NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
És Zappe nekem várakozáson felül játszott, de még nagyon lassan olvas.
Burkus
Hát az NFL nem a C-USA. De nem adta el. Vigyázott a labdára és betartotta amit mondtak neki.
zinedine5
Most jön élete meccse.
Szerencse, hogy egy U10 szintű védelem(?) jön szembe.
Bazzani
Ha ő kezd.
zinedine5
A Tua-ügy után meglepődnék, ha átengednék a protokollon.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
És Zappe nekem várakozáson felül játszott, de még nagyon lassan olvas.
Burkus
Hát az NFL nem a C-USA. De nem adta el. Vigyázott a labdára és betartotta amit mondtak neki.
zinedine5
Most jön élete meccse.
Szerencse, hogy egy U10 szintű védelem(?) jön szembe.
Bazzani
Ha ő kezd.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És Zappe nekem várakozáson felül játszott, de még nagyon lassan olvas.
Burkus
Hát az NFL nem a C-USA. De nem adta el. Vigyázott a labdára és betartotta amit mondtak neki.
zinedine5
Most jön élete meccse.
Szerencse, hogy egy U10 szintű védelem(?) jön szembe.

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
#BREAKINGNEWS Tom Brady and Gisele Bunchen have hired divorce lawyers, per sources, according to the New York Post’s Page Six.

More info below:

 pagesix.com/2022/10/04/tom-brady-gisele-bundchen-hire-divorce-lawyers-sources-say/?utm_medium=SocialFlow&utm_campaign=SocialFlow&utm_source=NYPTwitter

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Egy jófajta blokkoló TE-nek jobban örültem volna 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jamie Collinssal mi a túrót akarunk?
ThundersNFL a Jobbágy
Gondolom azt amit tavaly, hirtelen fellángolás aztán pukk kidurran a fene nagy lendületlufi
ParadSEC
Vagy amit bármikor eddig😊

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Jamie Collinssal mi a túrót akarunk?
ThundersNFL a Jobbágy
Blake Griffinnek legyen beszélgető partnere az idősek otthonában...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Jamie Collinssal mi a túrót akarunk?
ThundersNFL a Jobbágy
Gondolom azt amit tavaly, hirtelen fellángolás aztán pukk kidurran a fene nagy lendületlufi

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Jamie Collinssal mi a túrót akarunk?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
És Zappe nekem várakozáson felül játszott, de még nagyon lassan olvas.
Burkus
Hát az NFL nem a C-USA. De nem adta el. Vigyázott a labdára és betartotta amit mondtak neki.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pár gondolat tegnapról:

+ kutya nem gondolta, hogy nyerünk és ismerve a körülményeket az utolsó pillanatokig volt esélyünk. Ez mindenképpen pozitív és mutatja a csapat tartását
+ az O-line bevált, működik és akinek ebben része van az jó munkát végez
+ Belichick horvát felvarrója.

- Wynn...édes Istenem, annyira kilóg lefelé ebből az O-lineból, hogy győzik ide-oda pakolgatni. És még ő akart holdoutolni...
- DMC: borzasztó lassú. Gyakorlatilag csak követi az eseményeket, nem avatkozik be.
- annak ellenére, hogy végül is többé-kevésbé működött az O, a hosszabbításban kapott óriási lehetőséggel nagyon nem tudtak élni és ebben a két agysebész játékhívásának elég nagy szerepe volt. A Packersről is lehetett tudni az utolsó 5 playben, hogy futni fog 30 yardon belül és mégis ment neki. Nekünk ugyanezt kellett volna tenni a Packs 45-jéről. De nem, mi passzolunk az újonc, harmadik számú irányítónkkal.
zinedine5
Azt a passzt én sem értem még most sem. Ha nincs meg és negyedikre megyünk neki és down, akkor pont ott vagyunk mint a rossz passz+puntnál. És Zappe nekem várakozáson felül játszott, de még nagyon lassan olvas.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
Pár gondolat tegnapról:

+ kutya nem gondolta, hogy nyerünk és ismerve a körülményeket az utolsó pillanatokig volt esélyünk. Ez mindenképpen pozitív és mutatja a csapat tartását
+ az O-line bevált, működik és akinek ebben része van az jó munkát végez
+ Belichick horvát felvarrója.

