Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem érted.
Épp csak azt nem írtad le Te is, hogy ez rosszabb, mint Kádár meg Rákosi idejében. Mert most ez a legdivatosabb szöveg és mutogatás. Holnap az lesz, hogy ovék akasztani is fognak, ha valakinek nem tetszik valami.
Nem én mutogatok vissza, hanem unom, hogy most hirtelen minden annyira trágya lett, hogy nekiállunk autokráciáról beszélni. 1 év után. Mint említettem nekem is kevesebb a fizum az új adókulccsal, lakás, jövő, normál család és egyéb kilátások nélkül, de az a fajta siránkozás ami megy az országban szerintem már a szánalom kategória, hogy hirtelen minden kurva szar lett, és 1 év után nekiállunk úgy tenni, mintha überelné a korábbi időszakot. Ez is egy vélemény. Nem narancsos és nem édes, de az enyém.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Milyen riogatás nem ment? Nem értem. A bizonyos 8 év alatt a fidesz ellenzéki munkája nem állt másból, csak a (mindenkori) kormány ócsárlásából, és az intézkedések elgáncsolásából, mindegy hogy jó volt-e avagy rossz. Alternatívát nem kínáltak, nem mondták meg mi lenne a jó, csak azt hogy ez rossz. apeszos
Nem az ellenzékről beszéltem, hanem az itteni rinyáról. Akkor nem ment ennyire, amikor csótányék mélyen beleszartak mindenbe, ami a demokráciával kapcsolatos. Végighazudták amit lehetett, amit lehetett lezüllesztettek és szétloptak, üres kasszát hagytak, miközben dübörgött a gazdaság. Utána meg nekiálltak előadni, hogy a szarból hozák vissza az országot. . . . Na innét indultak narancsék A szarból visszahozott ország. Mínusszal és még több hitellel. Nem látni még a fényt se, nyilvánvaló, ilyen rövid idő után. Na erre nekem kicsit sok az a fajta diktatúrázás, ami itt divat az utóbbi egy évben.kishaszi
Ugyan miért sok? Hiszen Te is visszafelé mutogatsz, és "rinyálásnak" hívod ha más véleménye van. Enyhén narancsos hozzáállás. De a szíved joga. Bocsánat, hogy azt hittük most jobb lesz. Azt hiszem tíz év után most már "rinyálhatok" ha nem tetszik amit látok. Eddig sem tetszett, és alázatosan bocsánatot kérek akkor, ha végre valaki kihúzza a szarból a "zembereket". Ha nem az Elvis Presley tér, meg a Mária szobor, a repülőtér neve, vagy éppen a vármegyék lesznek fontosak. Egyenlőre csak azt látom, hogy a nyugdíjasokat megölik, de csak a kicsiket, a rokkantak menjenek vissza dolgozni (de hová is?) de csak aki nem kisebbségi. Munkanélküli vagy? Dögölj éhen. Munkát ugyan nem kapsz, de legalább a munkanélküli járadékot is elvesszük. Hozunk olyan adókulcsot amivel én mint képviselő jól járok, te meg gondolkodj el, mi a francért is dolgozol. De mindenek előtt megszavazzuk a képviselői járandóságok emelését, mert az nekünk jár. És kuss legyen a számla nélküli többszörös költségtérítésről, mert van ugyan pesten lakásom, de abban a testvérem, gyerekem, sógorom, fasz tudja kim lakik, és az állam által biztosított nem olcsó járművembe az állam tankoljon, ami után megint csak jár a költségtérítés. Elvégre a sofőröm elment tankolni. Az elkúró kormány után jött egy elbaszó, és nekem kezd elegem lenni a kormányok nemi életéből, ráadásul én vagyok az előjáték, mert én szívok. Bocs ha ezért "rinyálok".
