USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
@iktriad



Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014



❤️
Gyurma Pappa
Ne legy naiv, Team Trump tanacsado a csaj.

Egy dolognak lett vege tegnap, az pedig Trump. Se o, se a csaladja ezutan politikai tisztsegert nem igen fog tudni menni.

Nagyon tultolta, elgurult a gyogyszer, sorra tavolodnak el tole a repik.

Abszolut hitel- es bazis vesztes a szamara. A letparabb, hogy tegnap is Pence hagyta jova es koordinalta a szovetsegu fellepest.

Trumpnak vege, es en azt mondom erre a ket hetre siman lehetne meg impeachmentet tolni. Amilyen kreten, megerdemelne.
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem látom, hogy nagyon agonizálna a topik a lelőtt nő miatt... Jogos volt vajon a fegyverhasználat és miért kellett rögtön lelőni...
NB2
Allitolag ott tortent ahol rengeteg kep is keszult. Egy nagy ajto, rajta egy kis uveg berakas betorve, egyik oldalan tuntetok, masik oldalan 3-4 biztonsagi, maroklofegyverrel a kezukben, egy nagy szekrennyel torlaszoljak az ajtot es a lyukon at kukucskalokra fogjak a fegyvert.

Ezt erositheti, hogy allitolag nyakon lottek. Gondolom benezett a csaj, talan lokdoste az ajtot, mire az egyik bizti bepanikolt, feltette az eletet es lott.

A tobbi ezutan jol atgondolta szerintem.
undisputedly
Nem benézett, be akart mászni a betört ajtóablakon keresztül.
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nem látom, hogy nagyon agonizálna a topik a lelőtt nő miatt... Jogos volt vajon a fegyverhasználat és miért kellett rögtön lelőni...
NB2
Ha rögtön lelőtték volna, az még kint lett volna a bejárat előtt.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem látom, hogy nagyon agonizálna a topik a lelőtt nő miatt... Jogos volt vajon a fegyverhasználat és miért kellett rögtön lelőni...
NB2
Allitolag ott tortent ahol rengeteg kep is keszult. Egy nagy ajto, rajta egy kis uveg berakas betorve, egyik oldalan tuntetok, masik oldalan 3-4 biztonsagi, maroklofegyverrel a kezukben, egy nagy szekrennyel torlaszoljak az ajtot es a lyukon at kukucskalokra fogjak a fegyvert.

Ezt erositheti, hogy allitolag nyakon lottek. Gondolom benezett a csaj, talan lokdoste az ajtot, mire az egyik bizti bepanikolt, feltette az eletet es lott.

A tobbi ezutan jol atgondolta szerintem.
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 082 — #officialBoliever
Nem látom, hogy nagyon agonizálna a topik a lelőtt nő miatt... Jogos volt vajon a fegyverhasználat és miért kellett rögtön lelőni...
NB2
Honnan veszed, hogy rögtön lőttek le?

Amúgy katona volt, ha jól tudom, szóval lehetett vna annyi esze, hogy ha már betor a Capitoliumba, akkor nem tesz félreérthető mozdulatot.

Ettől függetlenül nagyon sajnálatos és szomorú, hogy 4 embernek kellett meghalnia, mert egy hatalommániás, elvetemült idióta nem képes elfogadni a valóságot.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Nem látom, hogy nagyon agonizálna a topik a lelőtt nő miatt... Jogos volt vajon a fegyverhasználat és miért kellett rögtön lelőni...
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Trump csak elérte, hogy
1. Repik bukjanak mindent
2. Soha többet ne legyen elnökjelölt, de szerintem repi párttag se.
3. GOPnak meg kell reformálnia kicsit magát.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
És közben a PA-i eredményeket is hitelesítették 92-7 arányban. Ez volt az utolsó, ahol próbált gáncsolni a Cruz vezette bagázs.
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 521 — The Mathematician
Trump vajon elszámol a lelkiismeretével? Felpörgeti a híveit, aztán meg feltartja a kezeit és "hazaküldi" őket! Vicc közben meghal 4 ember és ki tudja mennyi sérült meg csak mert nem tud veszíteni....
ParadSEC
Nincs neki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Trump vajon elszámol a lelkiismeretével? Felpörgeti a híveit, aztán meg feltartja a kezeit és "hazaküldi" őket! Vicc közben meghal 4 ember és ki tudja mennyi sérült meg csak mert nem tud veszíteni....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
A BBC szerint 4 a halálos áldozatok száma, ezt rajtuk kívül még senki nem hozta le...
 www.bbc.com/news/live/election-us-2020-55558355?ns_mchannel=social&ns_source=twitter&ns_campaign=bbc_live&ns_linkname=5ff68cbdfc346a02e4bce526%26Four%20people%20died%20at%20Capitol%262021-01-07T04%3A24%3A52.036Z&ns_fee=0&pinned_post_locator=urn:asset:ec130a08-ff1c-45ab-89cf-110ac246757e&pinned_post_asset_id=5ff68cbdfc346a02e4bce526&pinned_post_type=share



