncsorog, mintha itt lenne a legtragikusabb a gazdasági helyzet. Ha jól tudom, a gazdasági cégekkel meglévő kapcsolatok miatt jobb a helyzet pl., mint az ELTÉn és még sok más helyen is, ráadásul nap mint nap találkozom az esztelen pénzszórással. A tanárok kb. negyedét azon az alapon ki lehetne rakni, hogy nem csinál az égvilágon semmit.Rajna
Na jó, egy rendes orvosi karon meg minden oktató kap fizetést egyrészt oktatóként, másrészt meg orvosként a kapcsolódó klinikától. Nyilván mindkét munkakört teljes erővel el lehet látni ugyebár. 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azontúl, hogy az almuniktól pénzt kérni a világ legtermsézetesebb dolga (ahogyan az kéne legyen az is, hogy minden diák fizessen tandíjat, ha máshogy nem, ösztöndíjon keresztül, amit nem (csak) az érettségi alapján osztogatnak széjjel), elég röhejes, ahogy a Corvinus kuncsorog, mintha itt lenne a legtragikusabb a gazdasági helyzet. Ha jól tudom, a gazdasági cégekkel meglévő kapcsolatok miatt jobb a helyzet pl., mint az ELTÉn és még sok más helyen is, ráadásul nap mint nap találkozom az esztelen pénzszórással. A tanárok kb. negyedét azon az alapon ki lehetne rakni, hogy nem csinál az égvilágon semmit.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
 szinhaz.hu/szinhazi-hirek/51975-huszezer-latogatot-vesztett-az-ujszinhaz

Ez van, amikor a politika megpróbál okos lenni és kultúrát csinálni. Remélem, a Nemzetit is sikerül hasonló módon szétbaszni.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Magyarországon sem a Corvinus az első oktatási intézmény, ami kéri az öregdiákjai anyagi segítségét, nem igazán értem, miért pont ezen kell megütközni.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ő hozta fel ezt a példát, az utolsó mondatoddal kapcsolatban meg megvan a magam véleménye, és mivel ezt nem tudnám a jóízlés határain belül kifejteni, inkább csöndben maradok 😊jjncaa
Pedig; sok aspektusában meg lehetne vitatni a diplomák értékét a munkapiacokon 😊 , de hasonló lehet a véleményünk, úgyhogy inkább hagyjuk. Amerikában a dolgokat tetézi a bitang nagy volumenben kihelyezett diákhitel sorsa is. Ha jól emlékszem, akkor valami 840 milliárd dollárra becsülték (talán) 2010-ben a tőketartozások mértékét. Régen olvastam a F.Times-ban egy kiadós cikket erről; előfordulhat, hogy az összegre már nem pontosan emlékszem. Azt fejtegették, hogy ha ennek csak a harmada bedől, akkor olyan folyamatokat indít el az ami gazdaságban, hogy a jelzáloghitel-válság kismiska volt ahhoz képest.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Ő hozta fel ezt a példát, az utolsó mondatoddal kapcsolatban meg megvan a magam véleménye, és mivel ezt nem tudnám a jóízlés határain belül kifejteni, inkább csöndben maradok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
nyilvan az Allamokban is tomegevel vonulgatnak az utcan a gyerekek, tuntetven az ingyenes felsooktatas, mint allampolgari jog c. agyrem mellett.MMMS
Egyrészt más az országtörténeti háttér. Másrészt ott nem kampányolt / nyert szavazatokat az ingyenes felsőoktatást hangoztatva senki sem 😊. Azért ennek a "szocnyalista csökkevénynek" a továbbélését nagyban segítette az elmúlt 20 évben regnáló rezsim is.
Amerikában pl. az érthetetlenül magas tandíjak miatt vannak diáktüntetések. Tele van velük a juhtyúb.
Ami elgondolkodtató, hogy mindkét országban kezd a saját romjaiba roskadni a "diploma=sikeres élet" mítosz; mivel a recesszió nagyban kihatott a diplomás pozíciókra odaát is.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Mi a kérdés?
Az USA-ban szinte minden egyetem ilyen felajánlásokból épít új pályákat, öltözőket, könyvtárakat, hoz létre ösztöndíj-alapokat, az más dolog persze, hogy itthon nem jár senki Corvinus pólóban az utcán akkor sem, mikor még ott tanuljjncaa
nyilván az USA-ban is összekalapozzák a rezsire valót.Amadeus91
Borzasztó tájékozatlan vagy, mint mindig
Nyilván az elit egyetemeknél, ahol az alumnik több, mint 40-50%-a (!) adakozik alma materének, nem kifejezetten a villanyszámlára kell a pénz, de az USA-ban sem csak Harvardok, USC-k és Ohio State-k működnek