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Milyen riogatás nem ment? Nem értem. A bizonyos 8 év alatt a fidesz ellenzéki munkája nem állt másból, csak a (mindenkori) kormány ócsárlásából, és az intézkedések elgáncsolásából, mindegy hogy jó volt-e avagy rossz. Alternatívát nem kínáltak, nem mondták meg mi lenne a jó, csak azt hogy ez rossz. apeszos
Nem az ellenzékről beszéltem, hanem az itteni rinyáról. Akkor nem ment ennyire, amikor csótányék mélyen beleszartak mindenbe, ami a demokráciával kapcsolatos. Végighazudták amit lehetett, amit lehetett lezüllesztettek és szétloptak, üres kasszát hagytak, miközben dübörgött a gazdaság. Utána meg nekiálltak előadni, hogy a szarból hozák vissza az országot. . . . Na innét indultak narancsék A szarból visszahozott ország. Mínusszal és még több hitellel. Nem látni még a fényt se, nyilvánvaló, ilyen rövid idő után. Na erre nekem kicsit sok az a fajta diktatúrázás, ami itt divat az utóbbi egy évben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A marketing jól sikerült, megnyerték.Sobri Jóska
Engem meg ez a mondat zavar... mert ha korabban is ilyen zsenialisan tudtak kommunikalni, az elmult 12 honapban miert volt minden heten 2-3 nevetseges PR baki...
Oszinten szolva nem hinnem, hogy olyan nagyon kellett kommunikalni/marketingezni barmit is tavaly tavasszal.. egy halottat/kutyat is beszavaztak volna a Fidesz szineiben a valasztokeruletek 80%-aban. (Most eszembe jutott a Dzsentlemanus errol 😀)Igor
Jaja. Egyik haverom mondta, hogy vannak annyira elvakult narancsos ismerősei, hogy képesek lettek volna akár egy fidesz színekben induló meztelen csigára vagy mondjuk egy többszörös gyilkosra is szavazni. Mindegy csak a fidesz, csak a narancs.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 299 — No 1 Zhang Yufei fan
A marketing jól sikerült, megnyerték.Sobri Jóska
Engem meg ez a mondat zavar... mert ha korabban is ilyen zsenialisan tudtak kommunikalni, az elmult 12 honapban miert volt minden heten 2-3 nevetseges PR baki...
Oszinten szolva nem hinnem, hogy olyan nagyon kellett kommunikalni/marketingezni barmit is tavaly tavasszal.. egy halottat/kutyat is beszavaztak volna a Fidesz szineiben a valasztokeruletek 80%-aban. (Most eszembe jutott a Dzsentlemanus errol 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Persze engedtessék meg, hisz jómagam is iróniának szántam amit írtam, még ha sajnos igaz is.
És annyiban Viktor és bandájának védelme, hogy van egy rendszer amibe belekerültek, és sok alternatívájuk nincs. Ha mondjuk te vagy Puszpángvisonta polgármestere, van elég pénz a kasszában, van egy élő szerződésed x évre (persze felülvizsgálható) mondjuk egy helyi vállalkozóval az önkormányzat takarítására, majd ez a vállalkozó megjelenik minden hónap 20-án nálad, kedvesen mosolyog rád, és a kezedbe nyom egy boritékot, benne mondjuk 500ezer forinttal, akkor nem fogadod el? Felülvizsgálod a szerződést? Csak mert fideszes vagy? Miközben átnézve a szerződését, látod, hogy havi 9 millió, ami teljesen reális ár, hiszen bekérsz árajánlatokat esetleg, és látod, hogy azok 8-15 millió forint között érkeztek? Vagy ha fel kell újítani az iskolát, van rá 30 millió forintos NFÜ-s vagy EU-s keret, akkor nem fogadod el a volt gimis haverod cégének jelentkezését, csak mert együtt jártatok gimibe? Vagy mert az ingatlanos beosztottad azt mondja, hogy visszakapunk belőle 5 milliót, és csak 28 millió az egész meló, még spóroltál is az önkormányzatnak 2 milát? Vagy ha mindezeket megejtetted, akkor másnap mész, és feljelented magadat? Ja és ha mindehhez a 12 tagú testületben van 2 mszp-s, 1 jobbikos, és 9 fideszes, vagyis amit csinálsz amögött erős testületi támogatottság van, vagyis jogosan hiheted, hogy a zemberek is ezt akarják.
Szóval azért egy munkahely, és a politikus aktuális feladata ennyiben különbözik.
