Politika

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én azzal értenék egyet, ha a jövőre felvételizőket már békén hagynák, mert nevetséges, hogy 1,5-2 hónappal a jelentkezés előtt még fingjuk nincs, hogy mi alapján tudják majd életük talán legfontosabb döntését meghozni...

Lehet tandíj, felkészülési idővel, normálisan átszámolva és az ország képességeihez igazítva, nem hirtelen bedobva, hatástanulmányok és átgondolás nélkül...

Megfelel? (ha szerinted fikáztam, akkor nem ismersz...)StormST
Lehet itt apróságokon meg a külcsínen felháborodni, szerintem jogosan is teszed, de azért ha a szájízednek megfelelő irányba indul el egy szakpolitika, akkor szerintem azért elsősorban nem károgni kell. Mert az most nyilvánvaló, hogy a magyar demokrácia nem úgy működik, ahogy ideális esetben kéne, de minden konkrét döntésnél ezen bosszankodni nem vezet sehová.

Én most elég ideges vagyok, mert ez a döntés az én elképzeléseimmel eléggé szembemegy, ezekszerint a tieiddel is, azon most nem siránkozom, hogy az Ötkertben hozták meg.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
De persze lehet, hogy csak én gondolom nevetségesnek, hogy most megy ezen a bohóckodás, amikor már a felvételi tájékoztatót kéne minden érintettnek böngésznie. Helyette hintába ültettek több tízezer érettségire váró diákot, az MSC-re tervező egyetemistákat, a szüleiket, családjaikat és egy csomó tanárt, stb....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...StormST
Most ha kifikáztad magad, akkor mit szeretnél, nagyobb keretszámokat vagy tandíjat? Mert valamelyikkel azért illene egyetérteni.Rajna
Én azzal értenék egyet, ha a jövőre felvételizőket már békén hagynák, mert nevetséges, hogy 1,5-2 hónappal a jelentkezés előtt még fingjuk nincs, hogy mi alapján tudják majd életük talán legfontosabb döntését meghozni...

Lehet tandíj, felkészülési idővel, normálisan átszámolva és az ország képességeihez igazítva, nem hirtelen bedobva, hatástanulmányok és átgondolás nélkül...

Megfelel? (ha szerinted fikáztam, akkor nem ismersz...)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...StormST
Most ha kifikáztad magad, akkor mit szeretnél, nagyobb keretszámokat vagy tandíjat? Mert valamelyikkel azért illene egyetérteni.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 109 — SB 50 Champion @ Grund
A felsőoktatásról diákokkal a HÖOK és a HaHá nélkül "megállapodni"? 😂

Ez a kutyakomédia már nevetséges!!! TEK védelem és sajtózár alatt valakikkel (odaért az összes fideszes képviselő fia-borja? 😛) beszélgetés/megállapodás?

Tényleg, ez új rekord Vityánál a "szarrá csinált száj" részidejében? 2 napja még nagyon nem erről beszélt, ráadásul úgy, hogy az lesz és kész...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most komolyan ezek teljesen idióták..
Ha a jelenlegi rendszerben kell 240 pont, akkor erre nem tudom mit mondjak. Ha ezt az iszonyú sok hülyének ingyen képzést nyújtó rendszert úgy fogják finanszírozni, hogy közben az egyetemek költségét megnyirbálják, akkor kimegyek én tüntetni, most megígérem. Mert azt kétlem, hogy a költségvetésben több pénzt adnának hirtelen a felsőokatásra, és akkor csak ez az egy módszer maradhat.Schleck
Na ja, akkor én fogok ellenállást szervezni, hogy inkább töröljenek el minden tandíjfinanszírozást de az egyetemektől ne vágjanak meg semmit...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most komolyan ezek teljesen idióták..
Ha a jelenlegi rendszerben kell 240 pont, akkor erre nem tudom mit mondjak. Ha ezt az iszonyú sok hülyének ingyen képzést nyújtó rendszert úgy fogják finanszírozni, hogy közben az egyetemek költségét megnyirbálják, akkor kimegyek én tüntetni, most megígérem. Mert azt kétlem, hogy a költségvetésben több pénzt adnának hirtelen a felsőokatásra, és akkor csak ez az egy módszer maradhat.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ja, ami még kurva vicces és teljesen jellemző, az az, hogy kb. senki nem tudja, kik azok a titokzatos diákok, akikkel nemzetünk megmentője megegyezett, mert sem a HÖOK, sem a Hallgatói Hálózat nem tudott a mai egyeztetésről.