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó



❤️

több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Valószínűleg valami olyant csinált, amit egy rendőr vagy biztonsági ember veszélyként értékelt és lőtt. Volt katona a nő, lehet, hogy fegyver volt nála. De még az se kell, lehet, hogy egy félreérthető mozdulatot tett csak. USA. Ha egy ilyen mondjuk a kanadai parlament épületében történt volna, szerintem nem sül el a fegyver. Az USA-ban igen. Sajnos szinte mindennapos. A választások előtt pár héttel néztem egy Trump sajtótájékoztatót, ami hirtelen megszakadt, Trump félbehagyta a mondatot amibe belekezdett, lelépett a porondról és a hátsó ajtón kiment. Pár percig senki nem tudta, hogy mi van. Aztán pár perc múlva visszatért Trump, és annyit mondott, hogy egy incidens történt a Fehér Ház kerítésén kívül. Egy személy megpróbált bemenni valami elbarikádozott részre (a Fehér Ház kerítésén kívül) és a biztonságiak lelőtték. És folytatódott a sajtótájékoztató. Kérdezték, Trumpot, de annyit mondott, hogy ő sem tud többet abban a pillanatban. És annyiban is maradt, utána se lett vezető hír az incidensből. Máig se tudom, hogy mi is történt ott pontosan, kit és miért lőttek le. Azt se, hogy meghalt-e, vagy esetleg túlélte. Ma meg lelőttek valakit az épület folyosóin, és három órára rá folytatódik a program, felszólalgatnak, vitáznak, mintha mi se történt volna. Ennyire mindennapos dolog sajnos.

Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.

iktriad
Na akkor végképp nem értem hogy ez mi volt
davemayer
peterk2005
Szürreális az biztos de ezzel tisztában vagyok. Amivel viszont nem hogy az hogy fordulhat elő hogy egy katonaviselt embert lőnek le. Valószínűsítve hogy először felszólítás történt, arra egy katonának kell tudni úgy reagálni hogy elkerülje ezt. Ezt feltételezve egy okból lőhették csak le: ha tényleg volt nála fegyver és fenyegetőleg lépett fel, viszont erről egyáltalán nem hallani pedig tuti lehozták volna. És emiatt nem értem mi az ami miatt ez megtörtént, hiszen ki ne tudná a felszólításnak az "erejét" illetve a következményét.

Remélem nem az történt hogy a rendőr azt mondta h a következő emberre lő aki belép a képbe a nő meg nem hallotta.
davemayer
Milyen következőre? Ő volt az első, aki megpróbált ott bemászni.
ender1112
Akkor az első
davemayer
Ha hallott valamit, ha nem, azt talán csak látta, hogy a másik oldalon fegyvert fognak rá.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Valószínűleg valami olyant csinált, amit egy rendőr vagy biztonsági ember veszélyként értékelt és lőtt. Volt katona a nő, lehet, hogy fegyver volt nála. De még az se kell, lehet, hogy egy félreérthető mozdulatot tett csak. USA. Ha egy ilyen mondjuk a kanadai parlament épületében történt volna, szerintem nem sül el a fegyver. Az USA-ban igen. Sajnos szinte mindennapos. A választások előtt pár héttel néztem egy Trump sajtótájékoztatót, ami hirtelen megszakadt, Trump félbehagyta a mondatot amibe belekezdett, lelépett a porondról és a hátsó ajtón kiment. Pár percig senki nem tudta, hogy mi van. Aztán pár perc múlva visszatért Trump, és annyit mondott, hogy egy incidens történt a Fehér Ház kerítésén kívül. Egy személy megpróbált bemenni valami elbarikádozott részre (a Fehér Ház kerítésén kívül) és a biztonságiak lelőtték. És folytatódott a sajtótájékoztató. Kérdezték, Trumpot, de annyit mondott, hogy ő sem tud többet abban a pillanatban. És annyiban is maradt, utána se lett vezető hír az incidensből. Máig se tudom, hogy mi is történt ott pontosan, kit és miért lőttek le. Azt se, hogy meghalt-e, vagy esetleg túlélte. Ma meg lelőttek valakit az épület folyosóin, és három órára rá folytatódik a program, felszólalgatnak, vitáznak, mintha mi se történt volna. Ennyire mindennapos dolog sajnos.

Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.

iktriad
Na akkor végképp nem értem hogy ez mi volt
davemayer
peterk2005
Szürreális az biztos de ezzel tisztában vagyok. Amivel viszont nem hogy az hogy fordulhat elő hogy egy katonaviselt embert lőnek le. Valószínűsítve hogy először felszólítás történt, arra egy katonának kell tudni úgy reagálni hogy elkerülje ezt. Ezt feltételezve egy okból lőhették csak le: ha tényleg volt nála fegyver és fenyegetőleg lépett fel, viszont erről egyáltalán nem hallani pedig tuti lehozták volna. És emiatt nem értem mi az ami miatt ez megtörtént, hiszen ki ne tudná a felszólításnak az "erejét" illetve a következményét.

Remélem nem az történt hogy a rendőr azt mondta h a következő emberre lő aki belép a képbe a nő meg nem hallotta.
davemayer
Milyen következőre? Ő volt az első, aki megpróbált ott bemászni.
ender1112
Akkor az első

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Valószínűleg valami olyant csinált, amit egy rendőr vagy biztonsági ember veszélyként értékelt és lőtt. Volt katona a nő, lehet, hogy fegyver volt nála. De még az se kell, lehet, hogy egy félreérthető mozdulatot tett csak. USA. Ha egy ilyen mondjuk a kanadai parlament épületében történt volna, szerintem nem sül el a fegyver. Az USA-ban igen. Sajnos szinte mindennapos. A választások előtt pár héttel néztem egy Trump sajtótájékoztatót, ami hirtelen megszakadt, Trump félbehagyta a mondatot amibe belekezdett, lelépett a porondról és a hátsó ajtón kiment. Pár percig senki nem tudta, hogy mi van. Aztán pár perc múlva visszatért Trump, és annyit mondott, hogy egy incidens történt a Fehér Ház kerítésén kívül. Egy személy megpróbált bemenni valami elbarikádozott részre (a Fehér Ház kerítésén kívül) és a biztonságiak lelőtték. És folytatódott a sajtótájékoztató. Kérdezték, Trumpot, de annyit mondott, hogy ő sem tud többet abban a pillanatban. És annyiban is maradt, utána se lett vezető hír az incidensből. Máig se tudom, hogy mi is történt ott pontosan, kit és miért lőttek le. Azt se, hogy meghalt-e, vagy esetleg túlélte. Ma meg lelőttek valakit az épület folyosóin, és három órára rá folytatódik a program, felszólalgatnak, vitáznak, mintha mi se történt volna. Ennyire mindennapos dolog sajnos.

Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.

iktriad
Na akkor végképp nem értem hogy ez mi volt
davemayer
peterk2005
Szürreális az biztos de ezzel tisztában vagyok. Amivel viszont nem hogy az hogy fordulhat elő hogy egy katonaviselt embert lőnek le. Valószínűsítve hogy először felszólítás történt, arra egy katonának kell tudni úgy reagálni hogy elkerülje ezt. Ezt feltételezve egy okból lőhették csak le: ha tényleg volt nála fegyver és fenyegetőleg lépett fel, viszont erről egyáltalán nem hallani pedig tuti lehozták volna. És emiatt nem értem mi az ami miatt ez megtörtént, hiszen ki ne tudná a felszólításnak az "erejét" illetve a következményét.

