NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
"Együtt" voltunk eredménykövetőben, mindenki ki volt akadva, hogy mennyire nézhetetlen a játékunk. Sőt, még a külső szemlélő is azt írta, hogy mennyire borzalom a meccs. Lehet, hogy uncsi a sok sírás, de egyszerűen muszáj kiírni az embernek magából 😊 Egyébként pats.hu-n aki esetleg van a chat-en, ott milyen arányban vannak az elégedetlenkedők?
NB2
Én nem járok oda eredményt követni, így nem tudom. De gyanítom a támadókkal elégedetlenkedők aránya 100%-os mindenhol. Ezt nem nagyon vitatta eddig sem senki.

Furcsa, hogy ezt nem bírjátok feldolgozni.

Az "elégedetlenkedők" amúgy mi mással elégedetlenek még? Az általuk beárazottnak nevezett védelemmel? 😊
Vagy azzal a ciklikussággal, ami a draftot, free agency-t, eredményességet jellemzi minden franchise-nál?

Vagy egy kinevezéssel, amiről fingjuk nincs, hogy végül miért az lett?

Vagy a nepotizmussal, ami épp egy ligaelit D-t képes a pályára rakni hetente?

Mac Jones-szal?

Vagy minden héten azzal amin van sapka, vagy amin nincs?
topin
Mac Jones, már sokszor leírtam nem FR QB material, de most nem ő a legnagyobb bajunk. MatyP problémát kell először orvosolni.
több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
"Vár állott, most kőhalom; Kedv s öröm röpkedtek, Halálhörgés, siralom zajlik már helyettek."
Burkus
beszarok... 😀
ha kikapunk a Bills-től akkor eret is vágsz?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
"Vár állott, most kőhalom; Kedv s öröm röpkedtek, Halálhörgés, siralom zajlik már helyettek."
Burkus
Ha nem tudnám, hogy 8-8 a mérlegünk, és hogy egy gyenge O stáb mellett állunk így, tele tehetséges srácokkal, akkor azt mondanám, hogy 1-15, vagy 2-14 vagyunk, hogy így hörögtök a gödör alján..

Ráadásul ahol vár állott az NFL-ben, ott mindenhol kőhalom lesz pár éven belül...
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
"Együtt" voltunk eredménykövetőben, mindenki ki volt akadva, hogy mennyire nézhetetlen a játékunk. Sőt, még a külső szemlélő is azt írta, hogy mennyire borzalom a meccs. Lehet, hogy uncsi a sok sírás, de egyszerűen muszáj kiírni az embernek magából 😊 Egyébként pats.hu-n aki esetleg van a chat-en, ott milyen arányban vannak az elégedetlenkedők?
NB2
Én nem járok oda eredményt követni, így nem tudom. De gyanítom a támadókkal elégedetlenkedők aránya 100%-os mindenhol. Ezt nem nagyon vitatta eddig sem senki.

Furcsa, hogy ezt nem bírjátok feldolgozni.

Az "elégedetlenkedők" amúgy mi mással elégedetlenek még? Az általuk beárazottnak nevezett védelemmel? 😊
Vagy azzal a ciklikussággal, ami a draftot, free agency-t, eredményességet jellemzi minden franchise-nál?

Vagy egy kinevezéssel, amiről fingjuk nincs, hogy végül miért az lett?

Vagy a nepotizmussal, ami épp egy ligaelit D-t képes a pályára rakni hetente?

Mac Jones-szal?

Vagy minden héten azzal amin van sapka, vagy amin nincs?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 003
NFL Research: The Patriots are now 8-0 in games when they allow fewer than 20 points this season and 0-8 in games where they allow 20-plus points.
Nomac
Egyértelmű kritika a támadójátékunkra! Tegnap is csak 16 pontot tettek fel.

Solymi!

