Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Török Gábor a fb-on:

"Ha jól értem, akkor a keretszámok maradnak, csak nem így fogják hívni őket:

"A miniszter évente (...) határozattal állapítja meg azt, hogy mely, a felsőoktatási intézmények által folytatott szakos
képzésen vehető igénybe magyar állami (rész)ösztöndíj . A képzésre a felvétel teljesítéséhez szükséges minimális felvételi követelményt (pontszámot) a Kormány rendelete, az adott szak
magyar állami (rész)ösztöndíjjal támogatott képzésére történő éves felvétel feltételeként teljesítendő minimális felvételi követelményt (pontszámot) a miniszter határozata állapítja meg."
" 😊Gyurma Pappa
viszont a tandíjas képzésre nem lesz minimum?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Török Gábor a fb-on:

"Ha jól értem, akkor a keretszámok maradnak, csak nem így fogják hívni őket:

"A miniszter évente (...) határozattal állapítja meg azt, hogy mely, a felsőoktatási intézmények által folytatott szakos
képzésen vehető igénybe magyar állami (rész)ösztöndíj . A képzésre a felvétel teljesítéséhez szükséges minimális felvételi követelményt (pontszámot) a Kormány rendelete, az adott szak
magyar állami (rész)ösztöndíjjal támogatott képzésére történő éves felvétel feltételeként teljesítendő minimális felvételi követelményt (pontszámot) a miniszter határozata állapítja meg."
" 😊Gyurma Pappa
És ez a Fidelitasnak tetszett is... hol itt a baj? 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Török Gábor a fb-on:

"Ha jól értem, akkor a keretszámok maradnak, csak nem így fogják hívni őket:

"A miniszter évente (...) határozattal állapítja meg azt, hogy mely, a felsőoktatási intézmények által folytatott szakos
képzésen vehető igénybe magyar állami (rész)ösztöndíj . A képzésre a felvétel teljesítéséhez szükséges minimális felvételi követelményt (pontszámot) a Kormány rendelete, az adott szak
magyar állami (rész)ösztöndíjjal támogatott képzésére történő éves felvétel feltételeként teljesítendő minimális felvételi követelményt (pontszámot) a miniszter határozata állapítja meg."
" 😊

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
 index.hu/belfold/2012/12/17/masodszor_bukott_le_a_belso_listakkal_kubatov/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Engem ez a téma személyesen érint, mivel jómagam is ilyen rendszerben dolgozom. Tekintve a két és fél éves munkaviszonyomat, a rám vonatkozó része a dolognak még igen messze van, de jó néhány emberrel igencsak kibasztak. Mert az oké hogy ez így nem jó, az meg amúgy, de ha vkit vmilyen feltétellel felveszel dolgozni, ne találjuk ki, uszkve 15 év múlva, hogy ez így nem jó, buktad amiért eddig dolgoztál. Mert akkor ő meg mondhatja hogy apátok faszát, akkor én innen elhúztam volna 10 évvel korábban normális fizetésért dolgozni. Mert azért illúzióink ne legyenek, nem olyan fasza dolog az ünnepeket szolgálatban tölteni, mindig rendelkezésre állni, olyan helyzetekben intézkedni, olyan emberek között, ahova az ellenséged nem küldenéd. Minden munkahelynek vannak előnyei, hátrányai. Aki ezt vállalta, cserébe megkapta a lehetőséget, hogy hamarabb nyugdíjba menjen. Na most nem hiszem hogy olyan sok munkavállaló qrva boldog lenne, ha az élete során felvett fizujának 25%-át vissza kéne fizetnie később, mondván szarban a haza, a Te munkád nem ért annyit, mint amit kaptál érte. Mert kb ez ilyen intézkedés volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
és akkor a visszamenőleges jogalkotásról nem nyitok bekezdést, mert az még messzebbre vezetne.

