Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 467 — #NoStress
Az az alapkérdés, hogy mi a faszt akar Putyin?

Nem valószínű, hogy az lenne az alapfeltevése vagy attól parázna hogyha Ukrajna NATO-tag, akkor onnan majd az amcsik le akarják rohanni Oroszországot, mert ez teljesen életszerűtlen. Senki se akarja Oroszországot megtámadni, mindenki üzletelni akar, nonszensz ezzel foglalkozni. Ergo ez az egész "önvédelmi" vagy preventív megközelítés baromság, hogy emiatt támadott.
Ahogy az is, hogy egy full putri, csóró, semmire se jó területet akarna Oroszországhoz csatolni. Miért akarna? Mi belőle a haszna? Mit ér el vele? Csak vinné az erőforrást és nem hozna semmit.
Vagy ha pénzügyileg nézzük, miszerint növelni akarja a profitját az is sántít, hiszen egy hét alatt annyit buktak a háborúval, amit évek alatt se lehet visszatermelni.

Szóval nekem két válaszom van az alapkérdésre és csak remélni tudom, hogy nem az első a helyes.
1, Putyin simán megkattant. Mondjuk megtudta, hogy rákos, fél éve van vissza, addig meg ki akarja "bulizni" magát, és lássuk be, ha akármelyikünk megtudná, hogy pár hónap múlva meghal, és kvázi bármit megtehet, akkor miért ne tenne meg bármit? Nulla felelősségrevonhatóság, nulla következmény, és különben is, baszódjon meg mindenki, ha már nekem halni kell.
2, Van valami általunk, a közvélemény által nem felkapott, nem ismert dolog, cél, amit egy ilyen abszurd haborúval el lehet érni, és csak így lehet elérni. De hogy ez mi, arra még tippelni se tudunk, hiszen annyira a posztmodernben élünk,hogy háborúban a hódító hadsereg tankja beáll az ellenség egyik személygépjárműve mögé és megvárja míg az elindul, utána megy csak tovabb hódítani. Morbid és beteg, de ez történik.

Szóval summázva: igazán jó lenne tudni, hogy mi a faszt akar Putyin.

több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Nem értem miért jó bármelyik Nyugati cégnek mindent eladni Ruszkiföldön áron alul. Vevő lesz, ergo az orosz cég nem megy csődbe, az új tulaj olcsón kap valami értéket
FLZOLI
lenyomja az árfolyamot
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem miért jó bármelyik Nyugati cégnek mindent eladni Ruszkiföldön áron alul. Vevő lesz, ergo az orosz cég nem megy csődbe, az új tulaj olcsón kap valami értéket

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833
nem tudom, hogy volt-e de az indexen eppen arrol irnak, hogy teljesen jogos Oroszorszag azon torekvese, hogy a jaltai(!) status quot akarja visszaallitani. akkor mi is natobul,eubol ki ]es vissza a varsoi minszki szerzodesbe?
csebi
Számomra meglepően sokan szeretnék az ismerősi körömben, ha ezeket meglépnénk.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Figy, én vagyok a szomszédod még egyben a volt feleséged. Többször figyelmeztetlek, ha megint megláttlak azzal a csajjal mászkálni, felgyújtotom a házad. Nem érdekel, hogy vele boldog vagy, jobb a szex, mert mi lesz, ezentúl ezt kell hallgatni? Az agresszió a részedről, hogy mással akarsz kefélni, amikor eredően az egyém vagy? És igazából azért hagytál el, mert már semmi sem működött, és alapvetően nekem is könnyebb így.
Gyurma Pappa
en eddig azt hittem, hogy Gyurma te ferfi vagy, es nem elvalt. egy vilag valtozott most meg bennem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 518
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Figy, én vagyok a szomszédod még egyben a volt feleséged. Többször figyelmeztetlek, ha megint megláttlak azzal a csajjal mászkálni, felgyújtotom a házad. Nem érdekel, hogy vele boldog vagy, jobb a szex, mert mi lesz, ezentúl ezt kell hallgatni? Az agresszió a részedről, hogy mással akarsz kefélni, amikor eredően az egyém vagy? És igazából azért hagytál el, mert már semmi sem működött, és alapvetően nekem is könnyebb így.
Gyurma Pappa
De mi ezzel a probléma?
Az arab/iszlám világban így megy.
Jobb a férfiaknak? Jobb. Akkor miért ne lehetne itt is ezt?

Értsük már meg...az erősebb kutya baszik, ha nincs igaza, akkor is azt kell tenni amit ő mond.