Remélem nem az történt hogy a rendőr azt mondta h a következő emberre lő aki belép a képbe a nő meg nem hallotta.
davemayer
Milyen következőre? Ő volt az első, aki megpróbált ott bemászni.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Valószínűleg valami olyant csinált, amit egy rendőr vagy biztonsági ember veszélyként értékelt és lőtt. Volt katona a nő, lehet, hogy fegyver volt nála. De még az se kell, lehet, hogy egy félreérthető mozdulatot tett csak. USA. Ha egy ilyen mondjuk a kanadai parlament épületében történt volna, szerintem nem sül el a fegyver. Az USA-ban igen. Sajnos szinte mindennapos. A választások előtt pár héttel néztem egy Trump sajtótájékoztatót, ami hirtelen megszakadt, Trump félbehagyta a mondatot amibe belekezdett, lelépett a porondról és a hátsó ajtón kiment. Pár percig senki nem tudta, hogy mi van. Aztán pár perc múlva visszatért Trump, és annyit mondott, hogy egy incidens történt a Fehér Ház kerítésén kívül. Egy személy megpróbált bemenni valami elbarikádozott részre (a Fehér Ház kerítésén kívül) és a biztonságiak lelőtték. És folytatódott a sajtótájékoztató. Kérdezték, Trumpot, de annyit mondott, hogy ő sem tud többet abban a pillanatban. És annyiban is maradt, utána se lett vezető hír az incidensből. Máig se tudom, hogy mi is történt ott pontosan, kit és miért lőttek le. Azt se, hogy meghalt-e, vagy esetleg túlélte. Ma meg lelőttek valakit az épület folyosóin, és három órára rá folytatódik a program, felszólalgatnak, vitáznak, mintha mi se történt volna. Ennyire mindennapos dolog sajnos.

Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.

iktriad
Na akkor végképp nem értem hogy ez mi volt
davemayer
peterk2005
Szürreális az biztos de ezzel tisztában vagyok. Amivel viszont nem hogy az hogy fordulhat elő hogy egy katonaviselt embert lőnek le. Valószínűsítve hogy először felszólítás történt, arra egy katonának kell tudni úgy reagálni hogy elkerülje ezt. Ezt feltételezve egy okból lőhették csak le: ha tényleg volt nála fegyver és fenyegetőleg lépett fel, viszont erről egyáltalán nem hallani pedig tuti lehozták volna. És emiatt nem értem mi az ami miatt ez megtörtént, hiszen ki ne tudná a felszólításnak az "erejét" illetve a következményét.

Remélem nem az történt hogy a rendőr azt mondta h a következő emberre lő aki belép a képbe a nő meg nem hallotta.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínűleg valami olyant csinált, amit egy rendőr vagy biztonsági ember veszélyként értékelt és lőtt. Volt katona a nő, lehet, hogy fegyver volt nála. De még az se kell, lehet, hogy egy félreérthető mozdulatot tett csak. USA. Ha egy ilyen mondjuk a kanadai parlament épületében történt volna, szerintem nem sül el a fegyver. Az USA-ban igen. Sajnos szinte mindennapos. A választások előtt pár héttel néztem egy Trump sajtótájékoztatót, ami hirtelen megszakadt, Trump félbehagyta a mondatot amibe belekezdett, lelépett a porondról és a hátsó ajtón kiment. Pár percig senki nem tudta, hogy mi van. Aztán pár perc múlva visszatért Trump, és annyit mondott, hogy egy incidens történt a Fehér Ház kerítésén kívül. Egy személy megpróbált bemenni valami elbarikádozott részre (a Fehér Ház kerítésén kívül) és a biztonságiak lelőtték. És folytatódott a sajtótájékoztató. Kérdezték, Trumpot, de annyit mondott, hogy ő sem tud többet abban a pillanatban. És annyiban is maradt, utána se lett vezető hír az incidensből. Máig se tudom, hogy mi is történt ott pontosan, kit és miért lőttek le. Azt se, hogy meghalt-e, vagy esetleg túlélte. Ma meg lelőttek valakit az épület folyosóin, és három órára rá folytatódik a program, felszólalgatnak, vitáznak, mintha mi se történt volna. Ennyire mindennapos dolog sajnos.

Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.

iktriad
Na akkor végképp nem értem hogy ez mi volt
davemayer


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.

iktriad
Na akkor végképp nem értem hogy ez mi volt

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Fiatal nőnek tűnik. Tragikus 😕

Ezen a felveteln latni ahogyan probaljak ellatni a lelott not.
Csak eros idegzetueknek, met kicsit megrazo az elettelen test:


undisputedly
peterk2005
Miért kellett lelőni?
davemayer
Miért kellett megölni azt az embert, aki a kesztyűtartójából szerette volna kivenni az iratait?
shawnka
Nono, sosem voltam amerikában de tudom hogy semmilyen mozdulatot nem teszünk azelőtt hogy azt megbeszéltük volna a rendőrrel.

Itt mi történt ami miatt lőni kellett?
davemayer
olyan helyre próbált bemenni, amiről megmondták, hogy nem lehet és lőni fognak, ha megpróbálja.

Megpróbálta.
Amadeus
Akkor jó hülye volt szegény

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiderült ki volt a hölgy aki meghalt a Kongresszusi épületben. Egykori katona San Diegóból.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben a CNN szerint a Trump kormány tagjai elkezdték megtárgyalni a 25. kiegészítés alkalmazását állítólag. (Ami elmozdítja az elnököt a pozíciójából azzal a hivatkozással, hogy alkalmatlanná vált a pozíciója ellátására).

Wow...
peterk2005
A végén Trump tényleg eléri, hogy ne Biden legyen a 46. amerikai elnök. A 47. lesz.


Kvázi már most is Pence az elnök.


Na végre.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben a CNN szerint a Trump kormány tagjai elkezdték megtárgyalni a 25. kiegészítés alkalmazását állítólag. (Ami elmozdítja az elnököt a pozíciójából azzal a hivatkozással, hogy alkalmatlanná vált a pozíciója ellátására).

Wow...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL ezen felnyerítettem.


Empátia van - írtam, tragikus, egy normál öltözetű fiatal nőnek tűnt -, de körtét próbálunk az almával összehasonlítani. A mai tüntetés és a BLM tüntetések azért más forgatókönyvet követtek. A BLM tüntetéseknél maguk a szervezett tüntetések és az utána történt felvonulások egészen ritka kivételtől eltekintve békésen, jogszerűen zajlottak. A looting, rioting nem ezeken történt, hanem mögöttük, az eseményeket meglovagolva. Illetve éjszaka, stb. Itt a Trump által összehívott rally, Trump bíztatására vonult a Kapitóliumhoz, és maga a mainstream tüntetés ment át riotingba, megszállva a law and order szentélyét. A "hátteret" majd meglátjuk, volt-e, lesz-e a fősodor mögött vandálkodás. Bízom benne és az a tippem, hogy nem, mert a tömeg sem volt akkora, és a vonulókat nézve is zömük inkább tűnt normális polgárnak (abban az értelemben, hogy nem valami gangtag szélsőséges). Mutattak pár ilyen csoportot is, de ránézésre kevesen voltak ahhoz, hogy éjjel problémát okozzanak. Remélem legalábbis.

Lényeg a lényeg, hogy a normális gondolkodású, kettős mércét látó emberek - köztük például én is - nem azért látok kettős mércét, mert a tüntetések mögötti vandálokat "lekezeli" a rendőrség. Sőt, azt kifejezetten elvárom. Kezelje is le, ahogy szükséges. A különbséget abban látom, hogy a BLM tüntetések közül nem egy, nem kettő, nem három, hanem sok tüntetés esetén _magát a mainstream_, teljesen jogszerű, békés tüntetést gumibotozták szét, és azokra mondta pl. Trump, hogy agresszív vandálok. Például azokra, akiket azért gumibotoztak / könygázoztak el a Fehér Ház melletti térről, hogy Trump kidughassa az orrát, és a szomszéd templom előtt belengethessen egy Bibliát. És utána legyen pofája levandálozni ezeket a tüntetőket. Ez az a kettős mérce, ami bosszantó. Mert sajnos tagathatatlanul létezik, ha tetszik, ha nem.
peterk2005