Demagógia azt hinni, hogy ugyanazt gondolja, mondja, teszi, kritikus ellenzékiként, és funkcionáriusként. nem is lenne életszerű.
Valamint annyiban sem hasonlítható a dolgozóhoz, hogy az emberek többsége a munkahelyén fontos, hasznos, értéket előállító munkát végez, míg a politikus feladata sokszor meg se határozható pontosan, mégis millió forintok fölött diszponál.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
Azért egy dolgot elmondanék Viktorék "védelmében".
Ugyebár ha az ember nincs kormányon, és politikai párt, akkor az a dolga, hogy választást nyerjen.
Ehhez szükséges kommunikáció, marketing, pr, tömegek mozgósítása, stb, valós kormányzásiképesség, vagy ennek előzetes bizonyítéka nem.
A marketing jól sikerült, megnyerték.
Ettől még az ő brancsuk se tudja jobban...Sobri Jóska
Ez mind szép és jó, alapvetően igazad van abban, hogy mi a Politikus. Majdnemhogy egy definició amit leírsz.
Nem is lett volna ezzel gond, ha:
-a jelenlegi kormány nem állította volna, hogy a jobb élet, erősebb gazdaság csak politikai döntés kérdése,
-a jelenlegi kormány nem állította volna, hogy a zembereknek van joguk mindenhez, most pedig hirtelen nem kell népszavazás semmiről,
-ha a jelenlegi kormány nem állította volna magáról, hogy nem hazudik, csak igazad mond,
-ha a jelenlegi kormán nem állította volna magáról, hogy sohasem lop.

És ha ennél mélyebben kutakodunk, akkor egyre több olyan dologra rálátunk, aminek ők a totál ellenkezőjét állították. (alkotmánybíróság, nyugdíjpénztár...)

Persze ettől még a politikus az amít leírtál, csak engedtessék meg a höbörgőknek, hogy a nemtetszésüket kinyilvánítsák a szeretett nagy emberrel és kormányával szemben.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Már ne haragudj, de az mitől demagógia, ha valakinek azt kellene tennie ami a dolga? Ez egy kicsit zavaros nekem. Ha elmegyek dolgozni és nem teszem a dolgom, védekezhetek azzal a főnököm előtt, hogy ugyan kérem ez puszta demagógia? Gondolom sejted mit is fog mondani. És másnap már nem is kell mennem "demagogizálni". A példád sem igazán fedi a valóságot. Az, hogy Te nyersz pénzt, és szétosztod, magánügy valóban, hiszen a sajátoddal teszed. De a politikus az én és a Te pénzedből nagyvonalú a saját és rokonsága számára. Azonkívül nem a szűk rokoni körért felelős, hanem most már csak alig több mint 9 millió emberért. Ez ugyan tényleg demagógia, és közhely is egyben: de ha valaki katonának megy, ne csodálkozzon ha lőnek rá. Leszarom hogy mit akar a felesége, a gyereke, addig amíg a saját munkával megkeresett pénzéből teszi. Azt hogy mi a politikus dolga és büntetőjogi felelőssége, éppen ez a kormány feszegeti, és jól teszi. Csakhogy a mérce nem egyenlő megint, és ez visszásságot szül. A mai politikai kultúra Magyarországon egyenlő a másik fél szidalmazásával, és ebben ki is merül. Amit tesznek, annak van neve, és le is van írva egy könyvben, a címe BTK. Lopásnak hívják, esetleg sikkasztásnak, néha hűtlen kezelésnek. A baj az, hogy aki nem tartozik a körükbe, csak azokra vonatkozik. Hogy egy példát is mondjak a "mi kutyánk kölykére": a sokat citált "előző 8 év" alatt a fidesz egyetlen egy dologban állt maximálisan a kormány mellett, mégpedig a számla nélküli költségtérítés ügyében. A politikus szó megfelel a könnyű pénz kereset szinonimájának Magyarországon, és ennyi. Hogy végezze a dolgát, és esetleg jól, az tényleg demagógia lenne?
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 967 — #NoStress
Azért egy dolgot elmondanék Viktorék "védelmében".
Ugyebár ha az ember nincs kormányon, és politikai párt, akkor az a dolga, hogy választást nyerjen.
