USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
az ukránok korábbi nehézsúlyú világbajnok ökölvívói mellett a jelenlegi nehézsúlyú világbajnok bokszolójuk is jelentkezett a harcra

 i.imgur.com/fTa8SN5.jpg

choose life
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
Solymi
Mekkora a csecsen brigád?
Bazzani
Tegnap 10 ezer forol irtak.
Stez
Kicsit sokallom, de persze igaz lehet.

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
Solymi
Mekkora a csecsen brigád?
Bazzani
Tegnap 10 ezer forol irtak.
Stez
egész Csecsniába nem adtak ki annyi személyit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
Solymi
Mekkora a csecsen brigád?
Bazzani
Tegnap 10 ezer forol irtak.

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ukrajna 2014 április 26-án zárta el az Észak-krími-csatornát, amely akkor a Krím Félsziget édesvízellátásának 85 százalékát biztosította.

A Fekete-tengeri Flotta katonai mérnökei robbantással távolítottak el egy gátat az Észak-krími-csatornán. A csatornában nem keletkezett kár. A hírről az Orosz Védelmi Minisztérium számolt be.
 www.youtube.com/watch?v=KWqbO7dtTKI
ozibozi
szegény annektátorok, pedig joguk volt a vízhez


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
Solymi
Mekkora a csecsen brigád?

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
 m.hvg.hu/vilag/20220226_Elszamoltak_magukat_az_oroszok_kifogyott_a_benzin_a_tankokbol
Amadeus
több magyarázat is lehetséges
- nem veszik fel egyből az ukránok a harcot
- még a kievi képeken sincs egy kurva barrikád se
- ijen grasszáló kötelékek vannak
- az elfogott mókusok, igencsak kölkök

1. klasszik VG van, bújj el, bassz bele az ellátmányba
2. ezt mondjuk tuggya Vladimir nagyfejedelem is ezér, az első a GF ( gojófogó) hullám, megtűzdelve specnazzal, akik viszont rendes felderítést nyomnak a turistáskodó tizenévesek közt.

Ugyi mostgyön a kettes fáze, eddig csak a harmada ment, most jön a második harmad, a többi marad a Krasznodar-Voronyezs-Kurszk-Homel vonalon mer visszabaszhat a jólét.
Ha a kettes teória igaz akkor most lesz a Tsibo, a legtöbb mi adható, ha hüje Vladimir akkor átdob mindenkit, az ukránok meg megpróbálják kihúzni míg meg nem jön a nofly, mer onnattul nincs baráti tankozás. Mi az ütemterv, meddig ketyeg az óra az ukránoknak, meddig kell egyedül kitartaniuk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
Solymi
Regi modra majd a legerosebb harcos lerendezi egymas kozott. Sok sikert valamelyik Klicsko ellen.
Stez
Már a fiatalabb is 45 éves. Hacsak nem a Tom Brady fitnesz módszer hívei, akkor azért őket már meg lehet paskolni egy jó erőben lévő, ütésálló csecsennek.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
Solymi
Regi modra majd a legerosebb harcos lerendezi egymas kozott. Sok sikert valamelyik Klicsko ellen.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Na, megérkeztek a csecsenek Ukrajnába.
Kitartást az ukránoknak, mert ez kemény lesz.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Én eddig bírtam a Nógrádi Gyurit, mert hatásosan beszél, de ez az orosz f.lszopás tényleg durva amit lenyom a 130Mrd-os adón!
Mit szóltok az esetleges budapesti ukrán-orosz tárgyaláshoz, le kell majd hegeszteni a csatornafedőket?
Stoki
Izrael van felkérve közvetítőnek, Ukrajna által.
Még gondolkodnak rajta.
Solymi
Nehogy kiderüljön h ok is drogos neonácik

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Ukrajna 2014 április 26-án zárta el az Észak-krími-csatornát, amely akkor a Krím Félsziget édesvízellátásának 85 százalékát biztosította.

