USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 529 — The Mathematician
cruz okos


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Ez is vicces. Biden, egyik elso intezkedesevel kotelezove tette a mszkviselest szovetsegi teruleten.... Majd utana elment szovetsegi teruletre, meszk nelkul 😀 En meg eleg oreg vagyok hozza, hogy emlekezzem, a media honapokig ugralt a topikon, hogy Trump megoli az ujsagirokat mert nem visel maszkot. Az meg mas vilag volt.

 www.foxnews.com/politics/biden-mask-federal-property-lincoln-memorial-mandate
undisputedly
Rendesen próbálsz belekapaszkodni mindenbe 😀
Azért az megvan hogy ott van nála a maszk, viszont a közelében sehol senki és nyilván amíg tiszteletet adott az emlékmű előtt, szándékosan levette a maszkot. A beszédet is maszk nélkül tartotta...mehet az impeachment??

Nekem úgy tűnt, hogy egyébként tegnap többet hordott maszkot, mint Trump az utóbbi egy évben!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez is vicces. Biden, egyik elso intezkedesevel kotelezove tette a mszkviselest szovetsegi teruleten.... Majd utana elment szovetsegi teruletre, meszk nelkul 😀 En meg eleg oreg vagyok hozza, hogy emlekezzem, a media honapokig ugralt a topikon, hogy Trump megoli az ujsagirokat mert nem visel maszkot. Az meg mas vilag volt.

 www.foxnews.com/politics/biden-mask-federal-property-lincoln-memorial-mandate
undisputedly
LOL. 😀 Az éjszaka közepén egyedül van egy nagy hodályban egy szoborral. Szegény LIncolnt féltik, hogy elkapja? 😀

Amúgy vegyék csak elő, ha nem az a végkövetkeztetés, hogy akkor mi se. Ha így nyomja a Fox mostantól azt, hogy mindenki, mindenhol, áldásom rá. Ha ez kell, akkor legyen maszk Binenen a wécében is. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez is vicces. Biden, egyik elso intezkedesevel kotelezove tette a mszkviselest szovetsegi teruleten.... Majd utana elment szovetsegi teruletre, meszk nelkul 😀 En meg eleg oreg vagyok hozza, hogy emlekezzem, a media honapokig ugralt a topikon, hogy Trump megoli az ujsagirokat mert nem visel maszkot. Az meg mas vilag volt.

 www.foxnews.com/politics/biden-mask-federal-property-lincoln-memorial-mandate
több mint 3 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
nemzeti sport, nso= pöcegödör. Ráadásul a szégyenváros és a sálégetés után Fradista nem vesz és nem olvas ilyen szemetet.

Steelers fan
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Jó, azért kérdeztem, mert L. Pap István, aki az említett cikket írta (és amiből az utolsó cikis mondatot utóbb kihúzták) az impresszum szerint vezető szerkesztő, de nem egyértelmű, hogy print és/vagy online.
nagylaza
Mi volt az a mondat?
zinedine5
Itt van pár hsz-szal lejjebb, perossal bekeretezve 😉
warr_b
köszi, a gép nem jelenítette meg, de megnéztem telefonon
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 680 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó, azért kérdeztem, mert L. Pap István, aki az említett cikket írta (és amiből az utolsó cikis mondatot utóbb kihúzták) az impresszum szerint vezető szerkesztő, de nem egyértelmű, hogy print és/vagy online.
nagylaza
Mi volt az a mondat?
zinedine5
Itt van pár hsz-szal lejjebb, perossal bekeretezve 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 365 — Ajmo Vatreni
Jó, azért kérdeztem, mert L. Pap István, aki az említett cikket írta (és amiből az utolsó cikis mondatot utóbb kihúzták) az impresszum szerint vezető szerkesztő, de nem egyértelmű, hogy print és/vagy online.
nagylaza
Mi volt az a mondat?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Print