gabtsi
Pedig ez a rész a sokkal aggasztóbb.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
[Komolyan mondom, számomra a korkedvezményes nyugdíj elvétele volt az egyik legjobb lépése a kormánynak, mert jelentős visszaélések voltak vele, amennyire én tapasztaltam (3-4 példát ismerek mondjuk csak), gyakoribb a nyugdíjbamenetel után a pluszmeló, mintsem az, hogy a stresszt piheni ki évtizedekig.
Rajna
sztem a tandíj de erre akarok reagálni, mert nem teljesen így van.
valamennyire érintett vagyok, egyenesági rokonom korkedvezményes nyugdíjas, világ életében hivatalban dolgozott bm vagy valemely rfk, sosem terepen (hogy nekik mitől jár a korkedvezmény azt máig se értem, de járt, jogosan).
a kollektív szerződésben rögzített feltételek mellett 7 évvel a nyugdíjkorhatár előtt elment nyugdíjba, kb olyan nyugdíjjal mint ami a fizetése volt előtte.
idén január elsején bevezették a járandóságot, 15% adó, de előtte emelték a nyugdíjat is, így ha nem is szintre, de majdnem szintre került az adó ellenére is. majd a bm elkezdett embereket toborozni, ezen korkedvezményes nyugdíjas közül 1 éves szerződésre (de ne legyen illúziód a munkát amire a megbízást kapták nem lehet egy év alatt befejezni, majd újra kell szerződni) az alábbi feltételekkel:
az állományba való visszavétel a közigazgatási bértábla szerinti, tehát az én rokonomnak a nyugdíjazás előtti (relatíve magas) rendfokozata szerinti illetmény jár, ami kicsivel magasabb mint a "nyugdíj".
a szabályok szerint, 1 évig csak 6 hónapig kaphatja mindkettőt, és miután úgy sikerült szerződni, az idei évben egyetlen olyan hónap lesz amikor nem kapja a gondoskodó magyar államtól MINDKETTŐT, egyszerre, jövőre egy sem.

ilyen jól, okos és átgondolt módon sikerült ehhez is hozzányúlni, hogy kb kétszer annyi a kiadás ezen embereken, akiket maga az állam foglalkoztat újra.

és akkor a visszamenőleges jogalkotásról nem nyitok bekezdést, mert az még messzebbre vezetne.

szóval ez se sikerült igazán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
 index.hu/napirajz/2012/12/17/mi_legyen/


több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Az újabb amerikai iskolai vérengzés margójára:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights
Pedig egyeztetnek, higgyétek el. Magukkal bizonyosan. Most is, gondosan felmérték, Nemzeti-ügyben kit támogatnak a megélhetési kultúrmunkások és az agysejttel még rendelkező jobbosok (Szörényi, Blaskó), majd kiválasztották a szervilis Vidnyánszkyt, aki Eperjessel karöltve jövőre átveszi a főszínházat.
Semmi sem drága nekik és csak az erőből értenek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.Rajna
LOL. Mert egy rendőr/orvos/tűzoltó nem ilyen munkát végez. És ne legyek demagóg...Boston
Ti szajkózzátok, hogy nem lehet semmit elvenni a társadalmilag leghasznosabb munkát végzőktől, mert ők hasznosak, tessék elvenni a gazdag de semmirekellő politikusoktól meg ki tudja kitől.
Rajna
Nem tudom ezt most hol olvastad, de én nem állítottam, hogy nem kell elvenni a kork. nyugdíjat vagy nem kell tandíj, de erre a mondatodra nehezen találtam megfelelő választ.:
"Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, "

Ezzel a mai politikával nem feltétlenül és nem csak a gazdasági rész a probléma, hanem a hatalomgyakorlás formája. Pl. ki kivel egyeztetett ezekben a kérdésekben? Semmilyen szakmai szervezet nincs megkérdezve. És akik védik ezt (itt többen is és néha te is), azok ezt míndig elfelejtik. Nem kell ellenzékinek lenni, hogy lássuk mi folyik a politikán kívüli élet minden területén. Kultúra, Sport stb. Csak valahogy ezeket, valamiért Viktoréknak nagyvonalúan elnézik, elnézitek.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 915 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
Végezhetne ezer irodista tűzoltó hasznosabb munkát, mint ezer nyugdíjas, ha lenne annyi hely nekik. De nincs...