A Fekete-tengeri Flotta katonai mérnökei robbantással távolítottak el egy gátat az Észak-krími-csatornán. A csatornában nem keletkezett kár. A hírről az Orosz Védelmi Minisztérium számolt be.
 www.youtube.com/watch?v=KWqbO7dtTKI
ozibozi
megérte!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Ukrajna 2014 április 26-án zárta el az Észak-krími-csatornát, amely akkor a Krím Félsziget édesvízellátásának 85 százalékát biztosította.

A Fekete-tengeri Flotta katonai mérnökei robbantással távolítottak el egy gátat az Észak-krími-csatornán. A csatornában nem keletkezett kár. A hírről az Orosz Védelmi Minisztérium számolt be.
 www.youtube.com/watch?v=KWqbO7dtTKI
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
 m.hvg.hu/vilag/20220226_Elszamoltak_magukat_az_oroszok_kifogyott_a_benzin_a_tankokbol
Amadeus
Kuldjon neki Pinter smst hogy uljon at egy masik tankba. (Abba se legyen mar nafta)

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Én eddig bírtam a Nógrádi Gyurit, mert hatásosan beszél, de ez az orosz f.lszopás tényleg durva amit lenyom a 130Mrd-os adón!
Mit szóltok az esetleges budapesti ukrán-orosz tárgyaláshoz, le kell majd hegeszteni a csatornafedőket?
Stoki
Izrael van felkérve közvetítőnek, Ukrajna által.
Még gondolkodnak rajta.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 m.hvg.hu/vilag/20220226_Elszamoltak_magukat_az_oroszok_kifogyott_a_benzin_a_tankokbol

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Én eddig bírtam a Nógrádi Gyurit, mert hatásosan beszél, de ez az orosz f.lszopás tényleg durva amit lenyom a 130Mrd-os adón!
Mit szóltok az esetleges budapesti ukrán-orosz tárgyaláshoz, le kell majd hegeszteni a csatornafedőket?
Stoki
Mennyivel jobb, mint Minszki?
Lásd azeri baltás
Nehogy itt legyen rosszul valaki...!

Szerkesztette: zemanla




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 605 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én eddig bírtam a Nógrádi Gyurit, mert hatásosan beszél, de ez az orosz f.lszopás tényleg durva amit lenyom a 130Mrd-os adón!
Stoki
huuu van egy ízlésed hallod... 😊

Mit szóltok az esetleges budapesti ukrán-orosz tárgyaláshoz, le kell majd hegeszteni a csatornafedőket?
Stoki
kihagynám

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én eddig bírtam a Nógrádi Gyurit, mert hatásosan beszél, de ez az orosz f.lszopás tényleg durva amit lenyom a 130Mrd-os adón!
Mit szóltok az esetleges budapesti ukrán-orosz tárgyaláshoz, le kell majd hegeszteni a csatornafedőket?
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 277 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

Tony Adams
Egy héttel ezelőtt jobb lett volna.
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez nem túl jó hír:

 twitter.com/elintnews/status/1497631553123401728?s=21
csebi
ez az úgy nevezett precíziós békefenntartás.
Amadeus
Csak védi a magyar nyelvtörvényt, ugye ozibozi.
Bazzani
én nem foglalkoztam a nyelvtörvénnyel mostanság, szerintem keversz, de mindegy
ozibozi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 946
Lassan olyan fegyverzet lesz az ukranoknal, hogy száz rakéta jut minden orosz tankra, a nagy számok törvénye alapján egy csak eltalálja.
somoskovig
Ahhoz kell majd személyzet is, sajna nem automaták.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nem túl jó hír:

 twitter.com/elintnews/status/1497631553123401728?s=21
csebi
ez az úgy nevezett precíziós békefenntartás.
Amadeus
Csak védi a magyar nyelvtörvényt, ugye ozibozi.
Bazzani
én nem foglalkoztam a nyelvtörvénnyel mostanság, szerintem keversz, de mindegy
ozibozi
Lehet. De ez a cirkálórakéta támadás még oké azért nem?

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 517 — Colts Fan
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Lassan olyan fegyverzet lesz az ukranoknal, hogy száz rakéta jut minden orosz tankra, a nagy számok törvénye alapján egy csak eltalálja.