Hejj, előre rabszolgák, csókosok!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Nem, ha nincs akváriumod. Ez egy régi Hofi vicc, nincs meg? “Kaváriumod van? Nincs? Akkor buzi vagy!”
Keress rá 😉
Cowboykarcsi90
Áhhh én valamiért instant Sicratman klasszikusára asszociáltam hát elnézést 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
nem tudom, hogy volt-e de az indexen eppen arrol irnak, hogy teljesen jogos Oroszorszag azon torekvese, hogy a jaltai(!) status quot akarja visszaallitani. akkor mi is natobul,eubol ki es vissza a varsoi minszki szerzodesbe?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
gordon
az egy dolog mit akarnak ők, de aztán jön, hogy mi a jó a világpolitikának és ezt az egészt felülírhatja

gabo, Gyurma!

ha NATO tagországot támad meg, az rögtön más szitu, ott már egyértelmű mit kell csinálni
NB2
Akkor nem lesz Putyinnak atomfegyvere?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
1. az emberek nem tanulnak a történelemből
2. kevesebbet közösségi médiázunk, cserébe működik az EU végre
3. fehérOROSZoknál átment a népszavazás, hogy mehessen oda bármi
4. ne akarj új nőt dugni, ha a régi egy féltékeny beteg állat, akinek nukleáris csapásmérő képessége van
5. buzi vagy, ha van akváriumod, és/vagy tuccc angolul
Hanni
Nem, ha nincs akváriumod. Ez egy régi Hofi vicc, nincs meg? “Kaváriumod van? Nincs? Akkor buzi vagy!”
Keress rá 😉

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
gordon
az egy dolog mit akarnak ők, de aztán jön, hogy mi a jó a világpolitikának és ezt az egészt felülírhatja

gabo, Gyurma!

ha NATO tagországot támad meg, az rögtön más szitu, ott már egyértelmű mit kell csinálni
NB2
Melyik NATO országot? Akik '97 előtt is bent voltak, vagy akik utána csatlakoztak?

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 29 084 — nabege2@yahoo.com
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
gordon
az egy dolog mit akarnak ők, de aztán jön, hogy mi a jó a világpolitikának és ezt az egészt felülírhatja

gabo, Gyurma!

ha NATO tagországot támad meg, az rögtön más szitu, ott már egyértelmű mit kell csinálni
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
nem tanultatok a történelemből? briareos
Hogy miből? Faterom, aki a legnagyobb ruszkiellenes volt a rendszerváltásnál, most úgy mondja fel a fideszes oroszbarát propagandát, mintha könyvből olvasná, az emberek a saját memóriájukból se okulnak, hát még holmi évtizedes, évszázados sztorikból...
r.baggio
De hát az USA kavarja a szart azzal hogy keletre terjeszkedik a NATO, pedig megállapodtak, hogy nem fognak. Úgyhogy teljesen jogos amit Putyin csinál és egyébként az ukránok sem szentek, a rasszista Zelenszkijjel az élen.

Én ezt hallgatom apámtól, és csak pislogok.
Mikey
enyém tegnap felhív, h mekkora őrültek ezek a fasszopó németek, (német exfeleség aki ugye anyám) és h azonnal menjek le pestről balcsira mert pestet le fogják bombázni ruszkik. este körbetelefonáltam rokonságot, mindenkinek ezt nyomatta.

agyrém
briareos
brd vagy ddr?
Amadeus
ddr nyilván
briareos
sosem lehet tudni.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 167 — Cowboys fan
Russian Chief of the General Staff, Valery Gerasimov, reportedly fired today. Gerasimov was very highly regarded, the most important military leader of the past generation, & the architect of today’s Russian Armed Forces. He’s served as the head of the military since 2012.
Amadeus
na vajon volt találkozó egy villamoskocsiban?
briareos
more like egy havas erdőben
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
1. az emberek nem tanulnak a történelemből
2. kevesebbet közösségi médiázunk, cserébe működik az EU végre
3. fehérOROSZoknál átment a népszavazás, hogy mehessen oda bármi
4. ne akarj új nőt dugni, ha a régi egy féltékeny beteg állat, akinek nukleáris csapásmérő képessége van
5. buzi vagy, ha van akváriumod, és/vagy tuccc angolul
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
Semmi extra nem tortent
gabokocka
Gyakorlatilag 2 napja állóháború van. Az oroszok azóta sem tudtak egyetlen igazán fontos nagyvárost sem az irányításuk alá vonni. Az ő részükről egyértelműen óriási katasztrófa a háború eddigi alakulása. Valahol nagyon nagyon elszámították magukat.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 833

empty taxi
Na bzmg, én azt hittem az amcsik kemtréleznek, fene se gondolta hogy az ukránok a gecik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Nem értem az EU-t és az USA-t sem. Putin előre szólt , hogy Ukrajna tabu nála , ne próbálják meg NATO tagnak meg EU tagnak beszervezni, ne legyenek ott légvédelmi USA rakéták stb.. erre addig idegesítik, hogy a végén még tényleg ledobja az atomot, pedig nagyon jól tudják milyenek az oroszok.
Pep71
Kár a gőzért, nem értik az itteniek...
(csütörtökön én is az aggodalmamat fejeztem ki a sok szankció és segítségnyújtás miatt, hogy lehet elszakad nála a cérna és akkor már késő lesz)
NB2
Te nem érted, de sebaj. Magyarország lépjen ki a NATO-ból az 1997-es állapotnak megfelelően?
somoskovig
??? nem erről beszéltem
az orosz fenyegetés ellenére nagyon nagy a NATO segítség, annak ellenére, hogy szólt Putyin
ha megtörténik, akkor ő mondhatja, hogy én szóltam...lesz rá 2 perce 😊
NB2
Az nem számít, hogy az ukranok mit akarnak?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 3 588 — …not me…Im in my prime!
Tízkor kezdődnek az orosz-ukrán tárgyalások Belaruszban


