USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként ha igaz, hogy kb. 22 millió szavazat "kering" még a postán valahol - aminek a jelentős része kukában is végzi majd, mert hiába volt feladva nov 3. előtt, jópár államban urna zárás után nem lehet szavazatot fogadni - akkor azért a pollok is picit más értelmet nyerhetnek. Az a 20 millió - de még ha "csak" 15 millió - a megszámolt szavazatok 10%-a, és valószínűleg nagy többséggel Bidenre mentek volna....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician
Amúgy a részvételi arány milyen, hányan szavaztak?
warr_b
 www.portfolio.hu/global/20201104/joe-biden-rekordot-dontott-soha-senkire-nem-szavaztak-meg-ilyen-sokan-amerikaban-455948

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 502 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a részvételi arány milyen, hányan szavaztak?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most jön még a cirkusz java. Újraszámolgatás hegyek, és szavazat-kizáró kísérlet hegyek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 306 — No 1 Zhang Yufei fan
Vicces lenne, a végén minden tippem bejönne aztán... lehet nyitok egy közvéleménykutató céget 😛
| (nem fog, nem fogok) |

Dem: Arizona, Nevada, MN, MI, WI, Penn, NC, GA, NE-2
Rep: Iowa, Ohio, Florida, Texas, ME-2

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Elképesztően kevés szó esik North Carolináról mind itt, mind a nemzetközi coverage-ben. Trump előnye konkrétan 1.4% csak 95%-os feldolgozottság mellett.

A maradék szavazatok csak a postán feladottak (főleg urban, demokrata városokról beszélünk), tehát 5%-nyi szavazat nagy része megérkezik még Bidenre (november 12-ig kell megjönnie, tehát egy hét múlva fog csak kiderülni a végeredmény).

Mindenki fixen beírja a Trumpnak, pedig ahogy én látom (és ahogy a Wisconsinban, Michiganben, Georgiában és Pennsy-ben mutatott trend ábrázolja) simán fordulhat még az is.
Maka
én direkt felhoztam az előbb, de ha nevada ÉS arizona is vörössé válik akkor NC pont kevés önmagában
Negritis
Igen, de jelenleg nagyobb esély van, hogy Trump megtartja NC-t, és hogy Biden megtartja Nevadát és Arizonát (utóbbit az AP és a Fox már tegnap hajnalban kipipálta Bidennek 😀 ), minthogy lesz bármi változás. Nem hogy mindhárom változik.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 434 — Lucas Scott
Elképesztően kevés szó esik North Carolináról mind itt, mind a nemzetközi coverage-ben. Trump előnye konkrétan 1.4% csak 95%-os feldolgozottság mellett.

A maradék szavazatok csak a postán feladottak (főleg urban, demokrata városokról beszélünk), tehát 5%-nyi szavazat nagy része megérkezik még Bidenre (november 12-ig kell megjönnie, tehát egy hét múlva fog csak kiderülni a végeredmény).

Mindenki fixen beírja a Trumpnak, pedig ahogy én látom (és ahogy a Wisconsinban, Michiganben, Georgiában és Pennsy-ben mutatott trend ábrázolja) simán fordulhat még az is.
Maka
Én gondolkoztam h bedobom mert láttam mintha azt h sok helyen odaadták trumpnak de azért ennél szorosabb ez.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician
Elképesztően kevés szó esik North Carolináról mind itt, mind a nemzetközi coverage-ben. Trump előnye konkrétan 1.4% csak 95%-os feldolgozottság mellett.

A maradék szavazatok csak a postán feladottak (főleg urban, demokrata városokról beszélünk), tehát 5%-nyi szavazat nagy része megérkezik még Bidenre (november 12-ig kell megjönnie, tehát egy hét múlva fog csak kiderülni a végeredmény).

Mindenki fixen beírja a Trumpnak, pedig ahogy én látom (és ahogy a Wisconsinban, Michiganben, Georgiában és Pennsy-ben mutatott trend ábrázolja) simán fordulhat még az is.
Maka
én direkt felhoztam az előbb, de ha nevada ÉS arizona is vörössé válik akkor NC pont kevés önmagában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Elképesztően kevés szó esik North Carolináról mind itt, mind a nemzetközi coverage-ben. Trump előnye konkrétan 1.4% csak 95%-os feldolgozottság mellett.

A maradék szavazatok csak a postán feladottak (főleg urban, demokrata városokról beszélünk), tehát 5%-nyi szavazat nagy része megérkezik még Bidenre (november 12-ig kell megjönnie, tehát egy hét múlva fog csak kiderülni a végeredmény).