jah, a tandíjról ne is beszéljünk...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
nyilvan az Allamokban is tomegevel vonulgatnak az utcan a gyerekek, tuntetven az ingyenes felsooktatas, mint allampolgari jog c. agyrem mellett.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Mi a kérdés?
Az USA-ban szinte minden egyetem ilyen felajánlásokból épít új pályákat, öltözőket, könyvtárakat, hoz létre ösztöndíj-alapokat, az más dolog persze, hogy itthon nem jár senki Corvinus pólóban az utcán akkor sem, mikor még ott tanuljjncaa
nyilván az USA-ban is összekalapozzák a rezsire valót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Mi a kérdés?
Az USA-ban szinte minden egyetem ilyen felajánlásokból épít új pályákat, öltözőket, könyvtárakat, hoz létre ösztöndíj-alapokat, az más dolog persze, hogy itthon nem jár senki Corvinus pólóban az utcán akkor sem, mikor még ott tanul


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733


jj mindjárt megmagyarázza, hogy miért van ez jól.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
 hvg.hu/itthon/20130505_Orban_Zsido
 hvg.hu/itthon/20130507_Orban_a_ciganysag_rejtett_eroforras

Egyszer talán megérjük, hogy a drága politikusaink a többségi társadalommal foglalkozzanak.
De félek, hogy az nem a következő 50 évben lesz.cartman023
Hogy foglalkoznának ezek a férgek a magyarság problémáival ? Még véletlenül se, a lényeg hogy az imádott zsidók elégedettek legyenek. Egyébként vérlázító ez a talpnyalás és megalázkodás. Arról nem is beszélve, hogy az én (és még sokak) nevemben ne üdvözöljön meg ne igérgessen itt semmit Orbán "zsidószopó" Viktor. Az ilyen utolsó kapcának való férgeket és társait (lásd Balog Zozó, Lézer Dzsoni meg a többi patkány) szerintem legbelül még maguk a zsidók is megvetik. Bár bocsánat, ők mindenki mást megvetnek, aki nem zsidó. Elképesztő milyen pofátlan hangnemet engednek meg maguknak, ők megmondják mit kell a magyaroknak tenni, mitől kell elhatárolódni, mire kell emlékezni, mi/ki a jó és a rossz, milyen pártot kell betiltani stb... Meg még a jó édes anyjukat, mi közük van nekik hozzá? Ha éppenséggel a magyarok többségének ahhoz lenne kedve, hogy holnaptól antiszemita lesz, ahhoz sem lenne semmi közük. Ez soha nem volt az ő országuk, és merem remélni, hogy soha nem is lesz. De sebaj, szerencsére az ellenkezőjét érik csak el vele. Jó pár olyan embert ismerek, akit soha nem érdekelt a téma, nem foglalkozott velük, de mára sikerült elérniük, hogy mára már utálják őket mint a szart. Érdekes egy népség ez a zsidó, annyira belehülyültek az üldözési mániába (meg a hatalommániába), hogy végül saját maguk teszik magukat gyűlölt népséggé.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 index.hu/gazdasag/2013/05/08/fagylaltot_jegkremet_is_arulhatnanak_a_trafikok/
A következő javaslatban csak ez lesz: árulhassanak minden mást is és hívjuk őket nemzeti CBA-nak


több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
 hvg.hu/itthon/20130505_Orban_Zsido
 hvg.hu/itthon/20130507_Orban_a_ciganysag_rejtett_eroforras

Egyszer talán megérjük, hogy a drága politikusaink a többségi társadalommal foglalkozzanak.
De félek, hogy az nem a következő 50 évben lesz.
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
és én még azt hittem, Tomikát büntiből zavarták külföldre...slowmotion
Egy menő politikusnak ez aprópénz. Meg regisztrálgatni sorban állni, ilyenek, pfejj.


több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 347 — Cowboys fan
Aztán csodálkoznak Obersovszkyék és a megbízóik, hogy az EU-ban a magyar közmédia korlátozásáról beszélnek.Dzsokijuing
😂

jjncaa
és én még azt hittem, Tomikát büntiből zavarták külföldre...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
Aztán csodálkoznak Obersovszkyék és a megbízóik, hogy az EU-ban a magyar közmédia korlátozásáról beszélnek.Dzsokijuing
😂



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal