Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.Rajna
Ez se volt kevésbé demagóg...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.zinedine5
Gondolom azt várod, hogy juttatás nélkül dolgozzanak és 0 korrupcióval kiváló döntéseket hozzanak.

És akkor felébredhetsz.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.Rajna
Ez olyan szép lett, hogy komolyan mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Jó hát ez elég demagóg dolog, valóban vannak társadalmi igazságtalanságok, a leghasznosabb munkák végzői tényleg töredékét keresik top üzletembereknek vagy akár politikusoknak. A Fidesz egyik első lépése volt amúgy a 200 fős parlament létrehozása és az önkormányzati képviselői helyek "felezése" (valójában kb. kétharmadolása), tehát mondhatjuk, hogy magukon kezdték.

Egyébként a politikusok is keményen dolgoznak, még ha sokszor csak a lopáson, de parlamenti képviselőnek lenni nem kis meló, főleg ha nem fideszes vagy. Különösen igaz ez akkor, ha nem akarod a polgári foglalkozásodat feladni közben. Nem vagyok én sem jó véleménnyel a magyar politikai közegről, de naplopónak nem nevezném őket.

A fekete gazdaság problematikáját rendezni meg hosszabb távú és jóval nehezebb feladat, mint az igazságtalan korkedvezményes nyugdíjak eltörlése.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Mindent leírtál. Illetve lehetett volna még folytatni ...
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat. Boston
Csak itt egyszerűbb, könnyebb. Ugye a víz is arra folyik amerre könnyebb.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.Rajna
Én nem sírnék, ha a sok minisztériumi, parlamenti, önkormányzati köznaplopón és egyéb slepp vállalkozáson kezdték volna. Spórolni az adócsaló vállalkozásokon és minimálbéren tengődő maszek fogorvoson és zöldségesen kell nem pedig azokon, akik havi 80-100 ezer forintért kaparják össze a szénné égett roncsokat egy kiégett házban, vagy kergetik nyóckerben az autótolvajokat.

Do your job
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam
 vimeo.com/55694118DiamondsHead44
Ez 1 napos videó, vagyis nem lehetett még.
De szerintem amúgy teljesen korrekt, nagy titkokra nem derül fény, csak be lehet lesni a kulisszák mögé.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Jó, de ha olyan rohadt stressz érte őket, hogy többet nem tudnak melózni, akkor ne vállalhassanak utána munkát mondjuk biztiőrként.

Persze könnyű mondani, hogy nem rajtuk kell spórolni, csak ha akármi máson spórolnak, akkor is sír mindenki. Márpedig majdnem mindene spórolni kell, hogy egyensúlyba kerüljön a költségvetés, egy ilyen szinten visszaélésekre lehetőséget adó rendszer megszüntetése, még ha néhány egyedi esetben igazságtalan is, egyáltalán nem volt rossz ötlet.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Majd akkor derül ki, hogy ki mennyire rátermett politikus, ha választói felhatalmazást kell szerezni és az ennek során támasztott igényeknek megfelelve kell irányítani az országot. atapapa
Ennek sajnos nincs nagy realitása. Én is szívesen szavaznék olyan pártra/min.elnök jelöltre akinek a megnyilvánulásaiból, ígéreteiből, cselekedeteiből jó képet lehetne kapni, hogy egy-egy kiemelt, fontosabb területen milyen változásokat fog, de ez csak illúzió.

"Iskolapéldája" látszik most a tandíj körüli felháborodással is. Ugyanis nem veszem be, hogy ne lehetne rendesen, érthetően lekommunikálni, hogy miért van szükség a tandíjmentesség széleskörű szűkítésére (esetleg eltörlésére), csak akkor elég nehéz érvelni, ha nem is olyan régen ugyanezért követeltem a kormány lemondását és vertem a tamtamot a népszavazás során.

Az igaz, hogy Bajnainak politikusként majd el kell tudni adnia magát és rá kell vennie az embereket, hogy menjenek el (regisztrálni és) szavazni, de ehhez nincs szükség hiteles alternatíva festésére. Ezt láttuk két éve is. Meg már azelőtt is. DoM
Félre vagyok értve azt hiszem (lehet hogy adtam is rá okot): nem lehetetlen hatalomra jutnia, viszont az ország jelenlegi helyzetében úgy nem fog tudni kormányra kerülni, ha őszinte lesz a gazdasági terveit illetően. Ha nem lesz őszinte, akkor meg olyan hamar fog elpárologni a legitimitása, mint Gyurcsánynak 2006-ban.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
Olvass bele a tényfeltáró újságírás magasiskolájának tekinthető TÉNY újságba.
zinedine5
Tény? Nem is hallottam róla.
Majd amikor kormánypárti sajtátok vesézik ki a bő egy év alatt elkövetett ezermilliárdos vágás történetét, az lejáratás lesz.
atapapa
 vastagbor.blog.hu/2012/12/05/teny_274

Hát akkor ez sürgősen pótolandó.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Kimaradt a "mind" szócska. 😊

Az irodai dolgozó ne menjen korábban, de ha mondjuk a mozdonyvezetőkhöz hasonlóan külön számolva a nem-irodai melót kaptak volna kedvezményt az arra jogosultak, akkor azzal még a hőbörgőket is el lehetett volna hallgattatni. Persze ahhoz nem a fidesztől szokásos "vak elefánt a porcelánboltban" struktúrát kellett volna követni... 😛StormST
Teljesen egyetértek.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni. apeszos
Kimaradt a "mind" szócska. 😊

Az irodai dolgozó ne menjen korábban, de ha mondjuk a mozdonyvezetőkhöz hasonlóan külön számolva a nem-irodai melót kaptak volna kedvezményt az arra jogosultak, akkor azzal még a hőbörgőket is el lehetett volna hallgattatni. Persze ahhoz nem a fidesztől szokásos "vak elefánt a porcelánboltban" struktúrát kellett volna követni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen....StormST
Én viszont azt mondom. Minden olyan ember felé a maximális tisztelettel adózom, akik értünk dolgoznak, vigyáznak ránk, és lehetőségeikhez képest mindent megtesznek azért, hogy az életem, és a tulajdonom biztonságban legyen. Nem rajtuk kellene spórolni.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
A tűzoltós korkedvezmény mitől baromság?Boston
Gondolom mert sokan szeretnék 60+ éves tűzoltókra bízni az életüket, akik 45-50 éve rohangálnak létrákra fel-le...

Tudom, ez demagóg így, de mivel jóval több a vonulós tűzoltó, mint az irodai, így a korba beérőknél majd lehet választani, hogy elbocsájtás vagy a kevés irodai/adminisztrációs hely egyike...

A rendőröknél más a helyzet, de azért kíváncsi leszek, hogy adott bérezés mellett mennyivel lesz kevesebb jelentkező az elkövetkező években így, hogy tudják, 65-70 éves korig szól ez a mandátum is, az ismert megbecsülési és stressz szintek mellett...StormST
Teljesen egyetértek veled. Megjegyzem nekem nem önmagával az elképzeléssel volt/van bajom, persze ne menjen egy személyzeti vagy pénzügyi feladatokat ellátó irodai alkalmazott nyugdíjba 42 évesen. De azért egy területen tevékenykedő tűzoltó, rendőr járőr, vagy adott esetben egy tűzszerész, 25 év szolgálati idő után már többnyire fizikai és lelki roncsnak tekinthető.
Persze Lázár úr biztosan átfogó tapasztalatokkal rendelkezik a hivatásos szolgálati jogviszony gyönyöreiről.
Nem mellesleg pont a politikai hatalom kényszerített egy csomó 40-50 év közötti tapasztalt rendőrt/tűzoltót nyugdíjba azzal, hogy teljesen egyoldalúan felmondta azt a munkaszerződést amit korábban kötött velük.Boston
Az a baj, hogy nagyon sok emberben csak annyi van a tűzoltókról, hogy "egész nap ott ülnek meg alszanak", de elég, ha egy héten egyszer kell kivágniuk egy halottat egy autóból és már több stressz éri őket egy év alatt, mint a sok okosat fél életében...

Én nem mondom, hogy jó az, hogy elmennek nyugdíjba 45-50 évesen, de amíg nem tudnak nekik az állásuk elvesztésén kívül más alternatívát nyújtani ilyen idős korban, addig megérdemelnek annyit, hogy a nyugdíjat megkaphassák a szolgálatukért cserébe...

Jah, azért azt is hozzátenném, hogy ha már nyugdíjba mennek, akkor ne is vállaljanak munkát máshol, mert akkor elveszítik a nyugdíj jogosultságát az én szememben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ez volt már? ha igen, megint lemaradtam

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
A tűzoltós korkedvezmény mitől baromság?Boston
Gondolom mert sokan szeretnék 60+ éves tűzoltókra bízni az életüket, akik 45-50 éve rohangálnak létrákra fel-le...