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Majd pénteken teszem hivatalossá, de már nem vagyok illetékes az ügyben 😊

Viszont azt tudom, hogy ki írta, és hogy az NSO-nak effektíve nincs köze hozzá, a printnél viszont sajnos vannak ilyen gondolatok
Wyatt
Miért? Az NSO és a print két külön csapat?
Amúgy én is tudom, ki írta:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/medence-szorito-es-bowlingpalya-a-feher-hazban-2804641
(A bekeretezett rész hiányzik...)
nagylaza
Aham, full külön megy az egész. Annyi, hogy a printből kimegy NSO-ra néhány cikk naponta, meg egy-két anyagot az újságírók írnak direkt online-ra is, illetve előfordul fordítva is persze, de alapvetően külön van a sztori (x ember a printnél x/sok az online-nál, csak hogy az arányokat érzékeltessem)
Wyatt
Jó, azért kérdeztem, mert L. Pap István, aki az említett cikket írta (és amiből az utolsó cikis mondatot utóbb kihúzták) az impresszum szerint vezető szerkesztő, de nem egyértelmű, hogy print és/vagy online.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd pénteken teszem hivatalossá, de már nem vagyok illetékes az ügyben 😊

Viszont azt tudom, hogy ki írta, és hogy az NSO-nak effektíve nincs köze hozzá, a printnél viszont sajnos vannak ilyen gondolatok
Wyatt
Miért? Az NSO és a print két külön csapat?
Amúgy én is tudom, ki írta:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/medence-szorito-es-bowlingpalya-a-feher-hazban-2804641
(A bekeretezett rész hiányzik...)
nagylaza
Aham, full külön megy az egész. Annyi, hogy a printből kimegy NSO-ra néhány cikk naponta, meg egy-két anyagot az újságírók írnak direkt online-ra is, illetve előfordul fordítva is persze, de alapvetően külön van a sztori (x ember a printnél x/sok az online-nál, csak hogy az arányokat érzékeltessem)

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Majd pénteken teszem hivatalossá, de már nem vagyok illetékes az ügyben 😊

Viszont azt tudom, hogy ki írta, és hogy az NSO-nak effektíve nincs köze hozzá, a printnél viszont sajnos vannak ilyen gondolatok
Wyatt
Miért? Az NSO és a print két külön csapat?
Amúgy én is tudom, ki írta:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/medence-szorito-es-bowlingpalya-a-feher-hazban-2804641
(A bekeretezett rész hiányzik...)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd pénteken teszem hivatalossá, de már nem vagyok illetékes az ügyben 😊

Viszont azt tudom, hogy ki írta, és hogy az NSO-nak effektíve nincs köze hozzá, a printnél viszont sajnos vannak ilyen gondolatok
Wyatt
wow, köszi az infót.

és akkor - gondolom - grat a váltáshoz! grat a váltáshoz? 😀
shawnka
Köszi, szerződés ma lett aláírva, húzódott egy ideje, de pont került az ügy végére 😊)

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Majd pénteken teszem hivatalossá, de már nem vagyok illetékes az ügyben 😊

Viszont azt tudom, hogy ki írta, és hogy az NSO-nak effektíve nincs köze hozzá, a printnél viszont sajnos vannak ilyen gondolatok
Wyatt
wow, köszi az infót.

és akkor - gondolom - grat a váltáshoz! grat a váltáshoz? 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd pénteken teszem hivatalossá, de már nem vagyok illetékes az ügyben 😊

Viszont azt tudom, hogy ki írta, és hogy az NSO-nak effektíve nincs köze hozzá, a printnél viszont sajnos vannak ilyen gondolatok

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
De, komolyan.. az NSO minek ír bármit erről. Meg ha írnak is, hogyan lehet ilyet? @Wyatt?


shawnka
Sajnos már régóta egy hányadék újság. Elég csak a "fejet" megnézni.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
De, komolyan.. az NSO minek ír bármit erről. Meg ha írnak is, hogyan lehet ilyet? @Wyatt?