Ehhez szükséges kommunikáció, marketing, pr, tömegek mozgósítása, stb, valós kormányzásiképesség, vagy ennek előzetes bizonyítéka nem.
A marketing jól sikerült, megnyerték.
Ettől még az ő brancsuk se tudja jobban, hogy építsen szarból várat, mint az előző csapat.
Azt tudják, hogy akik adtak nekik, azok most kapjanak, akik segítettek, azoknak most ők segítsenek, és itt egyértelműen, név szerint gondolom. Ez a része megy.
Az szóljon, aki ilyen lehetőségek birtokában nem a szűk környezete életkörülményeinek a megjobbításával foglalkozna, hanem vadidegenekével szanaszéjjel az egész országban. Az teljesen életszerűtlen is lenne. Hiszen ha pl én nyerek tippmixxen 200ezret, akkor nem szétosztom itt a fórumon, és egyéb baráti társaságban, hanem megtartom, és a legszűkebb barátokat hívom meg egy vacsira mondjuk. Na ez életszerű.
Lehet azzal jönni, hogy a politikusnak mi lenne a dolga, de az demagógia, a politikus is ember, ő is pénzből él, az ő felesége is nagyobb házat akar, a gyereke új Nike-ot, és sítáborba menni, stb stb.
Szóval amíg nincs egyértelműen leírva, és betartatva, hogy mi a politikus dolga, és miért tartozik anyagi és büntetőjogi felelősséggel, addig kénytelen a saját esze után menni, és abból jönnek ki ezek a dolgok.
Persze lehet azzal is jönni, hogy le van írva, nade lássuk be, hogy elnézve az elmúlt 20 év betartási kultúráját, és betartatási lehetőségeit, akár le se kéne legyen írva.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hajrá Magyarország! Változás 2010 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
cserébe megnézheti hogy töltött kolbászt Viktor 8 éve. mert ugye az Ezüsthajó minden lépését filmre vette. csak nem tudom ki nézte meg mindet 😀petey
majd a gyereked fogja, mert érettségi tétel lesz 15 év múlvaharomt
Ha lesz addigra olyan, hogy érettségi. Ahogy elnézem a törekvéseket, az oktatás sem menekül....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
cserébe megnézheti hogy töltött kolbászt Viktor 8 éve. mert ugye az Ezüsthajó minden lépését filmre vette. csak nem tudom ki nézte meg mindet 😀petey
majd a gyereked fogja, mert érettségi tétel lesz 15 év múlva
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
cserébe megnézheti hogy töltött kolbászt Viktor 8 éve. mert ugye az Ezüsthajó minden lépését filmre vette. csak nem tudom ki nézte meg mindet 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?apeszos
Nem, csak jut nekik is valami cserébe, a zsebbe 😊 A szokásos téma 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.htmlJC6
Remélem ezt az elszámoltatási biztos is látja. Vagy szemüveget cserélt?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
...Kezd hasonlítani ez az ország egy banánköztársaságra (a köztársaságot az új alkotmányra való tekintettel visszavonom)...apeszos
Akkor az analógiát követve banánország vagyunk.zinedine5
Mint mondtam, túlzás. De így jobban belegondolva... 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyarország, én így szeretlek:

http://www.hir24.hu/belfold/231785/orban-viktornak-is-van-udvari-fotosa.html
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
...Kezd hasonlítani ez az ország egy banánköztársaságra (a köztársaságot az új alkotmányra való tekintettel visszavonom)...apeszos
Akkor az analógiát követve banánország vagyunk.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetlen kormányban lenne bizalmam: abban amelyik az intézkedéseket azzal kezdené, hogy jelentősen csökkentené a saját és a képviselők juttatásait, korlátozná a rokonok pozícióba kerülését, az elvont pénzeket oda tenné ahonnan tényleg hiányzik, és nem a saját zsebükbe.apeszos
ez mind szép, de ilyen kormány sok, nálunk jobb helyzetben lévő országban sincs, továbbá csak ilyen intézkedésektől még végezhet összességében nagyon rossz munkát egy kormány.atapapa