Mindenki fixen beírja a Trumpnak, pedig ahogy én látom (és ahogy a Wisconsinban, Michiganben, Georgiában és Pennsy-ben mutatott trend ábrázolja) simán fordulhat még az is.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician

Negritis
Az nem zavarja, hogy ő ugyanígy nyert Ohióban, Floridában és Texasban? Annyi a különbség, hogy melyik államban kezdték a személyesen leadott szavazatokkal és hol hagyták utoljára.

Tudom, tudom... csak már belefájdul a fejem a hülyeségeibe.
Maka
az ő szavazatait is megtalálják szóval nem értem én se 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750

Negritis
Az nem zavarja, hogy ő ugyanígy nyert Ohióban, Floridában és Texasban? Annyi a különbség, hogy melyik államban kezdték a személyesen leadott szavazatokkal és hol hagyták utoljára.

Tudom, tudom... csak már belefájdul a fejem a hülyeségeibe.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Giorgia-ban Trumpnak 80 ezer előnye van, és a cnbc szerint még 380 ezer szavazat nincs megszámolva. El van szórva ez a 380 ezer, a sok kis megye mind 95% környékén, de ha ezek is levél szavazatok, akkor Giorgia is meg lehet Bidennek esetleg, és akkor nem kell neki mondjuk Nevada sem.
peterk2005
Miért éppen Alaszka Nevada? Az elvileg elég sanszosan megvan, nem..?
Igor
Tujda a fene. Elvileg, ha már levélszavazatokat számlálgatnak, mind megvan, mert mind Biden szavatokat növel. De ki tudja, hogy hol mit számolnak még, szóval csak beírtam amit a legbizonytalabbnak érzek a jelenleg kék színűek közül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnéztem, és felkiáltottam, basszus, mintha pete Carroll nyilatkozna 😊
Helmut Zimmer
Eh, Trumpnál fel se merül, hogy elpasszolja a dolgot. Ő csak fut, fut és fut. 😊
peterk2005
i call great plays, the best plays ever, wonderfull plays. Even european soccer coaches aknwoledge that donaldn trumps has a big... abrain
briareos
Yesyes. that play call was great, probably my most beautiful play ever. It was designed to round the corner. In the corner. But some people, bad-bad people, some call themselves antifa defenders went there and attacked my receiver. Bad-bad people.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician
Giorgia-ban Trumpnak 80 ezer előnye van, és a cnbc szerint még 380 ezer szavazat nincs megszámolva. El van szórva ez a 380 ezer, a sok kis megye mind 95% környékén, de ha ezek is levél szavazatok, akkor Giorgia is meg lehet Bidennek esetleg, és akkor nem kell neki mondjuk Nevada sem.
peterk2005
Miért éppen Alaszka Nevada? Az elvileg elég sanszosan megvan, nem..?
Igor
michigan és wisconsin elvileg megvan bidennek
ha arizona és nevada nem fordul akkor biden nyert
ha georgia vagy pennsylania még jönne akkor mind1 mi van arizonában és nevadában
north carolina szoros még elvileg, de az csak a AZ/NV közül az egyiket kompenzálja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 306 — No 1 Zhang Yufei fan
Giorgia-ban Trumpnak 80 ezer előnye van, és a cnbc szerint még 380 ezer szavazat nincs megszámolva. El van szórva ez a 380 ezer, a sok kis megye mind 95% környékén, de ha ezek is levél szavazatok, akkor Giorgia is meg lehet Bidennek esetleg, és akkor nem kell neki mondjuk Nevada sem.
peterk2005
Miért éppen Alaszka Nevada? Az elvileg elég sanszosan megvan, nem..?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 306 — No 1 Zhang Yufei fan

Wester
Vicc ez a cirkusz b+

Trump stab szerint 30 ezertel vinni fogjak Arizonat. Ha tenyleg, akkor pennsylvaniaval nyerhet trump.
undisputedly
Ilyen különbségben nem hiszek, nyerhet bár sztem egyre inkább Bidené Arizona.
csebi
"86% of the votes are in, which leaves an estimated 433,537 to be counted. If more than 170,015, equaling 39.22% of the remaining votes, go to Biden he should win."

Maricopa is 86%, pont ahol az átlag.
 www.nbcnews.com/politics/2020-elections/arizona-president-results

Arról nincs pontos adatom mennyi az election day / absentee - állítólag ez mind election day.

