Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Tenisz

15 feliratkozó

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 397 — #NoStress
Miért van az, hogy a magyar tenisz sem férfi, sem női egyéniben nem tud világklasszist kitermelni? (Ha jól sejtem, egyetlen egyéni GS-győzelmünk van, 1958-ból Körmöczy Zsuzsa.)
nagylaza, főpohárnok
3 oka van....kérdezd meg Montecuccolit....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Tehát a cseheknél, szerbeknél, horvátoknál vagy a románoknál sokkal több a lóvé. Az más.
nagylaza, főpohárnok
Teniszre biztos.
Persze nettóban, azzal számolva ami el is jut oda, ahol hasznosulni tud.
Amúgy Fucsó nyert egyéniben Wimbledonban juniorként. Szóval nem az alapképzésen vagy a tehetséghiányon múlik nála, hogy ergya.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fitz, 🐻, Ruud, Tsitsi szép kis névsor így az 1.-2. körös búcsúzok.
steelwolf
Ebből egyedül Ruud a meglepetés számomra. Tsitsipas év végére ki fog csúszni az 50-ből is.
szaba
Borítást nézve Ruud, de azért a 3 srácnak is illett volna venni az akadályt.
Tsitsipas tuti többet van az asszonyon, mint a pályán 😉

Miért van az, hogy a magyar tenisz sem férfi, sem női egyéniben nem tud világklasszist kitermelni? (Ha jól sejtem, egyetlen egyéni GS-győzelmünk van, 1958-ból Körmöczy Zsuzsa.)
nagylaza, főpohárnok
Marozsánba is kicsit sokat láttak bele/sajtó?/ az Alcaraz Római W és amikor Zverev a Miami QF után azt mondta h Top 10-es is lehet, ami sztem pusztán udvariasságból tette.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Miért van az, hogy a magyar tenisz sem férfi, sem női egyéniben nem tud világklasszist kitermelni? (Ha jól sejtem, egyetlen egyéni GS-győzelmünk van, 1958-ból Körmöczy Zsuzsa.)
nagylaza, főpohárnok
3 oka van....kérdezd meg Montecuccolit....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Tehát a cseheknél, szerbeknél, horvátoknál vagy a románoknál sokkal több a lóvé. Az más.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 265 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Miért van az, hogy a magyar tenisz sem férfi, sem női egyéniben nem tud világklasszist kitermelni? (Ha jól sejtem, egyetlen egyéni GS-győzelmünk van, 1958-ból Körmöczy Zsuzsa.)
nagylaza, főpohárnok
3 oka van....kérdezd meg Montecuccolit....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Miért van az, hogy a magyar tenisz sem férfi, sem női egyéniben nem tud világklasszist kitermelni? (Ha jól sejtem, egyetlen egyéni GS-győzelmünk van, 1958-ból Körmöczy Zsuzsa.)
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Fitz, 🐻, Ruud, Tsitsi szép kis névsor így az 1.-2. körös búcsúzok.
steelwolf
Ebből egyedül Ruud a meglepetés számomra. Tsitsipas év végére ki fog csúszni az 50-ből is.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi a fiúk
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fitz, 🐻, Ruud, Tsitsi szép kis névsor így az 1.-2. körös búcsúzok.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Volt most az 5. szettben 3brèklabdája a 4-2 höz de nem jött össze.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Fucso kezd elfogyni.
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Nem hiszek a szememnek. Hogyan lehet ilyet ütni ajtó-ablak helyzetben, fontos szituban?
nagylaza, főpohárnok
Komoly tetnel altalaban osszecsuklanak, ezt mar Fucsovicsnal is megfigyeltem.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Alcaraz aludt egy szettet ahogy elég gyakran szokott a gyenge ellenfelek ellen, de legalább Marozsán elmondhatja, hogy szettet nyert a Chatrieren Alcaraz ellen. Ennél több aligha van az ő karrierében.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Nem hiszek a szememnek. Hogyan lehet ilyet ütni ajtó-ablak helyzetben, fontos szituban?
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Szökés az Alcarazból!

Köszönöm a lehetőséget!
acsengegeri
Gyere maskor is.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
acsengegeri 36
Szökés az Alcarazból!

