Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

USA és a világ

32 feliratkozó

több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Iran nem szerezhet atomfegyvert, mert az a teljes regio eroegyensulyat felboritana es az egyedul az Iran-Kina-Orosz harmasnak jo, de megkockaztatom, hogy utobbi ketto sem szomorkodik annyira a tortentek miatt, mivel ezek erdekszovetsegi viszonyok, nem baratsagok, vegeredmenyben nem erdekuk, hogy atomhatalom legyen a “szomszedban”, akkor sem, ha eppen dacszovetsegben vannak.

Izraelnek egyenesen egzisztencialis kockazat, amit nem vallalhatnak be, mivel az irani rezsim nyiltan a teljes izraeli allam (es nep) elpusztitasaert dolgozik. Hezbollah, Hamasz, Hutik Yemenben, ezek mind Irani proxik.

Irak, Szaud-Arabia, megkockaztatom India sem szeretne, hogy atomja legyen Irannak.

Usa szinten, nem csak azert mert izrael a szovetsegesuk, vagy amiert nyiltan ellensegnel tartja oket iran, hanem a regios egyensuly miatt.

2 honapja izrael megprobalta allitolag ravenni Trumpot, hogy vegyenek reszt az iran elleni kozvetlen csapasban, de Hegseth-Gabbard es meg par tanacsado megakadalyozta. Ez akkor volt, amikor megcsaltak a fent emlitett proxykat es leszedtek par irani legvedelmi egyseget is es lehetoseg mutatkozott egy donto kepessegcaokkentestre Iranon belul.

A Maga bazis nem akar tamado hadmuveleteket, katonakat kuldeni meg foleg nem, de meg igy is eleg eros izraeli lobby van a szenatusban es a hazban, rengeteg neocon tamogatoja van a kozbetlen beavatkozasnak.

Kozben azt sem engedhetik, hogy Iran atomfegyvert allitson elo. Lattam multkor egy pollt a jobboldaliak kozott:

- engedhetjuj-e irant? Tulnyontobbsegben NEM.

-engedhetjuk-e Irannak, hogy atomot szerezzenek? Tulnyomo tobbsegben NEM.

Igy Izrael szepen egyedul elintezte, az USA meg orul, mert jut is, marad is.

A kerdes az, hogy Izrael messig akar elmenni. Sosem lesz ilyen jo lehetosege a rezsim megdontesere, a proxyk kiutve, az irani vezetes teteje kiutve, ovek az irani legter, meg hosszu evtizedekre elharithatjak a letezesuket fenyegeto veszelyt, viszont az USA 100%, hogy nem dog reszt veni katonakkal egy eroszakos rezsimvaltasban. Izrael ezt akarja szerintem, nem veletlen a nevadas a muveletekre (Rising Lion vagy mi, utalva az iszlamistak elotti irani vezetesre), illetve Bibi kozvetlenul szolt az “elnyomott irani nephez”.
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
jézusom mi megy Tel-Avivban. kapják rendesen. ennyit nem lehet kivédeni.
petey
letepted szagoljad tipikus esete
Kenny
Mongyuk mennyivel komolyabbat vârtunk, mintegy szokványos Putyin visszabaszás? Hú most akkor kilövünk 500at összevissza, rombolunk, rombolunk vazze...
Az egyetlen kérdés, hogy az izraeli közvéleménynek ez belefér-e, mer persze ez cinikusan bele van számolva <10% átjut - csak ugye az ukránoknál Putyin ígyisúgyis lő, mert mást nem tud, itt meg ha hagyták volna, akkor 0val jönnek ki.

S a alapkérdés még mindig ugyanaz, hogy a faszba jutott át tömegesen a Hamasz a dróton 23.10.07én? Az is ki volt számolva, hogy belefér?
sutianap
Lövik Tel-Avivot, de nem atommal. Ez volt a megelőző csapás célja.

A Hamásznál a hatalmát féltő Bibi félrenézett, ignorálta az egyiptomi titkosszolgálat figyelmeztetését.
Dzsokijuing
Csak eddig semmivel nem lőtték, ez nálam nem előrelépésnek néz ki. Persze a mai világban bármit el lehet adni sikerként.
több mint 1 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 092 — Saturday Night Lights
jézusom mi megy Tel-Avivban. kapják rendesen. ennyit nem lehet kivédeni.
petey
letepted szagoljad tipikus esete
Kenny
Mongyuk mennyivel komolyabbat vârtunk, mintegy szokványos Putyin visszabaszás? Hú most akkor kilövünk 500at összevissza, rombolunk, rombolunk vazze...
Az egyetlen kérdés, hogy az izraeli közvéleménynek ez belefér-e, mer persze ez cinikusan bele van számolva <10% átjut - csak ugye az ukránoknál Putyin ígyisúgyis lő, mert mást nem tud, itt meg ha hagyták volna, akkor 0val jönnek ki.