"Együtt" voltunk eredménykövetőben, mindenki ki volt akadva, hogy mennyire nézhetetlen a játékunk. Sőt, még a külső szemlélő is azt írta, hogy mennyire borzalom a meccs. Lehet, hogy uncsi a sok sírás, de egyszerűen muszáj kiírni az embernek magából 😊 Egyébként pats.hu-n aki esetleg van a chat-en, ott milyen arányban vannak az elégedetlenkedők?
NB2
Topin vs Universe 😂😂😂
vpi
Nálunk nem nagyon van "varjú", pedig 500+ a csoport..szóval lehet itt csapódik le a retardáció és ez kicsit torzítja a valóságérzeteteket.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 835 — Patriot
NFL Research: The Patriots are now 8-0 in games when they allow fewer than 20 points this season and 0-8 in games where they allow 20-plus points.
Nomac
Egyértelmű kritika a támadójátékunkra! Tegnap is csak 16 pontot tettek fel.

Solymi!

"Együtt" voltunk eredménykövetőben, mindenki ki volt akadva, hogy mennyire nézhetetlen a játékunk. Sőt, még a külső szemlélő is azt írta, hogy mennyire borzalom a meccs. Lehet, hogy uncsi a sok sírás, de egyszerűen muszáj kiírni az embernek magából 😊 Egyébként pats.hu-n aki esetleg van a chat-en, ott milyen arányban vannak az elégedetlenkedők?
NB2
Topin vs Universe 😂😂😂
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
NFL Research: The Patriots are now 8-0 in games when they allow fewer than 20 points this season and 0-8 in games where they allow 20-plus points.
Nomac
Egyértelmű kritika a támadójátékunkra! Tegnap is csak 16 pontot tettek fel.

Solymi!

"Együtt" voltunk eredménykövetőben, mindenki ki volt akadva, hogy mennyire nézhetetlen a játékunk. Sőt, még a külső szemlélő is azt írta, hogy mennyire borzalom a meccs. Lehet, hogy uncsi a sok sírás, de egyszerűen muszáj kiírni az embernek magából 😊 Egyébként pats.hu-n aki esetleg van a chat-en, ott milyen arányban vannak az elégedetlenkedők?
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
NB2
Szerinted melyik tűnik egy PO csapatnak a jelenlegi forma alapján? GB, Lions, JAX vagy mi? Sanszosan nem ilyen nyögvenyelős támadójátékokat produkálnak mint mi.
[/quote]Nem azt írtam, hogy PO csapat vagyunk vagy hogy jó lett volna a mutatott játék.
Épp ellenkezőleg, ilyen hibákkal amiket ezen a meccsen (is) csináltunk offense oldalon, nem lehet nyerni.
Így első ránézésre a playhívásokkal nem volt gondom, mert ha MJ rendben megdobja, az elkapó elkapja, akkor rendre meg lett volna az adott down, illetve ha tart a fal és nem megy át rajta a játékos, mert elnyomja a másikat mint a fene. Persze, van ellenfél a pályán, de az ilyenek nem férnek bele.
Amikor ezek sikerültek, tudtunk is haladni.

Szóval laikus szemmel azt mondanám, hogy nem szép, de működőképesnek tűnik, aztán majd a szakik megmondják, mennyire volt brainfart a playcall.
De ahhoz képest, hogy milyen gárdával rendelkezünk, többet kellene belőlük kihozni.
Kíváncsian várom h milyen változások lesznek a holtszezonban, mert.

Nem kotozkodeskent mondom,de azért a két játékos hozzáadott értékét párhuzamba állítani a kisesése szempontjából ….
Nekem Tua kiesése egy hangyabokanyival nagyobb csapásnak tűnik…
kolok1972
Nem a kiesésre utaltam, hanem a sérülékenységre. Az LT is egy fontos poszt, azt is stabilan akarod látni és nem olyan emberrel játszatni, aki vonzza azt.
Tua is ilyen, lehet, hogy képességekben jó, de ha folyamatosan agyrázkódása van, akkor nem tudsz rá építeni.
több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 967 — balazs.t85@gmail.com
NFL Research: The Patriots are now 8-0 in games when they allow fewer than 20 points this season and 0-8 in games where they allow 20-plus points.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Patriots playoffs chances:
- Beat the Bills, Patriots are in.