"Oroszország érdekelt egy mindkét oldal érdekeit szolgáló egyezményben" - jelentette ki Vlagyimir Megyinszkij, az orosz főtárgyaló. Tájékoztatása szerint az egyeztetések magyar idő szerint délelőtt tízkor kezdődhetnek. Ukrajna vasárnap egyezett bele, hogy "feltételek nélkül " tárgyaljon Oroszországgal. Volodimir Zelenszkij elnök azonban nem tűnt bizakodónak, de azt mondta, egy próbát megér, nehogy aztán bárki azt mondhassa, hogy ő nem tett meg mindent a háború leállításáért.
Vrij6
De ugye akkor Zelenskijnek van annyi esze, hogy nem személyesen megy?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
nem tanultatok a történelemből? briareos
Hogy miből? Faterom, aki a legnagyobb ruszkiellenes volt a rendszerváltásnál, most úgy mondja fel a fideszes oroszbarát propagandát, mintha könyvből olvasná, az emberek a saját memóriájukból se okulnak, hát még holmi évtizedes, évszázados sztorikból...
r.baggio
De hát az USA kavarja a szart azzal hogy keletre terjeszkedik a NATO, pedig megállapodtak, hogy nem fognak. Úgyhogy teljesen jogos amit Putyin csinál és egyébként az ukránok sem szentek, a rasszista Zelenszkijjel az élen.

Én ezt hallgatom apámtól, és csak pislogok.
Mikey
enyém tegnap felhív, h mekkora őrültek ezek a fasszopó németek, (német exfeleség aki ugye anyám) és h azonnal menjek le pestről balcsira mert pestet le fogják bombázni ruszkik. este körbetelefonáltam rokonságot, mindenkinek ezt nyomatta.

agyrém
briareos
brd vagy ddr?
Amadeus
ddr nyilván

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 30 439 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
nem tanultatok a történelemből? briareos
Hogy miből? Faterom, aki a legnagyobb ruszkiellenes volt a rendszerváltásnál, most úgy mondja fel a fideszes oroszbarát propagandát, mintha könyvből olvasná, az emberek a saját memóriájukból se okulnak, hát még holmi évtizedes, évszázados sztorikból...
r.baggio
De hát az USA kavarja a szart azzal hogy keletre terjeszkedik a NATO, pedig megállapodtak, hogy nem fognak. Úgyhogy teljesen jogos amit Putyin csinál és egyébként az ukránok sem szentek, a rasszista Zelenszkijjel az élen.

Én ezt hallgatom apámtól, és csak pislogok.
Mikey
enyém tegnap felhív, h mekkora őrültek ezek a fasszopó németek, (német exfeleség aki ugye anyám) és h azonnal menjek le pestről balcsira mert pestet le fogják bombázni ruszkik. este körbetelefonáltam rokonságot, mindenkinek ezt nyomatta.

agyrém
briareos
brd vagy ddr?
Amadeus
Reich 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 4 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Tízkor kezdődnek az orosz-ukrán tárgyalások Belaruszban


"Oroszország érdekelt egy mindkét oldal érdekeit szolgáló egyezményben" - jelentette ki Vlagyimir Megyinszkij, az orosz főtárgyaló. Tájékoztatása szerint az egyeztetések magyar idő szerint délelőtt tízkor kezdődhetnek. Ukrajna vasárnap egyezett bele, hogy "feltételek nélkül " tárgyaljon Oroszországgal. Volodimir Zelenszkij elnök azonban nem tűnt bizakodónak, de azt mondta, egy próbát megér, nehogy aztán bárki azt mondhassa, hogy ő nem tett meg mindent a háború leállításáért.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
nem tanultatok a történelemből? briareos
Hogy miből? Faterom, aki a legnagyobb ruszkiellenes volt a rendszerváltásnál, most úgy mondja fel a fideszes oroszbarát propagandát, mintha könyvből olvasná, az emberek a saját memóriájukból se okulnak, hát még holmi évtizedes, évszázados sztorikból...
r.baggio
De hát az USA kavarja a szart azzal hogy keletre terjeszkedik a NATO, pedig megállapodtak, hogy nem fognak. Úgyhogy teljesen jogos amit Putyin csinál és egyébként az ukránok sem szentek, a rasszista Zelenszkijjel az élen.

Én ezt hallgatom apámtól, és csak pislogok.
Mikey
enyém tegnap felhív, h mekkora őrültek ezek a fasszopó németek, (német exfeleség aki ugye anyám) és h azonnal menjek le pestről balcsira mert pestet le fogják bombázni ruszkik. este körbetelefonáltam rokonságot, mindenkinek ezt nyomatta.

agyrém
briareos
brd vagy ddr?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nincs kedvem visszaolvasni ket oldalt, mi a friss szitu?
Stez
Semmi extra nem tortent

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.