Való igaz. Csak a nálunk jobb helyzetben lévő országokban ez nem szúr annyira szemet, annak a polgárai is jobban élnek, és rendes fizetést is kapnak. Míg nálunk kedves vezetőink (és holdudvara) gazdagszanak, a "zemberek", akik csak addig fontosak amíg a voksokat leadják, egyre szegényebbek. Kezd hasonlítani ez az ország egy banánköztársaságra (a köztársaságot az új alkotmányra való tekintettel visszavonom), ahol minden a vezetők kényelmét szolgálja, és a magyarázat a korbács. Na jó ez túlzás, de az emberek kollektív hülyének nézése sajnos valós.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Egyetlen kormányban lenne bizalmam: abban amelyik az intézkedéseket azzal kezdené, hogy jelentősen csökkentené a saját és a képviselők juttatásait, korlátozná a rokonok pozícióba kerülését, az elvont pénzeket oda tenné ahonnan tényleg hiányzik, és nem a saját zsebükbe.apeszos
ez mind szép, de ilyen kormány sok, nálunk jobb helyzetben lévő országban sincs, továbbá csak ilyen intézkedésektől még végezhet összességében nagyon rossz munkát egy kormány.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Apeszos for President! Esküszöm! 100%-ig igaza van! Iszom szavaid Mester, taníts!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
8 évig nem rettegtél?kishaszi
Ezt szeretem a leginkább. Ez már egy kipróbált, mindíg bejövős érv. Az "előző 8 év". Meg mindennek a gyurcsány az oka. Amit OV most csinál, annak is. Hogy most kevesebbet keresek, annak is. Meg mindennek. Igen, egy ideje rettegek (nem egy éve...) hogy elveszítem a munkám, hogy az én három gyerekem is nélkülözni fog, bár eddig sem volt fenékig tejfel. Én nem vagyok nemzeti kincs kisebbségi, hogy alanyi jogon járna a segílyke, sem ügyeskedő, sem politikus rokon, hogy csurranjon-cseppenjen innen-onnan valamicske. Tisztességes országban szeretnék élni, ahol el tudom tartani a családomat a munkámból.... Úgy veszem észre, ez csak utópia, még az unokámnak sem fog sikerülni. Nem bízom egyetlen politikus címzetű csótányban sem, hívják az gyurcsánynak, vagy orbánnak, teljesen mindegy.apeszos
Csak amíg 2/3 nélkül kuss volt mindenkinek, addig nem ment a riogatás, most meg hirtelen úgy van előadva, mintha ov tehetne arról, hogy mi van a munkáddal - meg diktatúra meg miegymás. Speciel én ettől agyfaszt kapok.- Aminek max akkor lenne minimális hatása, ha állami cégnél dolgozol. Örülj neki, hogy van 3 gyereked - max respect ezért -, mert én speckó arra se merek gondolni mit kezdenék egyszem gyerkőccel, ha lenne... Nekem is csökkent a fizum, ami amúgyis lófasz, még a belefektetett energiáról nem is beszélek. Mondok jobbat: hitelt se tudok felvenni egy nyomorult 30 négyzetméteres lakásra sem. Diploma ide, nyelvvizsga oda, szakmával - bár mondjuk, ha 10 évvel hamarabb születek, akkor kurvajól megalapozhattam volna a jövőmet vele.kishaszi
Milyen riogatás nem ment? Nem értem. A bizonyos 8 év alatt a fidesz ellenzéki munkája nem állt másból, csak a (mindenkori) kormány ócsárlásából, és az intézkedések elgáncsolásából, mindegy hogy jó volt-e avagy rossz. Alternatívát nem kínáltak, nem mondták meg mi lenne a jó, csak azt hogy ez rossz. Egyetlen kormányban lenne bizalmam: abban amelyik az intézkedéseket azzal kezdené, hogy jelentősen csökkentené a saját és a képviselők juttatásait, korlátozná a rokonok pozícióba kerülését, az elvont pénzeket oda tenné ahonnan tényleg hiányzik, és nem a saját zsebükbe. Ebben ez a kormány is ugyanazt teszi mint az elődei, már az első kormányra kerülésükkor is. (Ezüsthajó, Kaya Ibrahim, Deutsch Tamás...stb) Tehát nem jobbak. Örülnék ha a gyermek onkológiára nem nekem kellene adakozni egy új gépért, ha katasztrófa helyzet esetén nem az adományvonal kiépítése lenne az első. Ha valami hasonló intézkedéseket látnék, és nem OV hatalom mániáját, meg olyan lózungokat hogy vármegye, meg nem is köztársaság és a többi gumicsontot, akkor nem is bánnám hogy valamivel kevesebb a fizetésem. De amíg az enyémből elvesznek, a sajátjuk meg (még) több lesz, a nyomoron meg nem változik semmi, addig ez a kormány is hiteltelen a szememben, csakúgy mint a többi. Nem mintha ez különösebben izgatná őket.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
azért mert Vona ott volt egy központi polgári körben, még durva túlzás azt állítani, hogy a polgári körök és a jobbik között komolyabb átfedés lenne.