If Bills beat us then following needs to happen:
- Jets lose to the Seahawks ✅️ and beat the Dolphins in Week 18.
- Titans lose to Jaguars in Week 18.
- Raiders lose one of their next two games (vs. 49ers, Chiefs). ✅️
- Steelers lose one of their next two games (vs. Ravens ❌, Browns).

Hát finoman fogalmazva is adok csapatnak 25% esélyt
ThundersNFL a Jobbágy
Teljesen félretéve azt hogy mennyire érdemeljük meg,ez egyáltalán nem lehetetlen,elképesztő hogy milyen makunk van:
A Titansnél is csereQB-val mennek neki a lendületben lévő Jagsnek,itt egyedül a Vrabel faktor ami még megkavarhatja a szalámit.
kolok1972
Meg Derrick Henry.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Patriots playoffs chances:
- Beat the Bills, Patriots are in.

If Bills beat us then following needs to happen:
- Jets lose to the Seahawks ✅️ and beat the Dolphins in Week 18.
- Titans lose to Jaguars in Week 18.
- Raiders lose one of their next two games (vs. 49ers, Chiefs). ✅️
- Steelers lose one of their next two games (vs. Ravens ❌, Browns).

Hát finoman fogalmazva is adok csapatnak 25% esélyt
ThundersNFL a Jobbágy
Teljesen félretéve azt hogy mennyire érdemeljük meg,ez egyáltalán nem lehetetlen,elképesztő hogy milyen makunk van:
A Titansnél is csereQB-val mennek neki a lendületben lévő Jagsnek,itt egyedül a Vrabel faktor ami még megkavarhatja a szalámit.
Watson is egyre jobban ledobja a rozsdat,szóval ott sem esélytelen a Browns.
A Dolphinsnál meg ugye a pótcsereQB próbálkozik ha Teddy nem jön rendbe.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Nyertünk, hurrá, de kb 5 perc focival egy csere qb, egy cserecsere qb és egy kórház csapat ellen.

Durva lesz amit most mondok (és persze nem a mai meccs alapján), de szegény Miami, ha Tua egészséges marad egész évben, már PO-ban lennének és valljuk be, jobban meg is érdemelnék mint mi.
NB2
Ha minden flottul menne, akkor a Patsnek nem ennyi SB gyozelme lenne, hanem tobb.

Persze, ertem en amit mondasz es mindenki tudja h Tuaval ez a csapat boven PO eselyes lenne, mert MMD jol menedzseli az offenset.
Meg Teddyvel is jok voltak, de azert a vedelmunk nagyjabol fogta a vege fele, a csere-csere QB sztem nagyobb problemat okozott a futkosasaival.

Viszont nezhetjuj ugy is h nalunk Wynn, naluk meg Tua a balszerencses es serulekeny.

A csere QB-ra meg annyi h ez a dolga, nalunk Zappe hozott meccset, anno meg Gerappa vagy Brissett.
De most Mayfield is alakitott es az elmult X heten tobb csere QB is, szoval ez ne legyen mar kifogas.

Az offense ma is szarul nezett ki, de most inkabb rahuznam a rossz kivitelezesekre, rossz dobasokra mintsem a playhivasra.
Az igy elso ranezesre nem volt rossz, az elhalt screenek ellenere sem, legalabbis szerintem.

Ami borzaszto h ezek utan se tudtuk beinditani a drive-okat, kihasznalni az elonyt. Van meg mit coachingolni az offensen.

A vedelem ugy ahogy tartott, de Tavai boduletesen lassu, ha ilyen lyukas lesz a vedelmunk, szetszivatnak minket az o oldalan.