Mellesleg nem mindegyik magát nyugdíjazta, hanem elküldték őket, mert a helyükre jött a fiatalabb és mást nem tudtak nekik adni...

(nekem van készenléti rendőr ismerősöm, aki maradni akart, de betöltötték a helyét és 40 éves kora előtt nyugdíjba küldték. Gondolom ez is az ő hibája volt. 😛 )



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sok mindent elvesznek tőlük. Például nincs sztrájk joguk. Másrészt mihez kezdesz mondjuk ezer irodai alkalmazott tűzoltóval?
Arról már nem is beszélek, hogy érdekes módon a bírókat elzavarták nyugdíjba.
Várnék valami konstruktív javaslatot, hogy mit kezdjen a rendőrség, az állam a 60 éves tűzoltókkal, járőrökkel. Mert erről senki nem beszél. Mondhatnál pár ötletet Te is.
Egy 60 éves orvos simán műt még ( nem én találtam ki, a gyakorlat mutatja ) egy 60 éves tűzoltó viszont nem fog felrohanni Neked a létrán god üzemmódban.
Stormnak igaza van. A társadalom felé pont azt kommunikálják, amit Te is szajkózol. Mennyien visszaéltek vele ( még jó, hogy a képviselők lakhatási támogatásával, utazási költségelszámolásával nem ), ezek szar emberek, akik 45 évesen szívesen üldögélnek otthon szegény maszek zöldséges évi 250 ezer forint adójából.
Boston
Ezer irodista tűzoltó hasznosabb munkát fog végezni, mint ezer nyugdíjas. Ennél sokkal jobb ötletem nincs, de nem is értek a témához, nem fogom feltalálni a spanyolviaszt. Amit tudok, hogy ez egy alapvetően rossz rendszer volt, arányokat nem tudok, de nagyon kevés esetben volt valóban jogos a nyugdíjazás (értsd: munkára alkalmatlan volt már az illető).

Annak én sem örültem, hogy közellenséggé próbálták őket tenni, nem is gondolok így rájuk, ettől még gondolhatom azt, hogy igazságtalan volt a nyugdíjazási rendszerük. Nem kell ahhoz egy réteget szívből gyűlölni, hogy azt tartsd előnyösnek, hogy valamilyen módon szorítsák meg őket, még ha ez a legtöbb embernél így is működik. Történetesen a felsőoktatás támogatását is túlzónak tartom, pedig benne vagyok, akkor most magamat is utálom?

Amúgy a képviselői költségtérítési rendszeren is változtattak emlékeim szerint, bár nyilván vannak visszaélések bőven. Ettől még nem lesz logikus, hogy aki ilyen alakulatnál dolgozik, az 40 évesen nyugdíjazza magát (most nem akarok rémpéldákat felhozni de nyilván vannak bőven).

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ti szajkózzátok, hogy nem lehet semmit elvenni a társadalmilag leghasznosabb munkát végzőktől, mert ők hasznosak, tessék elvenni a gazdag de semmirekellő politikusoktól meg ki tudja kitől. Ez demagógia, még ha így is lenne teljesen helyes. A valóságban ez sem itt, sem Svédországban nem tud megtörténni. Komolyan mondom, számomra a korkedvezményes nyugdíj elvétele volt az egyik legjobb lépése a kormánynak, mert jelentős visszaélések voltak vele, amennyire én tapasztaltam (3-4 példát ismerek mondjuk csak), gyakoribb a nyugdíjbamenetel után a pluszmeló, mintsem az, hogy a stresszt piheni ki évtizedekig.

