NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Politika

46 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Teljesen fölösleges az 1 millió munkahely, ha nem lesz munkaerő, aki ezt elvállalja.

1) nem tesszük rendbe a munkaképes lakosság/nyugdíjasok arányát
2) nem nyírbáljuk meg a szociális juttatásokat, hogy a rokkantnyugdíjasok/segélyen élők inkább elmenjenek dolgozni... ezek fontosabbak.
Igor
A (nem a nyugdíj alapján számolt) szociális juttatásokat most nyirbálják meg éppen. Úgy hívják infláció.atapapa
Tőled okosabb hsz-ekhez szoktam - ezt csak nagyon kifacsarva tudom értelmezni.... és úgy se látom értelmét. Lehet én nem értem mondjuk... de nem hiszem, hogy az infláiós hatás lenne a legnagyobb gondunk, amikor a szociális kiadásokra, mint költségre tekintünk... szóval ezzel semmit nem érünk.
Igor
Biztos vagyok abban, hogy az öregségi nyugdíj százalékában megadott szociális juttatásokon kívül semmilyen központi forrásból fedezett szociális kiadás nem lesz emelve. Ami évi 4-5% infláció mellett a ciklus végére felér majd a területen végrehajtott kisebb kiigazítással. Ezzel talán már megfelelő méretűre nyílik az olló a segélyek és a minimálbér között.

Csökkenteni, megvágni a Széll Kálmán tervben foglaltakban kívül szvsz nem fognak. Kedvező gazdasági klíma mellett szvsz nem is kell, ha az SZKT-t következetesen végrehajtják az utolsó betűig.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 306 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen fölösleges az 1 millió munkahely, ha nem lesz munkaerő, aki ezt elvállalja.

1) nem tesszük rendbe a munkaképes lakosság/nyugdíjasok arányát
2) nem nyírbáljuk meg a szociális juttatásokat, hogy a rokkantnyugdíjasok/segélyen élők inkább elmenjenek dolgozni... ezek fontosabbak.
Igor
A (nem a nyugdíj alapján számolt) szociális juttatásokat most nyirbálják meg éppen. Úgy hívják infláció.atapapa
Tőled okosabb hsz-ekhez szoktam - ezt csak nagyon kifacsarva tudom értelmezni.... és úgy se látom értelmét. Lehet én nem értem mondjuk... de nem hiszem, hogy az infláiós hatás lenne a legnagyobb gondunk, amikor a szociális kiadásokra, mint költségre tekintünk... szóval ezzel semmit nem érünk.

Én agresszívebb nyírbálást várok.. egy újabb csomagot. A Széll Kálmán kezdésnek megteszi, ha átmegy.. dee ez még mindig simogatás, a pofon helyett.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez az egymilliós ígéret amúgy kezet foghat a közbiztonság két hét alatti javulásával. Jó szlogen volt a választások pár hetében, viszont tökéletes célpont 4 éven át.atapapa
Mondjuk személy szerint én olyannal nem találkoztam, aki ezt elhitte, pedig ismerek nehézsúlyú idiótákat. Meghogy ők két pofonnal fognak hazazavarni egyeseket. És majd a tanárok és orvosok és rendőrök anyagilag (is) megbecsültek lesznek. Na, ezeket se hitte el senki. Nem a kampányszlogenek miatt nyertek. De ezek miatt - esetleg - veszíthetnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Teljesen fölösleges az 1 millió munkahely, ha nem lesz munkaerő, aki ezt elvállalja.

1) nem tesszük rendbe a munkaképes lakosság/nyugdíjasok arányát
2) nem nyírbáljuk meg a szociális juttatásokat, hogy a rokkantnyugdíjasok/segélyen élők inkább elmenjenek dolgozni... ezek fontosabbak.
Igor
A (nem a nyugdíj alapján számolt) szociális juttatásokat most nyirbálják meg éppen. Úgy hívják infláció.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 306 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen fölösleges az 1 millió munkahely, ha nem lesz munkaerő, aki ezt elvállalja.