Köszönöm a lehetőséget!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 827 — beers & Packers
Feltámadás kell, különben gyorsan vége lesz ennek az Alkatraz elleni meccsnek.
1-6 az első. Bántóan sima volt...
Francba, pont most kell mennem, amikor vezet Marozsán.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Holnap 13.30
Marozsán-Alcaraz
steelwolf
Lehet fogadni pontokra is.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Holnap 13.30
Marozsán-Alcaraz
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2025/05/26/rafael-nadal-bucsu-roland-garros-unnepseg


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 8 894
Bar nem szamit ugy sem de azert ide irom, hogy djokonak a merheto dolgokban az ellenfelei nehezebbek voltak szinte barmiben. Akar 1000-GS-vagy palyafutast nezve.
Persze ez kozel sem olyan pontos mint az emlekeink.
Es ideirom a tisztesseg kedveert hogy minel jobb jatekos vagy es jutsz elorebb ugy lesz nehezebb, hisz ott tudsz talalkozni jo jatekossal es magasabban rangsorolttal is.
De peldaul 2024 ev vegeig Fucsovics a 23. legnehezebb ellenfelel nezett szemben a GS-ken a palyafutasat nezve atlagban. Neki egyertelmuen a sorsolas volt kezdvezotlen mert o nem tortetett a tornakon sokaig.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az alcaraz ag egy nagy fos, van egy musetti akinek ellene zero eselye van, kb eselytelen vagy legalabbis az oriasi csalodas lenne ha innen nem jutna be a dontobe. KB beirhato neki a GS, bar valoszinuleg evekig a piros piszkon.
no
Sinnere viszont brutal. Elso kiemeltkent az o agan van a #3, #5, aztán ott van Djoko, Fils es meg lehetne sorolni...
Duff
Az lett volna a komoly, ha mindkét ág fos lett volna.
szaba
🤣

Jogos. De tobbszor quartereket is neznek, amikor a kiemeltek agairol beszelnek. Itt viszont tenyleg az van, h mindenki, akiben benne lehet egy upset a top2 ellen, az a bal oldali agra kerult.
Duff
Én úgy mondanám, hogy Alcaraz végre egyszer kapott egy tipikus Djokovic ágat.
szaba
😀 😀 😀
Akkor vagy két ellenfele vissza is lép majd sérülés miatt? 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Az alcaraz ag egy nagy fos, van egy musetti akinek ellene zero eselye van, kb eselytelen vagy legalabbis az oriasi csalodas lenne ha innen nem jutna be a dontobe. KB beirhato neki a GS, bar valoszinuleg evekig a piros piszkon.
no
Sinnere viszont brutal. Elso kiemeltkent az o agan van a #3, #5, aztán ott van Djoko, Fils es meg lehetne sorolni...
Duff
Az lett volna a komoly, ha mindkét ág fos lett volna.
szaba
🤣

Jogos. De tobbszor quartereket is neznek, amikor a kiemeltek agairol beszelnek. Itt viszont tenyleg az van, h mindenki, akiben benne lehet egy upset a top2 ellen, az a bal oldali agra kerult.
Duff
Én úgy mondanám, hogy Alcaraz végre egyszer kapott egy tipikus Djokovic ágat.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Az alcaraz ag egy nagy fos, van egy musetti akinek ellene zero eselye van, kb eselytelen vagy legalabbis az oriasi csalodas lenne ha innen nem jutna be a dontobe. KB beirhato neki a GS, bar valoszinuleg evekig a piros piszkon.
no
Sinnere viszont brutal. Elso kiemeltkent az o agan van a #3, #5, aztán ott van Djoko, Fils es meg lehetne sorolni...
Duff
Az lett volna a komoly, ha mindkét ág fos lett volna.
szaba
🤣

Jogos. De tobbszor quartereket is neznek, amikor a kiemeltek agairol beszelnek. Itt viszont tenyleg az van, h mindenki, akiben benne lehet egy upset a top2 ellen, az a bal oldali agra kerult.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Az alcaraz ag egy nagy fos, van egy musetti akinek ellene zero eselye van, kb eselytelen vagy legalabbis az oriasi csalodas lenne ha innen nem jutna be a dontobe. KB beirhato neki a GS, bar valoszinuleg evekig a piros piszkon.
no
Sinnere viszont brutal. Elso kiemeltkent az o agan van a #3, #5, aztán ott van Djoko, Fils es meg lehetne sorolni...
Duff
Az lett volna a komoly, ha mindkét ág fos lett volna.
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Az alcaraz ag egy nagy fos, van egy musetti akinek ellene zero eselye van, kb eselytelen vagy legalabbis az oriasi csalodas lenne ha innen nem jutna be a dontobe. KB beirhato neki a GS, bar valoszinuleg evekig a piros piszkon.
no
Sinnere viszont brutal. Elso kiemeltkent az o agan van a #3, #5, aztán ott van Djoko, Fils es meg lehetne sorolni...