Lehet ezt úgy is megoldani, hogy x év szolgálat után csak irodában dolgozhat, az talán nem túl stresszes. Mondjuk hasonló érvrendszerrel az orvosokat is nyugdíjazhatjuk 40 évesen, egy műtéteket végző doki is ki van téve annyi stressznek mint akár egy átlagos járőr sztem.

Rajna
Sok mindent elvesznek tőlük. Például nincs sztrájk joguk. Másrészt mihez kezdesz mondjuk ezer irodai alkalmazott tűzoltóval?
Arról már nem is beszélek, hogy érdekes módon a bírókat elzavarták nyugdíjba.
Várnék valami konstruktív javaslatot, hogy mit kezdjen a rendőrség, az állam a 60 éves tűzoltókkal, járőrökkel. Mert erről senki nem beszél. Mondhatnál pár ötletet Te is.
Egy 60 éves orvos simán műt még ( nem én találtam ki, a gyakorlat mutatja ) egy 60 éves tűzoltó viszont nem fog felrohanni Neked a létrán god üzemmódban.
Stormnak igaza van. A társadalom felé pont azt kommunikálják, amit Te is szajkózol. Mennyien visszaéltek vele ( még jó, hogy a képviselők lakhatási támogatásával, utazási költségelszámolásával nem ), ezek szar emberek, akik 45 évesen szívesen üldögélnek otthon szegény maszek zöldséges évi 250 ezer forint adójából.

Do your job
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Szerintem kicsit könnyebb lett volna arra szabályozást csinálni, hogy ne dolgozhassanak nyugdíj mellett, mint elvenni tőlük a korkedvezményt. Vagy?

Nem csak az a baj, hogy elvették tőlük a korkedvezményt, hanem az, hogy közben közellenséget is csináltak belőlük, undorító módon szembefordítva velük a közvéleményt...

Ha egy rendszer visszaélésekre ad lehetőséget, de egyébként olyan emberekre vonatkozik, akik naponta emberéletekért felelnek, akkor azt inkább javítani kéne, nem eltörölni, főleg ha még nem is kompenzálunk az elvesztett pozitív dolgokért...

De (hogy demagóg legyek) akkor töröljük el az adórendszert is, mert visszaélésekre ad lehetőséget... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.Rajna
LOL. Mert egy rendőr/orvos/tűzoltó nem ilyen munkát végez. És ne legyek demagóg...Boston
Ti szajkózzátok, hogy nem lehet semmit elvenni a társadalmilag leghasznosabb munkát végzőktől, mert ők hasznosak, tessék elvenni a gazdag de semmirekellő politikusoktól meg ki tudja kitől. Ez demagógia, még ha így is lenne teljesen helyes. A valóságban ez sem itt, sem Svédországban nem tud megtörténni. Komolyan mondom, számomra a korkedvezményes nyugdíj elvétele volt az egyik legjobb lépése a kormánynak, mert jelentős visszaélések voltak vele, amennyire én tapasztaltam (3-4 példát ismerek mondjuk csak), gyakoribb a nyugdíjbamenetel után a pluszmeló, mintsem az, hogy a stresszt piheni ki évtizedekig.

