NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 361 — Ajmo Vatreni
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁
ParadSEC
Tuti Hoyer. Ahogy írtam, sajnos sokkal rosszabbat nem várok. A 250 yardos átlagot nem hinném, hogy megugorja, de a 2-5 td,int ratiot tudja hozni. Plusz szerintem sokkal jobban érti a játékot. Lehet jobban mint a két főnöke.
De ez minden lesz csak fáklyásmenet nem.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
6-8 hét pihi MacJnek. Hát vajon Zappe fel van készülve eléggé vagy Hoyerrel szenvedünk tovább. Megnézném azért az újoncot mit bìr😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ide a bökőt, hogy lesz még JMD HC nálunk...



ZERO_L
Ez számomra nagy meglepetés ,azt hittem hogy a JMD-Raiders kapcsolat működőképes lesz.
Az mondjuk erősen elgondolkodtató hogy mind2 coord. megbukni látszik HC-kent, JMD ráadásul másodszorra. Neki ha nem jön össze a Raiders projekt,akkor azért meleg a pite. Bár,ha egy Lovie Smith még újból HC lehet…
kolok1972
Tök mindegy, hogy ki, de egy évnél előbb kirúgni egy edzőt hatalmas hiba. Úgy állnak 0-3-mal, hogy a 3 meccsen alig-alig kaptak ki (jó a játékot nem láttam). Régen azért sokkal nagyobb volt a türelem az edzőkkel.
NB2
Az érem másik oldala viszont ,hogy három olyan csapattól kaptak ki,akik csak a Raiderst tudták megverni és 1-2vel állnak. Félreértés ne essék,sztem is sokkal több van a Raidersben. De ez itt Off.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Ide a bökőt, hogy lesz még JMD HC nálunk...



ZERO_L
Ez számomra nagy meglepetés ,azt hittem hogy a JMD-Raiders kapcsolat működőképes lesz.
Az mondjuk erősen elgondolkodtató hogy mind2 coord. megbukni látszik HC-kent, JMD ráadásul másodszorra. Neki ha nem jön össze a Raiders projekt,akkor azért meleg a pite. Bár,ha egy Lovie Smith még újból HC lehet…
kolok1972
Tök mindegy, hogy ki, de egy évnél előbb kirúgni egy edzőt hatalmas hiba. Úgy állnak 0-3-mal, hogy a 3 meccsen alig-alig kaptak ki (jó a játékot nem láttam). Régen azért sokkal nagyobb volt a türelem az edzőkkel.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Ide a bökőt, hogy lesz még JMD HC nálunk...



ZERO_L
Ez számomra nagy meglepetés ,azt hittem hogy a JMD-Raiders kapcsolat működőképes lesz.
Az mondjuk erősen elgondolkodtató hogy mind2 coord. megbukni látszik HC-kent, JMD ráadásul másodszorra. Neki ha nem jön össze a Raiders projekt,akkor azért meleg a pite. Bár,ha egy Lovie Smith még újból HC lehet…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 480 — maci faszán vitézkötés


A legjobbakat kivanom M.Jones-nak! Zappe-ra is kivancsi lennek de nem 'olyan' aron.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Mac Jonesnak negatív a röntgen. Holnap megy MRI-re....lehet megússza bokaficammal....
ThundersNFL a Jobbágy
a képeken úgy néz ki mintha épp leszakadt lábakkal cipelnék hátra iwo jimánál. kivánom hogy csak bokaficam legyen, de szalag sérüléseket nem látsz jól röntgenen
Kúrfürst briareos
Azzal sajnos tisztában vagyok....nekem a részlegest kimutatta, de az is annyira fájt,hogy majd be 💩m

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Mac Jonesnak negatív a röntgen. Holnap megy MRI-re....lehet megússza bokaficammal....
ThundersNFL a Jobbágy
a képeken úgy néz ki mintha épp leszakadt lábakkal cipelnék hátra iwo jimánál. kivánom hogy csak bokaficam legyen, de szalag sérüléseket nem látsz jól röntgenen

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Mac Jonesnak negatív a röntgen. Holnap megy MRI-re....lehet megússza bokaficammal....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
A Bills kikapott a delfinektol, a Chiefs meg a Coltstol.
Nincs itt kerem semmi latnivalo, beleillunk a mintaba 😊
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ide a bökőt, hogy lesz még JMD HC nálunk...