1) nem tesszük rendbe a munkaképes lakosság/nyugdíjasok arányát
2) nem nyírbáljuk meg a szociális juttatásokat, hogy a rokkantnyugdíjasok/segélyen élők inkább elmenjenek dolgozni... ezek fontosabbak.

Erre utalt is Mató bácsi amúgy, szóval van a cikkben pozitívum, de még lényegi pozitív intézkedést nem láttam tőlük, pedig 1 éve kormányon vannak. Szóval várok tovább.. és ha 80%-át megvalósítják annak, ami a cikkben van (hiába fele ez mondjuk a kampányígéreteknek), már annak nagyon örülnék neki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/04/13/matolcsy_senki_nem_kerulhet_utcara/

Kedvenc politikusaim egyike természetesen sosem hazudik, de az egymillió uj munkahely elöbb 400000 lett, most már csak 300000, amiből 100-150000 közmunka és 50000 a kifehéredésből jön.
Ha végigszámolom, akkor ez 100-150000 új munkahely.zinedine5
Függetlenül az ígéret tarthatóságától és a beígért teljesítés elemeitől, az 1M munkahelyet 10 éves időtávra ígérték.
Szóval még kétszer rájuk kell szavazni legalább, hogy emiatt számon lehessen kérni őket 😛atapapa
Miután az utóbbi pár hónapban 85000 megszünt a KSH elemzése szerint, kicsit szkeptikus vagyok a bővüléssel kapcsolatban.zinedine5
jogos, bár ebben a megszűnésben az idénymeló is benne van, plusz a munkaerőpiaci aktivitás is nőtt (ami nem baj)

Ez az egymilliós ígéret amúgy kezet foghat a közbiztonság két hét alatti javulásával. Jó szlogen volt a választások pár hetében, viszont tökéletes célpont 4 éven át.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/04/13/matolcsy_senki_nem_kerulhet_utcara/

Kedvenc politikusaim egyike természetesen sosem hazudik, de az egymillió uj munkahely elöbb 400000 lett, most már csak 300000, amiből 100-150000 közmunka és 50000 a kifehéredésből jön.
Ha végigszámolom, akkor ez 100-150000 új munkahely.zinedine5
Függetlenül az ígéret tarthatóságától és a beígért teljesítés elemeitől, az 1M munkahelyet 10 éves időtávra ígérték.
Szóval még kétszer rájuk kell szavazni legalább, hogy emiatt számon lehessen kérni őket 😛atapapa
Miután az utóbbi pár hónapban 85000 megszünt a KSH elemzése szerint, kicsit szkeptikus vagyok a bővüléssel kapcsolatban.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/04/13/matolcsy_senki_nem_kerulhet_utcara/

Kedvenc politikusaim egyike természetesen sosem hazudik, de az egymillió uj munkahely elöbb 400000 lett, most már csak 300000, amiből 100-150000 közmunka és 50000 a kifehéredésből jön.
Ha végigszámolom, akkor ez 100-150000 új munkahely.zinedine5
Függetlenül az ígéret tarthatóságától és a beígért teljesítés elemeitől, az 1M munkahelyet 10 éves időtávra ígérték.
Szóval még kétszer rájuk kell szavazni legalább, hogy emiatt számon lehessen kérni őket 😛

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Ha lenne valóban 100ezer új munkahely, tisztességes fizetéssel, már megéri. 😊

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/04/13/matolcsy_senki_nem_kerulhet_utcara/

Kedvenc politikusaim egyike természetesen sosem hazudik, de az egymillió uj munkahely elöbb 400000 lett, most már csak 300000, amiből 100-150000 közmunka és 50000 a kifehéredésből jön.
Ha végigszámolom, akkor ez 100-150000 új munkahely.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
A kormány szerint a szombati szakszervezeti tüntetés a megszorítások ellen irányul – "ezen a ponton találkozik a magyar kormány elképzeléseivel, amelynek politikájába szintén nem férnek bele a megszorítások" – nyilatkozta Szijjártó Péter a Duna Televízióban. 😀zinedine5
😂
Azt hiszem megérett a kiadásra egy Szijjártó-magyar nagyszótáratapapa
Vagy Szíjjártó kaphatna egy Magyar Értelmező Kéziszótárt ajándékba.vadibandi
Pedig ez egy kommunikációs mestermunka. Hogyan tüntessenek ellened, ha te is egyetértesz velük?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A kormány szerint a szombati szakszervezeti tüntetés a megszorítások ellen irányul – "ezen a ponton találkozik a magyar kormány elképzeléseivel, amelynek politikájába szintén nem férnek bele a megszorítások" – nyilatkozta Szijjártó Péter a Duna Televízióban. 😀zinedine5
😂
Azt hiszem megérett a kiadásra egy Szijjártó-magyar nagyszótáratapapa
Vagy Szíjjártó kaphatna egy Magyar Értelmező Kéziszótárt ajándékba.