Lehet ezt úgy is megoldani, hogy x év szolgálat után csak irodában dolgozhat, az talán nem túl stresszes. Mondjuk hasonló érvrendszerrel az orvosokat is nyugdíjazhatjuk 40 évesen, egy műtéteket végző doki is ki van téve annyi stressznek mint akár egy átlagos járőr sztem.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.
Sobri Jóska
Na na.. TUDTOMMAL senkinek sem adtam meg az adataimat, a telefonszámaim titkosak. Mégis sikerült pár Fideszes telefont kapnom...apeszos
Te a random telefonálási csoport áldozata lehetsz.
Ahogy bárki, akinek van vonalas telefonja.
Valamint ha tudnám a mobilszámod vagy a mailcímed én is megadhatnám rengeteg online felületen, és jönnének a Lungo Drom-os körlevelek vagy MAZSIHISZ-es sms-ek. 😊
Amiről ez a videó szól az csupány annyi, hogy tényleg vannak listák (senki se tagadta), és tényleg kampánycsendet sért szinte mindenki (ezt se hiszem bárkit is meglepetésként érne).Sobri Jóska
Azt tudja meg a rendőrség.. 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.
Sobri Jóska
Na na.. TUDTOMMAL senkinek sem adtam meg az adataimat, a telefonszámaim titkosak. Mégis sikerült pár Fideszes telefont kapnom...apeszos
Te a random telefonálási csoport áldozata lehetsz.
Ahogy bárki, akinek van vonalas telefonja.
Valamint ha tudnám a mobilszámod vagy a mailcímed én is megadhatnám rengeteg online felületen, és jönnének a Lungo Drom-os körlevelek vagy MAZSIHISZ-es sms-ek. 😊
Amiről ez a videó szól az csupány annyi, hogy tényleg vannak listák (senki se tagadta), és tényleg kampánycsendet sért szinte mindenki (ezt se hiszem bárkit is meglepetésként érne).

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.Rajna
LOL. Mert egy rendőr/orvos/tűzoltó nem ilyen munkát végez. És ne legyek demagóg...

Do your job
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Ebben a rendőr, tűzoltó, ápoló, politikus témában ajánlanék egy konszenzusos megoldást:
1. Abban mindenki egyetért, hogy legyenek megbecsülve akik értünk dolgoznak.
2. És abban is, hogy a pokol kénköves lángjai közepette égjenek akik állami pénzért henyélnek, abból lopnak, visszaélnek vele, korruptak.

És ebből a szempontból mindegy a tűzoltó szakad meg értem, vagy a rendőr vagy a politikus a korrupt.
Az tény, hogy mások az arányok a különböző szakmák, foglalkozások esetén, arányaiban több a korrupt politikus, mint tűzoltó.
De ettől még a két alapállítás igaz.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.

És akkor felébredhetsz. Rajna
Nem tudom ezt hol olvastad.

Egyébként, ha már fetrengünk a demagógiában, akkor nem kell 100 milliárdért stadionokat építeni (bár kiváncsi leszekmikor lesz egy is), vagy nem kell a Simicska-Nyerges duónak utalni 300 milliárdot, mert ezek mellett igencsak furcsa pl tönkretenni a felsőoktatást vagy mondjuk a rákosokon spórolni 2-3 mrd-ot, vagy pl szórakozni a kork. nyugdíjakkal (amikor megjegyzem Pintér is nyugdíjas, de azért keres vagy 1,5 milliót), vagy kurva sokáig lehetne folytatni.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.
Sobri Jóska
Na na.. TUDTOMMAL senkinek sem adtam meg az adataimat, a telefonszámaim titkosak. Mégis sikerült pár Fideszes telefont kapnom...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.
Sobri Jóska
csupán bizonyítja, hogy a fidesz mégiscsak vezet nyilvántartást azokról is, akik nem rájuk szavaznak
+ kampánycsend idején egy kicsit kampányolnakDiamondsHead44
Akkor nekem volt új, hogy ez eddig nem mindenki számára volt evidens.
Én úgy tudtam, hogy Kubatov el is ismerte, mégpedig azért, mert semmi törvénytelen nincs az önkéntesen megadott adatok felhasználásában.
A kampánycsendkampányolás meg az "osztjónapot" része csupán.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.Rajna
Gyurcsány mondta, h nem csináltak 4 évig semmit. De ha szerinted ezek az emberek meggebednek a munkában, nem élnek vissza a saját maguk megszavazta juttatásokkal és nem fonódnak össze a polgári foglalkozásukkal a politikai tevékenységükkel, akkor támogasd őket bátran...

Do your job