Nem mondom h szep meg jo az offense, de normalis kivitelezesnel mukodhetne. Viszont ha az nem javul, akkor BoB vagy mas alatt is szenvedes lesz.
Lúdas Solymi
Nem kotozkodeskent mondom,de azért a két játékos hozzáadott értékét párhuzamba állítani a kisesése szempontjából ….
Nekem Tua kiesése egy hangyabokanyival nagyobb csapásnak tűnik…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Patriots playoffs chances:
- Beat the Bills, Patriots are in.

If Bills beat us then following needs to happen:
- Jets lose to the Seahawks ✅️ and beat the Dolphins in Week 18.
- Titans lose to Jaguars in Week 18.
- Raiders lose one of their next two games (vs. 49ers, Chiefs). ✅️
- Steelers lose one of their next two games (vs. Ravens ❌, Browns).

Hát finoman fogalmazva is adok csapatnak 25% esélyt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...
Castleai01
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...
Castleai01
nyomkodtam össze vissza, ha kikapunk is továbbmehetünk a PO-ba, kell hozzá jövő héten egy Browns és egy Jets győzelem is
NB2
A Browns azt nem tudom, nekem azt dobta ki h a Jagsnek kell vernie a Titans es a Jetsnek a Miamit.

Utobbiban meg igy se vagyok biztos hogyha a cserecsereQB jatszik Miamiban. Hasonlo jatekkal behuzhatjak, mert meglesz mire kell epiteniuk, futkosassal osszejon.
Lúdas Solymi
PIT is veszélyes lehet ha ma nyernek
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nyertünk, hurrá, de kb 5 perc focival egy csere qb, egy cserecsere qb és egy kórház csapat ellen.

Durva lesz amit most mondok (és persze nem a mai meccs alapján), de szegény Miami, ha Tua egészséges marad egész évben, már PO-ban lennének és valljuk be, jobban meg is érdemelnék mint mi.
NB2
Ha minden flottul menne, akkor a Patsnek nem ennyi SB gyozelme lenne, hanem tobb.

Persze, ertem en amit mondasz es mindenki tudja h Tuaval ez a csapat boven PO eselyes lenne, mert MMD jol menedzseli az offenset.
Meg Teddyvel is jok voltak, de azert a vedelmunk nagyjabol fogta a vege fele, a csere-csere QB sztem nagyobb problemat okozott a futkosasaival.

Viszont nezhetjuj ugy is h nalunk Wynn, naluk meg Tua a balszerencses es serulekeny.

A csere QB-ra meg annyi h ez a dolga, nalunk Zappe hozott meccset, anno meg Gerappa vagy Brissett.
De most Mayfield is alakitott es az elmult X heten tobb csere QB is, szoval ez ne legyen mar kifogas.

Az offense ma is szarul nezett ki, de most inkabb rahuznam a rossz kivitelezesekre, rossz dobasokra mintsem a playhivasra.
Az igy elso ranezesre nem volt rossz, az elhalt screenek ellenere sem, legalabbis szerintem.

Ami borzaszto h ezek utan se tudtuk beinditani a drive-okat, kihasznalni az elonyt. Van meg mit coachingolni az offensen.

A vedelem ugy ahogy tartott, de Tavai boduletesen lassu, ha ilyen lyukas lesz a vedelmunk, szetszivatnak minket az o oldalan.

Nem mondom h szep meg jo az offense, de normalis kivitelezesnel mukodhetne. Viszont ha az nem javul, akkor BoB vagy mas alatt is szenvedes lesz.
Lúdas Solymi
Szerinted melyik tűnik egy PO csapatnak a jelenlegi forma alapján? GB, Lions, JAX vagy mi? Sanszosan nem ilyen nyögvenyelős támadójátékokat produkálnak mint mi.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...
Castleai01
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...
Castleai01
nyomkodtam össze vissza, ha kikapunk is továbbmehetünk a PO-ba, kell hozzá jövő héten egy Browns és egy Jets győzelem is
NB2
A Browns azt nem tudom, nekem azt dobta ki h a Jagsnek kell vernie a Titans es a Jetsnek a Miamit.