ZERO_L
Hány hetet adsz annak, hogy újra itt lesz velünk? 😀
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Ide a bökőt, hogy lesz még JMD HC nálunk...



Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Campbell nem tudom miért rántotta úgy le, semmi szükség nem volt rá
NB2
Gondolom folyamat pofázott MacJ aztán meg is lett az eredménye....
ParadSEC
Ez nagyon nem szimpi nekem,Queennek is dumált a majdnem pick six helyett TD után,aztán meg hisztizett a hülye RZ pick után.
kolok1972
Eskü nem tudom hova tenni a srácot. Tök jó fejnek nézett ki tavaly most meg átmegy seggfejbe ráadásul a teljesítménye nem igazolja az egoját..
ParadSEC
tavaly minden beat writer meg szaki baby goatozta lehet kicsit a fejébe szállt, bárkivel előfordulhat. remélem gyorsan felépül
Kúrfürst briareos
Hol olvastad ezeket, a Hahota magazinban?

Ha valaki hypeolta az a szurkolók, ők meg nem mindig a realitás talaján mozognak.
ZERO_L
kinti beatek, nfl comos bohócok, fs1es hot takerek.
mondjuk nem olvastam általában video content volt

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 460 — situational football
Campbell nem tudom miért rántotta úgy le, semmi szükség nem volt rá
NB2
Gondolom folyamat pofázott MacJ aztán meg is lett az eredménye....
ParadSEC
Ez nagyon nem szimpi nekem,Queennek is dumált a majdnem pick six helyett TD után,aztán meg hisztizett a hülye RZ pick után.
kolok1972
Eskü nem tudom hova tenni a srácot. Tök jó fejnek nézett ki tavaly most meg átmegy seggfejbe ráadásul a teljesítménye nem igazolja az egoját..
ParadSEC
tavaly minden beat writer meg szaki baby goatozta lehet kicsit a fejébe szállt, bárkivel előfordulhat. remélem gyorsan felépül
Kúrfürst briareos
Hol olvastad ezeket, a Hahota magazinban?

Ha valaki hypeolta az a szurkolók, ők meg nem mindig a realitás talaján mozognak.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ez így nagyon rossz volt az Offensetől.
Mintha MJ csak Parkert látta volna, a többiek el voltak tűnve.
A dobásai lassúak, erőtlenek és pontatlanok, most vagy sérült vagy mentálisan offon van.
Lehet vissza kellene hívni Julest a rövid passzos játékokhoz, ha van még benne kraft.

Def az megint a bend-but-not break stílust hozta, szokásos TE szopatással, úgy látszik ez ellen még mindig nincs ellenszer vagy épp a hiányzó játékosaink lettek volna azok.

Mindentől függetlenül nyerhető meccs lett volna, hogyha sokkal pontosabban játszanak, ennyi hiba nem fér bele. Ha ezeket javítják, utána lehet bármilyen esélyről is beszélni.
Lúdas Solymi
Valahogy minden meccs után ugyanezek vannak 😀. Hibák javítása stb Aztán úgyan úgy játszunk meccsről meccsre 😀
ParadSEC
Volt eddig két meccs, ez most a harmadik volt.
Tavalyhoz képest túl sok hibával játszik Meki és érthetetlen, hogy miért.
Arc is picit nagy, bár lehet, hogy csak úgy tűnik.
Remélhetőleg nem lesz komolyabb baja és a játékosok is egészségesek lesznek, bár azért egy Meyers kiesése nem kellene ekkora problémának lennie, bár TE-ből sincs sok...

Mindegy, menjünk előre, túl sokat ettől a szezontól nem vártam, de ez a sok hiba bosszantó.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Akkor emberi számítás szerint 1-3-mal kezdünk és azért a Lions meccset se venném tutira.
kolok1972
Hacsak nem áll be Zappe a center mögé és kezd egy Brady 2.0 karriert. Mert ha igaz, hogy MacJones sikoltozott a fájdalomtól a bokája miatt, amíg levitték az öltözőbe, akkor idén már nem nagyon fog játszani.
Burkus
Ba...a meg nem gondoltam azért komolyan a top 5 picket bár lehet Zappe hoz egy két meccset