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Úr Isten, ez a repülő gyönyörű!!!! Egyszer volt szerencsém hozzá élőben...azóta is leesik az állam, hogy milyen fasza ezzel a festéssel!!
Klaci79
szóval már kétezer-valahányban is a reptéren dolgoztál?
(nekünk "csak" a konvojhoz volt szerencsénk, meg a kurva nagy esőhöz, ráadásul felszállni is a 13L-ről szálltak fel, hogy ne lássuk...)
slowmotion
2005 vagy 6 volt, már nem emlékszem. Bush volt itt vele én meg ilyen follow me kocsit vezettem előtte.
Igen, emlékszem az esőre! Azért 13L-ről ment el, mert északról jött az a zivatar.
De rendesen elkapott engem is, mert pont utána mentem haza.
Klaci79
Kicsit sem off:
 www.youtube.com/watch?v=WJ0Y2eMTkCc
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
Úr Isten, ez a repülő gyönyörű!!!! Egyszer volt szerencsém hozzá élőben...azóta is leesik az állam, hogy milyen fasza ezzel a festéssel!!
Klaci79
szóval már kétezer-valahányban is a reptéren dolgoztál?
(nekünk "csak" a konvojhoz volt szerencsénk, meg a kurva nagy esőhöz, ráadásul felszállni is a 13L-ről szálltak fel, hogy ne lássuk...)
slowmotion
2005 vagy 6 volt, már nem emlékszem. Bush volt itt vele én meg ilyen follow me kocsit vezettem előtte.
Igen, emlékszem az esőre! Azért 13L-ről ment el, mert északról jött az a zivatar.
De rendesen elkapott engem is, mert pont utána mentem haza.
Klaci79
másnap mehettünk túlóráért kitakarítani a logiszikai pincét, mert nem kicsit elöntötte víz. mondjuk dupla pénzért és ingyenpizzáért vállalható volt 😊
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Úr Isten, ez a repülő gyönyörű!!!! Egyszer volt szerencsém hozzá élőben...azóta is leesik az állam, hogy milyen fasza ezzel a festéssel!!
Klaci79
szóval már kétezer-valahányban is a reptéren dolgoztál?
(nekünk "csak" a konvojhoz volt szerencsénk, meg a kurva nagy esőhöz, ráadásul felszállni is a 13L-ről szálltak fel, hogy ne lássuk...)
slowmotion
2005 vagy 6 volt, már nem emlékszem. Bush volt itt vele én meg ilyen follow me kocsit vezettem előtte.
Igen, emlékszem az esőre! Azért 13L-ről ment el, mert északról jött az a zivatar.
De rendesen elkapott engem is, mert pont utána mentem haza.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
A kinai kommusta part enm vart sokaig, orulnek Trump tavozasanak:

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 329 — Cowboys fan
Úr Isten, ez a repülő gyönyörű!!!! Egyszer volt szerencsém hozzá élőben...azóta is leesik az állam, hogy milyen fasza ezzel a festéssel!!
Klaci79
szóval már kétezer-valahányban is a reptéren dolgoztál?
(nekünk "csak" a konvojhoz volt szerencsénk, meg a kurva nagy esőhöz, ráadásul felszállni is a 13L-ről szálltak fel, hogy ne lássuk...)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na de miért akarná Trump segíteni a megbékélést? Ő pont az ellenkezőjében érdekelt.
ender1112
Ha még esélye lenne / akarna elnökségre menni, akkor érdekelt lenne benne. De nem hiszem, hogy felismerné. Meg valószínűleg úgyse indul már, szóval mindegy.
peterk2005
Pont hogy nem. Ha indul, újra úgy fog indulni, hogy ő most aztán végképp 'lecsapolja a mocsarat'. Ebbe nem fér bele, hogy békésen a 'mocsár' tagjaival mutatkozzon.
ender1112
Arra gondoltál, hogy ő mit gondol arról, hogy miben érdekelt, vagy arra, hogy valóban miben lenne érdekelt, ha nyerni akarna? A kettő szerintem nem esik egybe.