Lehet, hogy ifjabb Lasztovicával és a haverjával egyezett meg, az stílszerű lenne. 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Hát várjuk meg mit takar ez konkrétan, nem hiszem, hogy ezt így gondolták, csak Vityának sikerült félrefogalmaznia.Rajna
Nincs félrefogalmazás. Amit Vitya mond, az a Szentírás. 😊 A Bibliát se írták volna újra, ha az Úr helyesírási hibát vétett volna a kőtáblákon. 😛

Szóval ami ki van mondva, az fasza, legfeljebb majd a kabátot hozzá varják a gombhoz, ebben menők a srácok.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
230 lesz a max pont , problam solved.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊Toca
Szerintem sem lesz ilyen, szerintem 😀
JC6
:I hate you smiley:
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd mókolnak a pontszámításon és senki nem éri el a 240et. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊Toca
Szerintem sem lesz ilyen, szerintem 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Hát várjuk meg mit takar ez konkrétan, nem hiszem, hogy ezt így gondolták, csak Vityának sikerült félrefogalmaznia.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 239 — Vikings fan
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.somoskovig
Mondjuk szerintem ilyen nem lesz szerintem.
Ui.: Ha megis lesz valtozas a tuntetesek hatasara akkor Sobri koltozik?😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
"Keretszámok? Azok nem lesznek" - by Vitya.

Grat fiúk, 1 hétig tartott, amíg sikerült a ló egyik oldaláról a másikra átesni, egyszer, csak egyszer lennétek képesek nem agyhalott idiótaként ügyködni, hanem gondolkodni...

Persze nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz, ha mondjuk 80.000 felvételiző eléri a 240 pontot, mi a faszból is lesz hirtelen kifizetve ennyi ember képzése, de hát ugye ez is mellékes.

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mivel nagyon népszerű téma lett a Jobbik és ki a Jobbik szavazó kérdés ezért voálá:

 www.poltudszemle.hu/szamok/2010_1szam/2010_1_karacsony.pdf

Igaz nem a legaktuálisabb, de a parlamentbe jutásuk óta legjobb tudomásom szerint nem készült tóluk a fentihez hasonló színvonalú elemzés.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Na az MSZPnél véletlenül meg izraeli tanácsadó lesz a kampányban.
Miért nem vagyok meglepve?Bazzani
Shalom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na az MSZPnél véletlenül meg izraeli tanácsadó lesz a kampányban.
Miért nem vagyok meglepve?

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A cigány a magyar az olasz származásáról nem tehet, nem egy választott tulajdonsága.
Sobri Jóska
A cigány választhatná a munkát is.
Tetszik vagy nem, magyarázhatod ahogy akarod, te ugyanúgy általánosítasz, mint bárki más. Mert van az általánosítás, és a Sobri féle általánosítás. Aki nem úgy látja dolgokat, az agyhalott, ostoba, stb...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Így van Rajna.
Ez egy egyszerű általánosítás, hogy aki Jobbik szavazó az rasszista.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
De ha nem rasszista és a jobbikra szavaz, akkor az nem azt jelenti, hogy egyetért azzal, amit képvisel a jobbik, vagyis voltaképp az ismerősöd tudat alatt rasszista?JC6
Nem feltétlenül, mert a Jobbiknak elég sok üzenete van, amiből a rasszizmus az egyik fő, de vannak egyebek is. Pl. ha valaki az ország legnagyobb bajának az EU-t látja, akkor lehet Jobbik-szavazó. Az, hogy valaki egy pártra szavaz, nem jelenti azt, hogy mindenben egyet is ért velük.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De ha nem rasszista és a jobbikra szavaz, akkor az nem azt jelenti, hogy egyetért azzal, amit képvisel a jobbik, vagyis voltaképp az ismerősöd tudat alatt rasszista?JC6
Nem rasszistább mint Te.
De az ostoba, manipulálható, agyhalott meg egyszerűen nevetséges az ő esetében. Ezek mondjuk sokkal jobban ráillenek egy pesti SZDSZ szavazó nyuggerre. (tudom, hogy megszűnt)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
De ha nem rasszista és a jobbikra szavaz, akkor az nem azt jelenti, hogy egyetért azzal, amit képvisel a jobbik, vagyis voltaképp az ismerősöd tudat alatt rasszista?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel én ismerek olyan Jobbik szavazót aki nem olyan mint az általad leírtak (egyetemet végzett, mentőtiszt, nem mellesleg nem rasszista) így az általad leírt éss általam kiemelt rész nem más mint általánosítás vagy írjuk egyszerűbben hazugságnak. Úgyhogy csűrheted/csavarhatod kényed-kedved szerint minden lesz csak logikus következtetés nem.
Nem mellesleg senkinek nem a cigányokkal van baja hanem az életmódjukkal, ami nem születésből fakad, hanem szintúgy egy választható dolog.