S a alapkérdés még mindig ugyanaz, hogy a faszba jutott át tömegesen a Hamasz a dróton 23.10.07én? Az is ki volt számolva, hogy belefér?
sutianap
Lövik Tel-Avivot, de nem atommal. Ez volt a megelőző csapás célja.

A Hamásznál a hatalmát féltő Bibi félrenézett, ignorálta az egyiptomi titkosszolgálat figyelmeztetését.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
jézusom mi megy Tel-Avivban. kapják rendesen. ennyit nem lehet kivédeni.
petey
letepted szagoljad tipikus esete
Kenny
Mongyuk mennyivel komolyabbat vârtunk, mintegy szokványos Putyin visszabaszás? Hú most akkor kilövünk 500at összevissza, rombolunk, rombolunk vazze...
Az egyetlen kérdés, hogy az izraeli közvéleménynek ez belefér-e, mer persze ez cinikusan bele van számolva <10% átjut - csak ugye az ukránoknál Putyin ígyisúgyis lő, mert mást nem tud, itt meg ha hagyták volna, akkor 0val jönnek ki.

S a alapkérdés még mindig ugyanaz, hogy a faszba jutott át tömegesen a Hamasz a dróton 23.10.07én? Az is ki volt számolva, hogy belefér?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
jézusom mi megy Tel-Avivban. kapják rendesen. ennyit nem lehet kivédeni.
petey
letepted szagoljad tipikus esete

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
jézusom mi megy Tel-Avivban. kapják rendesen. ennyit nem lehet kivédeni.

több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
valahol olvastam hogy akkor legalább kiderült miért kellett eltéríteni az ukránoknak szánt cuccokat
Negritis, a vajda
És miért fog még többet eltéríteni Trump, Izraelre hivatkozva. Oroszország megint örül.
ender1112
vajon Teheránban mikor fogják fel, hogy Putyin átkúrta őket?

Ugyanitt remélem jegyzetelnek itthon is.
Amadeus az áttelelt poloska
Ugyanitt orosz légvédelmi rendszerek olcsón eladók...
sutianap
mehehe Erdogány
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
valahol olvastam hogy akkor legalább kiderült miért kellett eltéríteni az ukránoknak szánt cuccokat
Negritis, a vajda
És miért fog még többet eltéríteni Trump, Izraelre hivatkozva. Oroszország megint örül.
ender1112
vajon Teheránban mikor fogják fel, hogy Putyin átkúrta őket?

Ugyanitt remélem jegyzetelnek itthon is.
Amadeus az áttelelt poloska
Ugyanitt orosz légvédelmi rendszerek olcsón eladók...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
valahol olvastam hogy akkor legalább kiderült miért kellett eltéríteni az ukránoknak szánt cuccokat
Negritis, a vajda
És miért fog még többet eltéríteni Trump, Izraelre hivatkozva. Oroszország megint örül.
ender1112
vajon Teheránban mikor fogják fel, hogy Putyin átkúrta őket?

Ugyanitt remélem jegyzetelnek itthon is.
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 092 — Saturday Night Lights
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Izraelben sem tetszik a kormány, de ott még nem rendeznek nyilvános akasztásokat és hagyják napokig az utcán a lógó hullákat, mint a felvilágosult Iránban.
Dzsokijuing
Ott csak kocsira vannak kötve egész nap az emberek hogy a napon haljanak meg
Negritis, a vajda
Értem a relativizálás fontosságát, de tényleg ugyanolyan jó szívvel, vagy még boldogabban költöznél asszonnyal, gyerekkel együtt Iránba, mint Izraelbe?
somoskovig
Pont ugyan úgy nem költöznék egyik helyre sem. Mindkettőnél még a mi hülyénknél is nagyobb barom a vezetés. És mindenkinek az a természetes ott, hogy a másikat szabadon lehet gyilkolászni. Egyik sem különb a másiktól.
Tarsi
Többször jártam Izraelben, de szabadon gyilkolászást nem láttam.
A megszállt területek kemény dió, de a barbár, a saját népüket élő pajzsként használó hamaszosokkal szembeni fellépés eredményez polgári áldozatokat (ez szörnyű és nem igazolható).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Izraelben sem tetszik a kormány, de ott még nem rendeznek nyilvános akasztásokat és hagyják napokig az utcán a lógó hullákat, mint a felvilágosult Iránban.
Dzsokijuing
Ott csak kocsira vannak kötve egész nap az emberek hogy a napon haljanak meg
Negritis, a vajda
Értem a relativizálás fontosságát, de tényleg ugyanolyan jó szívvel, vagy még boldogabban költöznél asszonnyal, gyerekkel együtt Iránba, mint Izraelbe?
somoskovig
Pont ugyan úgy nem költöznék egyik helyre sem. Mindkettőnél még a mi hülyénknél is nagyobb barom a vezetés. És mindenkinek az a természetes ott, hogy a másikat szabadon lehet gyilkolászni. Egyik sem különb a másiktól.