Tudom, ez demagóg így, de mivel jóval több a vonulós tűzoltó, mint az irodai, így a korba beérőknél majd lehet választani, hogy elbocsájtás vagy a kevés irodai/adminisztrációs hely egyike...

A rendőröknél más a helyzet, de azért kíváncsi leszek, hogy adott bérezés mellett mennyivel lesz kevesebb jelentkező az elkövetkező években így, hogy tudják, 65-70 éves korig szól ez a mandátum is, az ismert megbecsülési és stressz szintek mellett...StormST
Teljesen egyetértek veled. Megjegyzem nekem nem önmagával az elképzeléssel volt/van bajom, persze ne menjen egy személyzeti vagy pénzügyi feladatokat ellátó irodai alkalmazott nyugdíjba 42 évesen. De azért egy területen tevékenykedő tűzoltó, rendőr járőr, vagy adott esetben egy tűzszerész, 25 év szolgálati idő után már többnyire fizikai és lelki roncsnak tekinthető.
Persze Lázár úr biztosan átfogó tapasztalatokkal rendelkezik a hivatásos szolgálati jogviszony gyönyöreiről.
Nem mellesleg pont a politikai hatalom kényszerített egy csomó 40-50 év közötti tapasztalt rendőrt/tűzoltót nyugdíjba azzal, hogy teljesen egyoldalúan felmondta azt a munkaszerződést amit korábban kötött velük.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Majd akkor derül ki, hogy ki mennyire rátermett politikus, ha választói felhatalmazást kell szerezni és az ennek során támasztott igényeknek megfelelve kell irányítani az országot. atapapa
Ennek sajnos nincs nagy realitása. Én is szívesen szavaznék olyan pártra/min.elnök jelöltre akinek a megnyilvánulásaiból, ígéreteiből, cselekedeteiből jó képet lehetne kapni, hogy egy-egy kiemelt, fontosabb területen milyen változásokat fog, de ez csak illúzió.

"Iskolapéldája" látszik most a tandíj körüli felháborodással is. Ugyanis nem veszem be, hogy ne lehetne rendesen, érthetően lekommunikálni, hogy miért van szükség a tandíjmentesség széleskörű szűkítésére (esetleg eltörlésére), csak akkor elég nehéz érvelni, ha nem is olyan régen ugyanezért követeltem a kormány lemondását és vertem a tamtamot a népszavazás során.

Az igaz, hogy Bajnainak politikusként majd el kell tudni adnia magát és rá kell vennie az embereket, hogy menjenek el (regisztrálni és) szavazni, de ehhez nincs szükség hiteles alternatíva festésére. Ezt láttuk két éve is. Meg már azelőtt is.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
A tűzoltós korkedvezmény mitől baromság?Boston
Gondolom mert sokan szeretnék 60+ éves tűzoltókra bízni az életüket, akik 45-50 éve rohangálnak létrákra fel-le...

Tudom, ez demagóg így, de mivel jóval több a vonulós tűzoltó, mint az irodai, így a korba beérőknél majd lehet választani, hogy elbocsájtás vagy a kevés irodai/adminisztrációs hely egyike...

A rendőröknél más a helyzet, de azért kíváncsi leszek, hogy adott bérezés mellett mennyivel lesz kevesebb jelentkező az elkövetkező években így, hogy tudják, 65-70 éves korig szól ez a mandátum is, az ismert megbecsülési és stressz szintek mellett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Olvass bele a tényfeltáró újságírás magasiskolájának tekinthető TÉNY újságba.
zinedine5
Tény? Nem is hallottam róla.
Majd amikor kormánypárti sajtátok vesézik ki a bő egy év alatt elkövetett ezermilliárdos vágás történetét, az lejáratás lesz.

Egyébként nagyon faék egyszerűségünek kell lenni, ahhoz (és te nem vagy az), hogy azt gondoljuk, hogy a végén nem a zemberek fizetik meg a terheket.zinedine5
Én már a választások előtt is írtam ide, és nem egyszer közöltem: remélem a fidesz hazudik arról, hogy nem az emberek fizetik majd meg.
Sajnos részben komolyan gondolták.

