USA és a világ

31 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 075 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az erős ukrán hadsereg eddig nagy ellenállást tanúsít... Mintha az afganokat látnánk

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Putint fel kell robbantani....tudom Hitlert is megpróbálták.....
több mint 2 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.
gabokocka
Ezt nekem valamiért nehéz látnom.
Mikey
Teljesen egyertelmu, ezert marad az elso opcio
gabokocka
Mondjuk az kb nekünk baszna oda legjobban.
Bazzani
Any other idea?
gabokocka
Tudnék javasolni egy nagyon nagyon elítélő nyialtkozatot. De nagyon nagyon nagyont.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.
gabokocka
Ezt nekem valamiért nehéz látnom.
Mikey
Teljesen egyertelmu, ezert marad az elso opcio
gabokocka
Mondjuk az kb nekünk baszna oda legjobban.
Bazzani
Any other idea?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.
gabokocka
Ezt nekem valamiért nehéz látnom.
Mikey
Teljesen egyertelmu, ezert marad az elso opcio
gabokocka
Mondjuk az kb nekünk baszna oda legjobban.

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.
gabokocka
Ezt nekem valamiért nehéz látnom.
Mikey
Teljesen egyertelmu, ezert marad az elso opcio

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.
gabokocka
Ezt nekem valamiért nehéz látnom.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Azért ez a helyzet sokat el fog árulni a NATO meg az EU jövőjéről és cselekvőképességéről.

Meg arról is, hogy mit tanult a világ a 2. világháború fele vezető útról, az Anschluss már megvolt (Krím és a szakadár megyék), most zajlik a csehszlovák bevonulás.
somoskovig
Az a minimum, hogy teljesen el kell szigetelni oroszorszagot gazdasagi ertelemben a vilagtol. Senki nem kereskehet veluk, illetve aki igen, arra ugyanazok a szankciok.
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.
gabokocka
Ez a ket lehetoseg maradt szerintem is...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Azért ez a helyzet sokat el fog árulni a NATO meg az EU jövőjéről és cselekvőképességéről.

Meg arról is, hogy mit tanult a világ a 2. világháború fele vezető útról, az Anschluss már megvolt (Krím és a szakadár megyék), most zajlik a csehszlovák bevonulás.
somoskovig
Az a minimum, hogy teljesen el kell szigetelni oroszorszagot gazdasagi ertelemben a vilagtol. Senki nem kereskehet veluk, illetve aki igen, arra ugyanazok a szankciok.
Nyilvan ez husbavago lenne mindenhol, de nincs mas megoldas azon kivul hogy a nato bemegy ukrajnaba es kiveri a ruszkikat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 425 — Слава Україні! Героям слава!
Ma hogy a faszba fogok dolgozni azt nem tudom. Az orosz allami tvben elhangzott hogy Ukrajna mint olyan nem is letezik. Megy az oktatas a lakossagnak?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
ukran hivatalos forrasok szerint szazak haltak meg az ukran seregben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Én szinte csak ellenőrizetlen hírt látok. Híroldalak is minden hír után halkan odaírják, h lehet nem is igaz. Ebben igazodjon el valaki.
dawyd728
Az biztos, hogy ukrán légvédelem már nem nagyon lehet...nem tudom, hogy hol lehet ellenállás egyáltalán. Azért a világ 2. legerősebb hadserege...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
A barom állat .....😡😡😡😡😡😡😡
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Azért ez a helyzet sokat el fog árulni a NATO meg az EU jövőjéről és cselekvőképességéről.

Meg arról is, hogy mit tanult a világ a 2. világháború fele vezető útról, az Anschluss már megvolt (Krím és a szakadár megyék), most zajlik a csehszlovák bevonulás.
somoskovig
es Lengyelorszag adna magat ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Én szinte csak ellenőrizetlen hírt látok. Híroldalak is minden hír után halkan odaírják, h lehet nem is igaz. Ebben igazodjon el valaki.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Azért ez a helyzet sokat el fog árulni a NATO meg az EU jövőjéről és cselekvőképességéről.

Meg arról is, hogy mit tanult a világ a 2. világháború fele vezető útról, az Anschluss már megvolt (Krím és a szakadár megyék), most zajlik a csehszlovák bevonulás.

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Baz+...ez komoly

Klaci79
Fake
Már le is lett szedve.
dawyd728
Lehet....simán
több mint 2 éve
dawyd728 3 838
Baz+...ez komoly

Klaci79
Fake
Már le is lett szedve.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Állítólag 5 repülőt és egy helikoptert szedett le az ukrán légvédelem...
Hiteles forrást természetesen nem tudok, elvileg videó is van egyről, de nem tudom belinkelni. MEg sok hír ellenőrizhetetlen is...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Baz+...ez komoly

Klaci79
ez is 'siker' nekik. kozben allitolag az oroszok semlegesitettek az ukran legvedelmet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Nomac New England Patriots 2 974 — balazs.t85@gmail.com
Nem gondoltam hogy ilyet át fogok élni, egy ország megtámadja a másikat....
Nomac
2 Obol haboru? afgan bevonulas? azert van jo par pelda az utobbi evtizedekbol legfeljebb nem a kozelunkben (bar arra ott van a 99es szerb hadmuvelet bar az lenyegeben csak legi tamadas volt).
csebi
Az messze volt ehhez képest, ez túlságosan közel...A szerb hadműveletek idején 1x lves voltam, fel sem fogtam mi történik.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
Baz+...ez komoly
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Szerintetek ez elérhet hozzánk?
Bazzani
Szerintem nem kell orosz tankokat vízionálni Budapesten.

Amire viszont kíváncsi leszek, hogy ezt Orbánék hogyan reagálják le kommunikációs szinten.
Mikey
le kellett fegyverezni az ukranokat, koszonjuk meg V-nek h megteszi ezt igy lehetnek biztonsagban karpataljai honfitarsaink.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Szerintetek ez elérhet hozzánk?
Bazzani
Szerintem nem kell orosz tankokat vízionálni Budapesten.

Amire viszont kíváncsi leszek, hogy ezt Orbánék hogyan reagálják le kommunikációs szinten.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Nem gondoltam hogy ilyet át fogok élni, egy ország megtámadja a másikat....
Nomac
2 Obol haboru? afgan bevonulas? azert van jo par pelda az utobbi evtizedekbol legfeljebb nem a kozelunkben (bar arra ott van a 99es szerb hadmuvelet bar az lenyegeben csak legi tamadas volt).

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.