- Wynn...édes Istenem, annyira kilóg lefelé ebből az O-lineból, hogy győzik ide-oda pakolgatni. És még ő akart holdoutolni...
- DMC: borzasztó lassú. Gyakorlatilag csak követi az eseményeket, nem avatkozik be.
- annak ellenére, hogy végül is többé-kevésbé működött az O, a hosszabbításban kapott óriási lehetőséggel nagyon nem tudtak élni és ebben a két agysebész játékhívásának elég nagy szerepe volt. A Packersről is lehetett tudni az utolsó 5 playben, hogy futni fog 30 yardon belül és mégis ment neki. Nekünk ugyanezt kellett volna tenni a Packs 45-jéről. De nem, mi passzolunk az újonc, harmadik számú irányítónkkal.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nyilván a történtek miatt azt mondom ok, kikaptunk.
De attól függetlenül rohadt dühös is vagyok, mert vazze nyerhettünk volna! Rengeteg volt az apró hiba. Egy jó visszahordás visszafújva sárgával, Bailey puntja a végén pont rosszkor volt rövid (4. negyed) a védők hibái, meg aztán a támadóké is. Nem értettem miért nem futottunk inkább a végén, azért látszott Zappe-n a rutintalanság. Állítom, ha neki ez a 5. meccse, ezt behúzzuk, így viszont csinált olyan rookie dolgokat, hogy a hajam égnek állt.
NB2
Ne varjuk már Zappe nyakába...
4-5 yard átlaggal ment a futás, abból ment a play action 3,5 negyeden keresztül. Onnantól, hogy Wynn helyett Cannon játszott vagy 6 falember volt fenn szinte üres zsebből dobhatott. Ezt, ami ment faék egyszerűséggel kellett, lehetett volna tovább is vinni.
A hosszabbításban kiváló mezőnypozícióból egy jó 5 yardos futás után fogalmam sincs mit akart Patricia...
Ez sokkal inkább az Ő sara volt ma!
FunHun
Dehogy varrom én Zappe nyakába, dühös voltam a benyelt sackek miatt, de ezért írtam, hogy szegény ha ez a meccs nem az első, hanem az 5. behúzza.
Igen, lefekvéskor én is ezen agyaltam, hogy miért passzoltunk, futottunk volna 2-t (igen még 4.re is) és rúgjunk Folkkal egyet aztán meglátjuk mi lesz. Azért AR nem fog ennyiszer betlizni, ezt lehetett tudni.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Jó kis meccs volt ahhoz képest hogy úgy mentünk bele a meccsbe ahogy! Erőn felül játszottk a srácok, bosszantónak érezhető mert a Packers nem fogott ki jó napot és akkor finoman fogalamztam nyerhertőnek nézett ki a meccs még Zappeval is. Cannon nagyon jól szállt be a meccsbe jó volt nézni a blokkjait, A futó hozták amit tudnak, a védelem teljesen kétarcú. A futás hogy a picsába nem tudták fogni 180 yard ku.vasok! A picksix az vmi állat volt. 😀 Ja és a delay Td epikus 😀

Szerkesztette: ParadSEC

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Ezt loptam
Hey Patricia and Belichick how about you show some trust in the kid and let him sling it?You got nothing to lose anyway... But no let's run run run and punt to one of the greatest QBs in the NFL.. bold strategy
ThundersNFL a Jobbágy
De aki ezt várja az mit nézett eddig?

Tavalyi 3 passzkísérletes meccs pepitában. Akkor bejött most nem...

Láttuk, hogy mennyire rutintalan még Zappe, ami nem csoda első NFL meccsén padról bejönni. A meccsből kihoztuk a maxot, mert kb az OTban volt egyáltlán reális esélyünk nyerni, az a drive tényleg rosszul lett behívva.

Egyébként nem látom a “köszönjük meg a bíróknak”, meg “köszönjük meg az elejtett TD-t” megjegyzéseket, hogy a végén még lehetett egyáltalán bármi győzelmi esélyünk. A hozhtó meccshez ezt is érdemes lenne hozzávenni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Nyilván a történtek miatt azt mondom ok, kikaptunk.
De attól függetlenül rohadt dühös is vagyok, mert vazze nyerhettünk volna! Rengeteg volt az apró hiba. Egy jó visszahordás visszafújva sárgával, Bailey puntja a végén pont rosszkor volt rövid (4. negyed) a védők hibái, meg aztán a támadóké is. Nem értettem miért nem futottunk inkább a végén, azért látszott Zappe-n a rutintalanság. Állítom, ha neki ez a 5. meccse, ezt behúzzuk, így viszont csinált olyan rookie dolgokat, hogy a hajam égnek állt.
NB2
Ne varjuk már Zappe nyakába...
4-5 yard átlaggal ment a futás, abból ment a play action 3,5 negyeden keresztül. Onnantól, hogy Wynn helyett Cannon játszott vagy 6 falember volt fenn szinte üres zsebből dobhatott. Ezt, ami ment faék egyszerűséggel kellett, lehetett volna tovább is vinni.
A hosszabbításban kiváló mezőnypozícióból egy jó 5 yardos futás után fogalmam sincs mit akart Patricia...
Ez sokkal inkább az Ő sara volt ma!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Ezt loptam
Hey Patricia and Belichick how about you show some trust in the kid and let him sling it?You got nothing to lose anyway... But no let's run run run and punt to one of the greatest QBs in the NFL.. bold strategy