A jobbik teljesen máshonnan indult és sokáig azért panaszkodtak, hogy a fideszes média is elhallgatja őket. tudomásom szerint pont az elhallgatásuk miatt választottak egyre radikálisabb eszközöket (hátha azzal átütik a média ingerküszöbét), míg végül létrehozták a ciganybunozes.hu-t és kitalálták a Magyar Gárdát.atapapa
én se mazt mondtam hogy ugyanaz. Csak elindult valahonnan. Aztán Vikinek kellemetlen lett a fekete sereg.
petey
de a jobbik nem a pogári körökből (fidesztől) indult, legfeljebb Vona.
A jobbik a jobbiktól (ami 2002 előtt egy egyetemista szövetség volt) és a MIÉP-től indult. Ha elolvasod az országos elnökségük tagjainak önéletrajzát a neten, láthatod hogy a nyolcból kb. hatan miépesek voltak korábban.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 381 — Csodabogár
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊Vrijbloed
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
azért mert Vona ott volt egy központi polgári körben, még durva túlzás azt állítani, hogy a polgári körök és a jobbik között komolyabb átfedés lenne.
A jobbik teljesen máshonnan indult és sokáig azért panaszkodtak, hogy a fideszes média is elhallgatja őket. tudomásom szerint pont az elhallgatásuk miatt választottak egyre radikálisabb eszközöket (hátha azzal átütik a média ingerküszöbét), míg végül létrehozták a ciganybunozes.hu-t és kitalálták a Magyar Gárdát.atapapa
én se mazt mondtam hogy ugyanaz. Csak elindult valahonnan. Aztán Vikinek kellemetlen lett a fekete sereg.
más: szűk 1 év alatt olyan szintre jutott az ország, hogy a legégetőbb probléma a reptér neve, meg hogy hol legyen Elvis-tér... De qrva jól megy nekünk...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 994 — #neverpunt
Én nem akartam kiforgatni, csak nekem vicces a hasonlat. A FIDESZ egy jobbközép, konzervatívnak mondott párt, nulla antiszemitizmussal, rasszizmussal és fajelmélettel. Egy se akar keleten életteret, stb. Én csak arra akarok rávilágítani, hogy ne képzelj ilyeneket, mert felesleges. Nem akartam kioktató lenni, vagy ilyesmi. Csak ez nekem meredek. Hmmm, nincs miért elnézést kérned. 😊Vrijbloed
Pedig Vona és csapata is Buktor óvó szárnyai alól nőttek ki(Pógári körök?), akik nem 0 antiszemitizmussal és rasszizmussal rendelkeznek ugye. A FIDESZ meg szép lassan átmegy baloldali pártba, vagy már az is.petey
azért mert Vona ott volt egy központi polgári körben, még durva túlzás azt állítani, hogy a polgári körök és a jobbik között komolyabb átfedés lenne.
A jobbik teljesen máshonnan indult és sokáig azért panaszkodtak, hogy a fideszes média is elhallgatja őket. tudomásom szerint pont az elhallgatásuk miatt választottak egyre radikálisabb eszközöket (hátha azzal átütik a média ingerküszöbét), míg végül létrehozták a ciganybunozes.hu-t és kitalálták a Magyar Gárdát.