Utobbiban meg igy se vagyok biztos hogyha a cserecsereQB jatszik Miamiban. Hasonlo jatekkal behuzhatjak, mert meglesz mire kell epiteniuk, futkosassal osszejon.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...
Castleai01
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...
Castleai01
nyomkodtam össze vissza, ha kikapunk is továbbmehetünk a PO-ba, kell hozzá jövő héten egy Browns és egy Jets győzelem is
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Nyertünk, hurrá, de kb 5 perc focival egy csere qb, egy cserecsere qb és egy kórház csapat ellen.

Durva lesz amit most mondok (és persze nem a mai meccs alapján), de szegény Miami, ha Tua egészséges marad egész évben, már PO-ban lennének és valljuk be, jobban meg is érdemelnék mint mi.
NB2
Ha minden flottul menne, akkor a Patsnek nem ennyi SB gyozelme lenne, hanem tobb.

Persze, ertem en amit mondasz es mindenki tudja h Tuaval ez a csapat boven PO eselyes lenne, mert MMD jol menedzseli az offenset.
Meg Teddyvel is jok voltak, de azert a vedelmunk nagyjabol fogta a vege fele, a csere-csere QB sztem nagyobb problemat okozott a futkosasaival.

Viszont nezhetjuj ugy is h nalunk Wynn, naluk meg Tua a balszerencses es serulekeny.

A csere QB-ra meg annyi h ez a dolga, nalunk Zappe hozott meccset, anno meg Gerappa vagy Brissett.
De most Mayfield is alakitott es az elmult X heten tobb csere QB is, szoval ez ne legyen mar kifogas.

Az offense ma is szarul nezett ki, de most inkabb rahuznam a rossz kivitelezesekre, rossz dobasokra mintsem a playhivasra.
Az igy elso ranezesre nem volt rossz, az elhalt screenek ellenere sem, legalabbis szerintem.

Ami borzaszto h ezek utan se tudtuk beinditani a drive-okat, kihasznalni az elonyt. Van meg mit coachingolni az offensen.

A vedelem ugy ahogy tartott, de Tavai boduletesen lassu, ha ilyen lyukas lesz a vedelmunk, szetszivatnak minket az o oldalan.

Nem mondom h szep meg jo az offense, de normalis kivitelezesnel mukodhetne. Viszont ha az nem javul, akkor BoB vagy mas alatt is szenvedes lesz.
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Szóval akkor jövő héten "csak" meg kell verni a Bills-t és megvan a Playoff??? 😛
Agyrém...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
Ez a 4. kiserlet a 4. negyedben mi volt? Mar edzoi fronton is ekkora gond van a fejekben?
Imitheking
Már?
Eddig melyik szezont nézted?
zinedine5
Jogos.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
"Vár állott, most kőhalom; Kedv s öröm röpkedtek, Halálhörgés, siralom zajlik már helyettek."
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nyertünk, hurrá, de kb 5 perc focival egy csere qb, egy cserecsere qb és egy kórház csapat ellen.

Durva lesz amit most mondok (és persze nem a mai meccs alapján), de szegény Miami, ha Tua egészséges marad egész évben, már PO-ban lennének és valljuk be, jobban meg is érdemelnék mint mi.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
Ez a 4. kiserlet a 4. negyedben mi volt? Mar edzoi fronton is ekkora gond van a fejekben?
Imitheking
Már?
Eddig melyik szezont nézted?
zinedine5
Rossz volt a kivitelezés, O-falt szélen megverték mint a fene, aztán Meki már nem tudott passzolni.
Mondjuk inkább próbálkoztam volna egy jet sweeppel inkább.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 458 — situational football
Ez a meme jutott eszembe.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Ez a 4. kiserlet a 4. negyedben mi volt? Mar edzoi fronton is ekkora gond van a fejekben?
Imitheking
Már?
Eddig melyik szezont nézted?