Az előző hsz-ban nem a saját ízlésemről beszéltem. A 2002-től regnáló kormányok közül Bajnaiék gazdpoljával volt a legkevesebb bajom, viszont pont arra a kormányra nem szavazott egy ember se.
Majd akkor derül ki, hogy ki mennyire rátermett politikus, ha választói felhatalmazást kell szerezni és az ennek során támasztott igényeknek megfelelve kell irányítani az országot.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
a MOL-csomag nem a MANUYPból ment, hanem az IMF-től korábban lehívott pénzből. atapapa
Amit a mocskos szemét neoliberális judeobolsevik szocik vettek fel, és a Fidesz költötte el. (pl ezt a részét.) 😉zinedine5
Jogos, mennyivel menőbb lett volna Gyurcsány és Medgyessy hagyományait követve elszórni a hitelt infláció feletti nyugdíjemelésre. atapapa
Jogos, persze közben menő alázni Bajnait a 13. havi elvételéért.zinedine5
Menő lesz, eddig még annyira nem erőltették ezt a szólamot, talán a lejáratási mechanizmus még nem ért el abban a szakaszba.

Közjogi kérdésekkel nem lehet választást nyerni, erre majd Bajnai "Rezsim" Gordon is rájön, lesznek nehéz percek arrafelé, amikor fel kell tárni, hogy a bankok és a multik helyet ki fizet. atapapa
Olvass bele a tényfeltáró újságírás magasiskolájának tekinthető TÉNY újságba.

Egyébként nagyon faék egyszerűségünek kell lenni, ahhoz (és te nem vagy az), hogy azt gondoljuk, hogy a végén nem a zemberek fizetik meg a terheket.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
a MOL-csomag nem a MANUYPból ment, hanem az IMF-től korábban lehívott pénzből. atapapa
Amit a mocskos szemét neoliberális judeobolsevik szocik vettek fel, és a Fidesz költötte el. (pl ezt a részét.) 😉zinedine5
Jogos, mennyivel menőbb lett volna Gyurcsány és Medgyessy hagyományait követve elszórni a hitelt infláció feletti nyugdíjemelésre. atapapa
Jogos, persze közben menő alázni Bajnait a 13. havi elvételéért.zinedine5
Menő lesz, eddig még annyira nem erőltették ezt a szólamot, talán a lejáratási mechanizmus még nem ért el abban a szakaszba.

Közjogi kérdésekkel nem lehet választást nyerni, erre majd Bajnai "Rezsim" Gordon is rájön, lesznek nehéz percek arrafelé, amikor fel kell tárni, hogy a bankok és a multik helyet ki fizet.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
a MOL-csomag nem a MANUYPból ment, hanem az IMF-től korábban lehívott pénzből. atapapa
Amit a mocskos szemét neoliberális judeobolsevik szocik vettek fel, és a Fidesz költötte el. (pl ezt a részét.) 😉zinedine5
Jogos, mennyivel menőbb lett volna Gyurcsány és Medgyessy hagyományait követve elszórni a hitelt infláció feletti nyugdíjemelésre. atapapa
Jogos, persze közben menő alázni Bajnait a 13. havi elvételéért.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
atapapa, ha szerinted 2010-ben ilyen jól indultak a dolgok, mármint a Fidesz gazdasági téren tette, amit tennie kellett, akkor mitől ment el mostanra ennyire irracionális irányba, hisz elvileg ugyanúgy Matolcsy és csapata az "agy"?
És ez egy komoly kérdés, ami azt feszegetné, hogy lehet, hogy egy jelen állás szerint bizonyítottan dilettáns brigád 2 éve még a helyes úton járjon?
Véletlen? Vagy?Sobri Jóska
Úgy vélem, hogy a 2006 óta tartó folyamatos megszorítás után volt ráció Matolcsyék akkori elképzeléseiben, csak a világgazdasági tényezőkön kívül (belefoglalva a frank erősödését a többi pénzhez képest), amire hatásuk nincs, rosszul lőtték be az új SZJA-t és annak hatását.

Továbbá - és ez részben önkritika lesz - úgy tűnik, ha valaki egyszer, kivételesen képes belenyúlni az önkényesen kiválogatott piaci szereplők zsebébe, hiába ígéri meg, hogy ez csak egyedi eset lesz, amennyiben újra pénzre lesz szüksége, akkor ismételten lerabolja majd őket, ami piacgazdaságban és a globális versenyben öngyilkosság.

Nem volt "B" tervük, hiába mondott csődöt folyamatosan az "A", újra és újra azt zongorázták végig.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
A tűzoltós korkedvezmény mitől baromság?

Do your job