több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A kormány szerint a szombati szakszervezeti tüntetés a megszorítások ellen irányul – "ezen a ponton találkozik a magyar kormány elképzeléseivel, amelynek politikájába szintén nem férnek bele a megszorítások" – nyilatkozta Szijjártó Péter a Duna Televízióban. 😀zinedine5
😂
Azt hiszem megérett a kiadásra egy Szijjártó-magyar nagyszótár

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 289 — Ajmo Vatreni
A kormány szerint a szombati szakszervezeti tüntetés a megszorítások ellen irányul – "ezen a ponton találkozik a magyar kormány elképzeléseivel, amelynek politikájába szintén nem férnek bele a megszorítások" – nyilatkozta Szijjártó Péter a Duna Televízióban. 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez is egy vicc. Olyan összegek visszaigénylését követelik gyakorlatilag, amit még nem fizettek be. (és lehet sosem fognak).
http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/04/11/birosag_ele_kerult_a_magyar_afaszabalyozas/
Így is tonnaszámra születnek a fiktív számlák, mi lenne, ha a szabályozás nem így lenne???
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
én nem a munkát nem preferálom hanem nem kellek sehovaharomt
Arra gondoltam, hogy a számviteli törvényt nem preferálod te se ha meló van, de hivatalosan nincs. 😉
Adózás, járulékok, ilyen bagatell hülyeségek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én nem a munkát nem preferálom hanem nem kellek sehova
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Most semmit nem dologzom hivatalosan mert nincs munka. Ennyi.
Nem azért nem dolgozom mert nekem nem való, hanem mert nincs mit. De 17 éves korom óta mindig dolgoztam ha volt mit. És cserében soha nem loptam...haromt
Ez a pasi se, akiről írtam.
Ő üzletember, csak nem preferálja a jelenleg hatályos számviteli törvényt. Amit egyébként én se nagyon. És ezek szerint te se. 😊
Kezdtem azt hinni, hogy van saját munkatáborod, vagy valami hasonló, mert már többször láttam, hogy ez a vesszőparipád, és kezdtem rosszul érezni magamat, hogy szigorúan vett munkát (amiben tobzódnak a joule-ok és a newton-ok) én se igazán végeztem megélhetés céljából, mégis megértem valahogy a 37. évemet. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most semmit nem dologzom hivatalosan mert nincs munka. Ennyi.
Nem azért nem dolgozom mert nekem nem való, hanem mert nincs mit. De 17 éves korom óta mindig dolgoztam ha volt mit. És cserében soha nem loptam...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
nem való a meló a cigánynak. Sobri Jóska
Tudom, nem szép tőlem, mert ezt kiragadtam a hozzászólásodból, de ez nem általánosítás?Vrijbloed
De az. De ha ezt mondta, most mit tegyek? Idéztem szöveghűen. 😊