Mindegy, szerintem most nem is egy ember dolgozik a GOP-ban azon, hogy ha lehet, ne fájjon a fejük 4 év múlva Trump miatt. Az élet nem állhat meg. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na de miért akarná Trump segíteni a megbékélést? Ő pont az ellenkezőjében érdekelt.
ender1112
Ha még esélye lenne / akarna elnökségre menni, akkor érdekelt lenne benne. De nem hiszem, hogy felismerné. Meg valószínűleg úgyse indul már, szóval mindegy.
peterk2005
Pont hogy nem. Ha indul, újra úgy fog indulni, hogy ő most aztán végképp 'lecsapolja a mocsarat'. Ebbe nem fér bele, hogy békésen a 'mocsár' tagjaival mutatkozzon.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 932 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi a célod ezek bemásolásával?
Klaci79
szerintem az, hogy kiszúrd, az első link valószínűleg a Tampa topicba akart menni 😊

én komolyan irigylem azokat az embereket, akiknek az életük ennyire kétpólusú; bár ha kivennék a fejüket a fenekükből, akkor észrevennék, hogy ott bárki az elnök, a két kezüket összetehetnék, olyan jó sorsuk van, mint a világon sehol máshol, de most egy demokrata beiktatásával még a Nap is máshogy kel fel, ez tényleg nem semmi
r.baggio
Látod, én meg pont az elsőt nem néztem meg, mert azt gondoltam tényleg van olyan, aki Lincoln beszédhez hasonlítja ezt...utána volt olyan, amin csak felröhögtem, hogy ez valami vicc.
Egyébként tökéletesen egyetértek a többivel 😊
Klaci79
Termeszetesen van, csak rossz linket tettem be. Demokrata szenator Chris Coons a gazdaja:
 www.politico.com/news/2021/01/19/joe-biden-inaugural-speech-lincoln-460506

undisputedly
Ezért "imádom" az amcsikat, tudják hogyan kell túlzásba esni 😀

“He is well aware this is the most important inaugural speech since Lincoln,” said Sen. Chris Coons, a Delaware Democrat who is a close Biden ally.

Na pont ezért nem veszem komolyan az ilyet...tényleg mintha Rogán Tóni nyilatkozna ilyet. Sokkal gazabb lenne, ha mondjuk egy CNN újságírótól hallanám.

De egyébként nem volt szép Trumptól, hogy nem maradt.
Mert akárhogy is nézzük, hogy orosz beavatkozás így, meg úgy Trump-nál, de azért Obama csak ott maradt, csak fogadta a fehér házban...mint ahogy 150 évig mindenki...
Ez biztos, hogy a megbékélést nem segíti, pedig kb ez lenne a lényeg, mielőtt lőni kezdenek egymásra az emberek lassan..
Klaci79
Na de miért akarná Trump segíteni a megbékélést? Ő pont az ellenkezőjében érdekelt.
ender1112
Igen, értem én...de azért ez talán egy olyan szokás, amit már csak azért sem lett volna szabad kihagynia, mert bár abban érdekelt, hogy szembenállás legyen, azért nyilván nem így hirdeti magát az ember...
De persze lehet csak én vagyok idealista és nektek van igazatok...
Klaci79
Kb 100+ eve minden lekoszono elnok ott volt az utodja beiktatasanal, szoval eleg gaz, valoban. Csunya az optic, akkor is, ha a bukott outsider szerepbe nem nagyon illene egy megjelenes.

Ezzel egyutt szerintem Bidenek orulnek is, hogy nem ment. Ahogy irtam lent, sokat elarul, hogy Kokainos Mics es McC sem volt jelen a tavozasanal, ahogyan Pence sem.