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor emberi számítás szerint 1-3-mal kezdünk és azért a Lions meccset se venném tutira.
kolok1972
Hacsak nem áll be Zappe a center mögé és kezd egy Brady 2.0 karriert. Mert ha igaz, hogy MacJones sikoltozott a fájdalomtól a bokája miatt, amíg levitték az öltözőbe, akkor idén már nem nagyon fog játszani.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Campbell nem tudom miért rántotta úgy le, semmi szükség nem volt rá
NB2
Gondolom folyamat pofázott MacJ aztán meg is lett az eredménye....
ParadSEC
Ez nagyon nem szimpi nekem,Queennek is dumált a majdnem pick six helyett TD után,aztán meg hisztizett a hülye RZ pick után.
kolok1972
Eskü nem tudom hova tenni a srácot. Tök jó fejnek nézett ki tavaly most meg átmegy seggfejbe ráadásul a teljesítménye nem igazolja az egoját..
ParadSEC
tavaly minden beat writer meg szaki baby goatozta lehet kicsit a fejébe szállt, bárkivel előfordulhat. remélem gyorsan felépül

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
jah azért az edzőket is elővehetjük
10-7 ide, viszonylag ült minden, a hollók emberei sorra dőltek ki, aztán hirtelen jött a váltás és kaptunk 200 futott yardot és 30-16-ra kiszoptunk, mindezt kb 35 perc alatt
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Campbell nem tudom miért rántotta úgy le, semmi szükség nem volt rá
NB2
Gondolom folyamat pofázott MacJ aztán meg is lett az eredménye....
ParadSEC
Ez nagyon nem szimpi nekem,Queennek is dumált a majdnem pick six helyett TD után,aztán meg hisztizett a hülye RZ pick után.
kolok1972
Eskü nem tudom hova tenni a srácot. Tök jó fejnek nézett ki tavaly most meg átmegy seggfejbe ráadásul a teljesítménye nem igazolja az egoját..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Campbell nem tudom miért rántotta úgy le, semmi szükség nem volt rá
NB2
Gondolom folyamat pofázott MacJ aztán meg is lett az eredménye....
ParadSEC
Ez nagyon nem szimpi nekem,Queennek is dumált a majdnem pick six helyett TD után,aztán meg hisztizett a hülye RZ pick után.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Ez így nagyon rossz volt az Offensetől.
Mintha MJ csak Parkert látta volna, a többiek el voltak tűnve.
A dobásai lassúak, erőtlenek és pontatlanok, most vagy sérült vagy mentálisan offon van.
Lehet vissza kellene hívni Julest a rövid passzos játékokhoz, ha van még benne kraft.

Def az megint a bend-but-not break stílust hozta, szokásos TE szopatással, úgy látszik ez ellen még mindig nincs ellenszer vagy épp a hiányzó játékosaink lettek volna azok.

Mindentől függetlenül nyerhető meccs lett volna, hogyha sokkal pontosabban játszanak, ennyi hiba nem fér bele. Ha ezeket javítják, utána lehet bármilyen esélyről is beszélni.
Lúdas Solymi
Valahogy minden meccs után ugyanezek vannak 😀. Hibák javítása stb Aztán úgyan úgy játszunk meccsről meccsre 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 068 — Patriots fan
Campbell nem tudom miért rántotta úgy le, semmi szükség nem volt rá
NB2
Gondolom folyamat pofázott MacJ aztán meg is lett az eredménye....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 938
Ez így nagyon rossz volt az Offensetől.
Mintha MJ csak Parkert látta volna, a többiek el voltak tűnve.
A dobásai lassúak, erőtlenek és pontatlanok, most vagy sérült vagy mentálisan offon van.
Lehet vissza kellene hívni Julest a rövid passzos játékokhoz, ha van még benne kraft.

Def az megint a bend-but-not break stílust hozta, szokásos TE szopatással, úgy látszik ez ellen még mindig nincs ellenszer vagy épp a hiányzó játékosaink lettek volna azok.

Mindentől függetlenül nyerhető meccs lett volna, hogyha sokkal pontosabban játszanak, ennyi hiba nem fér bele. Ha ezeket javítják, utána lehet bármilyen esélyről is beszélni.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt a meccset agyon kellett volna nyerni. Erre simán ki fogunk kapni. Hihetetlen
Wyatt
Az első félidő valóban jobb volt a vártnál ,de az agyon kellett volna nyerni részt ,azt azért nem láttam.
kolok1972
Volt öt értelmes és jó támadásunk, ott kettő, és így nem sikerült vezetni a második félidő első Ravens-támadását követően. 2,5 negyed alatt ezt le kellett volna rendezni, onnantól már nem sok kétségem volt, hogy ezen a napon sehogyan sem lesz ebből győzelem.