Szerkesztette: Tarsi
több mint 1 éve
VanillaSky 1 696
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Azért békeidőben előbb költöznék Tel-Avivba, mint Teheránba, de biztos azonos a kettő.
somoskovig
Nehezen megy a szövegértelmezés. Egy szóval nem állítottam, hogy Teherán jobb hely lenne, mint Tel-Aviv, csak annyit, hogy nem a vallási fundamentalizmus magában a fő értékmérő! Mivelhogy az ugyanúgy megvan az izraeli kományban is, de mit erdetlileg is írtam nem csak ennyi a különbség.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 918
Mély aggodalmát fejezte ki a közel-keleti feszültség veszélyes eszkalációja miatt pénteken az orosz külügyminisztérium, elítélve egyúttal az Irán elleni izraeli támadást, és önmérsékletre szólítva fel a feleket.
„Határozottan elítéljük az Izrael Állam által, az Egyesült Nemzetek Alapokmányát és a nemzetközi jog normáit megsértve, június 13-án éjjel elkövetett erőszakos cselekményeket” − áll a minisztérium honlapján közzétett szövegben.

Ez is mehetne a viccekbe.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
valahol olvastam hogy akkor legalább kiderült miért kellett eltéríteni az ukránoknak szánt cuccokat
Negritis, a vajda
Azok jól vannak eltérítve, nem hiába csücsült a moszad az ukrán árkokba, többet tudtak meg az iráni teknikákról mintha várták volna a bosszú-hurrikánt - nyilván csörög az ukránoknak szépen. A másik, hogy szakállmarci nem zörgött a Mount Hermon miatt, így nem tudnak átsiklani a Lebanonon kvázi árnyékba - itt valszeg az az ajánlás, ha szírek lemondanak a hezbollahról, meg a hamaszról akkor kurvára békén lesznek hagyva.

Szóval Putler déli szárnya elesett, nem tudja tovább kavarni Iránnal, S ez mindössze egy jó svádájú zsidó elnökön múlik, aki Trump nélkül is be tud szerezni patriotot meg egy halálterroristán aki csak betartja a kéz kezet mos elvét. A többit elvégzi a nép iránban, a Hajatolla nem tud megvédeni senkit...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Izraelben sem tetszik a kormány, de ott még nem rendeznek nyilvános akasztásokat és hagyják napokig az utcán a lógó hullákat, mint a felvilágosult Iránban.
Dzsokijuing
Ott csak kocsira vannak kötve egész nap az emberek hogy a napon haljanak meg
Negritis, a vajda
Értem a relativizálás fontosságát, de tényleg ugyanolyan jó szívvel, vagy még boldogabban költöznél asszonnyal, gyerekkel együtt Iránba, mint Izraelbe?
somoskovig
Vagy hogy messzebb ne menjek, itt Berlinben is nem tudom ki költözne szívesebben egy arabok lakta városrészbe, mint egy zsidók laktába.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Izraelben sem tetszik a kormány, de ott még nem rendeznek nyilvános akasztásokat és hagyják napokig az utcán a lógó hullákat, mint a felvilágosult Iránban.
Dzsokijuing
Ott csak kocsira vannak kötve egész nap az emberek hogy a napon haljanak meg
Negritis, a vajda
Értem a relativizálás fontosságát, de tényleg ugyanolyan jó szívvel, vagy még boldogabban költöznél asszonnyal, gyerekkel együtt Iránba, mint Izraelbe?

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 060 — The Mathematician
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Izraelben sem tetszik a kormány, de ott még nem rendeznek nyilvános akasztásokat és hagyják napokig az utcán a lógó hullákat, mint a felvilágosult Iránban.
Dzsokijuing
Ott csak kocsira vannak kötve egész nap az emberek hogy a napon haljanak meg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 092 — Saturday Night Lights
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Izraelben sem tetszik a kormány, de ott még nem rendeznek nyilvános akasztásokat és hagyják napokig az utcán a lógó hullákat, mint a felvilágosult Iránban.