nyiván a dőlt betű a kulcskérdés, de erre nem találtam még hitelt érdemlő infót...
Ha ez így van, benne van a pakliban hogy Trumpé lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
ezt komolyan annak az országnak hozod fel ami épp trump és biden közül akar választani? 😀
Negritis
Az, hogy ezek közül akarnak-e választani az teljesen más kérdés. Ezek az opciók adottak 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Giorgia-ban Trumpnak 80 ezer előnye van, és a cnbc szerint még 380 ezer szavazat nincs megszámolva. El van szórva ez a 380 ezer, a sok kis megye mind 95% környékén, de ha ezek is levél szavazatok, akkor Giorgia is meg lehet Bidennek esetleg, és akkor nem kell neki mondjuk Nevada sem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 487 — StuG Life
Megnéztem, és felkiáltottam, basszus, mintha pete Carroll nyilatkozna 😊
Helmut Zimmer
Eh, Trumpnál fel se merül, hogy elpasszolja a dolgot. Ő csak fut, fut és fut. 😊
peterk2005
i call great plays, the best plays ever, wonderfull plays. Even european soccer coaches aknwoledge that donaldn trumps has a big... abrain

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 017 — The Mathematician
Soha többé nem akarom hallani senkitől, hogy a magyar választási rendszer milyen gáz.
Kampman
Aaazért ebben benne van ám az is, hogy idén elsősorban a GOP sportot űzött abból, hogy végiglobbizzák a bíroságokat szövetség szerte szavazat lassító indítványokkal. Jópár államban azért számolnak még most is, mert elérték, hogy a levélszavazatokat ne lehessen elkezdeni számolni urnazárás előtt. Ki volt ez találva. 😊
peterk2005
Mindegy, hogy kinek a felelőssége. Ha Trump csodával határos módon megfordítja (amiben én már nem hiszek), akkor is fenntartom, hogy ez kutyakomédia.
Kampman
Mert ha 1 óra alatt megszámolták volna, akkor nem az lenne? 😊
peterk2005
De, az is az lett volna. Egy elcseszett szituációra felhoztál egy másikat.
Lehetne ezt normálisan is csinálni.
Kampman
ezt komolyan annak az országnak hozod fel ami épp trump és biden közül akar választani? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Soha többé nem akarom hallani senkitől, hogy a magyar választási rendszer milyen gáz.
Kampman
Aaazért ebben benne van ám az is, hogy idén elsősorban a GOP sportot űzött abból, hogy végiglobbizzák a bíroságokat szövetség szerte szavazat lassító indítványokkal. Jópár államban azért számolnak még most is, mert elérték, hogy a levélszavazatokat ne lehessen elkezdeni számolni urnazárás előtt. Ki volt ez találva. 😊
peterk2005
Mindegy, hogy kinek a felelőssége. Ha Trump csodával határos módon megfordítja (amiben én már nem hiszek), akkor is fenntartom, hogy ez kutyakomédia.
Kampman
Mert ha 1 óra alatt megszámolták volna, akkor nem az lenne? 😊
peterk2005
De, az is az lett volna. Egy elcseszett szituációra felhoztál egy másikat.
Lehetne ezt normálisan is csinálni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 796 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mennyi esélye van szerintetek igy Arizonaban Trumpnak
Wester
Én azt gondolom, hogy így is úgy is a bíróságon köt ki az ügy, és az lesz a narratíva, amivel majd csak sikeröl felhergelni az eddig meglehetősen béketűrő embereket. 😕

Amikor ilyen Karpovok irogatnak, annyira olcsóvá kezd válni az előadás. Istenem deröhögtem, amikos Kasparova végén egy Svesnyikovval szíven szúrta... 😊
Helmut Zimmer
Bobby Fischer meg feltámadt 😛
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Soha többé nem akarom hallani senkitől, hogy a magyar választási rendszer milyen gáz.
Kampman
Aaazért ebben benne van ám az is, hogy idén elsősorban a GOP sportot űzött abból, hogy végiglobbizzák a bíroságokat szövetség szerte szavazat lassító indítványokkal. Jópár államban azért számolnak még most is, mert elérték, hogy a levélszavazatokat ne lehessen elkezdeni számolni urnazárás előtt. Ki volt ez találva. 😊
peterk2005
Mindegy, hogy kinek a felelőssége. Ha Trump csodával határos módon megfordítja (amiben én már nem hiszek), akkor is fenntartom, hogy ez kutyakomédia.
Kampman
Mert ha 1 óra alatt megszámolták volna, akkor nem az lenne? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 803
Soha többé nem akarom hallani senkitől, hogy a magyar választási rendszer milyen gáz.
Kampman
Aaazért ebben benne van ám az is, hogy idén elsősorban a GOP sportot űzött abból, hogy végiglobbizzák a bíroságokat szövetség szerte szavazat lassító indítványokkal. Jópár államban azért számolnak még most is, mert elérték, hogy a levélszavazatokat ne lehessen elkezdeni számolni urnazárás előtt. Ki volt ez találva. 😊
peterk2005
Mindegy, hogy kinek a felelőssége. Ha Trump csodával határos módon megfordítja (amiben én már nem hiszek), akkor is fenntartom, hogy ez kutyakomédia.