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Nyilván a történtek miatt azt mondom ok, kikaptunk.
De attól függetlenül rohadt dühös is vagyok, mert vazze nyerhettünk volna! Rengeteg volt az apró hiba. Egy jó visszahordás visszafújva sárgával, Bailey puntja a végén pont rosszkor volt rövid (4. negyed) a védők hibái, meg aztán a támadóké is. Nem értettem miért nem futottunk inkább a végén, azért látszott Zappe-n a rutintalanság. Állítom, ha neki ez a 5. meccse, ezt behúzzuk, így viszont csinált olyan rookie dolgokat, hogy a hajam égnek állt.
több mint 2 éve
FunHun New England Patriots 1 443
Qrva bosszantó, hogy ebben a szezonban mindhárom vesztes meccs simán nyerhető volt...

Mondjuk ilyen ostoba OFF playhívásokkal a 4. negyed 2. felétől nem is értem mit akartunk...
A koronát feltette erre az utolsó playhívás amikor felálltunk egy futóval úgy hogy nem lehetett futójáték OMG!!!

Szerkesztette: FunHun
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Legalább Zappe nem szarta össze a gatyáját.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Hoyer out.

GTFO, akkor on to Detroit



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
"A Patriotsnak komoly kihívás lesz az ellen a Packers védelem ellen játszania, amely a szezon első három meccsén kifejezetten domináns teljesítményt nyújtott. A Green Bay az egész mezőnyben az egyik legjobb futásvédelmével rendelkezik, mindössze 113 yardot engedtek meccsenként a földön, és összességében is csak 302 yardot átlagban mérkőzésenként. Ugyanakkor a Packers majdnem 5 yardot engedélyezett futókísérletenként, és ezzel csak a 25.-ek a ligában."
ParadSEC
Akkor most domináns az a futás védelem vagy nem? Ez a bekezdés nem sikerült túl jól. 😊
peterk2005 udvari bolond
Pats .hu-n kell számon kérni 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt az lesz a kulcs, hogy a mi sec-ünk milyen napot fog ki
ha szopunk miattuk +30-at kevés esélyt látok, hogy nyerjünk
NB2
Ha ez ellen a WR-sorral szemben konstans szopás és 30+ pont lesz, akkor nem csak a mostani győzelemre nincs esély

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
itt az lesz a kulcs, hogy a mi sec-ünk milyen napot fog ki
ha szopunk miattuk +30-at kevés esélyt látok, hogy nyerjünk
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"A Patriotsnak komoly kihívás lesz az ellen a Packers védelem ellen játszania, amely a szezon első három meccsén kifejezetten domináns teljesítményt nyújtott. A Green Bay az egész mezőnyben az egyik legjobb futásvédelmével rendelkezik, mindössze 113 yardot engedtek meccsenként a földön, és összességében is csak 302 yardot átlagban mérkőzésenként. Ugyanakkor a Packers majdnem 5 yardot engedélyezett futókísérletenként, és ezzel csak a 25.-ek a ligában."
ParadSEC
Akkor most domináns az a futás védelem vagy nem? Ez a bekezdés nem sikerült túl jól. 😊
peterk2005 udvari bolond
Mint a Buccaneers védelme volt. Kifejezetten kevés futott yard ment ellene kb mindig, csak a Brady előtti érában azért, mert 350 yard felett lehetett passzokkal átlagolni ellene, azóta pedig inkább azért, mert általában át kell állnia a csapatoknak a passzjátékra a hátrányban. Ha lehet hatékonyan haladni, akkor nem szabad akkor sem elengedni, ha elhúz a Packers az elején, mert az nyilván nem fog menni, hogy akkor majd Hoyer lepárbajozza Rodgerst