Szerkesztette: Dzsokijuing

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 088 — nabege2@yahoo.com
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Azért békeidőben előbb költöznék Tel-Avivba, mint Teheránba, de biztos azonos a kettő.
somoskovig
nem lehetne inkább Jaffa? 😊
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 060 — The Mathematician
érdekes eset, érdekelne egy deep dive ...


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.
VanillaSky
Azért békeidőben előbb költöznék Tel-Avivba, mint Teheránba, de biztos azonos a kettő.

több mint 1 éve
VanillaSky 1 696
Irán urándúsítási szintje (U-235 arány) évek szerint
2015–2018: (3,67%)
2019: (4,5%)
2020: (5%)
2021: (20%)
2022: (60%)
2024: (83,7%)
Ha igazak ezek az értékek, akkor a képesség meg kell legyen, h az idei évre 90% megfelelő mennyiségben legyen.
Amúgy meg, van különbség aközött, hogy egy Putyin vagy egy vallási fundamentalista keze van az indítógombon. Persze az lenne jó, ha nem lenne egyiknek se, de én az oroszoktól sokkal kevésbé félnék mondjuk lengyelként, mint izraeliként a vallási fundamentalista perzsa vezetéstől egy ilyen helyzetben..
dawyd728
Izraelt ugyanúgy vallási fundamentalistàk vezetik, nem csak ennyi a különbség.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 060 — The Mathematician
Izrael megtámadta Iránt.
Cowboykarcsi90
És már az iráni válaszcsapás is lezajlott. Az izraeliek minden drónt leszedtek, ez ennyi volt.
Ilyen egy precíziós hadművelet, ha rendesen megtervezik és szakszerűen megvalósítják.
Ez a háború véget is ért, Iránnak marad a terrorizmustámogatás, ebből se lesz világháború, emiatt még eurót, dollárt, aranyat se kell venni péntek délután.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak mondanám, hogy nem ért véget, mielőtt nagyon belelendülsz 😊
ender1112
Nyilván vannak/lesznek még utórezgései, de a lényegi rész lezajlott.
Az izraeliek még elvarrnak egy-két szálat, az irániak meg rázzák az öklüket az ég felé. Ez még valoban hátra van.
Őszentsége Sobri Jóska
Sobri, nem ért véget semmi lényegi rész, folytatódni fog minimum jó pár napig, de akár hetekig, hónapokig; attól függően, Izraelnek Netanyahuanak milyen céljai vannak, Iránnak mije maradt, beszáll e Trump is stb
ender1112
Ott az ajatollahot és tsait kellene kilőni, akkor talán változna hosszútávon Irán is.
Lúdas Solymi
Hogy Irán megváltozzon, ahhoz oda kellene menni gyalogosokkal, bombázgatás nem ér semmit. Esetleg lehetne forradalom, de a rendszer stabilnak tűnik.
ender1112
afganisztánban is olyan jól működött ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 853 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Izrael megtámadta Iránt.
Cowboykarcsi90
És már az iráni válaszcsapás is lezajlott. Az izraeliek minden drónt leszedtek, ez ennyi volt.
Ilyen egy precíziós hadművelet, ha rendesen megtervezik és szakszerűen megvalósítják.
Ez a háború véget is ért, Iránnak marad a terrorizmustámogatás, ebből se lesz világháború, emiatt még eurót, dollárt, aranyat se kell venni péntek délután.
Őszentsége Sobri Jóska
Csak mondanám, hogy nem ért véget, mielőtt nagyon belelendülsz 😊
ender1112
Nyilván vannak/lesznek még utórezgései, de a lényegi rész lezajlott.
Az izraeliek még elvarrnak egy-két szálat, az irániak meg rázzák az öklüket az ég felé. Ez még valoban hátra van.
Őszentsége Sobri Jóska
Sobri, nem ért véget semmi lényegi rész, folytatódni fog minimum jó pár napig, de akár hetekig, hónapokig; attól függően, Izraelnek Netanyahuanak milyen céljai vannak, Iránnak mije maradt, beszáll e Trump is stb
ender1112
Ott az ajatollahot és tsait kellene kilőni, akkor talán változna hosszútávon Irán is.
Lúdas Solymi
Hogy Irán megváltozzon, ahhoz oda kellene menni gyalogosokkal, bombázgatás nem ér semmit. Esetleg lehetne forradalom, de a rendszer stabilnak tűnik.