És, hogy vicces része is legyen a sztorinak, a pasi kb. 40 éves, azt mondja, hogy életében egyszer dolgozott, abba is belerokkant. Azonnal előjött a sérve, műteni is kellett, nem való a meló a cigánynak. Ő egyébként romungró, és azt mondja az oláh cigányok teljesen más világ, ég és föld a romungrokkal.Sobri Jóska
kifogás az mindig lesz...
mi az hogy nem való a munka? akkor a kibaszott kaja se legyen való. aki ilyet kijelent azt ott helyben lelőni azt csáharomt
Ez poén, de lehet vérkomolyan venni.
Akkor: mint írtam az elején dolgozik, meg van a pénze is, segélyt se kapott még életében, romungró is.
Megkérdezhetem te mit dolgozol egyébként?
PM-ben is megfelel, csak kiváncsi vagyok, hogy mivel foglalkozol, hogy ennyire imádod a munkát. 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nem való a meló a cigánynak. Sobri Jóska
Tudom, nem szép tőlem, mert ezt kiragadtam a hozzászólásodból, de ez nem általánosítás?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem van egy cigány ismerősöm, aki a nyugati aluljáróban árulja a "lopott" (valójában kínai piacon veszik 500-1500 forintért, és madárfüggően adják el 2000-5000 forintért) parfümöt, ebből élnek, a 3 fős család.
De néha közterületesek, rendőrök megfogják, ilyenkor eljárás, és pénzbüntetés, ami ledolgozható. Ált. befizeti -mit tud tenni ugyebár- de mostanában szarul megy, így legutóbb a ledolgozást választotta. Ment hétfőn a közmunkára, szépen 8-ra, a felügyelő, valami önkormányzati ember fél9 kor hazaküldött mindenkit, nem lévén meló. Ugyanez volt egész héten, egyszer kellett söprögetni másfél órát. Második hétfőn vitt egy parfümöt a csókának, és mondta, hogy ő már nem erölteti ezt a 4 napot, inkább megy vissza melózni.
Ez sokat elmond az aktuális állapotokról.
És, hogy vicces része is legyen a sztorinak, a pasi kb. 40 éves, azt mondja, hogy életében egyszer dolgozott, abba is belerokkant. Azonnal előjött a sérve, műteni is kellett, nem való a meló a cigánynak. Ő egyébként romungró, és azt mondja az oláh cigányok teljesen más világ, ég és föld a romungrokkal.Sobri Jóska
kifogás az mindig lesz...
mi az hogy nem való a munka? akkor a kibaszott kaja se legyen való. aki ilyet kijelent azt ott helyben lelőni azt csá
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Nekem van egy cigány ismerősöm, aki a nyugati aluljáróban árulja a "lopott" (valójában kínai piacon veszik 500-1500 forintért, és madárfüggően adják el 2000-5000 forintért) parfümöt, ebből élnek, a 3 fős család.
De néha közterületesek, rendőrök megfogják, ilyenkor eljárás, és pénzbüntetés, ami ledolgozható. Ált. befizeti -mit tud tenni ugyebár- de mostanában szarul megy, így legutóbb a ledolgozást választotta. Ment hétfőn a közmunkára, szépen 8-ra, a felügyelő, valami önkormányzati ember fél9 kor hazaküldött mindenkit, nem lévén meló. Ugyanez volt egész héten, egyszer kellett söprögetni másfél órát. Második hétfőn vitt egy parfümöt a csókának, és mondta, hogy ő már nem erölteti ezt a 4 napot, inkább megy vissza melózni.
Ez sokat elmond az aktuális állapotokról.
És, hogy vicces része is legyen a sztorinak, a pasi kb. 40 éves, azt mondja, hogy életében egyszer dolgozott, abba is belerokkant. Azonnal előjött a sérve, műteni is kellett, nem való a meló a cigánynak. Ő egyébként romungró, és azt mondja az oláh cigányok teljesen más világ, ég és föld a romungrokkal.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
... a segély elvételének megpendítésére.

legalább meg kell próbálni.atapapa
Aztán majd jön a lázadás, mint szlotákiában.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
de nem fog felkelni és elmenni. felnőtt egy(?) olyan generáció aki nem látott dolgozó embert a családjában. Neki evidens hogy munka nem kell ha jön a segílyke.
Úgy megvalósítható, hogy ha nem mész el a közmunkára, pedig lehetőséged lenne rá, akkor segély sincs.
Természetesen a közmunkához kell megfelelő ellenőrző személyzet is, a munkamoráljukat ismerve...haromt
lehet. az is lehet hogy lesz, aki önmagától elmegy.
Az is lehet, hogy ehhez szükség lesz (lenne) a segély elvételének megpendítésére.

legalább meg kell próbálni.